Fortaco Sp. z o.o.

Opinie o Fortaco Sp. z o.o.

JARECZEK

Dajcie spokój nie ma o czym gadać ! Jak nawet Ukraińcy pracujący przez pośredników którzy płaca i tak najwiecej uciekają gdzie pieprz rosnie a co dopiero nasi ! Zmykać jak najprędzej

adi

lakiernia trzeszczy tylko czekać az sie to rozwali ramy zalegją na placu a oni karzą robić mądrze i duzo Debilizm !!! 90 % załogi szuka nowej pracy. Byle z daleka od czerwaca

Witam są może przyjęcia na operatora wypalarki ????

Biały

Czar prysł jak czerń hehe

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Fortaco Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Adrian

chciałbym się zatrudnić jako spawacz, jakie są warunki finansowe, atmosfera, praca na 3 zmiany? Polecacie czy szukać coś innego?

Czarny

W Kruszynce pieniądz na czas, wolne kiedy trzeba i atmosfera wśród pracowników bardzo dobra. Z samym szefem można porozmawiać jak z kumplem.

Julian

PRACUJĄ W NIEDZIELĘ ZA 2100 BRUTTO 1530 NETTO RESZTA POD STOŁEM BEZ OPODATKOWANIA IDŹ NA CHOROBOWE DOSTANIESZ 80% Z 1530 I ZOBACZYMY CO WTEDY POWIESZ A DOROBKIEWICZ BĘDZIE SIĘ DALEJ ŚLIZGAŁ NA LUDZKIEJ KRZYWDZIE..

Pracownik Fortaco

Chyba ty jeździsz od kółka i na najniższej krajowej i na dodatek w święta jak widzę ciebie na fortaco to aż mnie trzepie

KAMAZ

W PRACY KUMPLI KUMPLI KUMPLI KUMPLI NIE MA NIE MA NIE MA

:P
@Pracownik Fortaco

Niech cie trzepie mocniej. Szkoda , ze jesli mnie tam widzisz to znaczy, ze sam zasuwasz ze scisnietym z zazdrości gardłem

Pracownik Fortaco

Ciąg się waligrycho.

AREK

Witam mam pytanie czy (usunięte przez administratora) z Twardogóry została wueliminowana do końca czyli wszystkie chwasty wyrwane zostały z wewnątrz i zewnątrz został jakiś odłam bo chciałem się przyjąć z powrotem do was słyszałem że dyrektorem został lider z Oborniki Śl. i że jest bardzo wporządku pozdrawiam

Rukki

Do CZRNY Codziennie widzę jak oracie jak biali murzyni płatne za kurs macie niezgodnie z prawem pracy dajcie się dalej w zad walić a ktoś to wykorzystuje i się dorabia a A CZARNY to pewnie KRUSZYNKA LUB KTÓRYŚ Z ZAWÓD SYN LUB CÓRKA i jeszcze jedno lekarz czy inne zawody to mają płacone za weekend a kruszynka płaci za kurs ochłapy szkoda mi was chłopaki i jeszcze mu diety podpisujecie już niedługo karma wróci odpowiednie służby już są poinformowane o wałach tej firmy

Slawek Nawrot (Czarny )
@Rukki

Kolego, widzę że jesteś bardzo zorientowany w sytuacji i warunkach pracy jakie panują w firmie. Z Twoich bezsensownych komentarzy wnioskuję że jesteś lub byłeś pracownikiem tej firmy. Widać że masz nieciekawe życie prywatne i dlatego interesujesz się życiem innych. Gdyby pracownikom było tak źle jak piszesz to nie pracowali by po kilka lat w tej firmie. Poprostu zazdrość przez Ciebie przemawia i tyle. Jak maszybko coś więcej do powiedzenia i jesteś taki mądry to się ujawnij bo jak już wcześniej wspominałem powinieneś wiedzieć że bardzo łatwo można Cię namierzyć. Jeszcze jedno , to nie syn i córka dodają te komentarze tylko ja osobiście. To tak dla Twojej wiadomściany CIOTKO ????

Rukii
@Slawek Nawrot (Czarny )

Ja czyli kto???? bo ja to w wojsku (usunięte przez administratora) hehe namierzaj namierzaj dużo mam do powiedzenia odpowiednim służbom

Slawek Nawrot (Czarny )
@Rukii

Chyba czytać nie potrafisz bo się przedstawilem. Ale czego można się po tobie spodziewać. TEPA SZTUKA z ciebie i nie chce juz mi się z Tobą dyskutować bo nie warto jesteś tego. Jesteś zainteresowany cienki w uszach.

@Rukki

Panowie widzę, ze Wam się fora pomyliły przypominam tu się pisze opinie o firmie Fortaco a nie Kruszynka !

Jan

Dobrze że wywalili tych z góry bo jak się niektórzy obłowili na tej firmie to się w głowie nie mieści przekrętów to tam było wiele i teraz wielu powinno usłyszeć zarzuty od prokuratura

US

CZRNY A GDZIE TWÓJ PAN PODATKI ODPROWADZA TE ZANIŻONE DO URZĘDU SKARBOWEGO WE WROCŁAWIU CZY NA PODKARPACIU OCZYWIŚCIE ŻE NA PODKARPACIU BO TAM JESZCZE MOŻNA COŚ POKOMBINOWAĆ A GDZIE SIĘ DORABIA NA PODKARPACIU CZY WE WROCŁAWIU WE WROCŁAWIU

Mariusz
@US

Z Podkarpacia to on parę lat temu słomę w butach przywiózł do Wrocławia teraz to wielki pan a jak jego juniory wysoko głowę noszą nie widziała (usunięte przez administratora) słońca

Zdzisław

(usunięte przez administratora) słyszałem że szajka z Twardogôry została wyeliminowana hihi brawo w końcu ktoś im się dobrał do (usunięte przez administratora) wstyd z taką opinią to do Bodzia meble składać!!!

ABW
@Zdzisław

Szkoda że parę lat za późno

wrocławianin

Zarobki bardzo słabe 3000 brutto na początek teraz w markecie na kasie dają wyższe stawki spory bałagan ja na pewno im podziękuję można obecnie dostać praca nawet z wyższą stawką o ponad tysiąc złoty brutto stali pracownicy ze staże mają wyższe stawki ale nie są to też kokosy odradzam współpracy z tą firmą co prawda jak ludzie zaczną odchodzić to może coś się zmieni

LineCnc

Witam. Ile zmian jest w Fortaco. Czy operatorzy Cnc też pracują na zmiany?

@LineCnc

Trzy zmiany, weekendy również, czasem nawet pod przymusem... ;)

Chciał bym się zatrudnić

Witam Chciał bym się zatrudnić jako spawacz jestem świeży w temacie, jakich zarobków można się spodziewać,jaka atmosfera pracy,jakie tępo ile zmian,czy na działalności przyjmują ...Jakieś próbki się robi Pozdrawiam Bardzo Proszę o szczere odp

Zuzanna

@BRONEK, przypominam, że ten wątek dotyczy Fortaco Sp. z o.o. we Wrocławiu. Pracujesz w tym miejscu? Jeśli tak to zachęcam do dodania swojej merytorycznej opinii o tym pracodawcy. @anonymous, a można liczyć na jakieś dodatkowe benefity od tego pracodawcy? Jak wygląda sprawa umów w tym miejscu? Nie ma problemu z otrzymaniem umowy o pracę?

Wynagrodzenia sa porównywalne z tymi z Lidla. Szału nie ma.

Zuzanna

@Ludzieco rozumiesz pisząc o mobbingu? Kodeks pracy definiuje go jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie zachowania występują w firmie? Pamiętaj, że firma ma obowiązek przeciwdziałać takim sytuacjom. Warto zgłosić je choćby do działu HR.

Wzorowy robol
@Zuzanna

Zgłosić można wiele, tylko po co? Pracuję tu ponad dziesięć lat i widzę co się dzieje.

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat Fortaco Sp. z o.o.. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?

Krzysztof

Zarobki w okolicach 3000 brutto ale w fortaco sie nic nie robi mlody przychodzi (usunięte przez administratora) a my doswiadczeni siedzimy i dlubiemy w nosie albo gdzie indziej najlepiej maja tacy z conajmiej 10 letnim starzem wgl nic nie robia Polecam w 100%

mały krasnal

Witam, widziałem nowo zamieszczone ogłoszenie przez Fortaco. Stanowisko Staż w dziale przygotowania produkcji, jestem swieżo upieczonym absolwentem po ziipie, moje pytanie brzmi czy warto? jak warunki w tej firmie na stazu? dziekuje z gory za odpowiedzi

duzy krasnal
@mały krasnal

Niestety stażu nie polecam. Mało się nauczysz, ludzie niemili, można spokojnie po zipie coś lepszego

Nowy spawacz

Praca jak wszedzie . Jak sie chce to sie pracuje i nawet zarobi . Atmosfera fajna . Polecam Freje i Boom . Fajna robota , nieco ukladzikow miedzy ludzmi ale ktora firma tego nie ma . Standardowo osoby pracujace dlugi okres czasu maja luzy itd , ale nie ma co narzekac . Zakasac rekawy i do pracy . Za darmo nikt nic tu nie da .

Facio
@Nowy spawacz

A jakimi samochodami jeździ kadra menedżerska? Mają służbowe?

Teodor
@Facio

Maja z wynajmu bo na firmowe brak srodkow

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fortaco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 12 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco Sp. z o.o.