opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

HR XPERIENCE Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 26 ocen z 6 miesięcy
Opinie(6094)
Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)

Opinie(6094)

Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Nasze projekty
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Social Media
  • .
  • Kontakt

O nas

Proces rekrutacji

Nasze projekty

Częste pytania

Social Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Stargard
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Ustowo
  • Mierzyn
  • Ostoja
  • Rajkowo
  • Przylep
  • Warzymice
  • Bezrzecze
  • Przecław Osiedle Zielone Pole
  • Kurów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hoppegarten - HR XPERIENCE GmbH

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Szczecin
  4. /
  5. Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o HR XPERIENCE Poland Szczecin

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 54
    • 55
    • 56
    • …
    • 59

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Flatower

    14.10.2016 13:56

    Inne

    Dla mnie jest dziwne, że ktoś chce wyjechać do Niemiec bez języka. Ja najpierw ostro przyłożyłem się do niemieckiego, a po roku zacząłem szukać pracy z językiem na dobrym poziomie.
    ReviewUserIcon
    Flatower

    14.10.2016 13:54

    Inne

    Dla mnie jest dziwne, że ktoś chce wyjechać do Niemiec bez języka. Ja najpierw ostro przyłożyłem się do niemieckiego, a po roku zacząłem szukać pracy z językiem na dobrym poziomie.
    ReviewUserIcon
    kati

    13.10.2016 17:46

    Inne

    Hejka:) napisze ktoś jak jest w magazynie w Bochum? Duża norma, jak kierownictwo niemieckie? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.10.2016 11:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    x4333

    07.10.2016 12:32

    Inne

    ja juz tez nie wiem sama czekam i nic chyba nie ma.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.10.2016 09:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anita

    07.10.2016 10:05

    Inne

    Nie, wszyscy robią to samo. Zależy na jaki projekt trafisz :)
    ReviewUserIcon
    Anita

    06.10.2016 14:36

    Inne

    Witam, mam propozycję pracy na magazynie edeka w Berbersdorfie. Pracuje przez HR i bardzo agencje sobie chwale, ale pytanie odnosnie firny. Czy ktoś pracuje/pracował i wie coś proszę o szybką odpowiedź mam pół godziny :)
    ReviewUserIcon
    Anita

    07.10.2016 05:32

    Inne

    Jak to wychodzi w praktyce godzinowo, czy jest ciężko i takie tam. Bo my przenosimy się z innego projektu ponieważ dla mnie jest tam za ciężko, dzwiganie kartonów z płynami itp
    ReviewUserIcon
    KIkka

    07.10.2016 12:30

    Inne

    Hm Lekko nie jest wiadomo bo to spożywka ale... nie wiem jak dokładnie wcześniej miałaś. Mi się podobało ;)
    ReviewUserIcon
    MaciejjjjO

    05.10.2016 12:56

    Inne

    jak długo czekacie za pracą bez znajomości języka ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.10.2016 17:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownik

    04.10.2016 17:04

    Inne

    Nie. Bez jezyka tez sa oferty.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.10.2016 13:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ktos

    03.10.2016 14:49

    Inne

    Mi obojetnie gdzie. wazne zeby praca byla
    ReviewUserIcon
    wiktoria

    02.10.2016 14:23

    Inne

    w senie ze ogloszenie jest bez kontretnego terminu wyjazdu podane nie auta nie mam ale z tego co wiem moge jechac busem ponawiam pytanie jak wyglada rzecz z godzinami 130 gwarantowane a ile moze byc nadgodzin?
    ReviewUserIcon
    wiktoria

    01.10.2016 21:06

    Inne

    moge jechać kiedy chce nie ma tam ograniczenia ze juz... dlatego chcialam wiedziec czy ktos z was tam byl bo pisze ze 130 godzin i jakies nadgodziny ale jak to jest w praktyce?
    ReviewUserIcon
    Nowa

    02.10.2016 09:48

    Inne

    a masz auto ?
    ReviewUserIcon
    Mielec

    19.01.2017 12:12

    Inne

    Mam pytanie a co robiłeś skoro uważasz że tak mało zarobiłeś? Ja wiem, że można zarobić więcej tylko nie przy każdej robocie. Na pewno dużo zależy od miejsca gdzie nas kierują i od tamtejszego nadzoru. Jak wszędzie firma musi Cię poznać z dobrej strony.
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    01.10.2016 10:50

    Inne

    Czy ktoś z was pracuje w Lipsku jako komisjoner i może napisać jak to wygląda z godzinami itp oferowane gwarantowane 130 z możliwością nadgodzin ktoś ma realne info?
    ReviewUserIcon
    MaciejjjjO

    01.10.2016 13:19

    Inne

    a kiedy masz jechac do pracy ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.09.2016 16:15

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nowa

    30.09.2016 17:36

    Inne

    właśnie komisjoner mnie interesuję ;) ja byłam z nimi. co chciałbyś wiedzieć. ?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Social Media Sourcing Specialist (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    5000 - 5500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Operations Manager z językiem niemieckim (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    11000 - 14000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Schichtleiter - Kierownik Zmiany (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Unna

    WalletIcon

    11970 - 14280 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Koordynator ds. zakwaterowania pracowników/ Housing Assistant (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju sprzedaży

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    8500 - 8500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    IT HelpDesk Technician (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    30.09.2016 14:11

    Inne

    Szanowni Państwo, obecnie rzeczywiście wszystkie wolne miejsca na projektach, na których posiadanie własnego auta nie jest wymagane, są zajęte. Ale sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie, więc prosimy o aplikowanie również osoby bez aut. Jak pojawiają się nowe miejsca pracy, to w pierwszej kolejności wysyłamy je do naszej bazy kandydatów. A co do znajomości języka niemieckiego - jest ona atutem w procesie rekrutacji, ale nie jest koniecznym warunkiem. Pozdrawiamy HR XPERIENCE
    ReviewUserIcon
    asia

    16.11.2016 14:16

    Inne

    Dzień dobry szukam pracy w Neumunster. Posiadam własne auto czy mam szansę na wyjazd z Państwem ?
    ReviewUserIcon
    pick

    24.02.2017 08:24

    Inne

    czyli ma ciebie kto bzzzzz.bo masz męza
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.09.2016 11:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kama

    30.09.2016 13:51

    Inne

    bakalia ja też nie znam niemieckiego i nie mam auta.. i moge wyjechać od zaraz ale mi powiedziano w biurze że na tą chwilę nie ma ofert bez auta :( i trzeba czekać.. ? :(
    ReviewUserIcon
    bartek

    30.09.2016 11:34

    Inne

    witam Dostalem od nich propozycje pracy Lipsk komisjoner stawka 8,66 euro gwarantowane 130 godzin minus 200 e za mieszkanie jest tam ktos z was i moze cos wiecej napisac? czy to sie wogole oplaca ? Pozdrawiam Bar
    ReviewUserIcon
    MałaMi

    29.09.2016 16:02

    Inne

    Na komisjonera??????? chyba Pani Ewelina napisała wyraźnie że '' mile widziany '' !!! więc nie jest konieczny.!
    ReviewUserIcon
    jaa

    21.09.2016 15:30

    Inne

    Jedzie ktoś do Ulm 26ego ?
    ReviewUserIcon
    Piotr

    22.09.2016 19:42

    Inne

    Jadę w niedzielę
    ReviewUserIcon
    Nowa

    27.09.2016 10:48

    Inne

    Hej napisz jak jest tam ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.09.2016 11:12

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mar25

    03.10.2016 12:15

    Inne

    Jest wolne miejsce w Komisjonowaniu.
    ReviewUserIcon
    Kama

    03.10.2016 13:16

    Inne

    Jeśli masz auto to są.. jak ktoś bez auta to musi poczekać :(
    ReviewUserIcon
    mnich

    19.09.2016 10:04

    Inne

    czesc jak wygladaja prace przez ta agencje?pozdrwiam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w HR XPERIENCE Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    karola

    06.09.2016 16:20

    Inne

    Hej. Jedzie ktoś do Mitzingen na komisjonera nie autem i ma wolne miejsce?
    ReviewUserIcon
    Jimmy

    16.09.2016 13:29

    Inne

    Ja jadę 21. na komisjonera do Mitzingen, jade autem mam wolne miejsce. Jesli jestes zainteresowana napisz na meila [email protected] :)
    ReviewUserIcon
    mario

    20.09.2016 13:49

    Inne

    ja tak samo.chyba ten sam nabor:) widzimy sie na miejscu ;D
    ReviewUserIcon
    Anonimowa22

    02.09.2016 17:50

    Inne

    jakoś przyjmują bez języka niemieckiego. .. z tego co wiem.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.09.2016 18:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aneta89

    02.09.2016 09:14

    Inne

    skad wiesz ze akurat dla mnie ;)?
    ReviewUserIcon
    Aneta89

    01.09.2016 16:59

    Inne

    a są aktualne oferty bez jezyka niemieckiego i bez prawa jazdy? jako komisjoner ?
    ReviewUserIcon
    havixbeck

    01.09.2016 12:34

    Inne

    Miał ktoś okazje lub widział oferte pracy w firmie Muller w Ulm na stanowisku komisjonera lub magazyniera? jeśli tak, to jak oceniacie?
    ReviewUserIcon
    kkkk

    09.09.2016 19:04

    Inne

    ta praca jest tylko na 3 miesaca i kaza zostac na sweta wiec zastanow sie mocno .maja te projekt od zeszlego roku.
    ReviewUserIcon
    123

    11.09.2016 19:49

    Inne

    Co za bzdury nie pracuje sie w swieta,tylko trzeba wrocic pomiedzy swietami i sylwestrem.i za to jest premia.pracuje w Ulm teraz i jestem zadowolony,piekne zakwaterowanie,praca przyjemna!nie prowadza teraz naboru bo maja wszystkich ludzi
    ReviewUserIcon
    motur

    24.08.2016 23:15

    Inne

    Witam serdecznie. Orientuje się ktoś z Was czy HR Experience wysyła któregoś z doświadczonych pracowników w miejsce zamieszkania nowo zatrudnionej osoby, by została skierowana w właściwe miejsce pracy w Niemczech?

    Kontakt - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Al. Wojska Polskiego 81 70-481 Szczecin

    NIP:6131574791

    KRS:0000537754

    http://hr-xp.com/pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    24.08.2016 22:38

    Inne

    Orientujecie sie moze czy HR Experience wysyla jakiegos pracownika czy wyslannika po nowo zatrudnionego by doprowadzic w miejsce nowej pracy w Niemczech?
    ReviewUserIcon
    miks28

    23.08.2016 12:56

    Inne

    Hej.Przyjmuja do pracy w charakterze komisjonera bo widzialem na stronie hr kilka propozycji.Nie wiem jaka jest atmosfera w tych pracach i jak wyglada z tym zakwaterowaniem? Pozdro
    ReviewUserIcon
    staś

    18.08.2016 11:41

    Inne

    PRACOWNIK MAGAZYNU (M/F) , Niemcy, , Ulm ? ktos coś wie ?
    ReviewUserIcon
    lllll

    09.09.2016 19:00

    Inne

    praca na tylko 3 miesiace na komisjonowanie do drogerii muller i kaza zostac w swieta
    ReviewUserIcon
    lllll

    09.09.2016 19:00

    Inne

    praca na tylko 3 miesiace na komisjonowanie do drogerii muller i kaza zostac w swieta
    ReviewUserIcon
    Uhu

    17.08.2016 17:10

    Inne

    Ulm ??? Jedzie ktos ? Prosze o kontakt !!!
    ReviewUserIcon
    staś

    17.08.2016 15:09

    Inne

    Ulm ktoś wyjeżdza?? opinie prosze
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.08.2016 11:27

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Monika.24

    12.08.2016 15:37

    Inne

    kartol a nie wiesz czy tam dziewczyny tez moga pracować??
    ReviewUserIcon
    Monika.24

    11.08.2016 17:20

    Inne

    Witam, czy ta oferta dla komisjonerów w Berlinie jest też dla kobiet????????? byłabym chętna ;)
    ReviewUserIcon
    Robson

    08.09.2016 14:51

    Inne

    cześć Monika pracowałem dla XR i wiem dużo teraz właśnie chce jechać do Berlina bo brzmi ciekawie jeżeli jesteś zainteresowana kontaktem współpracą myśle że warto to odpisz mi na wiadomość lub na tel 726541280 pozdrawiam Robert
    ReviewUserIcon
    Monika.24

    11.08.2016 17:19

    Inne

    Witam, czy ta oferta dla komisjonerów w Berlinie jest też dla kobiet????????? byłabym chętna ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.08.2016 08:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gigu

    10.08.2016 09:23

    Inne

    To fajnie.bardzo mi zależy żeby wyjechać tam ale nie chciałbym się rozczarować
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.08.2016 11:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gigu

    05.08.2016 13:29

    Inne

    a wiesz kamil oferte zalapalem dostajac maila od agencji z ta praca i tez sie zastanawiam nad wyjazdem jak cos bede wiedzial wiecej to dam ci znac.A skad ty slyszales ze tam fajna robota jest?
    ReviewUserIcon
    gigu

    04.08.2016 10:33

    Inne

    Dostałem propozycję prasowania w goscheim był ktoś tam jak tam wygląda sytuacja?
    ReviewUserIcon
    vik

    03.08.2016 11:52

    Inne

    Hej Rekrutują teraz na komisjonowanie?wie ktoś jakie są warunki w tej pracy?proszę o szczere opinie
    ReviewUserIcon
    mikus

    28.07.2016 21:51

    Inne

    A można wyjechać w parze np z dziewczyna do takiej pracy bo lepiej do pracy wyjechać razem
    ReviewUserIcon
    KOM

    28.07.2016 11:20

    Inne

    A ja polecam Metzingen, pracuje tam teraz, jest normalnie. Praca jak praca, wyplata raz na miesiac, tak jak to jest wpisane w umowie. Zakwaterowanie tez dobre. Nie mam na co narzekac.

    Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.