Opinie o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ekotrade Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ekotrade Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Teresa

Mam pytanko czy z grupą inwalidzką są przyjmowani do pracy

rurek
@Teresa

tak

tech

czy firma sprawdza swoich pracowników w krajowym rejestrze karnym?

Buk
@tech

podpisujesz oświadczenie, ze nie figurujesz w KRK. Jeśli będzie to niezgodne z prawdą...-podstawa do zwolnienia w trybie natychmiastowym

mika

proszę zapoznać się z przepisami...wypłata za grudzień -płacona w styczniu czyli obowiązują przepisy Nowego Ładu. dział kadr nie ma obowiazku drukowania pasków/rachunków - robi sie to na prośbę pracownika- może wystarczy zadzwonić i poprosić. zanim zbierzecie się do SĄDU , warto mieć argumenty w ręku. Pozrawiam.

Ron
@mika

Firma wiedziała o polskim lądzie więc można było wypłacić kasę w grudniu, obyło by się bez strat dla pracowników, ale jak wiadomo Polski ląd obejmuje po poprawkach też zlecenia więc kiedy wypłata tej kasy o ktura uszczuplona wypłaty za grudzien

Buk
@Ron

To się uśmiałem! "firma wiedziała o polskim ładzie więc mogła wypłacić wcześniej". |Perełka ! Na takim poziomie znajomości mechanizmów prowadzenia działaności ("firmy;;;)) sugeruję pracę na bazarze. choć i to może być dla ciebie Ron , zbyt trudne do ogarniecia. nie... no nie mogę przestac sie smiać ;))))))

Teresa

Chciałam zapytać czy osoby z grupą inwalidzką są przyjmowani czy nie proszę o odpis

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem z ogłoszenia z "GW" które pisało że szukają pracownika z angielskim na hotel. Jak przyszedłem okazało się że nieaktualne i próbowano mnie pogonić. Powiedziałem wtedy że przyjmę każdą pracę w ochronie. Zaoferowano mi stawkę 6 zł "jak się bedę sprawdzał to 7 zl dostane". Wysłano mnie na obiekt gdzie byłem tego samego dnia pogadałem z dowódcą zadzwoniłem potem i umówiłem się na następny dzień na przyjęcie odzieży. Już w czasie rozmowy kwalifikacyjnej darto się bez powodów.

1. Czy pity alkohol? 2. Dlaczego praca w ochronie:)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Milenka

Czy na innych obiektach też nie chcą dawać umów o pracę? Pracuje na obiekcie już ponad dwa lata i nie mogę doprosić się o umowę o pracę, ponieważ trzy umowy które przysługują na jeden obiekt są już zagospodarowane dla innych pracowników. Chora polityka firmy. Mam nadzieję że ktoś tym się wreszcie zajmie...

Jola
@Milenka

niemożliwe, to trzeba gdzieś zgłosić!

@Jola

jolka ty stara pizdo niby gdzie?

Danusia
@Milenka

Milenko uciekaj z tamtond jak najszybciej szkoda tfojego czasu bidulko

milennnnnnnnnnnka
@Danusia

ucieknijmy razem w sinom dal

Mikrus
@Milenka

Były pracownik w Lublinie. Kordynator w Lublinie jak nie ogarniał swojej Pracy tak nie ogarnia do tej pory. A nawet jest gorzej niż było parę miesięcy wcześniej. A kordynatorem w Lublinie jest Pan Bogdan Na. Kryje alkoholików, którzy piją na obiektach. Parę dni temu zrobił po stęmpy iż zwolnił pracownika w trybie natychmiastowym , ale zareagował tylko dla tego że był dowód picia na obiekcie ""kamery"”"" i kto teraz będzie donosił na innych pracowników którzy wykonują dobrze swoją pracę. Kordynator nic nie ogarnia. Do tego jego księżniczka która pomagała mu w tym (usunięte przez administratora) poszła na L4 . Zostawiła księcia samego z jej papierami które nie zostały ogarnięte. A do tego pogubiła część dokumentów pracowników badań lekarskich. Pracownicy na nowo musieli dostarczyć badania kopie. Gdzie pan Bogdan sam mógł wystąpić prośba do lekarza medycyny pracy o przesłanie tych badań a potwierdzeniem z oryginałem ,a nie zwala wszystko na pracowników. Jako Kordynator nie zna kodeksu pracy. Ani on ani osoby czyli dwie panie z którymi pracuje. Jedna na L4 , a druga uczy się, i niczego nie umie. Nawet pracownikom nie umie wytłumaczyć dla czego na umowie nie ma podanej stawki godzinowej. Tylko mówi , że w tym punkcie wszystko jest wyjaśnione. Chore. Pracownicy nawet wody nie mają dostarczonej na obiekty gdzie to jest obowiązek firmy Kordynatora a upały są teraz. A nie na wszystkich obiektach są przystosowane warunki. Panie Bogdanie N . Czas najwyższy dbać o dobrych pracowników a nie kryć osoby które nie wiedzą co do czego. Nie polecam współpracy z tym panem. Jedynie co ogarnia tam to jest Pan Kuwejsza i jego ludzie z którymi on współpracuje są zadowoleni z takiego Kordynatora.

Mati
@Jola

Tylko gdzie jak PIP nie działa jak powinien

THEPUNISHER
@Milenka

Ty (usunięte przez administratora) jestes? DWA LATA BEZ UMOWY ROBISZ? A wiesz co to jest inspekcja pracy? sąd pracy? Dziewczyno nagrywaj romowy ,rejestruj wideo gdzie jestes jak jestes ubrana rób zdjęcia ....I DO SĄDU PO ODSZKODOWANIE !!!

Sebastian
@THEPUNISHER

Zgadzam się z tobą. Praca przez tyle czasu bez żadnej umowy to bardzo słabe. Szczególnie że staż nie liczy się do emerytury. No i mogą zwolnić z dnia na dzień i nie zapłacić kasy.

NITA
@Milenka

Właściwym organem jest inspekcja pracy

zniewolona

kierownicy zmian? tragedia! tfu! przesladujom pozostalych pracwnikow! nie polecam

Sebastian
@zniewolona

Takie zachowania trzeba zgłaszać gdzieś wyżej. Próbowałaś? Bo praca w takiej atmosferze przecież może człowieka wykończyć, nie?

Strrazak
@zniewolona

Norma w branzy ochrony.

Galeria Rumia Jeden pajac odszedł z ochrony AM a drugi pajac wszedł Grzegorz konfident !!! Jest porażka wszyscy siedzą na monitoringu a na obiekcie żywej duszy i w dodatku ta żałosna kobieta która jest!!!

baobab2

Mam pytanie o prace w biurze na melomanów, jaka atmosfera panuje ? Widziałem ogłoszenie na stanowisko informatyka do działu it i nie wiem czy warto aplikować. Umowa o prace czy zlecenie ? Ktoś posiada jakies konkrente info ?

Halinka
@baobab2

Zapewne nic się w tym temacie nie zmieniło. Minimalną kwotę dostajesz z etatu, reszta pensji ze zlecenia z "siostrzanej" firmy.

Nie idz

Minimalna krajowa

Nie idz
@baobab2

Na pewno płacą minimalna a na zlecenie jakąś resztę ale nie licz na dużo. Atmosfera to szkoda opowiadac, tam w biurze każdy się zwalnia po miesiącu

@baobab2

Lepiej idz do biedronki. W tej firmie nie ma ludzi normalnych.

GS

No moi panowie z Galerii Rumia role się odwróciły jest inna firma ochrony koniec podskakiwania jak to niektórzy robili i nic nie robili Karma wróciła panie Adamie M. panu dziękujemy! Największy leser!

Robix
@GS

Zgadzam się z tą opinią znam Pana Adama Milkę i Wiem kto to jest

Rozi

Jak można pracować za kilogram bananów całe Eco wie . To tylko w tej firmie można

ochroniarz 2015

placom spoko ale robota (usunięte przez administratora) na tym ksiazu

Były

Cześć. Wiecie może w jakich dniach miesiąca wypłacają wypłaty ze zleceniówki?

@Były

Na koniec miesiaca

Obstawiający

Coś więcej?

były

wiesz kiedy jest termin wypłat?

Byszek Zwitek SA

Ja do firmy nic nie mam. Płacą kiedy trzeba i jeśli robisz co do ciebie należy i nie gadasz farmazonów to nie ma problemów. Jest tam jednak w Ekotragedii taki jeden koodynatorek-cwaniaczek Radosław K. Myśli, że lepszy (usunięte przez administratora) jest i mądrzejszy. Uwierz, że są lepsi i mądrzejsi od ciebie. Kiedyś ci to cwaniaczenie bokiem wyjdzie wiejski tłuku.

Dorcia

Dawno ja wywalili

@Dorcia

Szkoda bo była taka uczynna dla firmy. Tyle przekretów dla ekotrade zrobiła. Tak fajnie przepisy naginała. Robiła to samo co u kowalczyka.

Pablo

Skąd takie info

Lena
@Dorcia

Nikt jej nie wywalił Sama odeszla

Kaziu

Nie pracuje a szkoda bo wtedy jakoś to się kręciło a teraz z wypłatami lipa

@Zakpol

Ale bzdury. Żadne przekręty. W Eko prosili aby im pomogła ale chyba się wypięła. Ktoś musi być zazdrosny i mieć kompleksy aby kogoś oczerniać.

Justa
@Dorcia

Nikt jej nie wywalił ale Ciebie pewnie tak. Dorotka A prawda?

Justa
@Dorcia

To Ty tak wracasz jak bumerang bo nigdzie Cię nie chcą po okresie próbnym powrót z podkulonym ogonkiem. Ona z tego co widzę sobie dobrze radzi i odeszła z tego syfu. Tylko Ciebie biedna Dorcia nikt nie chce.

@Koordynator

Koordynatorku. Ja blisko byłem tych waszych "pomocy " i wiem na czym to polegało. Sciagneła wsxystkie pomysły które wprowadzała u Kowalczyka. I prezesuniom i włascicielowi sie podobało W (usunięte przez administratora)im wchodziła naciągajac wszystko do granic. Miała znajomosci w PIPie a i rodzina w rzadzie pracuje to była fajna. I nie pisze przez zazdrosc ani przez kompleksy tylko prawde. A prawda was w oczki kole. Napisz swoje nazwisko albo choc imie a powiem ci co ty odwalasz. Wszyscy tam w eko jedtescie siebie warci. Jeden przez drugiego grabi tylko do siebie.

Xxx
@Zakpol

Jakoś ty taki odważny nie jesteś żeby się z imienia i nazwiska przedstawić Tylko innych pomawiasz Na szczęście nikt w Internecie nie jest anonimowy A na takie pomówienia są odpowiednie paragrafy

@Zakpol

Mam nadzieję, że ktoś jej powie ci wypisujesz i poda Cię do sądu za te bzdury. Gdybyś był blisko to byś. znał prawdę i nie pisał głupot. Zmieniłaś płeć Dorota?

@Xxx

Jesli by tu nie pisano prawdy to wy ekonieudaczniki i wasi przełozeni dawno byscie ludzi skarzyli. Ale niestety prawda was w oczki kole i nie mozecie nic zrobic bo kazdy by wam udowodnił ze kłamiecie. Nie strasz paragtafami bo na takich jak ty tez sie znajda odlowiednie paragrafy. Oj boli was jak wam ludzie prawde piszą. Jestescie tacy pusci i nic sobą nie przedstawiacie. Jak napiszesz swoje wredne nazwisko to ja tez sie z miła checią przedstawię.

@Koordynator

Sorki to nie zadna Dorota pisze tylko ja Ale boli prawda co?

@Zakpol

Skoro to gdzieś wprowadziła tzn. nie ściągnęła. Ściąga się od kogoś a nie od siebie ale to pewnie za trudne dla Ciebie żebyś zrozumiał. A tak a propos nikt jej nie wywalił. A Ciebie tak. Już wiem kim jesteś. Poza tym rychło w czas się obudziłeś. Po kilku latach pamięć Ci wróciła? Bo trochę czasu od momentu jak dała im wypowiedzenie chyba minęło. Skoro byłeś blisko to powinieneś wiedzieć!!!!!

@Koordynator

To napisz kim jestem skoro wiesz ha ha

Kraycak

Pracowałem w tej firmie pierwszy raz przed akcesem do UE i nie było to pozytywne doświadczenie- w 2003 była to stawka 5zł/h (pensja zgadzała się zawsze), ale na obiekcie funkcyjnym,i byli durni emeryci mundurowi głupsi niż ustawa przewidywała. Drugie doświadczenie z firmą miałem kilka lat temu w mBanku. Stawka konkretna, zespół na obiekcie solidny i godny zaufania, kontrahent był wymagający ale w porządku. Jedyny minus to pani księgowa z firmy- jej tajemnicą pozostanie w jaki sposób liczyła pensje

Zenek

Firma krzak. Kierownictwo to banda tłukòw. Przy zatrudnianiu są w stanie obiecać złote gòry. Po paru miesiącach pracy zaczynają kombinować i szukają oszczędności gdzie się da. Nie tylko kosztem pracowników, ale także kosztem kontraktu, który oni podpisali. Ciągle coś się nie zgadza. O wszystko trzeba prosić po 10 razy a i tak nie raz nie skutkuje. Słowem - ekotragedia.

@Zenek

Dotyka to wszystkiego.. Chyba czas się zwijać

Baobab

waldek

kto was zaprasza do Eko , sami się pchacie a później zdziwienie.

Edyta
@waldek

Zycze ci zebys musiał sam stac na obiektach bo nie bedzie nikt chciał dla ciebie pracowac.

Big polak

Pracowałem 2 lata . początkowo było kulawo z kasą ale później ok. Po zakonczeniu wspólpracy znów braki w kasie. Uważajcie na koordynatora z Wodociągów. Jest jak rumianek , nie pomoże i nie zaszkodzi dużo.Małe szkody i kłamstwa na bieżąco. często usłyszycie zamiast odpoiwedzi " wie pan/pani jest taka rzecz" Ne wiem co jeszcze zrobie ale napwemo napisze do dyrekcji w spawie brakującej kasy za marzec i kwiecień 2021.Pozdro

Stachu
@Big polak

a jakie warunki na wodociągach dają?

Zostaw merytoryczną opinię o Ekotrade Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ekotrade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekotrade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekotrade Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 7 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ekotrade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ekotrade Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ekotrade Sp. z o.o.