Zadbano SA

Opinie o Zadbano SA

Donald

Od ponad roku jestem z nimi (najpierw DTS teraz już Zadbano). Ogólnie doświadczenie na magazynie nabywałem w kilku różnych firmach i wdrożenie przeszło gładko na początku. W każdym razie przez ten okres widziałem też inne osoby które nie miały takiego doświadczenia i być może przez to też jednym praca wychodziła lepiej innym gorzej. Co do atmosfery w robocie to bywało różnie – zależy jacy ludzie byli w danym momencie. Raczej jest jednak taka wspólna inicjatywa pomocy. Swoje jednak trzeba robić i jak ktoś nie ogarnia to później też się frustruje i jest na niego nacisk. Trzeba wiedzieć jak funkcjonować na magazynie, trzeba umieć w sobie wypracować nawyk i wtedy praca nie jest taka straszna. Może dla jednych mój wpis będzie przestrogą a dla drugich zachętom.

klient

Transport zrealizowany w terminie, nie mam uwag – pozostaje mi pochwalić.

Z jednej strony nie widzę siebie w inne pracy z drugiej jednak strony praca dość wymagająca. Trzeba umieć się organizować bo jak nie będzie się tego potrafiło to praca daje w kość. Ze swojego rocznego doświadczenia mogę napisać, że praca nie jest dla każdego ale ten co będzie chciał się tego nauczyć to na pewno da radę.

Roni

Szacun, że chciało Ci się podzielić doświadczeniami. Magazyn to nie praca marzeń - trakuję ją czysto zarobkowo i tyle.

Miłosz

Robota ciężka i to trzeba jasno i otwarcie powiedzieć. Może to niektórych odstraszy bo nieświadomie się na to piszą a później wypisują, że mają złe doświadczenia

Kevin

Magazyn dla jednego spoko dla drugiego nie. Idzie się nadźwigać i to jest wpisane w ten zawód.

Koordynator

Piękna gadka jak to cudowna firma. Dużo obiecują a później wychodzi piękne rozczarowanie.

standardowe jak na każdej rozmowie wprawie pracy.

Robię na transporcie – wnoszę towary do klientów. Może to praca marzeń nie jest i może nawet bym napisał, że ciężka jednak nie pod kątem kasy nie narzekam.

Anka

Moja lodówka dojechała za drugim razem. Cóż – specjalnie wzięłam wolne no ale trudno. Ważne, że mi ją wnieśli i ustawili.

Lublin

Potrzebuję więcej informacji o pracy na magazynie w Lublinie – ktoś coś? Warto się zgłosić?

Jarek
@Lublin

Przecież dużo tutaj masz napisane. Nie wiem czy coś więcej da się jeszcze dopowiedzieć. Poczytaj a nie zadawaj pytania.

@Jarek

Doświadczeń innych na temat pracy na magazynie w Lublinie nie znalazłem więc sorry – ale wstrzymaj się od takich kąśliwości.

@Lublin

Spoko opcja dla osób którym praca fizyczna nie jest obca. Trzeba trochę się namachać, praca do łatwych nie należy dla za to dość dobrze płacą. Ja tam jestem zadowolony i jak się zastanawiasz to powiem Ci szczerze, że warto spróbować – zawsze możesz zrezygnować.

rudy102
@Lublin

Jest co robić na magazynie – tutaj nie ma co słodzić. Plus za to, że wszystko jest dość dobrze zorganizowane logistycznie. Wiesz co masz robić.

@Lublin

A miałeś już styczność z tego typu pracą?

@Łukasz

Mam roczne doświadczenie w sumie na dwóch magazynach (aktualnie cały czas pracuję).

Naprawdę cacy
@Lublin

No to zobaczysz jak cacuś. Przychodź i sprawdź. Miła atmosfera, praca w młodym zespole, darmowa woda i kawa i tak dalej

@Lublin

No to w zasadzie wiesz na czym to polega i czy warto. Jedyne co mogę podpowiedzieć bo jednak doświadczenia dużego jeszcze nie masz to zrób sobie uprawieniana na wózek – pomaga to w pracy.

@Łukasz

Dzięki za poradę - właśnie chcę to zrobić. A jak coś to firma jest mi wstanie coś takiego załatwić?

@Lublin

Zapytaj. To dość indywidualna sprawa. No i musisz się pewnie z tym liczyć, że jak zrobić uprawnienia to tak łatwo Cię nie puszczą więc się zastanów czy nie zrobić na swój koszt :)

Wujcio
@Lublin

Zrób sobie uprawienia bo przynajmniej gdzie się nie zgłosisz to zawsze będziesz w kręgu zainteresowań. Jak nie tutaj to gdzie indziej.

Natalia

Najgorsza firma przewozowa. Nigdy więcej na pewno przez tą korporację nie zamowie!

Basia

Firma niestety nie traktuje poważnie klienta!!! Od dwóch dni czekam na zmywarkę i znowu muszę czekać do jutra bo jak się dowiedziałam kurier skończył pracę o 15-30 chociaż umówiona byłam na dostawę w godzinach 16-00 do 20-00!!! Zdecydowanie nie polecam!

@Basia

Dzień dobry, przykro nam z powodu opisanej sytuacji. Prosimy o kontakt na adres: hr@zadbano.pl. Opisz proszę zaistniałe zdarzenie podając jednocześnie szczegóły zamówienia. Staramy się wyjaśniać każdy problem, który zostanie zgłoszony. Pozdrawiamy, Dział HR Zadbano

Radek
@Basia

Miałem podobną sytuację - atakowałem ich i w końcu przyjecho zamówienie. Dwa razy było przekładane. To jest niestety system i to tak później działa. Na infolinię ciężko było mi się dodzwonić ale muszę powiedzieć, że jak już się dodzwoniłem na infolinię to trafiłem na miłego pracownika (za tym drugim razem) i wszystko udało się załatwić. Transport w końcu dojechał.

Magik

Mocne przesłanie ode mnie - siła musi być i chęci. Bez tego nie ma co się na magazyn pchać bo później tylko opinie o tym jak mi było źle.

Szymon

Magazyn to od zawsze była duża rotacja ludzi. Nie ma się co oszukiwać. Tym bardziej jak zatrudniane są osoby które nie mają większego doświadczenia. Standard logistyczny jest jednak na dobrym poziomie dzięki czemu praca jakość idzie i nie ma większych problemów z wdrożeniem nowych osób. Są dodatki w postaci karty multisporta (korzystam) czy opieki medycznej (jeszcze nie korzystałem). Wypłatę mam zawsze na czas więc tutaj nie mam uwag.

W skrócie
@Szymon

Duza rotacja wiec na pewno jest cacy. Darmowa woda i praca w młodym zespole

Ewelina

Beznadziejna firma. Po 2 godziny sie czeka az odbiora telefon nie wywiazuja sie ze swojich zoboeiazan

Niezadowolony klient
@Ewelina

Dokladnie taka sama sytuacja. Na 2krotnie napisana reklamacje, nikt nie odpisal, nie odpowiedzial. Kilkakrotnie zmiana terminu dostarczenia i finalnie całkowity brak dostarczenia towaru. Przesylka zaginela, miesiac czasu nikt nie wie gdzie jest. Sklep wyslal na szczęście jeszcze raz towar.

Kikir
@Niezadowolony klient

Niestety ale w biurach opracują chyba sami (usunięte przez administratora). Mają w systemie że dana paczka została przyjęta na magazynie chociażby w Łodzi, a i tak piszą do centrum logistycznego z którego została wysłana z zapytaniem o paczkę. Więc nie dziwne że trzeba tyle czekać skoro jakiemuś półmózgowi ciężko jest samemu sprawdzić, a pieniądze pewnie bierze nie małe za "pracę"

Kamil
@Ewelina

Co prawda długo wisiałem na słuchawce ale udało mi się dowiedzieć kiedy będzie mój transport - wszystko mi powiedzieli na infolinii. Towar też dojechał, wnieśli go na 2 piętro więc pomimo dość długiego oczekiwania na infolii to tak ogólnie mam dobre doświadczenia.

Klient
@Ewelina

Paczka nie dostarczona i brak kontaktu... tak się traktuje klientów Dodzwonić się graniczy z cudem

Nigdy więcej z firmą DTS
@Ewelina

Nigdy więcej z firmą DTS. Nie przywieźli towaru, kasy nie zwrócili !!!

Karol
@Nigdy więcej z firmą DTS

Ja się trochę dziwię, że ludzie potrafią za coś zapłacić i później w ogóle nie walczyć o swój towar. Z tego co wiem to nie jest firma krzak i trzeba ich po prostu atakować. Ja wisiałem długo na infolini i udało się wszystko załatwić. Twój komentarz dla mnie bardzo dziwny.

Klient
@Niezadowolony klient

Miałem raz przełożony termin ale to wcześniej dostałem informację , że termin będzie zmieniony. Zadzwoniłem na infolinię - przyznam, że łatwo nie było - ale jak juz się dodzwoniłem to wszystko z panią ustaliłem i transport dojechał w umówiony dzień i o umówionej godzinie.

Olaf
@Nigdy więcej z firmą DTS

Ty tak na serio? Bo nie wierzę, że towaru nie widzisz, kasy nie widzisz i nic z tym nie robisz. Jest infolinia, jest mail - kontaktuj się z nami zamiast pisać dziwne komenty

DTS WROCŁAW

Przychodzisz do pracy i znikasz bo masz wrażenie że trafiłeś do PGR-u. Pracowałem swego czasu i stanowczo odradzam. Brak poszanowania ludzi, ich pracy, słabe zarobki., menadżerowie poziom podstawowki z kierownikiem dywizji na czele. Mniej mąki proponuje. Nawet butów ochronnych nie dostaliśmy. W adidasach nosiliśmy lodówki. Atmoafera też nijaka, jak ktoś był kumaty to zawijał się raz dwa. Generalnie w skali od 1 do 10 daje mocne 1.

Mandar
@DTS WROCŁAW

Szczera prawda. 1 za dużo. 0 naciągane.

La Route

Nieprawda. Wszystko cacula jest. Możliwości rozwoju i darmowa woda

Gucio
@DTS WROCŁAW

Dobra już bez tego narzekania. Po prostu minęliście się z powołaniem.

Miłosz

Witam, Znalazłem ich ogłoszenie o pracę jako dostawca/kierowca. Mam doświadczenie w przeprowadzkach i chciałem dopytać osoby które pracują bądź pracowały, żeby po krótce napisały coś więcej o tej pracy. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

Bercik
@Miłosz

Jak masz doświadczenie z przeprowadzkami to tutaj nic Cię nie zaskoczy. Praca fizyczna i to chyba najwięcej świadczy. Czasami wnosisz lekkie rzeczy a czasami meble albo jeszcze coś cięższego.

@Miłosz

Nie jest łatwo bo to jednak praca mięśni. Pracowałem jakiś czas i zmieniłem branże – nie da się w tym długo wytrzymać.

szary
@Miłosz

Ja tam pracuje już kolejny rok i mi praca jakoś nie jest straszna. Wiesz co masz robić, jak trzeba wnosić to wykonujesz to – wiadomo za co mi płacą. Do roboty nie pchałbym się gdybym nie miał świadomości jaka to praca.

Kapiszon
@Paweł

Mi praca pasuje. Wiele miesięcy jestem już tutaj zatrudniony. Wydają Ci towar z magazynu, musisz to odpowiednio ułożyć na samochodzie, zabezpieczyć i przewieźć do klienta. Dość często ten towar trzeba jeszcze wnieść. Wielkie filozofii tutaj nie ma. Oczywiście jest kierowca i pomocnik – inaczej nie funkcjonowałoby to ogólnie ja tam sobie chwalę i praca mi odpowiada. Tam gdzie trzeba popracować fizycznie tam dość dobrze płacą – tyle ode mnie.

Norbert
@Miłosz

Ale to chcesz się zatrudnić na umowę czy bardziej chcesz podstawić swoje auto i rozliczać się jako firma?

@Norbert

Chodzi mi bardziej o umowę - nie mam swojego auta.

Były
@Miłosz

Jak w przeprowadzkach robiłeś to nic Cię już nie powinno zaskoczyć :) szanuję jednak, że masz chęci dźwigać bo jednak pod tym kątem praca wymagająca

Maria

Bardzo się cieszę, że meble panowie mi wnieśli bo nie wiem jak miałabym sobie z tym poradzić. Super, że jest taka opcja zakupu z wniesieniem.

Karol

Magazyn temat do ogarnięcia. No i robię swoje i do domku. Bez większej filozofii, każdy ogarnie.

kandydat transport

Transport – warto się zatrudniać? Ktoś coś więcej powie?

Stach
@kandydat transport

Dużo masz powiedziane w innych komentarzach. Nie wiem po co ponawiać dyskusję.

@kandydat transport

Transport jak transport – jedziesz w wyznaczone miejsce. Czasami trzeba dźwigać coś ciężkiego np. kanapę. Jak nie ogarniasz takich tematów to nie ma sensu się co pchać.

@kandydat transport

Zasadnicze pytanie – czy jako pracownik czy na zasadzie współpracy. To też odrębne tematy.

kandydat transport
@Marek

Tak się zatrudnić do nich. Nie mam działalności. Mam prawo jazdy kat. B i dwu letnie doświadczenie na takich busach jak mają.

Kajko
@kandydat transport

(usunięte przez administratora)niezły. Do tego jeszcze zdarzają się wredni klienci. Spóźnisz się 20 minut i już na Ciebie krzywo patrzą. Zastanów się czy Ci to potrzeba.

Kris

Da ktoś znać jak u nich z praca na magazynie pod Łodzią? Ale tak na serio, na podstawie swoich doświadczeń.

Waldek
@Kris

Nie wiem czego wymagasz od pracy ale magazyn to nie jest praca marzeń. Plus jest tego wszystkiego taki, że robisz swoje i idziesz do domu – niczym się nie martwisz.

@Kris

Słodzić tutaj nie ma co bo się idzie narobić. Nie ma leżenia i patrzenia w monitorek to nie praca biurowa

Mariusz

Za dużo nie ma się co tutaj rozpisywać. Magazyn to nie jest łatwa sprawa dla osób które nie mają doświadczenia. Tym bardziej tutaj gdzie przemiał towaru jest ogromny. To tyle na podstawie moich półrocznych doświadczeń.

@Mariusz

Tak dopytam odnośnie Twojej opinie czy w takim razie zmieniasz pracę? Bo zakładam, że komentarz ma trochę podtekstu krytycznego?

Mariusz
@Tomek

Nie do końca jest tak jak myślisz – mi praca odpowiada bo wiem na czym to wszystko polega. Najgorzej jest jak ktoś nie kuma funkcjonowania logistyki w takim magazynie – wtedy polegnie. Bardziej chodziło mi, żeby przestrzec osoby które myślą, że to łatwa praca.

radek

Witam. Proszę o opinie na temat współpracy z firmą Zadbano jako kierowca (dostawca) z własnym pojazdem. Czy warto w to wchodzić?

Juras
@radek

Full roboty no i kontakt z różnymi ludźmi którzy nie zawsze rozumieją spóźnienia i obsówy. A tak po za tym jak już masz doświadczenie w transporcie to sobie poradzisz. Można trochę na tym wyciągnąć.

Tylko Etat
@radek

Nie warto. Za prace w której twoim panem jest i szef i klient należy ci się umowa o prace. Jest rynek pracownika i korzystaj z tego bo to ty jestes dzisiaj cenny w tym wszystkim, ze chce ci się pracowac i zarabiac dla dużej firmy pieniądze, a nie praca jest cenna. Nie dawaj na siebie przerzucać ryzyka biznesowego (zmienne koszty paliwa, serwis auta, narzedzia, rosnące koszty samozatrudnienia i pomocnika, selektywne podejście do zleceń dla pracowników a podwykonawców, mozliwosc pójścia na zwolnienie jak jestes chory a nie praca mimo wszystko i kary za niepodstawienie się pod magazyn). Weź te rady dokładnie pod uwagę i dobrze przeanalizuj. Twój bus dużo szybciej zużywa się od wielu stopów dziennie niż od dalszych tras. A weź w leasing nowy to nie wiem czy nawet go będziesz w stanie spłacić. Firmę zakładaj wtedy gdy klient którego obslugujesz jest twoim klientem i twoim zyskiem. Nie daj się spychać do roli niezabezpieczonego podwykonawcy tam gdzie nie jest to konieczne.

Umowa o prace
@radek

A nie lepiej robić to na umowę o prace? Jak zachorujesz to nie musisz iść do roboty za wszelka cenę i płacić kary za niepodstawienie się pod magazyn. Nie są twoim problemem zmienne koszty paliwa, samozatrudnienia, pomocnika. Do tego ubezpieczenie auta, awaryjność od szybkiego zużycia w takim trybie jazdy. Praca gdzie twoim panem jest i klient i szef, i generujesz zysk dużej firmie, zasługuje na etat za sam fakt ze chce ci się to wszystko robić. To ty jestes tu cenny i zasługujesz na bezpieczeństwo. Firmę zakładaj wtedy gdy klient którego obslugujesz jest faktycznie twoim klientem i twoim zyskiem. Tu nie ma takiej potrzeby.

MC151
@radek

Gdy ja pracowałem w magazynie DTS to poznałem się z kolegą który był podwykonawcą na własnej działalności. Skarżył się że zapłata faktury prawie zawsze z opóźnieniem. A czynsz za wynajem i opłaty niestety nie przesuwały się wraz z dniem zapłaty z DTS. Lepsza umowa o prace bo tu z wypłata nie mozna sie spóźniać pod rygorem karnym. Po co pozwalać dużej firmie żeby się kredytowała na twoich pieniądzach za wykonana prace? Skoro nie umieją zapłacić podwykonawcy na czas to niech płacą więcej za zatrudnienie człowieka na umowę o prace. Proste i poważne.

Zostaw merytoryczną opinię o Zadbano SA - Warszawa

• Jak się pracuje w Zadbano SA?

Zobacz opinie na temat firmy Zadbano SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 277.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zadbano SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 142 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zadbano SA?

Kandydaci do pracy w Zadbano SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zadbano SA