Zadbano SA

Opinie o Zadbano SA

Mateusz

Mi przekładali raz. Ciężko było na infolinie sie dodzwonić. W każdym razie wyznaczyli nowy termin i w tym dniu transport dojechał. Też wziąłem opcję z wniesieniem i to faktycznie bylo warto wykupić dodatkowo.

Elżbieta
@Mateusz

No na pewno, samemu ogarniać wnoszenie to masakraaa. A ile biorą?

Juras

Git - zamówione meble dojechały. Miałem opcje z wniesieniem więc dla mnie mega wygoda.

Dzeko

Z uprawnieniami udt szukają – rozważam czy nie spróbować. Ktoś coś powie więcej na temat pracy u nich?

@Dzeko

Jak masz uprawnienia to robota spoko idzie. Stawki rynkowe więc tutaj musisz sobie przemyśleć.

Dzeko
@pracownik

A ludzie spoko? Jak atmosfera?

@Dzeko

Rotacja ludzi dość spora ale raczej można powiedzieć, że atmosfera pozytywna. Nigdy nie miałem jakieś spiny z kimś.

Felek

Na razie po 4 miesiącach doświadczenie pozytywne na magazynie. Wcześniej byłem w 3 innych firmach i tutaj jednak mają to bardziej poukładane.

@Felek

(usunięte przez administratora)jest? Bo zastanawiam się czy aplikować? Muszę popatrzeć za lepszą robotą a oni cały czas szukają

@Kandydat

Magazyn duży więc i pracy dużo ale generalnie jak masz już doświadczenie to nie powinno cię zaskoczyć praca.

Koordynator

Piękna gadka jak to cudowna firma. Dużo obiecują a później wychodzi piękne rozczarowanie.

standardowe jak na każdej rozmowie wprawie pracy.

Mandar

Wrocławski magazyn to zbiorowisko ludzi z przypadku. Dostawy trwają w nieskończoność. Spedycja niekompetentna. Czy nie można zatrudnić pracowników z kompetencjami? Magazynierzy bez umiejętności i uprawnień do obsługi wózków widłowych. Aż się prosi o PIP.

Kruk
@Mandar

Nie wiem czy Twój komentarz odbierać jako Twoje spostrzeżenia i doświadczenie czy bardziej lamentujesz utopijnie nad idealnym pracodawcą i pracą. W korpo tak to działa. Nie płacą tutaj tak jak Ty sobie tego oczekujesz - proste. To Ty przystajesz na ich warunki.

Wiktor
@Mandar

Nie wiem czy to należy odbierać jako pstryczek w nos dla mnie i mojego doświadczenia czy bardziej kierujesz to do byłego pracodawcy. Nie będę się wdawał w polemikę - powiem tak: każdy musi gdzieś doświadczenia nabyć. Mam chęci, chcę się nowych rzeczy uczyć i dla mnie na ten moment taka praca jest najlepsza.

wrona
@Kruk

ciężko akceptować warunki nie zgodne z przepisami BHP oraz Prawa Pracy, chyba lepiej żeby potencjalny przyszły pracownik wiedział na co się decyduje

Klient Szczecin

Rozczarowana jakością obsługi.

Agata

Trochę się na początku bałam jak to będzie z tym transportem i podłączeniem. W każdym razie nie potrzebnie się stresowałam bo panowie wszystko mi zrobili - pralka działa, starą zabrali.

MAX

Szukają przewoźników na własnej działalności? Warto wchodzić w temat z nimi?

@MAX

Wszystko zależy od stawek. Jak sobie dobrze wynegocjujesz to czemu nie. Plus taki, że jest to duży gracz i zawsze płacą w terminie.

random
@MAX

Zastanów się nad tym bo jednak mają spory przemiał i roboty jest full.

MAX
@random

Ale to chyba dobrze jak roboty jest dużo :) zależy mi na zleceniach

Weronika
@random

Przemiał to brzmi, jakby to oni zmieniali cały czas przewoźników. Dobrze zrozumiałam? Czy po prostu chodzi o to, że jest dużo roboty, woźenia i noszenia?

Leon
@MAX

Zadzwoń do nich albo napisz - dowiesz się wszystkiego.

Był problem z pierwszym terminem dostawy moich zamówionych mebli. Wszystko jednak załatwiłem na infolinii (ciężko było się dodzwonić to fakt) – w drugim terminie panowie przyjechali i wszystko wnieśli.

Jan

Rekrutują na stanowisko Magazynier oraz Magazynier z uprawnieniami UDT – jak myślicie… czy warto sobie zrobić uprawienia? Wyższa jest wtedy pensja?

@Jan

Jak masz możliwość to oczywiście sobie zrób. Zarobisz więcej a i mniej się nadźwigasz.

Olek
@Jan

Uprawienia warto mieć bo robisz trochę inną robotę.

Potrzebują pomocnika dla kierowcy – o co chodzi z tą robotą? Warto? Aktualnie poszukuję jakieś fizycznej pracy dla siebie.

xxx
@Marek

Jak przyjdziesz i się przekonasz do tej pracy nie odejdziesz. Są chłopaki co pracują po dwanaście lat. Jest możliwość zrobienia uprawnień SEP, gaz G3. Moim zdaniem warto.

Zofia
@xxx

A co taki pomocnik tak konkretnie musi robić?

qba
@Marek

Pomagasz kierowcy w wnoszeniu towaru do klientów. Czasami coś trzeba podłączyć czy na prośbę klienta coś przestawić. Nie ma filozofii.

xpracownik
@Marek

Ciężka robota nie dla każdego. Dość duża presja ze strony klientów – każdy chce na czas a czasami tak się nie da (korki, opóźnione wydania z magazynu, itd.). Z tym wszystkim przyjdzie Ci się zmierzyć.

Jarek
@Marek

Jak nie boisz się dźwigania to praca spoko. Nie jest to jednak opcja na długie lata (sam wiem po sobie).

Riko
@Marek

Niby pasy i sprzęt do wnoszenia jest na wyposarzeniu ale kręgosłup i tak dostaje. Ja po pół roku sobie darowałem.

Klientka

Zamówioną pralkę dostarczyli i podłączyli. Działa więc warto było skorzystać z takiej dostawy.

Wrocek magazyn

Na magazyn warto aplikować do Wrocka? Dobre warunki mają?

@Wrocek magazyn

Warunki finansowe to temat rzeka. Mam nadzieje, że wiesz co to magazyn i jak wygląda praca bo tutaj jest to robić.

Wrocek magazyn
@pracownik

Mam duże doświadczenie jeżeli chodzi o tego typu pracę - nie musisz przed niczym przestrzegać.

Bartas
@Wrocek magazyn

Może i właśnie takie osoby z doświadczeniem powinni zatrudniać. Niestety różni ludzie się zdarzają i o ile są też tacy co chcą się nauczyć to jednak zdarzają się też Ci co nie do końca świadomi są jakiej pracy się podjęli.

Bocian
@Wrocek magazyn

Finanse podobne jak w innych firmach, pracy pełno. Zastanów się...

Kornel
@Wrocek magazyn

Na magazynie zdarza się, że masz darmową siłkę. Jak się tego nie boisz to zapraszam. Resztę Ci pokażemy co i jak.

Niki

Ogólny wrażenie zrobili raczej pozytywne mimo wpadki z dostawą (opóźnienie o dzień). W każdym razie wszystko na infolinii zostało wyjaśnione i zamówienie dojechało na drugi dzień.

Tamara
@Niki

Kontakt z infolinią ciężki. Jak się już jednak dodzwoniłam to udało się wszystko ustalić. Transport był w drugim terminie - tym ustalonym na infolinii.

Wiktor

W pracy na magazynie sprawdzi się ten któremu się chce. Jak ktoś myśli, że będzie się obijać to musi szukać pracy przy stole a nie na magazynie.

Ronaldo
@Wiktor

Dopowiedz jeszcze, że praca wymagająca siły bo niektórym może się za dużo wydawać, że lajtowo.

Kierowca/monter

Potrzebuję więcej informacji a raczej, żeby ktoś się podzielił doświadczeniami na stanowisku kierowca/monter?

Tiger
@Kierowca/monter

Musisz dobrze sobie robotę ogarniać bo jest presja czasu.

Jan
@Kierowca/monter

Sam sobie musisz o wszystko zadbać. Kontakt z klientem, ogarnąć towar na aucie, dojechać do klienta, wykonać montaż… jest tego dużo i idzie się zajechać.

@Kierowca/monter

Transport to nie taka łatwa sprawa. To nie jest jak w spedycji – u nich musisz wszystko sam ogarnąć.

Beata
@Tiger

Od pierwszych dni pracy jest wywierana presja? Czy na samym początku podchodzą ulgowo do pracowników?

@Beata

Ty tak serio na to stanowisko? Czy Ci się palec na klawiaturze omsknął? To jest robota dla facetów. Musisz mieć mocne ręce i kręgosłup przy dźwiganiu.

Jacol

Jak lubisz pracę na wózku to praca tutaj jak najbardziej dla niego. Odradzałbym aplikowanie osobom które mają problemy z kręgosłupem bo tutaj jednak czasami (a może nawet często) trzeba coś dźwignąć i przenieść.

Kazik

Witam. Jestem na etapie zmiany pracy. Zainteresowała mnie oferta na stanowisku magazyniera. Czy to typowy magazyn? Jak atmosfera? Jaka forma współpracy z nimi, umowa o pracę czy zleceniówka? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

@Kazik

Nie wiem co masz na myśli typowy magazyn – jest to najzwyklejsza logistyka towarów na magazynie. Odbierasz/wydajesz towar.

@Kazik

Pracuję 3 miesiąc i atmosfera wydaje się być spoko. Pomogli się wdrożyć i teraz jako tako robota idzie.

roczniak
@Kazik

Ja mam umowę o pracę. Jestem ponad rok.

Młody

Jestem młodą osobą która ma roczne doświadczenie na podobnym stanowisku i znalazłam ogłoszenie, że potrzebują specjalisty ds. obsługi klienta – jak myślicie czy mam szansę i wysyłać cv?

Rafik
@Młody

Wysłać cv możesz – to nic nie kosztuje. Najwyżej się z Tobą nie skontaktują.

Olga
@Młody

Ja bym na Twoim miejscu wysłała cv. Masz już jakieś doświadczenie, zakładam też, że i chęci są i jeżeli odpowiada Ci zakres obowiązków wypisanych w ogłoszeniu to warto.

Iks
@Młody

Jakie wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej?

Zofia
@Iks

A to wiadomo czy w ogóle była na niej? Kiedy rozmowy były?

Grosik

Do Łodzi potrzebują magazyniera z uprawnieniami – jak tam z warunkami wygląda u nich?

@Grosik

Spoko opcja jak masz uprawnienia. Potrzeba takich ludzi.

Bartek
@Grosik

Lepsza robota na pewno jak masz uprawnienia. W innym przypadku do zajechania. Ale to z perspektywy moich doświadczeń jak jeszcze pracowałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Zadbano SA - Warszawa

• Jak się pracuje w Zadbano SA?

Zobacz opinie na temat firmy Zadbano SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 277.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zadbano SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 142 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zadbano SA?

Kandydaci do pracy w Zadbano SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zadbano SA