SFS International Sp. z o.o.

Opinie o SFS International Sp. z o.o.

Normalna

witam wszystkich obserwuje tu czasem wpisy bo interesuja mnie opinie na temat plac warunkow pracy itd ale widze ze sa ludzie ktorym zalezy tylko na obsmarowaniu komus tylka, szkoda czasu na takie pisanie ludzie i nie w taki sposob zalatwia sie problemy z ludzmi itd ja osobiscie gdybym dowiedzial sie ze ktos pisze na mnie takie obelgi i stawia mnie jako zlodzieja czy oszusta itd to pozadnie bym sie z tym rozprawil szkoda mi tej osoby ktora powyzej szarpie sie z takimi wyznaniami . szok pozdrawiam wszystkich normalnych !!!!!!!

XXX

A ja pracuje w SFS od ponad roku. Jak wiadomo nie ma idealnego pracodawcy, ale ta firma nie jest najgorsza :) Na Pasie nie spotkałem się z mobbingiem, jak się poważnie podchodzi do pracy to jest ok, można nadgodziny zrobic. pensje wypłacane są na czas. pani Lidia jest spoko :) , pozdrawiam ja!

@XXX

Bardzo dziękujemy za opinię i liczymy na dalszą owocną współpracę! Pozdrawiamy, SFS International

Czy ktoś wie ile teraz płacą przy szaszłykach w Maasmechelen? Jest już umowa o pracę czy nadal zlecenie? Jak z nadgodzinami? Płatne dodatkowo?

@Nowy

Dzień dobry. Obecna stawka godzinowa przy tej ofercie wynosi 13,55€. Umowa zlecenie. Nadgodziny płatne 150-200%.

@Nowy

Nie ma ani umowy o pracę, ani dodatkowo płatnych nadgodzin. No i nie ma płatnego urlopu.

@Tomek

Dzień dobry rzeczywiście potwierdzamy, że oferowana przez nas praca poza granicami kraju (projekty w Belgii i Holandii) opiera się głównie na współpracy w ramach kontraktów cywilnoprawnych, których wzory przedstawiamy kandydatom przed rozpoczęciem pracy. Z osobami zainteresowanymi zawierana jest umowa zlecenia w trybie delegowania, oskładkowana i opodatkowana zgodnie z zasadami dotyczącymi osób delegowanych. Zapraszamy do lektury z poradnika ZUS: Ustalanie podstawy wymiaru składek pracowników delegowanych według zasad obowiązujących od 01.10.2016 r. - Bieżące wyjaśnienia komórek merytorycznych - Baza wiedzy - ZUS Potwierdzamy również, że w ramach zawartej z SFS umowy zlecenia, nie ma płatnego urlopu. Płatny urlop wypoczynkowy przysługuje osobom zatrudnionym na mocy umowy o pracę. Zleceniobiorcy z tytułu umowy zlecenia przysługują tylko takie uprawnienia, które regulowane są przez przepisy Kodeksu Cywilnego (a nie Kodeksu Pracy) i przez zawartą między stronami treść umowy. W ramach projektów realizowanych na terenie Polski, gdzie działamy jako Agencja Pracy Tymczasowej, z kandydatami zawierane są umowy o pracę tymczasową lub umowy zlecenia na pracę tymczasową. Pragniemy zwrócić uwagę, że umowy o pracę tymczasową to umowy o pracę. Pracownik tymczasowy nabywa prawo do urlopu, a pracodawca płaci za niego składki ZUS i ubezpieczenie chorobowe. Okres zatrudnienia tymczasowego wlicza się również do stażu pracy, a strony umowy obowiązuje zgodny z ustawą o pracy tymczasowej okres wypowiedzenia. Po szczegóły zapraszamy do Działu Rekrutacji. Z wyrazami szacunku SFS International Spk

Małgośka

Pracowałam w Paas Food przez SFS 3 razy i uważam, że większość opinii jest krzywdząca. Paas to spory zakład i mase ludzi tam pracuje, wiec zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony i potem wylewa swoje żale. Byłam na pakowaniu i szaszlykach i wszedzie trzeba się napracować, jakoś terroru nie zaznałam, może dlatego, że sama go nie siałam. Powiem Wam szczerze że praca na mięsie nie jest dla wszystkich ale smialo można pracować bez znajomości języka, na miejscu wdrażają do pracy. Ja znam angielski komunikatywnie i jak trzeba było to innym pomagałam. W czasie pracy juz ten angielski nie jest tak potrzebny. Prace można podjac bez doświadczenia. Nie bylo zadnych problemow z wyplatami. Zarabiałam od 350 do 380 eur tygodniow w zaleznosci ile mialam godzin. Zmiany sa różne ale idzie się przyzwyczaić. Myślę, że jezeli ktos sie nie nadaje do pracy w zakładach mięsnych to niech nie jedzie, bo to nie jest lekka praca, po co jechać a potem narzekac. Pozdrawiam SFS.

Pakowacz

16 lat przepracowany jako pakowacz

5 lat pakowacz wędlin 10 lat pakowacz drobiu Na maszynach multivac

Justyna

Czytam te negatywne komentarze i oczy przecieram ze zdziwienia, chyba pracujemy w innych firmach… Nigdy nie miałam problemów z zakwaterowaniem, Pani Magda zawsze jest pod telefonem i wystarczy zadzwonić a nie wypisywać swoje żale. Również Pani Lidia sprawdza się jako koordynator rewelacyjnie i jak ktoś ma jakieś pytanie wystarczy się z nią skontaktować. Ale tak to jest jak kogoś zwolnią i później taka osoba mści się na firmie. Trochę honoru ludzie, to nie przedszkole.

Anyhejter
@Justyna

Bo hejtuja osoby, które nie zakonyczly wspolpracę ze swojej winy, pyskacze lub kombinatorzy. Teraz pisza durne prowokacje probujac zaszkodzić firmie. Może pogodzicie się wreszcie ze smutna prawda na temat waszych wyników lub godnego pozałowanai zachownaia . Zal czytac te wyssane z palca kłamstwa. Pacowalaem przez sfs od 2016 do 2021, dopoki robota na esso sie nie skonczyla i jakos nie narzekalem. Pani Magda od zakwaterowana to bardzo mila, kompetena osoba. Oby takich ludzi wiecej.

Rudy83

Zakwaterowania SFS nie najgorsze fajnie że w parku wakacyjnym jest czym się zająć w wolne dni :) , pawie mie nie przeszkdzaja, szkoda ze na parku ryb już lowic nie można ;-), miejcowka na pewno lepsza niż nie w jednej innej agencji gdzie tez miałem hotele na zadupiu.

ARO76

A ja powiem tyle - robilem tam troche. praca czasem cienzka, nie ma stania w kacie. nie dla mienczakow co by tylko chcieli za nic kase brac. kto robotny tego michel nie wyrzuci za byle co. ci co tutaj pisza to chybA prawdziwej roboty nie znaja. ruszcie w koncu (usunięte przez administratora) a jak nie to nikt was tu nie trzyma - szukajcie roboty dla intelygentow w miescie. Do agencji nic nie mam, nie tacy (usunięte przez administratora) jak inni u ktorych kiedys robilem.

Rafał

Dzień dobry, a ja dziękuję za pomoc w znalezieniu normalnej pracy (Paas Food). Dziwią mnie trochę negatywne opinie, wszystkim sie nie dogodzi. No ale ja w każdym razie dziękuję!

Dominika
@Rafał

Ja się chciałam zapytać jak tam jest naprawde bo planuje tam jechać do pracy niestety są różne opinie o paas food dlatego niewiem komu wierzyć proszę o opinie konkretną kogoś kto tam był .Z góry dziękuje:)

@Dominika

Witam, zapraszam do kontaktu telefonicznego, najlepiej dowiedzieć się u źródła +48221021160.

Baśka81
@Dominika

Ja pracuje tam od stycznia. Nie ma problemow. Pracujo tam polacy i nie tylko. Sporo godzin. Kasa zawsze na czas a to najwazniejsze. Ludzie nie sprubujo a piszo glupoty. Nie ma sie czego bac.

anonin
@Dominika

Umowa zlecenie zamiast umowy o prace, więc zwolnić mogą w każdej chwili. Za nadgodziny płacą więc tyle co za zwykłe, bez dodatków. Brak płatnego urlopu, brak trzynastki a to w Belgii obowiązkowe.

@anonin

Szanowny Panie / Szanowna Pani, dziękujemy za Pani lub Pana wpis. Jednocześnie informujemy, że warunki współpracy z naszą firmą każdorazowo są szczegółowo przedstawiane podczas rozmów rekrutacyjnych. Potwierdzamy, że wszystkie osoby podejmujące współpracę z SFS International są szczegółowo informowane na jakich warunkach są wysyłane do pracy za granicą. Po rozmowie rekrutacyjnej wysyłany jest komplet dokumentów z którymi można się zapoznać przed ich podpisaniem. Dajemy czas na zadawanie pytań, podjęcie ostatecznej decyzji co do nawiązania współpracy, jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku konieczności rozwiania ewentualnych wątpliwości co do zapisów umowy jak również ogólnych warunków do ww. umowy. Jednocześnie potwierdzamy, że osoby z nami współpracujące wysyłane są do pracy za granicą w oparciu o polską umowę zlecenia w trybie delegowania (z zachowaniem wszystkich przepisów dotyczących kwestii koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego, delegowanie odbywa się na podstawie A1 wystawionej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych, zastosowanie ma polskie ustawodawstwo właściwe). Okres wypowiedzenia umowy dla obydwu stron jest taki sam, zarówno dla zleceniobiorcy jak i dla zleceniodawcy. Osoby współpracujące z nami korzystają z tego prawa na tych samych zasadach co zleceniodawca. Potwierdzamy również, że w ramach zawartej z nami umowy, nie ma płatnego urlopu. Płatny urlop wypoczynkowy przysługuje osobom zatrudnionym na mocy umowy o pracę. Zleceniobiorcy z tytułu umowy zlecenia przysługują tylko takie uprawnienia, które regulowane są przez przepisy Kodeksu cywilnego (a nie Kodeksu pracy) i przez zawartą między stronami treść umowy. SFS International

anonin
@SFS International Sp. z o.o.

W Belgii obowiązują belgijskie przepisy pracy. A te nakazują wypłatę urlopu oraz wypłatę trzynastki. A1 oznacza tylko tyle, że składki są płacone w Polsce. I tyle w temacie.

Radek

Właśnie zakończyłem współpracę z sfs. Mogę się wypowiedzieć że jest to najbardziej zakłamana agencja przez którą miałem nie przyjemność pracować. Panie w biurze mówiły że po przyjeździe będzie jeden test na covid przez miesiąc pracy robiono nam ich 18. Praca planowo mamy wykonać do 16 kończymy o 14 co zabiera nam 2 godziny. Przez miesiąc pracy agencja 4 razy zmieniała nam mieszkanie 2 razy mieszkanie było brudne w jednym nawet zdarzyły się robaki pod prysznicem. Co najlepsze raz zmieniono nam zamki po przyjściu z pracy czekaliśmy pod drzwiami 7 godzin ponieważ ktoś z agencji się pokłócił z właścicielem i biedni ludzie musieli za to oberwać. NIE POLECAM

@Radek

Szanowni Państwo z nieukrywaną przykrością czytamy Państwa komentarze, które niestety w naszej ocenie nie oddają stanu faktycznego. Intencją naszej firmy i naszą filozofia jest dbanie zarówno o bezpieczeństwo jak i komfort - zarówno pracy jak i zamieszkania - oddelegowanych przez naszą firmę zleceniobiorców. Staramy się na każdym kroku reagować na Państwa sugestie, usuwać niedogodności i interweniować, zawsze kiedy wymaga tego sytuacja, nie pozostawiając Państwa bez pomocy. Pragniemy przypomnieć chronologię zdarzeń, która miała miejsce w opisywanym przypadku. Jak Państwo zapewne potwierdzicie najpierw otrzymaliście zakwaterowanie w miejscowości Maarheezee i byliście tam zakwaterowani przez miesiąc. Potwierdzamy, że lokalizacja znajdowała się w znacznej odległości od projektu, ale były tam bardzo dobre warunki mieszkaniowe (ładny dom w zacisznym miejscu z pełnym wyposażeniem). Niestety pomimo, iż nie mieliśmy miejsc bliżej przez MASOWE IZOLACJE I KWRANTANNY spowodowane sytuacją pandemiczną o czym Państwa wielokrotnie informowaliśmy, cały czas otrzymywaliśmy od Państwa reklamacje na dojazdy i złe warunki (?). Dzięki zaangażowaniu wielu osób (agencji wynajmującej domy, pracowników biura w NL) udało się znaleźć dla Państwa alternatywę w postaci domu w Sittard, gdzie od razu zostaliście przeniesieni. Niestety po wprowadzeniu się do nowego zakwaterowania otrzymaliśmy Państwa reklamacje, że dom nie jest należycie wysprzątany, co zostało zgłoszone do obsługującej właściciela nieruchomości agencji, która pośredniczyła w wynajmowaniu domu. Kilka dni później – o czym dowiedzieliśmy się już po fakcie i z przykrością potwierdzamy, że niestety od Państwa - okazało się, że właściciel nieruchomości, bez poinformowania kogokolwiek, wymienił zamek na klucze, co skutkowało utrudnienia w dostaniu się do środka. Jak Państwo zapewne potwierdzicie, sytuacją zajęliśmy się natychmiast i po naszej interwencji w agencji nieruchomości, właściciel domu pojechał do Państwa z kluczami. Całej tej historii towarzyszyły przykre zdarzenia z Państwa udziałem, których nie chcemy opisywać w tym miejscu, a o których Państwo doskonale wiecie. Po tej całej historii otrzymaliście Państwo kolejne zakwaterowanie w Park Molenheide , a następnie zakwaterowanie w Elsloo. Niestety jak widać, mimo naszych starań nie zawsze jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom naszych zleceniobiorców, nawet jeśli mieszkaniowe standardy holenderskie niejednokrotnie przewyższają polskie standardy. Co do częstotliwości testowania przeciwko Covid-19, pragniemy podkreślić, że na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach obowiązujące zarówno w Polsce jak i w krajach do których delegujemy naszych zleceniobiorców. Wiarygodnym źródłem informacją są dla nas strony rządowe, które codziennie przeglądamy i aktualizujemy naszą wiedzę. Informujemy Państwa o stanach faktycznych, które obowiązują na daną chwilę. Niestety sytuacja była i nadal jest dynamiczna. Częstotliwość przeprowadzania testów na projekcie na którym Państwo pracowali została narzucona nam przez klienta, nie mieliśmy wpływu na jego decyzje, testowanie warunkowało to naszą dalszą współpracę i możliwość dopuszczenia Państwa do pracy. Niestety – w związku z faktem, iż zleceniobiorcy mają kontakt z żywnością – były zastosowane w tym przypadku bardzo restrykcyjne przepisy, do których musieliśmy się dostosować. W razie pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji zespół SFS International

Radek Maasmechelen
@SFS International Sp. z o.o.

Witam. Potwierdzę, pierwsze zakwaterowanie - Maarheeze. Wokół domu śmierdziało (usunięte przez administratora) Internet wiszący na kablach(mam zdjęcia). Pleśń na ścianie (również mam zdjęcia). Gdzie do Maasmechelen, do pracy mieliśmy 60km w jedną stronę! W dwie strony 120km. PANIE Z SFS PODCZAS ROZMOWY TELEFONICZNEJ MÓWIŁA ŻE JEST ZWROT ZA PALIWO. Gdy byłem na Maarheeze, wysłałem e-maila z prośbą o zwrot za paliwo to dostałem e-maila zwrotnego, że powyżej 80km, każdy kilometr jest zwracany (parę centów). ŚMIECH NA SALI. Gdy już przenieśli nas na Sittard, mieszkanie kompletnie nie wyposażone, brak czystości - 1/10. Brak dwóch kaloryferów, zimno na mieszkaniu. Brak internetu. (O INTERNET PROSILIŚMY SIĘ MIESIĄC. KORZYSTALIŚMY PRZEZ MIESIĄC Z SWOJEGO INTERNETU FAKTURA WYNIOSŁA MNIE 350 ZŁ). Przez 2 tygodnie zimno na mieszkaniu (w nocy na dworze temperatura sięgała - 2 stopni), okno było rozwalone i nieszczelne. wyobrażacie sobie wszyscy spać w nieogrzewanym mieszkaniu w Holandii gdzie bloki i domy są z papieru postawione? W Sittard mieliśmy przygodę - to prawda. Proszę Państwa o nie koloryzowanie tej jakże pięknej przygody. Ja wytłumaczę wszystko z szczegółami. W środę po pracy po godzinie 14:15 przyjeżdżamy na mieszkanie po zakupach i pracy (9h w pracy-jeden z lżejszych dni). Chcemy otworzyć zamek z mieszkania i co się okazuję, kluczyk nie pasuję. Dzwonimy do SFS, Pani koordynator (Lidia - w sumie złego słowa nie mogę powiedzieć, jedna z najfajniejszych Pań jakich idzie spotkać). SFS stwierdziło że mamy zostawić swoje wszystkie prywatne rzeczy i się przenieść na inne mieszkanie. Ale halo halo, mamy sprzęt elektroniczny, swoje rzeczy wszystkie, walizki. Mamy od tak zostawić, zakupy wziąć i iść na hotel pracowniczy (18 osób). TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI!!!! Po dzwonieniu do nich przez 4h dalej staliśmy przed drzwiami. O godzinie 20:20 PRZYSZEDŁ JAKIŚ PAN DAŁ KLUCZE, OTWORZYLIŚMY MIESZKANIE I WESZLIŚMY!!!!!!! LUDZI SIĘ TAK NIE TRAKTUJĘ! PŁAKAĆ SIĘ CHCĘ JAK SIĘ O TYM POMYŚLI JAK ZOSTALIŚMY POTRAKTOWANI!! Stojąc pod mieszkaniem, dzwoniąc do SFS-u, z zapytaniem co mamy robić dalej w takiej sytuacji to usłyszeliśmy ze DYREKTOR stwierdził, że jak nam się nie podoba to mamy się wynosić i zakończyć współpracę. Jakże po tej przygodzie, weszliśmy do środka, z łaską moglismy się przespać na tym mieszkaniu jedną noc. Z rana przed pracą musieliśmy wszystkie walizki do auta spakować(4:30). Z całym dobytkiem jechać do pracy, full auto zapakowane i do pracy jechać. Nie do pomyślenia. W pracy nam powiedzieli nowe zakwaterowanie (Park Molenheide). Park w miarę przyzwoity - po takich scenach to się musieli wykazać. 16 kotów bezdomnych i Pawie wrzeszczące nas ranem i w nocy albo wieczorem kładąc się spać (fajny koncert). Pralka jak była to cud. Musieliśmy z drugiego bungaloka przenosić po pracy o 1 w nocy do naszego bungaloka - 13h w pracy). Dodam jeszcze że pralka trzęsła całym domkiem. Naszych dwóch znajomych jechało na tydzień na urlop autem (w 4 jeździliśmy do pracy) to w trakcie tego urlopu gdzie nie mieliśmy auta kazali nam się przeprowadzać na nowe zakwaterowanie (Elsloo). Pytanie jak? Po pracy się pakować bo była druga zmiana i pakować naszych dwóch znajomych???? Nie wiem jak brzydkich słów bym musiał użyć, by oddało to, co przeżyłem wraz z znajomymi te sytuację z ich strony. Przed pracą o godzinie 11:00 przeprowadzaliśmy się (nasza 2-jka + rzeczy od naszych znajomych, a na 14:00 do pracy). O godzinie 12:30 byliśmy w Elsloo. Najlepsze zakwaterowanie z wszystkich (po ciężkim namowach, po ciężkich prośbach i trudach) dostaliśmy należne to co się należało. Dopiszę jeszcze o pracy i o testach na covida. Praca na mięsie, jak na mięsie. Tempo trzeba mieć. Szatnie są podzielone(w jednej Rumunii, w jednej Litwini, w jednej Polacy. Kobiety mają razem z mężczyznami). Pracowałem na dwóch zakładach mięsnych i to był pierwszy zakład gdzie do ubikacji, trzeba było się do swoich ciuchów przebierać a wtedy iść do ubikacji. Tracisz wtedy godziny pracy a i wtedy się inni pracownicy przyczepią, że idziesz od stołu lub linki. Brygadzisci wysyłają ciebie na przerwę, nie masz godziny ustalonej. Na dwóch zakładach mięsnych gdzie pracowałem dostawaliśmy ciepły posiłek do zjedzenia za darmo - tutaj nie ma. Umowa zlecenie (smieciowka). Zwróćcie uwagę, że na jeden dzień przepracowany ściągają wam 15 euro na dzień!!!! A chorobowe możecie wziąć od 90 dni roboczych. A testy na covid? Robione były codziennie. Moja porada? Nie zatrudniajcie się w tej firmie i przez tą agencje. Zjedzą z was pieniądze a i warunki wam dadzą gorsze niż wam się wydaję.

@Radek Maasmechelen

Szanowny Panie Radosławie dziękujemy za szczegółowy opis Pana wersji wydarzeń . Chcielibyśmy Pana zapewnić, że celem naszej firmy jest wypracowanie zadowolenia współpracujących z nami zleceniobiorców na każdym szczeblu naszej współpracy. Zdecydowana większość zleceniobiorców wyraża pozytywne opinie dotyczące zakwaterowań, które w ramach naszej współpracy zapewniamy. Niestety mimo, iż firma stara się, aby wszystkie zakwaterowania spełniały Państwa oczekiwania, jak widać, nie zawsze się to udaje. Niestety nie na wszystko mamy wpływ (np. sytuacja pandemiczna i związane z tym utrudnienia, zachowanie właściciela lokalu, itp. ). Często nasza skuteczność jak również czas reakcji dotyczący rozwiązywania zgłoszonego nam problemu jest uzależniony od działania osób „trzecich”. Podsumowując, przykro nam, że tym razem nie udało się nam rozwiązać kwestii zakwaterowań w sposób dla Państwa satysfakcjonujący. Wszystkie przekazane nam uwagi będą przedmiotem naszej analizy i weryfikacji. Nie mniej jednak, raz jeszcze dziękujemy za Pana komentarz i za współpracę. Z wyrazami szacunku SFS International Spk

Nie polecam najbardziej zakłamana agencja która traktuje przedmiotowo. Zmienia zamki w drzwiach w mieszkaniach w których się mieszka

@Anna

Szanowny Panie / Szanowna Pani Jest nam niezmiernie przykro z powodu Pana/Pani niezadowolenia ze współpracy z firmą SFS International. Będziemy wdzięczni za wskazanie jakie konkretnie zachowanie lub sytuacja spowodowała, że uważa Pan/Pani, że traktujemy współpracujące z nami osoby przedmiotowo? Chcielibyśmy to zweryfikować, aby zapobiec podobnym zdarzeniom w przyszłości, jak również móc odnieść się do Pana/Pani zarzutu. Odpowiadając na komentarz odnośnie wymiany zamków w drzwiach pragniemy podkreślić, że zakwaterowania w których mieszkają zleceniobiorcy spółki nie są własnością naszej firmy. Decyzje na temat ewentualnych zmian podejmuje właściciel nieruchomości. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt. SFS International

@SFS International Sp. z o.o.

Ponieważ ludzie tutaj przyjeżdzają pracować a nie się przeprowadzać. Rzucacie ludźmi jak przedmiotami tydzień pomieszka sobie tu tydzień pomieszka tu, nie tylko z nami taka sytuacja była. Gdy siostra z narzeczonym pojechała na urlop wyrzuciliscie nas z mieszkania na nowe musiałam pakować czyjeś prywatne rzeczy polowe zostawić u znajomych i prosić aby woziła mi na raty do pracy. Właścicielka auta którym tu jesteśmy została przypisana do kogoś innego do samochodu. W Polsce nie dostałam informacji ze będę musiała brać obcych ludzi do swojego auta i rozdzielana z chłopakiem. Dodając to ze miał być jeden test w Polsce długi test w pracy a przez 1,5 miejsca współpracy było prawie 20.

Anonimek

Chciałem tylko podziękować Pani Agnieszce z rekrutacji i Paniom z działu kadr za cały czas poświęcony mi czas i pomocy w załatwianiu wszystkich formalności z pracą. Pani jest PRZEMIŁA. Naprawdę fachowa obsługa klienta i pomoc w każdym detalu. Oby więcej takich ludzi! Pozdrawiam

@Anonimek

Serdecznie dziękujemy za tak pozytywną opinię:) W razie potrzeby pozostajemy do Pani/Pana dyspozycji. Pozdrawiamy Dział Rekrutacji

Beata444

W sumie to wiekszosc z tych co pracowali przez ta agencje to mowi dobrze o SFS takze napewno to dobre biuro. Ja pracowalam przez jakis czas na przedzali w 2018 roku, wiec moge wypowidziec sie o tym projekcie. Moje sugestie dla SFS: Niech beds dalej tak dobrym biurem jak sa a nawet lepszym i zycze samych sukcesow !!!

@Beata444

Bardzo Pani dziękujemy i zapraszamy ponownie, projekt ruszył ponownie, więc jeśli będzie Pani zainteresowana, zapraszamy.

Aga_85

Co wy na tego Majkela sie uwzieliscie. Ja go bede bronic. Polacy to tylko narzekać potrafią. Mysla,ze jak pojada na Zachcod to za lezenie sie kase dostaje. A tak to tyko za komuny bylo. Jak ktos chce polezec to niech wraca do domu i do urzedu pracy sie zglosi. wtedy nic nie bezdie musial.

Tomcio

Pracowałem przy miesie w Maasmechelen z rok temu. Zakwaterowanie ok , biuro tez bez zarzutu, wypłata na czas. Ja nie narzekalem bardzo na Michaela ale fakt potrafi czasem krzyknac jak ktos nie wykonuje polecen. Jak się dobrze pracuje to nie ma problemow, sam widzialem. Ogolnie prace polecam. mozna niezle dorobic, szczegolnie w sezonie.

Nick nick

Dzień dobry. Czy wróci jeszcze projekt pralni??? Był to najlepszy projekt ale niestety się zamknął...

@Nick nick

Witam, jak najbardziej jest taka możliwość. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na ten projekt, mamy do wyboru kilka innych propozycji. Zapraszam do kontaktu telefonicznego +48221021160.

olo

ta firma ogolnie jest ok ,wszystkiego dopiluja, ladne panie w biurze rekrutują, te od dokumentów tez fajne, warto je odwiedzić ???? , warunki placy tez mogą byc , mieszkaniowe nie ma co narzekać, tylko kordynator czasem jape drze. zresztą jak wszędzie, miewałem gorszych, da się przywyczic.

Polecam agencje i miejsce pracy pass food. Nie zauwazylam zeby Michael wyzywal sie na pracownikach. Jest neutralny, chodzi i obserwuje aby tyle. Pracowac wszedzie trzeba, atmosfera w pracy tez na plus. Za robote sie wezcie to nikt nie bedzie krzyczal

pytanie do agencji sfs? dlaczego ciagle rekrutujecie nwych pracowników skoro juz teraz pracy nie wystarcza dla wszystkich? oraz kiedy w koncu zrobicie cos z tym Michaelem z pass fooda ktory poniewiera polakow wrecz zneca sie nad polakami pracownikami w sumie dlaczego ciagle rekrutujecie i wysylacie ludzi do tego nowego (usunięte przez administratora)? chyba tez powinniscie brac jakas tam odpowiedzialnosc za ludzi ktorych tam wysylacie? czy obowiazki ma miec tylko pracownik? a co z firma ktora robi co chcez pracownikiem? czy pracownik w pass fodzie nie ma kompletnie zadnych praw pracowniczych a wrecz ludzkich?zdecydowanie powinna tam wkroczyc tamtejsza inspekcja pracy

@Ania

Jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji, Pani komentarz przekażemy do naszych przełożonych w celu wszczęcia wewnętrznej kontroli i podjęcia niezbędnych działań korekcyjnych.

adam

agencja na ocene 3 z plusem w sumie uczciwa niestety miejsce pracy w ktorym pracowalem pass food zdecydowanie negatywnie oceniam bardzo zly kierownik Majkel ktory doslownie szaleje nie liczy sie ze slowami psuje caly klimat w pracy-odradzam ten zakład

Rumunka
@adam

Zgadzam się z Tobą. Miałam okazję tam pracować. Tam liczy sie tylko Majkel a zwykły pracownik nigdy nie ma racji. Atmosfera jest tam ciężka bardziej niż praca. Bardziej liczą się tam kontakty koleżeńskie wtedy masz lżej no i więzy rodzinne. Nie polecam tego miejsca bo można się nabawić silnej depresji.

@adam

Jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji, Pana komentarz przekażemy do naszych przełożonych w celu wszczęcia wewnętrznej kontroli i podjęcia niezbędnych działań korekcyjnych.

Karol

Agencja moze jest i ok dopilnowuje spraw prawnych informuje na bierzaco o sytuacji na granicach obostrzeniach uczciwie rozlicza wyplaty ale miejsce pass food masmachelen to totalne (usunięte przez administratora) rzadzi tam niemiec ktory wedlug mnie jest narkomanem hustawki nastojow atmosfera w pracy nie do zniesienia

@Karol

Zostaw merytoryczną opinię o SFS International Sp. z o.o. - Stara Iwiczna

• Jak się pracuje w SFS International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SFS International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SFS International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 35 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SFS International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SFS International Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SFS International Sp. z o.o.