Opinie o MT Bau System Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MT Bau System Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MT Bau System Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MT Bau System Sp. z o.o. w Wrocław

Poszkodowany Nowy wpis

Zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie płaci faktur. nie odbiera tel. jak masz coś dla niego zrobić to kasa z góry! inaczej cie wydyma.

Kostek Nowy wpis

Tak firma jest założona na żonę tego CWELA Borsuka , który wabi się Tomek nie będę się rozpisywać bo zajęło by mi to parę dni a na tą szmatę nie mam czasu ani nerwów .To jest Korwa zakłamana i oszust !!!!!!!!!!! UWAŻAJCIE

Iza Nowy wpis

A czy firma działa wg kodeksu pracy?

dostawca Nowy wpis

Firma MT Bau to kompletna porazka, wlasciciel (usunięte przez administratora) zarowno swoich klientow jak i swoich dostawcow. Omijac szerokim łukiem tego lamuska Tomaszka wraz z zona na ktora jest zalozona dziallnosc gospodarcza... Tacy "biznesmeni" powinni siedziec z innymi kryminalistami... Sa tak samo malutcy jak inne patologie :)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy MT Bau System Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku MONTER PŁYT WARSTWOWYCH (O). Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Kostek

Firma stosunkowo młoda ,ale stara się znaleźć dla siebie dobre miejsce w branży. Polecam prace.

G
@Kostek

Ale z borsuka to jest hujakl

Seba

Zgadzam się z negatywna opinia poprzednika. Pracowałem dla Tomka w zeszłym roku i kilku z nas. Też nas okłamywał. Niby umawialiśmy się na 20 na rękę a dawał umowę na najniższa krajowa a resztę na rękę. Na koniec pracy nic nie zapłacił ani Polakom ani Ukraińcom. Pracowaliśmy dla cavatiny na Wielickiej. Pewnie jakieś uklady maja. Średnio każdemu z nas nie wypłacił koło 1500 złoty. (usunięte przez administratora) i krzykacz. Mówiliśmy na niego bocian.

@Seba

Witam czy mozna sie z Wami skontaktowac w jakis sposob? Nas tez oszukali

Lol

Czy bocian dalej przynosi siano ?...

j24

zakłamanie , oszustwo pracowników zatrudnia dużo ludzi na czarno ukraina i Polacy nakazuje prace ponad wymagany system godzin , brak ubezpieczeń ubrań roboczych kończy duzy projekt we wrocku na ul fabrycznej dla firmy Cavatina a zaczyna na teatralnej bardzo duza rotacja ludzi szefa zwą BORSUK on ciągnie wszystkie sznurki cwaniak a i dla Cavatiny we włoszech realizuje budowe hotelu

Zostaw merytoryczną opinię o MT Bau System Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w MT Bau System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MT Bau System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MT Bau System Sp. z o.o.?

MT Bau System Sp. z o.o.
  • Marsz. Józefa Piłsudskiego 74 lok. 320