Fortaco Sp. z o.o.

Opinie o Fortaco Sp. z o.o.

Temat Knurowa widzę ze jest na topce tutaj we wpisach.. :D to nie mój rejon akurat ale właśnie na Wrocław szukają produkcyjnego bez doświadczenia. po jakim średnio czasie udaje się już tak w 100% ludzi tu wdrożyć? Gdy już się wszystkiego nauczę będę mógł zarabiać więcej? jeśli tak to o ile?

Aktualność
Targi Pracy Talent Days

Gdzie byliśmy 12.10? Na Talent Days! Szukaliśmy fantastycznych osób do naszego zespołu!

Poznaliśmy wielu, wspaniałych kandydatów, a dodatkowo mieliśmy okazję się czegoś nauczyć podczas trwających w trakcie warsztatów

Dziękujemy Talent Days za cudowną organizację!

PS Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Aplikuj!
Amanda

Było pytanie o dział obróbki, a właśnie teraz widzę, że od tygodnia już inżynier ds. produkcji jest poszukiwany na spawalnie. Czy może ktoś opisać sposób prowadzonej rozmowy? co na niej będzie sprawdzane? I przede wszystkim jak wygląda rekrutacja? Czy są testy?

Łukasz

Witam czy potrzebujecie Państwo aktualnie pracowników w dziale obróbki? @pracodawca

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Fortaco Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
@fajnafirma

Dobre miejsce dla kogoś kto chce pracować, uczyć się i robi swoją robotę.

@@fajnafirma

Cześć, jesteś osoba bez doświadczenia. dobrze rozumiem, że piszesz teraz o tym, że dla takich jak ja firma może być w porządku na start? o jakim zakresie mowa? jakie są szkolenia i czy trudno jest teraz dołączyć?

Łukasz

Witam Serdecznie, Ucieszyłem się z wiadomości iż otwiera się nowy oddział właśnie w Knurowie. Widzę że aktywnie szukacie pracowników. Od 2005 roku pracowałem dla przemysłu motoryzacyjnego o najwyższych standardach, jak i firm zajmujących się obróbką aluminium. Przez ostatnie 5 lat piastuję stanowisko industrialization Engineer w dziale nowych uruchomień. Z przyjemnością aplikowałbym do Waszej firmy i poszerzyłbym horyzonty.

Dominik

Dzień Dobry @Pracodawca W związku z tym, że w Knurowie buduje się nowa hala produkcyjna... Czy odbędą się rekrutacje zewnętrzne na stanowiska menadżerskie, jak tak to kiedy planujecie je uruchomić?

Mirka
@Dominik

Cześć, a macie jakieś bardziej konkretne info odnośnie tego kiedy ta cała hala ma być ukończona? Chce obadać mniej więcej terminy kiedy partner mógłby ewentualnie się przenieść o ile warunki będą dobre. Raczej stawki noworoczne wejdą? Myślicie, że warunki będą mimo wszystko identyczne jak w innych lokalizacjach?

@Mirka

Z podanych informacji wiemy, że budowa ruszyła w 2023, a planowane otwarcie jest na rok 2024.

Artur

W Knurowie trwają prace budowlane,także w przyszłym roku z tego co wiem ma.sie otworzyć zakład...czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć na jakie zarobki można liczyć, bo nie wiem czy warto tracić czas na szukanie pracy w tej firmie

Kwiatuszek

Dobrze wspominam pracę tutaj.

Tiger

To pierwsza firma, do której chce mi się przychodzić. Nie zawsze jest idealnie ale jak w każdej firmie. Atmosfera i ludzie w pracy wszystko wynagradzają.

Klementyna

Czy jako instruktor spawania ktoś niedawno pracował i miałby opinie? Raczej widzę wzmianki o samych spawaczach po ostatnich wpisach a właśnie na teren Wrocławia jest potrzebny ktoś do prowadzenia kursów. Warunki z opisu mąż spełnia, pytanie tylko jak mu się tam będzie pracowało? Chcemy by miał stabilne zatrudnienie, wiec ciekawi nas powód bieżących przyjęć, znacie go? I czy widełki placowe są znane?

Gliwiczanin

Dobry wieczór Mam pytanie kiedy zacznie się rekrutacja do nowego zakładu w Knurowie. Jestem zainteresowany złożyć CV.

@Gliwiczanin

Dzień dobry, nie jesteśmy niestety na tę chwilę w stanie odpowiedzieć kiedy dokładnie ruszy rekrutacja w Gliwicach. Obecnie jesteśmy na etapie rekrutacji na stanowiska menadżerskie. Prosimy o śledzenie ofert na naszych platformach. Pozdrawiam

Stary

Pracuje tutaj ponad 10 lat, to z pewnością jest to firma w której nie jest nudno, zmienia się na przeciągu lat, nie jest to firma idealna (pewnie takie są tam gdzie nas nie ma). Miała swoje wzloty i upadki, ale jest cały czas stabilna, od tylu lat nigdy nie słyszałem aby ktoś miał w niej problemy po za tymi na które sam sobie zapracował .

Na boom to przynajmniej 2x w tygodniu jest problem z kierownikiem i brygadzistą

ŚWIĘTY
@Stary

Miesiąc temu dodali premie za staż pracy ale mój kierownik uznał że to premia uznaniowa i nie dał mi całej ponieważ nie jestem jego ulubieńcem z takiego powodu że mam czasami własne zdanie.

ada to nie wypada

ja pracowałem 15 i żałuję ze odeszłem

ada to nie wypada

warunki pracy ok, kasa zawsze na czas, nie wszędzie tak jest. Wiem bo się zwolniłem i chyba wrócę

Jedna pani już pytała o to ogłoszenie dla specjalisty od IT, które widnieje w internecie. Mnie wobec poprzedniej opinii interesuje przebieg samego procesu rekrutacyjnego. Czy ktoś brał niedawno w nim udział i mógłby o nim cos więcej opowiedzieć? Jakich pytań można się spodziewać?

Artu

Witam czy poszukujecie Spawacza 135/136 ? Interesuje mnie dział FREJA @Pracodawca

@Artu

Dzień dobry, tak poszukujemy obecnie Spawacza 135/136. Jeśli jest Pan chętny wziąć udział w rekrutacji to zapraszamy do wysyłania CV poprzez GoWork, Pracuj.pl, OLX lub bezpośrednio na adres mailowy: rekrutacja.wroclaw@fortacogroup.com . Natomiast dział do którego trafia pracownik jest w głównej mierze uwarunkowany obecnym zapotrzebowaniem w naszej firmie. Pozdrawiam

Malwina

Jeżeli już o rozwoju była mowa to możecie się co do niego szerzej odnieść w kontekście pracy jako Spec od IT? Widnieje aktualne oferta na Wagonową, jak na razie ją obserwuję. Z opisu wynika, że organizowane są szkolenia zewnętrzne jak i te wewnątrzzakładowe. W dodatku nie widzę zbyt wielu opinii dotyczących IT, możecie omówić atmosferę na dziale? jakie są rotacje?

Aktualność
III etap programu Safety Day za nami

Szkolenie związane było z bezpieczeństwem pożarowym i miało formę aktywnych warsztatów, dzięki czemu mogliśmy zdobyć nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną.
Pod okiem instruktora, każdy z uczestników szkolenia mógł samodzielnie przećwiczyć odbezpieczenie gaśnicy i podjąć działania gaśnicze, poznać różne rodzaje urządzeń gaśniczych oraz metody powiadamiania o zagrożeniu. Dodatkowo uczestnicy szkolenia przeżyli symulację pożaru i ewakuację przez zadymiony korytarz — podsumowuje Irena Leoszkiewicz Safety Specialist w Fortaco Wrocław.
Dziękujemy strażakom z Krakowa za przeprowadzenie warsztatów i przekazaną wiedzę.
Kasjusz

Czy firma Fortaco zatrudnia obcokrajowców?

Danuta

Wielu to znaczy? Zastanawiam się nad tym jaka atmosfera przy tym występuje, tworzą się jakieś zaprzyjaźnione grupki czy raczej wszyscy są ze sobą w miarę dobrze zintegrowani? Jak firma ewentualnie o ten zakres teraz dba?

NICK
@Danuta

Jest premia grupowa więc każdy pracuje na każdego. Jeśli jest wypadek w pracy to też każdy ma z tego powodu problem w postaci mniejszej premii. Nie polecam działu Boom bo brygadzisci Cie pośpieszają , skracają czasy,patrzą ile kaw dzisiaj wypiłeś. Gdy jest wpadek na dziale to tłumaczą że mamy dużo czasu i można robić to bardziej uważnie żeby uniknąć takich sytuacji .

Mała
@NICK

Z czego wynika to omawiane podejście brygadzistów akurat w tym dziale? czy na każdym są identyczne warunki zatrudnienia przypisane do tego stanowiska? W jaki sposób są rozliczani za wyniki? Kto im narzuca normy i z czego one same się biora?

@Kasjusz

Dzień dobry, zatrudniamy każdego pracownika, który chcę się u nas rozwijać i ma doświadczenie, również obcokrajowców.

Czy w Fortaco Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Dzień dobry, tak, w większości biur w naszej fabryce pracuje się na open space.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fortaco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 12 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco Sp. z o.o.