Opinie o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ekotrade Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ekotrade Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Iwo

Czy dostaliście informacje dla osoby ubezpieczonej za 2016 z wykazem składek ZUS za poszczególne miesiące? Bo ja nie. Termin upłynął 28.02.2017.

Jerzy B.

Dostaliśmy . Sprawdź dobrze

@Iwo

Ja też mam i koledzy z obiektów również. Zresztą wcale nam to niepotrzebne. Ale za 2014-2015 nie dostawaliśmy tego.

@Jerzy B.

Pocztą, czy osobiście?

Franek
@Iwo

Skoro Ci nie leży praca tu to się zwolnij i daj żyć innym. Oby Cię tylko ktoś chciał zatrudnić. Czego tu jeszcze szukasz. Powinni Cię prześwietlić

Iwo

Potrzebne. Gdybyście je otrzymali, zobaczylibyście wyraźnie, że większość z Was (a na obiektach chyba wszyscy) nie ma za miesiąc październik i grudzień 2016 roku odprowadzonych składek ZUS (10 miesięcy oskładkowanych a nie 12) przez te podwójne wypłaty we wrześniu i listopadzie 2016. Może warto ten temat zgłosić do ZUS, bo przez to kilka tysięcy osób będzie miało kiedyś mniejsze emerytury.

@Iwo

Komu ty chcesz dostrać. Sobie.... Lecz się . Nie zapominaj jaka jest branża. Może wezmą Cię na celownik i sprawdzą nie uprzykrzaj życia normalnym ludziom . Mam wrażenie, że piszesz też jako "kadrowa". Wyluzuj

@Mareczek

Normalnym ludziom, czyli komu? Wiem, jaka to branża. To branża, która nie ma dobrej opinii. Ale to nie znaczy, że nie można walczyć z nieprawidłowościami. Nie jestem kadrowcem i nie pracuję już w tej branży, ale dokumenty za rok 2016 mi się należą.

@Iwo

I całe szczęście że już Cię tam niema. Przynajmniej jest spokój.... Swoją drogą podpowiem aby się przyjrzeli skąd piszesz... Inni dostali tylko ty nie? Nie chce mi się wierzyć. Piszesz bzdury. Lecz się

@Mareczek

Ale nie musisz nikogo obrażać, a wierzyć też nie musisz.

@Mareczek

Nie strasz nie strasz bo się zes@!#. Jak Ty masz gdzieś czy masz płacone składki ZUS, to daj bardziej logicznym ludziom którzy o to dbają spokój. Ja złożyłem pismo do inspektoratu ZUS czy mam opłacone składki w latach 2013-2016 jak będę coś wiedział dam znać.

Ochrona

Do ustalenia z koordynatorami w zależności od obiektu... Wszytko tak jak być powinno. Zgodnie z prawem

@Ochrona

Rozumiem, że wszystko ze składkami ZUS w Ekotrade, bez podziału na dwie umowy z dwoma firmami.

sceptyk

Jaja sobie robisz?

Pracowniś
@Potencjalny pracownik

No niestety caly czas dwie umowy na dwie firmy

@Pracowniś

A czy na tą drugą umowę z Trust Security pracujesz na innym obiekcie i w mundurze z logo Trusta?

kpof
@Potencjalny pracownik

Na innym. Dorabiam po godzinach zresztą nie tylko w tej firmie

Pracowniś
@Potencjalny pracownik

na jednym obiekcie ludzie pracuja na dwie umowy i na dwie firmy,firmy sa rozne tzn jedna umowa zawsze na ekotrade a inne na trust lub franpol czy jakos tak :) no i teraz jazda z wyplatami bo czesc dostajesz z opznieniem z ekotrade a druga czesc z drugiej firmy ale jak dotad nie wplynely jeszcze wiec wiesz...

Anty
@Potencjalny pracownik

Od 01.01.2017 mają obowiązek opłacać składki od każdej umowy zlecenie więc podwójne umowy straciły rację bytu.

Olcia

Znamy się Pani Małgorzato. Żałuje Pani , że to nei Pani awansowała i to wszystko..... taka Pani frustracja. Niech przestanie Pani oczerniać innych i zajmie się swoją osobą. Nie chcę zniżyć się do Pani poziomu i oceniać Pani pracę bo to nie o to chodzi... pomyliła Pani adresy. Współpracownicy o Pani mogą dużo powiedzieć

@Olcia

A więc ktoś awansował w kadrach, a Margolcia pisała, że jednak nie. Nie przypominam sobie, żebyśmy się znały. Już dawno mnie tam nie ma, na szczęście. Pracowałam w kadrach bardzo krótko. To jest forum do zamieszczania opinii o pracodawcach. Nie każda negatywna opinia równa się oczernianie. A poza tym nie tylko ja zamieszczam tu negatywne opinie, wystarczy spojrzeć na ocenę pracodawcy: 2 na 6. I jeszcze jedno nie wszystkie moje wypowiedzi były negatywne. I nie będę podawać, jak się nazywam, nie ma takiego obowiązku.

Ochrona

Firma jako jedyna nie oszujuje żadnymi potrąceniami. Warto

@Ochrona

A jakie są tam teraz stawki brutto? 13 zł czy też można liczyć na więcej, ile maksymalnie zarabia pracownik ochrony kwalifikowany?

kpof

Jedyna? Głupku!

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem z ogłoszenia z "GW" które pisało że szukają pracownika z angielskim na hotel. Jak przyszedłem okazało się że nieaktualne i próbowano mnie pogonić. Powiedziałem wtedy że przyjmę każdą pracę w ochronie. Zaoferowano mi stawkę 6 zł "jak się bedę sprawdzał to 7 zl dostane". Wysłano mnie na obiekt gdzie byłem tego samego dnia pogadałem z dowódcą zadzwoniłem potem i umówiłem się na następny dzień na przyjęcie odzieży. Już w czasie rozmowy kwalifikacyjnej darto się bez powodów.

1. Czy pity alkohol? 2. Dlaczego praca w ochronie:)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
Olcia

Ludzie, Czy nie pamiętacie że firma to też Przedstawicielstwa a mało tego skoro nikt nie pamięta długonogiej dziewczyny szok, szkoda gadać. Skoro Wam źle szukajcie pracy w innych firmach a nie wypisujecie bzdury. Teraz już wiem kto się kryje pod tymi nickami. .....

@Olcia

Ale skoro pracowałaś w Przedstawicielstwie, to skąd wiesz, jaka atmosfera panuje w kadrach w centrali? Trzeba to przeżyć, żeby wiedzieć. To jest strona do umieszczania opinii o pracodawcach. Czy negatywne opinie to zawsze bzdury? Skąd wiesz, że osoby, które wyrażają tu negatywne opinie, nie pracują już gdzie indziej, albo nie szukają innej pracy?

Na nic wyjazd do Wroclawia

kadrowa

A czy ktoś może wie kim jest Margolcia? Jacek może Ty, mam nadzieję, że jednak tu jeszcze zajrzysz.

Maniek

Atmosferę psuła tam taka ruda jaką nazywali "lisica" aż się nie chciało chodzić ale od jakiegoś czasu już jej tam nie widzę. Jest spoko. Fajne dziewczyny.

Olcia

Teraz. Tak pracowalo mi sie bardzo dobrze. Kompetentna osoba z ogromna wiedza i zaangazowaniem tak jak pisala p.dyrektor Ela

Olcia

Kurcze dziwię się, że powielacie opinie nie wiedząc jak jest naprawdę.... Atmosfera jest bardzo dobra...tylko dużo pracy jak to w firmach usługowych. Jak mężowi skończy się kontrakt mam nadzieję wrócić.

@Olcia

Skoro odeszłaś (czy można zapytać kiedy?), to skąd wiesz, jaka teraz panuje atmosfera w kadrach? Czy pracowałaś z aktualną szefową?

yhu

a czy zdarzają się opóźnienia w wypłatach? na umowie jest termin do 20 każdego dnia miesiąca, ale ponoć terminy wypłat nie są trzymane sztywno?

@yhu

Nie wiem, jak jest teraz, ale wcześniej zdarzały się czasami niewielkie opóźnienia w wypłacie. Zazwyczaj jednak termin 20 następnego miesiąca był dotrzymywany. Jeśli jest to bardzo ważne, żeby ten termin nie został przekroczony nawet o 1 dzień (np spłata kredytu), warto poprosić o wypłatę do 20, dzwoniąc do kadr.

@kadrowa

dzięki za pomoc! powiedz mi jeszcze, czy można się w kadrach spokojnie dogadać? lub poprosić o wypłatę we wcześniejszym terminie (np. 15)? właśnie z powodu kredytu

@yhu

Prośba o dotrzymanie terminu to co innego niż prośba o wypłatę przed terminem np 15. W pierwszym wypadku egzekwujesz swoje prawa, w drugim wypadku jest to mniej prawdopodobne, bo to nie zależy tylko od kadrowych ale również od koordynatorów i oczywiście stanu konta firmowego, ale nie mówię, że jest to niemożliwe. Czy aktualnie można się spokojnie dogadać w kadrach, nie wiem. Z informacji z innych postów wynika, że teraz atmosfera w kadrach jet fatalna, ale miejmy nadzieję, że jest to tylko sprawa wewnętrznych rozgrywek i nie odbija się na pracownikach i zleceniobiorcach. Prośbę o wcześniejszą wypłatę radzę kierować bezpośrednio do Pani Krysi, która pracuje tam od dawna i lubi swoją pracę.

@kadrowa

Wiesz obserwuję to od środka i niewydaje mi się, żeby atmosfera była fatalna. Dziewczyny mają poprostu dużo pracy jak to zawsze na początku roku. Jak nie nowe umowy ( po zmianach przepisów to Pit-y, zaświadczenia itd). Jestem pewna, że nie tylko Pani Krysia lubi swoją pracę. A to że ktoś odchodzi to czasem tak jak u mnie sprawy rodzinne przeprowadzka z rodziną itd. Ale żałuję było fajnie

Jacek ga.
@Olcia

Co ma piernik do wiatraka.Krystyna nic sama nie zrobi.Po co te kłamstwa.W firmie pensje zatwierdza Michalska.Nikt bez niej nic nie zrobi.Przestańcie kłamać.Na pierwszym miejscu pensje otrzymuje administracja.Później dział techniczny.Na samym końcu ochrona.Moje prośby do Michalskiej aby pensja wpływała regularnie do 10-go nic nie dały.Księgowe i Kadrowe w pierwszej kolejności zaspokajaja swoje potrzeby.Żadnej Olci w kadrach nie było.Przestaje tutaj wchodzić bo ścierwo broni ekotragedi

@Jacek ga.

Potwierdzam, żadnej Olci w kadrach nie było. Nie było osoby, która pracowała z obecną szefową i odeszła z powodu wyjazdu z mężem na kontrakt. Po co te kłamstwa. Potwierdzam kolejność wypłat. A od Pani Krysi dużo zależy, bo to przecież ona robi listy dla zleceniobiorców, zanim zatwierdzi je do wypłaty Pani Ania. Czasami udawało się wykonać przelewy od ręki.

@Jacek ga.

Ale dalej pracujesz? Dlaczego?

yhu

kiedy można się spodziewać wypłat ze zleceniówki z ekotrade? 20 czy jakoś później?

@yhu

Radzę zapytać u źródła czyli w kadrach. Ekotrade zatrudnia bardzo dużo zleceniobiorców, więc nie wszystkie listy robione są w jednym terminie. Trzeba zapytać o swój obiekt albo o konkretnego koordynatora.

nagem

Jeśli w kadrach nikt nie awansował, to czy ktoś może podzielić się informacją, kto po odejściu Pani E. Ż. jest nowym Dyrektorem Kadr i Płac.

Margolcia

Nikt tam nie awansował .... słabo się starasz... albo informacje masz z niepewnego źródła. Rozumiem, że przemawia jakieś rozgoryczenie. Pracujesz tam ? bo chcę zapytać o inne rzeczy. Ale wiesz, że pomówienia są karalne. Zastanów się co piszesz zanim ktoś zrobi użytek z tych informacji.

Tam to znaczy gdzie?

W kadrach. Tam się zaczyna

@Margolcia

Hejka Margolcia! Z tego, co piszesz, wynika, że dużo wiesz o tym, co dzieje się w kadrach. Może więc zdradzisz tajemnicę, kto teraz jest tam szefem.

Fan Elżbiety Żurawskiej
@obserwator

W Kadrach nie ma Dyrektora.Jest tylko zastępca( taki gruby kotlecik co się odchudza zieleniną)Jest to typowa ,,zabawka,,nie mająca własnego zdania.Wykonuje tylko polecenia Prezesa Dudka(sterowanego cały czas przez poprzedniego Jerschinę (obecnie właściciela Mercedes Benz))Kadrowe jeżeli ktoś z Was je zna to wie,że w innej firmie zostały by już dawno odesłane na zieloną trawkę.Osoby te nie mają żadnych większych kompetencji do pracy w dziale kadr.Prezesem Trust Security jest nie kto inny jak Maksymilian Jerschina syneczek dużego Jerschiny ale jeszcze zbyt młody by móc zarządzać samemu czyli kolejny po Prezesie Dudku ,,słup,,Jeżeli ZUS wygra sprawe w sadzie przeciwko Ekotrade-Franpol to będzie pozamiatane.Większym presigem jest Mercedes ale jeszcze lepiej wyciagać pieniądze od Eko na zakup nowych modeli Mercedesa.Koło się zamyka.A poszkodowani są i będą pracownicy dolnego szczebla.Chyba,że będą pracować sami emeryci.

@Fan Elżbiety Żurawskiej

Ale pomysł z podwójnymi wypłatami we wrześniu i listopadzie 2016 i okradanie zleceniobiorców ze składek ZUS to chyba nie był pomysł Prezesa. Niedawno pojawiło się na www.pracuj.pl ogłoszenie EKOTRADE na stanowisko Zastępcy Dyrektora Kadr i Płac . Czyżby szykuje się jakaś zmiana? A jeśli chodzi o kadrówki, to firma dając ogłoszenia na te stanowiska ma bardzo wysokie wymagania. Dlaczego uważasz, że nie mają kwalifikacji? Ile ich tam teraz pracuje, bo Margolcia pisała, że ciągle ich przybywa - centralizacja?

nagem

To jest strona, na której zamieszcza się opinie/uwagi o firmie, którą się zna, bo się tam pracuje/pracowało. Niekoniecznie muszą to być opinie pozytywne. Niestety w przypadku firmy EKOTRADE większość opinii jest negatywnych, skoro ocena pracodawcy to 2/6.

@nagem

Wcale nie odchodzą a ich przybywa z tego co widzę. Jakieś błędne informacje. Czyżby pod nickiem nagem krył a się osoba donosiciela skoro teraz nie wie co się dzieje? Ciekawe?

@Margolcia

Donosiciel dalej pracuje i awansował. Widocznie takie standardy są doceniane w tej firmie.

obserwator

Ciekawe, czy firma Ekotrade i powiązane z nią firmy Franpol i Trust Security działają zgodnie z przepisami, skoro nie obawiają się wchodzić w konflikty finansowe z odchodzącymi pracownikami? Czy tylko mały szantaż pozwala odzyskać swoje pieniądze? Czy ktoś ma za sobą takie doświadczenia z tymi firmami?

@obserwator

Nie tylko te dwie firmy. Franpol już praktycznie nie istnieje, zamienili na Trust Security. ZUS rozpracował Franpol i nakazał zwrot składek do ZUS. Ponieważ już nie pracuję w Ekotrade nie wiem na jakich zasadach działa Trust. A tak a propos to nie ja zatrudniłam swojego zastępcę tylko prezes. Nie wiem czy donosiła czy nie już mnie to nie interesuje. A tak na marginesie to nie wiem czy wiecie ale jeszcze w składzie tego bałaganu pod nadzorem właściciela Ekotrade jest firma Mercedes z Mrówczej w Warszawie. Też należałoby się zainteresować. Chyba nie ma jeszcze dyrektora kadr i płac.

@Elżbieta Żurawska

Ciekawy jestem, czy ZUS zagląda na takie strony, żeby zbierać informacje o przekrętach na ZUS-ie firm, które są tu oceniane. Gdyby to robił, miałby już informację o tym, że zleceniobiorcy z FRANPOL-u przeszli do TRUST SECURITY i proceder trwa dalej na trochę innych zasadach. Mam nadzieję, że odzyskała Pani swoje pieniądze. Tylko szkoda, że odpowiednie instytucje będą miały w związku z tym utrudnione zadania.

@obserwator

Szanowny Panie Obserwatorze pracownicy Ekotrade przeszli na drugą umowę do Trust Security. Mają zawarte dwie umowy na ochronę. A na pieniążki swoje jeszcze czekam. A tak nawiasem dziwię się ludziom, którzy byli zatrudnieni na umowy za 220,00 lub 50,00zł z pełnymi składkami i druga umowa o dzieło (na ochronę) że nie idą do sądu o uznanie tych umów jako umowy o pracę i wypłatę wszelkich świadczeń np. Ekwiwalentu za urlop. Przecież takie sprawy są bezpłatne. Najwyższy czas wziąć się za tę firmę. Wiele osób które skierowały sprawy do sądu wygrały i to nie tylko w Warszawie ale w całej Polsce.

@Elżbieta Żurawska

Czy to znaczy, że pracownicy i zleceniobiorcy, którzy mają podpisane umowy na ochronę z TRUST SECURITY, pracują na obiektach, które mają podpisane umowy na ochronę z TRUST SECURITY i w mundurach z logo TRUST SECURITY? Z tego, co wiem, to zleceniobiorcy byli przenoszeni do TRUST SECURITY zanim firma ta podpisała jakiekolwiek umowy na ochronę z kontrahentami. Część umów zleceń na pewno była pisana na fikcyjne czynności. Takie były zalecenia. Czy coś się zmieniło w tej sprawie? Ostatnio TRUST SECURITY zmieniła siedzibę firmy. Czyżby to z lęku przed tym, żeby ZUS za szybko nie powiązał tej firmy z EKOTRADE? Wiele osób w tym miejscu pisało o donosach do ZUS na EKOTRADE. Jak to możliwe, że ta firma ciągle istnieje? Przecież podobne praktyki są prawdopodobnie we wszystkich agencjach ochrony mienia, firmach sprzątających i w wielu innych. Łatwo sprawdzić takie powiązania w internecie. ZUS o tym też chyba, a jednak firmy te nadal istnieją i proceder trwa dalej. Ciekawe, czy ZUS na sprawę z EKOTRADE wezwie na świadków zwykłych szarych pracowników i zleceniobiorców (chyba się jeszcze nie odbyła, jeśli jest inaczej poprawcie mnie). To właśnie oni mogliby pomóc ZUS-owi wygrać sprawę, a pracownicy i zleceniobiorcy odzyskaliby składki ZUS i ich emerytury w przyszłości byłyby wyższe. Może takie osoby powinny same zgłosić się na świadków do ZUS-u.

@obserwator

Na pierwsze zadane pytanie nie odpowiem bo nie wiem ponieważ prezes Jerschina poprosił mnie abym do emerytury na której już jestem od 1 marca poszła na zwolnienie. Tak też zrobiłam bo takiego mobbingu jak w Ekotrade nie widziałam w żadnej innej firmie. Oczywiście wybieg z moim zwolnieniem miał na celu odsunięcie mnie od jakichkolwiek nowych informacji. Czy Trust Security zmieniła siedzibę nie wiem bo Maksa widzę na Melomanów. Z tego co wiem ZUS wzywa na świadków wszystkich pracowników którzy byli zatrudnieni we Franpolu i Ekotrade na podwójnych umowach.

@Elżbieta Żurawska

Jeśli tak jest, jak Pani pisze, to EKOTRADE nie ma szans na wygraną z ZUS-em. Potwierdza Pani, że ta sprawa się jeszcze nie zaczęła, czy może coś przeoczyłem? A nową siedzibę TRUST SECURITY można sprawdzić w KRS.

@Elżbieta Żurawska

A temat mobbingu warto by rozwinąć. Zaglądają tu przecież potencjalni pracownicy/zleceniobiorcy. Może inni również włączą się do dyskusji na ten temat. Nikt chyba nie chciałby mieć mobbera w pracy. A jaka atmosfera panuje w kadrach po Pani odejściu? Może coś wie Pani na ten temat?

@obserwator

Wiem tylko tyle,że fatalna. Ja byłam dobrym wymagającym dyrektorem. Każdy wiedział co ma robić. Moja zastępczyni jeśli chodzi o wiedzę merytorycznã to każdemu bym życzyła takiego zastępcy a co do innych kwestii nie będę się wypowiadać.

@Elżbieta Żurawska

A może jednak warto się wypowiedzieć? W kadrach, jak ktoś już o tym wspomniał, ciągle szukają pracowników. Może warto, żeby potencjalne kadrowe wiedziały, co je czeka, jeśli zdecydują się na pracę w tej firmie.

Tomasz
@obserwator

Takie małe sprostowanie. Jeżeli Ekotrade w dalszym ciągu płaci 2000 brutto na etat z Eko a pozostałe na umowę zlecenie z Trust.To chyba nie jest dziwne , ze w dalszym ciagu aktualne jest ogloszenie.Jak się ktos trafi to po miesiącu ucieknie chyba ze mu nie zalezy na skladkach na Zus.Sprawa przeciwko Ekotrade v Zus jest juz w sadzie.Podobno chodzi o kare w wysokosci 7 mln pln.Wracajac do siedziby na Melomanów to sa tam warunki fatalne.Wystraczy zobaczyc toalety. O przestrzeganiu Bhp nie wspomne.Tylko księgowe wpieprzaja ciasteczka pija kawke herbatkew pizza a dla pozostalych figa.Pani Ela wszystko wie.Oszukuja na wszystkim.

@Tomasz

A na czym konkretnie oszukują poza ZUS-em?

nagem

Mam nadzieję, że te informacje przekaże Pani również odpowiednim instytucjom.

@nagem

Oczywiście. Nie podpisywałabym się imieniem i nazwiskiem. Zresztą do sprawdzenia czy pracowałam w Ekotrade w centrali.

@Elżbieta Żurawska

A czy wie Pani, dlaczego przestała Pani pracować w EKOTRADE? Zatrudniła Pani sobie swojego zastępcę, który od początku swojej pracy donosił na Panią do Prezesa, zwalając równocześnie winę za to na jedną z kadrówek. Też do sprawdzenia. Atmosfera w dziale Kadr i Płac po Pani odejściu bardzo się popsuła, a donosiciel, jak przypuszczam, awansował, skoro Pani już tam nie jest Dyrektorem Kadr i Płac. Firma EKOTRADE stale poszukuje osób do pracy w kadrach. Warto dobrze zastanowić się, zanim wyślą Państwo swoje CV, odpowiadając na ogłoszenie rekrutacyjne tej firmy.

@nagem

Albo się rozwijają szanowna Pani. Może to właśnie pisze ktoś z kadr komu takie porządki nie odpowiadają.... Warto się zastanowić.....

@nagem

Wiele firm szuka pracowników w kadrach... to chyba wynika z ilości pracy a nie czegoś innego. Skoro są centarlizacje to pracy przybywa nagem. Znasz tą firmę skoro tak piszesz? Skąd wiesz o atmosferze jak tam nie pracujesz?

@Margolcia

Pracy przybywa, ale pracownicy z kadr odchodzą. Ciekawe dlaczego???

@Margolcia

Rozwój czy donosicielstwo, bo już się pogubiłem? O jakie porządki chodzi?

stukajacy Gulę

Czyli teraz oszukują ZUķS na trust security. Juz nie ma Franpol? Może ZUS skorzysta z podpowiedzi i przejrzy papiery ns Asecur oraz Clining system. Ta firma Ekotrade zawsze będzie oszukiwać.Czekam na decyzję sądu i kryminał dla tych Swinskich Ryjow. Od księgowej grubej berty po kadrowe na pseudo prezesach kończąc.

@stukajacy Gulę

Czekam do piątku 10.03.2017 na decyzję w sprawie zwrotu moich pieniędzy przez Ekotrade. Jeśli nie - czekajcie na informacje, a mam co przekazać, byłam dyrektorem kadr i płac.

@stukajacy Gulę

jygus

wiecie jakie dokladne stawki netto sa w ekotrade i trust security?? bo nam nic nie mowia

Eko co ? Ekotragedia

Może ktoś Ekotragedię wykupi, może znajdzie się ktoś taki głupi..

Zostaw merytoryczną opinię o Ekotrade Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ekotrade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekotrade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekotrade Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 7 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ekotrade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ekotrade Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ekotrade Sp. z o.o.