Zadbano SA

Opinie o Zadbano SA

Łukasz M.

Zamówiliśmy TV 75" w MediaMarkt z wniesieniem i montażem przez Zadbano. Cały dzień siedzenia w domu, wpadają w końcu kolesie przed 20:00. A musieli zrobić nawierty udarówką. Zaczęli wiercić o 20:30, sąsiad wbił wkurzony, nie dziwię się, ale co zrobić - tak przyszli, muszą to zrobić. Kolesie nie umieli nawiercić równo, w końcu zrezygnowali, tępiąc 2 wiertła. Mieli wrócić nazajutrz, oznaczyli na papierze usługę jako niewykonana. W systemie ujawniła się jako wykonana... Zero informacji, czy przyjadą, dopiero 2 ponaglenia poskutkowały, ale ja już zgłosiłem reklamację, bo TV leżał na ziemi w salonie. Sam dokończyłem prace. Nawierty totalnie spartaczone, ściana brudna i poharatana. Zero odzewu od Zadbano na reklamację od ponad miesiąca. Totalni (usunięte przez administratora) którzy nie umieją zamontować ramienia na TV i zrobić prostych nawiertów. Tępią przy tym pożyczone im wiertło widiowe, nie umieją przewiercić się przez żelbet. Firma kompletnie olewa sprawę, zero odzewu, dodzwonienie się na infolinię graniczy z cudem. Polecam poczytać opinie o nich, także na Wykopie, bo to podpada pod UOKiK.

Albert

Witam, słyszałem, że szukają do magazynu pracowników. Ktoś coś więcej napisze jak to u nich wygląda z tą pracą?

Kris
@Albert

Wyślij swoje dokumenty i poczekaj na kontakt. Na magazynie każda para rąk się przyda… trochę pracy mamy.

@Kris

A jak nie mam większego doświadczenia?

Pracownik.
@Albert

Jak masz chęci do pracy to Cię wdrożą. Później możesz zastanowić się nad uprawnieniami na wózek. Pozdro!

Mati
@Albert

Poszukaj sobie oferta pracy na różnych portalach. Tam będziesz miał wszystko jasno sprecyzowane... i to czego oczekują i jakie wynagrodzenie, itd.

@Mati

Wolałem tutaj zapytać bo jednak wydaje mi się, że gowork to cenniejsze źródło informacji.

Ferdek
@Albert

Do przerzucania towaru trochę jest także na to musisz się przygotować. No ale chyba praca na magazynie głównie tak wygląda. Najlepiej mieć uprawnienia na wózek – zawsze jakieś ułatwienie.

Guru

Pracowałem w DTS kilka lat, zarobki dobre ( jak przepracowałem w miesiącu po 250H) Bardzo słaba komunikacja między dyrektorami a kierownikami. Wymagania tak zawieszone wysoko że ciężko im sprostać. Ostatnie auta w Szczecinie podstawiają się o 8:30 a od 7:00 pierwsze załadunki ( tak, czasami czekasz po 3 godziny zanim wyjedziesz w trasę) Opłaca się walić trasy po 300 km w tym 25 stopów. Inaczej nie zarobisz.

Jest Cacula

Panowie wnieśli meble byli mili i byli mili. To jedyna w swoim rodzaju taka usługa dlatego muszę się podzielić opinią. Polecam

Koordynator

Piękna gadka jak to cudowna firma. Dużo obiecują a później wychodzi piękne rozczarowanie.

standardowe jak na każdej rozmowie wprawie pracy.

Camil

Podwykonawca na własnej działalności ma zawsze płacone na czas. Co prawda ten czas jest czasem w swoim czasie ale to nie szkodzi. Rachunki i czynsz za wynajem można przesunąć adekwatnie do wypłaty a zgłodnieć można zawsze pozniej niż wczesniej. To zdrowo. Jak mi się bus zepsuł to DTS dał auto zastępcze od siebie i pomógł sfinansować naprawę - w końcu dla niego jeździłem. Jak zachorowałem to wzialem L4 jako szef własnej firmy i płaciłem sobie po znajomosci 100% - oczywiście pełne zrozumienie ze strony dts. Zakończyliśmy współpracę bo za bardzo poszły koszty stałe do góry a pracując dla kogoś nie trzeba przecież prowadzić firmy, nie oszukujmy się. Czasem lepiej nie brać na siebie ryzyka z którego nic w praktyce nie ma.

Cacunio

Ekstra atmosfera i dobre zarobki. Wypłata zawsze na czas i duże możliwości rozwoju jak to na magazynie. Odszedłem tylko dlatego bo z żonà musieliśmy przeprowadzić się z Warszawy do Ostrowca Świętokrzyskiego bo tam lepiej płatna prace znalazła.

Zadbany

Mieszkam na 6 pietrze bez windy. Wnieśli bez problemu. Mili panowie i tak dalej. Poza tym fajna atmosfera i super zarobki. Wypłata zawsze na czas. Bardzo polecam.

Bardzo cacy

Czasem trzeba coś przenieść a czasiem nie trzeba. Trzeba być sprawnym fizycznie. Czasem jest super atmosfera a czasem jest super atmosfera. Jest super ekipa i bardzo fajni ludzie. Jestem bardzo zadowolony. Panowie podłączyli pralkę i znieśli stara pralkę. Panowie podjechali na czas a na dodatek byli punktualnie. Panowie byli mili i panowie uśmiechali się. Na pewno skorzystam jeszcze z ich usług bo wnieśli lodówkę w taki sposób ze do dzisiaj to wspominam. Dlatego właśnie pisze o tym na gowork bo od tego jest ro forum. Super firma. Pozdrawiam

Maciek

Firma wywiązała się ze zlecenia – dojechali z meblami w terminie jaki był umówiony. Wcześniej był telefon z potwierdzeniem czy jestem w domu. Panowie dość szybko ogarnęli temat wniesienia. Mega profeska – mam o nich dobre zdanie.

gadu gadu
@Maciek

Jak kurier DHL przywiezie ci paczke to tez piszesz na gowork pod firmą DHL ze kurier ci przywiózł paczke i był miły? Czy po prostu piszesz bo jestes tym co ma pisać żeby tyko pisać?

Maciek
@gadu gadu

Nie mierz wszystkich swoją miarką. Owszem także piszę, mam to gdzies czy DHL, DPD, czy DTS, jeżeli jestem z czegfoś zadowolony to takie opinie często zam9ieszczam, jeżeli jestem (usunięte przez administratora)to tym bardziej.

Robisz Robotę
@Maciek

I jeszcze do tego aktywnie czuwasz nad nimi. Taki klient to prawdziwe marzenie - wyręcza z pracy specjalistów od brandingu. Tak mi się przynajmniej wydaje ze jesteś prawdziwym klientem ale zawsze mogę się mylić - trzeba sobie zostawić ten margines błędu na myślenie krytyczne. Widać ze bardzo ci zależy na dobrej opinii DTS Zadbano. I o to w tym chodzi.

Klient

Zamówione AGD dojechało. Wszystko wnieśli do mieszkania na 4 piętrze. Byli punktualnie za co wielki plus bo wiadomo jak to dzisiaj bywa z różnymi firmami. Ogólnie polecam bo wszystko odbyło się tak jak człowiek oczekuje.

driver_

Na magazynie dobra atmosfera, każdy wie co ma robić. Czasami trzeba popracować fizycznie, żeby coś przenieść. Na pewno ułatwieniem w pracy są uprawnienia na wózek – przydają się bardzo. Po za tym pracodawca finansowo zawsze się wywiązuje na czas – bez opóźnień. Są dodatkowe bonusy takie jak karta mulisportu czy prywatna opieka medyczna.

Renata

Super praca. Super nowoczesny magazyn. Trochę sie trzeba nadzwigac i dużo używać głowy. To ważne bo za to nam przecież płacą żeby żeby dźwigać, myślec i myslec za głupszych którzy są na tym samym stanowisku i zarabiają tyle samo. To bardzo motywujące i rozwijające. Super ekipa e biurze, zawsze pomogą jak poprosisz o pomoc i nie obgadują. A poza tym Panowie byli mili i przesunęli mi szafę w przedpokoju, wzieli stara pralkę. Kanapa większa niż drzwi ale jakos się udało. Byli punktualni. Super profesjonalna robota

Aktualnie poszukuję pilnie pracy. Zainteresowała mnie dość mocno opcja przy pomaganiu kierwocy w dostawie przesyłek. Ktoś coś więcej opowie o tej pracy.

@Paweł

Dzień dobry Panie Pawle, Zachęcamy do aplikowania w odpowiedzi na nasze ogłoszenie o pracę lub kontakt telefoniczny, który podajemy w ogłoszeniu dla Kandydatów mających dodatkowe pytania. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji! Aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie internetowej: https://zadbano.pl/aktualne-oferty/ Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR Zadbano

Witam, Szukają na magazyn we Wrocławiu. Czy ktoś może coś więcej o pracodawcy powiedzieć? Jak stawki, atmosfera, itd? Dają jakieś dodatki?

@Piotr

Praca na magazynie łatwa nie jest ale ja tam nie narzekam. Masz jakieś doświadczenie?

@Darek

Tak – cały czas pracuje na magazynie także w temacie nie jestem nowicjuszem. Coś więcej o o atmosferze czy samym pracodawcy możesz powiedzieć? Jaki zakres obowiązków?

@Piotr

Magazyn dość nowoczesny z dobrze przygotowanym systemem. Praca idzie sprawnie. Musisz pamiętać, że jednak jest trochę roboty i pewne normy trzeba wyrobić. Czasami coś trzeba dźwignąć, przenieść, itd. Masz uprawnienia na wózek?

PiotrDarek
@Darek

Rozmowa samemu ze sobą pod dwoma różnymi postaciami? Jak to się nazywa? Rozdwojenie jaźni, rozmowa z lustrem czy Employer Branding bez granic? Nie ma to jak fachowa robota na gowork.

Darek

To zawsze możesz zapytać kogoś w firmie bo z tego co wiem to pomagają w uzyskaniu takich uprawnień. Ja już miałem uprawnienia jak mnie zatrudniali ale zawsze warto spytać.

@Piotr

Dzień dobry Panie Piotrze, Zachęcamy do aplikowania w odpowiedzi na nasze ogłoszenie o pracę lub kontakt telefoniczny, który podajemy w ogłoszeniu dla Kandydatów mających dodatkowe pytania. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji! Aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie internetowej: https://zadbano.pl/aktualne-oferty/ Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR Zadbano

Jurek

Jeżeli mam być szczery to usługa została wykonana terminowo i co najważniejsze – tak jak oczekiwałem. Zamówione meble zostały wniesione przez panów bez problemów – i zrobili to tak umiejętnie, że byłem pod ogromnym wrażeniem. Dziękuję i pozdrawiam.

@Jurek

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za Pana pozytywną opinię. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR Zadbano

Janek

DTS dostarczył moje zamówienie meble. Wszystko załatwiłem w salonie - pozostało mi oczekiwać w wyznaczonym terminie na kontakt ze strony dostawcy. Wszystko się odbyło tak jak mi mówili - dostałem informacje, że meble tego i tego dnia o tej godzinie będą. Miałem opcję z wnisieniem co patrząc na to, że trochę tego towaru było uważam za słuszny wybór. Meble dojechały całe, pracownicy firmy wnieśli mi je do domu. Cała usługa wykonana bez zastrzeżeń.

@Janek

Klientka

Dostawa terminowa – jestem pod wrażeniem. Z rana dostałam telefon o której panowie przywiozą sofę. Byli punktualnie. Wnieśli sofę, postawili gdzie chciałam. Bardzo mili – nie było dla nich żadnego problemu jak poprosiłam, żeby mi jeszcze przesunęli szafkę bo sofa by nie weszła.

@Klientka

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za Pani pozytywną opinię. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR Zadbano

Radek

Szybko i na temat bez słodzenia – meble dojechały w zadeklarowanym terminie, bez uszkodzeń, dobrze zapakowane. Miałem opcje z wniesieniem.

@Radek

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za Pana pozytywną opinię. Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR Zadbano

Kacper

Spoko opcja z wniesieniem pralki. Dla mnie wygodne bo nie musiałem nikogo załatwiać do pomocy a i się nie nadźwigałem. Panowie bardzo sprawnie sobie poradzili – dosłownie 10 minut i temat był załatwiony.

@Kacper

Dzień dobry Panie Kacprze, Bardzo dziękujemy za Pana pozytywną opinię. Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR Zadbano

Jimmy

W Łodzi na magazynie już jestem od wielu lat. Trochę ludzi przez ten okres się przetoczyło i w sumie to trochę skłoniło mnie do wyrażenia swojej opinii. Praca do łatwych nie należy bo pracuje się fizycznie – to od razu warto sobie przemyśleć czy taka praca jest dla mnie. Na początku wydaje się wszystko bardzo skomplikowane jednak jak ktoś ma chęci do pracy to szybko nauczy się wszystkiego. Były młode chłopaki które praktycznie w kilka dni już ogarniały temat. Ostatnio również standard magazynu pod kątem technologicznym uległ zmianie to również uważam za spory przeskok bo praca teraz idzie jeszcze sprawniej. Każdy wie co ma do zrobienia i z tego jest rozliczany – takie podejście rozumiem i jest dla mnie jak najbardziej ok. Gorzej jak ktoś myśli, że na magazynie będzie miał luz… tutaj to tak nie działa. Sama atmosfera w pracy jest ok – tutaj chyba nie mam nic więcej do dodania. Nie ma problemu jak człowiek potrzebuje pilnie wolne czy ma coś do załatwienia. Jak robisz swoją pracę sumiennie to nikt nie będzie Ci robił problemów. Pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o Zadbano SA - Warszawa

• Jak się pracuje w Zadbano SA?

Zobacz opinie na temat firmy Zadbano SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 277.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zadbano SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 142 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zadbano SA?

Kandydaci do pracy w Zadbano SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zadbano SA