Opinie o Latex Opony Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Latex Opony Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Latex Opony Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Latex Opony Sp. z o.o. w Opole

new

a co robi tam kierowca? i ile moze zarobic?

Szofer
@new

Co robi kierowca : - rozwozi towar po wyznaczonej trasie - odpowiada ze powierzone mienie Ile można zarobić : - podstawa + godziny + premia

...

kolo z kosmosu się wyrwałeś .... po wypowiedzi można wnioskować że możeeeee podstawówkę skończyłeś i z tym bym polemizował, opisujesz bzdury. Jakoś pracuje od dłuższego czas i nie zauważyłem mobbingu , narzucania nadgodzin a tym bardziej gdzie praca po 12 godzin, wiadomo sezon robi się do zakończenia planu dniowego ale bez przesady a tym bardziej warunki pracy były znane. Zauważ droga wolna a kto odszedł sam ? Z ostatnich zmian żal jednej osoby Alberta i niestety nikogo innego, a za odejściem pozostałych byliśmy My sami pracownicy. Na dobrej stronie się wypowiedziałeś ?

Lolo
@...

Toś teroz pedzioł ha ha

Bargul

Łysy! Działasz coś z tym kuzynem Ins....Działaj bo sam wiesz jak jest...

siwy

Witam, miałem nic nie pisać ale podobają mi się opinie wszechobecnych , wiele wnoszących i rozkoszujących wzrok wypowiedzi. Miałem okazje przepracować jakiś czas na stanowisku magazynier wiec chociaż nie będę wypowiadał się jak większość nieudaczników. Szczerze praca prze... ciężka ale iż za to godziwe wynagrodzenie, aczkolwiek nadgodziny mogły by być lepiej płacone,Cóż zgodziłem się ,znałem warunki przedstawione od A-Z na rozmowie rekrutacyjnej i je przyjąłem gdyż i tak były korzystne z tego co rynek oferuje. Za to doszło wiele innych dodatków . Premia motywacyjna, dodatki za doświadczenie , karty multi sport oraz pakiet medyczny. Ok to jest forma wynagrodzenia ale najważniejsza jest grupa z jaką się pracuje i zżywa. Jest coraz lepiej a świadczy o tym sam fakt że od kilku mc jest stała załoga na którą zawsze można liczyć, oczywiście z wyjątkami. Nie będę wypowiadał się czy warto / nie warto . Ja nie żałuję czasu tam spędzonego.

???
@siwy

no i w końcu szczera normalna opinia , nie zdesperowanego leniwego łosia.

Magazynier

Spotkanie w cztery oczy - luzna rozmowa - zadanie przekazane profesjonalnie , oprowadzenie po magazynie - warunki do akceptacji

Pytania standardowe istotne byłe przyczyny zmiany pracy , trudności z dojazdem , dyspozycyjność

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
coman

Firma latex to jakaś kpina

yo

czytam, czytam i ni się to ma z tym co po pierwszym sezonie przeżyłem. Luz bluza za chwilę wiadomo gdzie ręce włożyć. Na szczęście zgrana ekipa więc razem udało się przeżyć ciężki sezon. Kasa adekwatna do wykonywanych czynności. Nie jest lekko ale coś za coś . Na wakacje mam już odłożone.

Past..........
@yo

I się zgadzam, niestety zrezygnowałem z prywatnych powodów. Ale praca była adekwatna do zarobków. Realnie przedstawione warunki, ciężko ale jak w tej branży sezonowo. Najważniejsze ze wszyscy co pracują widzą potrzebę ogarnięcia się i wspierają w każdej sytuacji. Dzięki za czas spędzony z Wami...

vc

Hej, a wiecie jakich zarobków może się spodziewać pracownik szklarni w Holandii? Dziekuje za odpowiedź

Łebski

Pracuje w Latex już 4 miesiące i jestem zadowolony, na chwilę obecną pracuje poprzez Agencje Weegree z Chorzowa Batorego i za niedługo przechodzę bezpośrednio pod Latex. Trzeba dać z siebie coś na początku aby Cie doceniono jak w każdej firmie. Praca na magazynie dla osób chcących pracować a nie dla osób którzy wiecznie narzekają.

...
@Łebski

Wiecie co . Dla chcących pracować jest ok, pozostali nie znajdą dla siebie miejsca. $ pracuje mam . L4 bieduje.Coś Za coś. NAJWAZNIESZE ekipa z dnia na dzień lepsza. Pozytyw aby tak dalej...

Gdul

A mniej wiecej ile mozna zarobic na poczatku???

Teodor
@Gdul

Tyle ile będziesz miał na umowie czyli wcale nie mało :)

Szymon G.

Cześć wszystkim, ja pracuję w firmie Latex już 3 rok i jestem bardzo zadowolony. Wynagrodzenie zawsze na czas adekwatne do wykonanej pracy. Uczciwe podejście do pracownika. Nigdy nie miałem problemu z urlopem czy to ojcowskim czy wypoczynkowym. W firmie panuje przyjazna atmosfera, z każdym można się dogadać i nie ma problemów których nie da się rozwiązać. Większość z tych opinii które czytam powyżej są oderwane od rzeczywistości... Ja osobiście polecam tą firmę w 100%

Opinia godna uwagi , żenada .... Nie zgodzę się z tą opinią A-Z Wynagrodzenie przejrzyste , wszelkie uwagi co do pracy przekazywane na bieżąco a co do błędów wskazane więc nie ma mowy o "widzi mi się kogokolwiek" Pracownicy owszem z łapanki ale mowa o pracownikach z agencji którzy są na bieżąco weryfikowani, po za tym stała załoga więc o czymś to mówi. Nie rozumiem nie chce się pracować droga wolna ,coś zmienić a nie narzekać .....

Recenzje mylne,jakby nie znajomy to bym odpuścił. Byłem na rozmowie wszystko mi wytłumaczono płaca na dobrym poziomie. Jeszcze mam kilka rozmów ale ta oferta mnie zainteresowała

Inf.

Na dzień dzisiejszy poszukujemy pracowników w oddziale Chorzów na stanowisko magazynier Jeżeli jest Pan zainteresowany prosimy zapoznać się z kryteriami i przesłanie CV http://www.latexopony.pl/latex/latex-opony/kariera/

Anonimowy

a tak naprawdę to nikt prawdy nie napisze :) Jest coś takiego jak PIP i Sąd Pracy.

Timon

Firma beznadziejna, pracowałem w biurze w Opolu w tzn "centrali" przez prawie 2lata, nie dostałem więcej niż 1600zł na rękę, cele sprzedażowe wymyślane kosmiczne nie do realizacji. Ludzie ok mili i sympatyczni, połowa siedzi i udaje że pracuje, druga robi za siebie i za nich. Przychodzisz i zapier... a inni sobie pierożki zamawiają i siedzą i się śmieją i rozmawiają. Po roku obiecywanych podwyżek odszedłem, mimo iż miałem opanowany perfekto program i zestawienia firmowe, to znalazłem lepszą pracę i mam 1,5x tyle co w Latexie na rękę z moimi umiejętnościami. W Latexie nie patrzą na to co umiesz, nowi pracownicy siedzą i po 8h dziennie sprawdzają ceny opon na portalach. A kierownictwo, dużo mówi a mało robi i może, jeżeli liczysz na podwyżki to nie w tej firmie

anon

Witam, ciezko ejst tez z wyplatami temrinowymi, neiw eadomo z jakich powodów sa w ostatnim momencie, a nawet ustawowow musza byc do 10 dnia miesiaca nastepnego. Kierownictwo srednie. czesto trzyma mimo tego ze jakby sie sprezyc to w 8-9 h wszystko daloby sie zrobic.

adsf
@anon

alt nie gryzie

Eh

Witam a wie ktoś jak dojechać na Chorzów Niedźwiedziniec z Rudy Śląskiej ? szukam jakiejkolwiek pracy i nawet pomimo tylu złych opinii jestem gotowy pracować tutaj tylko nie wiem czy dojade z góry dzieki za info jak dojechać .

klakier

a te dość wysokie zarobki to jakie konkretnie co ? mam na myśli, że moze ktoś tu jest w stanie podać konkretną kwotę bez zbędnego owijania w bawełne? chcicąłbym się dowiedzieć ile mogę zarobić w p.p.h latex na rękę miesięcznie. No i tak już zupełnie ogólnie czy polecacie pracę u nich czy lepiej szukać dalej?

Ruda

Czesio w swoim dniu zwolnienia był na takim cyku ze przez tydzień się zastanawiał dlaczego go zwolnili :)

#200

Nieszanowny pan Czesław był jedyną osobą w firmie która była prowadzona przez wózek widłowy a nie na odwrót. @i takie szukam jak chcesz pracować w firmie w której podczas 1-szego tygodnia będą Cię testowali na wszelakie sposoby to aplikuj.

Zostaw merytoryczną opinię o Latex Opony Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Latex Opony Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Latex Opony Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Latex Opony Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Latex Opony Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Latex Opony Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Latex Opony Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 91 ocen.

Latex Opony Sp. z o.o.