Fortaco Sp. z o.o.

Opinie o Fortaco Sp. z o.o.

Młody

Ci co narzekają na fortaco nie mają racji. Firma spoko, pracuje się tam max 4godziny dziennie a resztę czasu masz na obijanie. Najlepiej jest na komatsu.

@Młody

To prawda najlepszy dział na zakładzie popieram w 100%. Pełny relaks!!

Gruby
@Młody

Tak jest kiedy zatrudniają takie pachoły. Nakleji biedy w 4h a później dwie zmiany poprawiania. A może bali się dać Ci poważną robotę?

Szczeciniak

jaka atmosfere????

Spawacz

Witam. Chce się zatrudnić do firmy jako spawacz. Obecnie pracuję w Bombardierze. Mam założoną działalność. Do kogo się zgłosić? Podaje swojego maila adatym133@wp.pl Pozdrawiam

nikt wazny

wszedzie dobrze gdzie nas niema...

@nikt wazny

To prawda ludzie tam mają najlepiej widzę na codzień, stołówka ciągle oblegana przez tych samych. Brygadzista nie wnika tak można pracować.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Fortaco Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Zuzanna

@SYF w wielu firmach praca w Niedziele i Święta jest obowiązkowa szczególnie w korporacjach. Czy nie było mowy o tym gdy zostałeś zatrudniony do firmy Fortaco Sp. z o.o.?

Zuzanna

@Fortaco na forum nie możesz nikogo obrażać. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum przed przystąpieniem do wystawienia komentarza na temat firmy http://www.gowork.pl/regulamin. @Nat czy aplikowałeś do firmy? Co możesz powiedzieć na temat przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej?

Nat

Chcę się przyjąć do pracy w Fortaco, czy warto pytam?

Zuzanna

@SYFczy dobrze rozumiem, że według Ciebie pracownicy, którzy w Fortaco pracują za pośrednictwem pośredników są lepiej traktowani? Zwykle w firmach bardziej jest korzystne zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę, nie pośrednika. Wspominasz o niedocenianiu pracowników na etacie. Jak byś chciał być doceniany przez pracodawcę? @Kris A Ty na jakim dziale firmy pracujesz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda w nim praca oraz co konkretnie sprawia, że nie oceniasz dobrze Fortaco jako pracodawcy?

trybun ludu

Jak sie chce robić to sie pracuje, a nie pluje na własne gniazdo bo to chyba śmierci z lekka hipokryzją. Nie podoba sie, Wrocław jest pełen innych miejsc pracy. To po pierwsze. A po drugie oskarżenia, które się kieruje pod adresem innych bezpodstawnie, tylko żeby sie odegrać bo sie robić nie chce i ktośc musi poganiać, są chyba karane (przeczytaj sobie przyjacielu, jeżeli bedziesz miał wene tworzyc ponownie taki wpis http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/882360,za-obelzywy-wpis-w-internecie-mozna-nawet-trafic-za-kratki.html). Czy na internecie i w życiu codziennym mało jest przypadków rzekomo anonimowych wpisów, których twórcy zostali odnalezieni przez policję. Nawidoczniej twórcy nie chce sie robić, lecz obijać w robocie to co pozostaje opluwanie w internecie bo żeby w realu załatwic sprawę i osobiście sie postawic trzeba miec po prostu jaja, których najwidoczniej twórcy wpisu brak. Pozdr

Oko

Koledzy nie narzekaj cie bo wasza firma w porównaniu z fortaco janów lubelski to przedszkole nie daj Boże takiej plagi psycholi i (usunięte przez administratora) zapraszamy na opinie o fortaco jl

c

@Wic oni wlasnie caly czas szukaja inzyniera do spraw robotyzacji procesow spawania we Wrocławiu tutaj musisz miec na pewno wykształcenie wyższe, preferowane studia z zakresu inżynierii procesów spawaniu samodzielności i inicjatywy w działaniu

greg

Ile zarabia tam mniej więcej pracownik produkcji - operator CNC?

admin

Czy uważasz że byłeś odpowiednio wynagradzany finansowo w firmie Fortaco Sp. z o.o.? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fortaco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 12 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco Sp. z o.o.