Opinie o Latex Opony Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Latex Opony Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Latex Opony Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Latex Opony Sp. z o.o. w Opole

Wyga

Ten kto pracował w Latex'ie się w cyrku nie śmieje.

Jonasz

Myślę, że dobrze wam się pracuje. Od dawna nie ma żadnych wpisów na forum, nie ma marudzenia?

Łucja

@Gutek, niestety na stronie głównej firmy Latex nie ma zawartych informacji odnośnie tego, czy poszukują nowych pracowników. Może ktoś z osób pracujących w tej firmie i odwiedzających to forum posiada rzetelne informacje na ten temat?

Filip

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Kaplica
@Filip

Tam durś przyjmujom na magazyn abo na kurier

Magazynier

Spotkanie w cztery oczy - luzna rozmowa - zadanie przekazane profesjonalnie , oprowadzenie po magazynie - warunki do akceptacji

Pytania standardowe istotne byłe przyczyny zmiany pracy , trudności z dojazdem , dyspozycyjność

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Jacek

Generalnie do pracy chodzimy po to żeby pracować a nie robić wrażenie!!!

Dirty dirty
@Jacek

A ty Jacek nie pajacuj, pajacu!

Dirty dirty
@Dirty dirty

Taka plotka krąży że gdyby Adam miał ochotę na OralSunday to byś pracował również w niedziele.

Łucja

Upominam osoby wypowiadające się poniżej, że to forum nie jest miejscem na tego typu dyskusje ani plotki o kolegach z pracy - proszę także o zachowanie kultury wypowiedzi i przestrzeganie regulaminu obowiązującego na forum (https://www.gowork.pl/regulamin ). Widzę, że firma aktualnie poszukuje między innymi magazynierów oraz kierowców - czy możecie polecić te oferty? A może ktoś już aplikował? Dla zainteresowanych zostawiam link: http://www.latexopony.pl/latex/latex-opony/kariera/

Razny

A co tam robi ten Horka? Chyba był nauczyciele niemienckiego a robi fizycznie wiadomo co to był za nauczyciel

Ringo-Star
@Razny

Tobie by się przydał nauczyciel polskiego. A Ty sam najwyraźniej nie jesteś taki hop-do-przodu skoro wylądowałeś w oponach.

Sambrero
@Razny

hah hojka ConfaX to ten ??

Hojka
@Sambrero

I jak coś do mnie macie to gadac mi to prosto w twarz a nie kryć sie tchórze w necie

Intr

Mam lęk wysokości dużo sie tam pracuje na wysokości

ktos
@Intr

Heh dobre:-)

Tryt
@Intr

Mosz tam wózyki to łone sciągeja

Wuzel
@Tryt

Chyba wlazisz jak malpa i ciepiesz na dol

Ares

WAR !!!

new

a orientujesz sie czy są stałe trasy? czy kazdy dzien to nowa droga i nowe szukanie po 20 punktów

Żółty
@new

Z tego co pamiętam kierowcy mieli stałe trasy czasami się wymieniali

Radar
@new

Trasy niby stałe do 20-40 punktów na jedną zmianę dwie zmiany jedziesz kasujesz Wydajesz towar robisz dwa etaty i jeszcze mobbing musisz dzwonić że 10 min nie starczyło Ci na obsługę klienta firmy stoisz w korku dzwonisz jedziesz i dzwonisz.....

Regus

Teroz robiom z jakiejś ukrainy czy rosji i muzin reszta chyba pujdzie kaj indzi

Młody

Ten co jeździ tym zielonym audi to niezle ciacho.

wróżka zębuszka

Pozdrowienia dla Cześka który od 3 tygodni leci ostro w chuja. Dopóki Adam mu nie podniósł podstawy to jeszcze robił ale odkąd mu podniósł to jest tragedia. 3 tygodnie temu nocki i walenie w chuja. potem na rano i tak samo. A zwróć mu uwagę to Ci powie że się czepiasz i może zaraz iść do Adama się poskarżyć xd pierwszy do zarządzania ostatni do roboty hasło przewodnie tego agenta. Auto 3-4 godziny. Czesiek i jego kompan z Lipin Sebastian do spóły. Dać im tira z Fiege i nie ma ich cały dzień. Zatrudnijmy więcej osób pokroju Sebastianka, Krzyśka C***pke, Cześka, Mirosława K, Tomasza "Komandosa" W :D a daleko zajdziemy. Potem się dziwić że trzeba robić po 10h jak jeden z drugim robiąc zadania ma czas 4-5 minut na miejsce. Jest kilka osób w firmie które zrobią wszystko od rozładunku po magazynowanie łącznie z zrobieniem sobie miejsca na towar. Zbiorą prawidłowo towar bez błędu albo sprawdzą jakąs trase. Takich ludzi zatrudniajmy a nie jakichś leserów.

POZDRAWIAM
@wróżka zębuszka

Jak masz do tych osób problem to czemu im tego w twarz nie powiesz tylko kryjesz pysk w sieci? :)

Manfred
@wróżka zębuszka

Sama prawda lecz lepsza w oczy niż na necie.

Arczibald

Ach te doty pełne cnoty ...Jest dobrze choć 8 godzin to byłby max w tej robocie.Pozdro dla starej ekipy!

Sulerz
@Arczibald

A z wigry jeszcze robiom?

Jaba

Stawka godzinowa poszła do góry i nadgodziny są liczone również wzrostowo.A co u was? Teraz mogę kupić ewentualnie w firmie opony ale praca ...:-( Pamiętajcie też o nockach ponieważ jak zapisano w art. 151 kodeksu pracy, każdemu pracującemu w porze nocnej, czyli między godz. 22 a 7, należy się dopłata do pensji w wysokości 20 proc. stawki godzinowej wynikającej z płacy minimalnej. Oznacza to dodatek do każdej godziny pracy w porze nocnej w wysokości od 2,3 do 2,5 zł (w zależności od miesiąca).

yahhooooo
@Jaba

Gratuluje zakupu samochodu :):):)

Ari
@Jaba

Odszedłem za brak zrozumienia ze strony kierownictwa,za brak inicjatywy kolektywu,za lekceważenie ludzi przez dwóch pajacowatych liderów z magazynu,za brak nadziei na lepsze jutro,za praktyczny brak dobrego odpoczynku,za sprawy finansowe,za kapusiostwo innych pracowników! Popracujecie w tej firmie to sami zobaczycie jak tam jest.Pozdrawiam dobrych chłopaków!

Knyp

Juz robimy po 10 i 12 godzin jakby nie można zrobić zmian po 8 godzin i tez by dało rade.Robota ciezka i jak byc wyspanym na drugi dzien. nocki od 16 to kpina bo jak nie masz auta to jak dojedziesz do domu.Za ciezka robota za te pieniądze.

Herbu

Najlepi ma R.K .Łazi do biura i godo co kto źle zamagazynowoł,gdzie źle zebroł,pomylił doty.Człowiek biura ma zawsze najlepi.

@Herbu

Fałszywy typek co tu z tobom godo a potem leci do biura.

spostrzegawczy

TY a nie D.K on co róż biega i ...... mało robi nie efektywny a jest ?

Łukasz Pacyga

Do dzisiaj pracowałem na magazynie w Chorzowie. Rano rozwiązałem umowę wiec bez baw mogę podzielić się moim 3 letnim doświadczeniem w tej firmie. Dobra praca na początek dla kogoś bez doświadczenia i tyle... Chcesz zdobyć doświadczenie na wózkach idź tam. Bez problemu wezmą bez doświadczenia. Pytasz czemu... Zarobki nie najgorsze ale z mojej perespektywy nie adekwatne do wykonywanej pracy. Gdy nowi pracownicy dogonili mnie na dzień dobry stawką otwarły mi się oczy... No niestety im dłużej tym gorzej bo potrafisz wszystko to wymaga się od Ciebie bezbłędności dodatkowo szkól nowych którzy zarabiają tyle samo co Ty. Dla mnie żal i tyle... Legenda głosi że w firmie przestrzega się BHP i może tyle w temacie bo nie raz ten wątek był tu poruszany. Warunki pracy sezonowo ciężkie... Nadgodziny - można (trzeba) w sezonie i 2 etaty tam można zrobić ale za to za super stałą stawkę 10 zł nadgodzinę która dawno stała się mniejsza od godzinowej... Nie pytajcie dlaczego pewnie za cichym przyzwoleniem wszystkich... Do tego pracująca co druga sobota... Obowiązkowa... Karane utratą części premii.... Sam oceń czy chcesz tam pracować ja przedstawiłem jak to wyglądało z mojej perspektywy... Pozdrawiam ALBERT namaste...

Yaku

Teroz się robi po 10 godzin i się jeździ do Opola!!! Chopcy robiom w Chorzowie i jeszcze muszą jeździć do Opola bo tam nie ma komu robić.Umowę masz w Chorzowie a jezdzisz tak daleko.Zero szacunku dla pracowników.

Krzyżu
@Yaku

A dlaczego nie napisales ze jezdzimy do Opola tez w soboty i niedziele!? To jest cala prawda.

Globisz

Nie ma to jak polepszac opinii na forach przez oplacanych pracownikow - zenada zatrudnijcie sobie ukraincow do tych hurtowni, nie polecam firmy po prostu wyzysk i zero pojecia o bezpieczenstwie pracy i tyle w temacie :) ale wiadomo kazdy musi sie przekonac takze nie czytajcie opinii a podejmujcie tam prace ;) po 2 latach pracy w tej firmie sam odeszlem nie widzac perspektyw na rozwoj ani wiekszych pieniedzy

Zostaw merytoryczną opinię o Latex Opony Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Latex Opony Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Latex Opony Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Latex Opony Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Latex Opony Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Latex Opony Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Latex Opony Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 91 ocen.

Latex Opony Sp. z o.o.