Opinie o Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Iza

@............................, w poprzednim komentarzu dokładnie wyjaśniłam Ci, dlaczego opinia, którą wspominasz mogła zostać usunięta przez administratora forum. Jeżeli masz jakieś uwagi w związku z tym to skontaktuj się z administracją forum, aby wyjaśnić opisaną sprawę. Napisałeś, że jest duża rotacja pod względem pracowników w tej firmie, czy możesz napisać, czy do pracy przychodzą osoby młode bez doświadczenia? Takie osoby mogą z powodzeniem aplikować do pracy w tej firmie?

Iza

Drodzy użytkownicy, aktywnie wypowiadacie się w wątku opinii o pracy w firmie Chassis Brakes International Poland. Z tego co mi wiadomo, jest to duży zakład produkujący układy hamulcowe. Chciałabym dowiedzieć się, czy praca w tej firmie należy do stabilnych? Czy profil pracownika, który ceni sobie stabilność i pewność zatrudnienia, będzie pasować do warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Napiszcie, proszę, jak wygląda ta kwestia.

@Iza

a gdzie opinie z 2018 większość skasowana wiadomo dla czego to bezczelność ze pracodawca ma prawo za opłatą usunąć wpisy ja rozumiem obrażanie firmy,czy dane personalne kierowników ale ludzie tu piszą prawdę a imię firmy niszczą ci u góry powinni przejść na tydzień na produkcje i poczuć to na własnej skórze co robią ludzią a go work jak tak robi to świadczy o wiarygodności tego portalu cenzura nie

@Iza

stabilny pracodawca co 5 min ogłoszenie na portalu nikt nie chce tak ciężko za tak małe pieniądze pracować bo to co dają trzeba podzielić na 3 bo za tylu tam się robi w żadnym zakładzie nie ma normy że co 1,28 sekundy trzeba się wyrabiać nawet wtryskarki pracują wolniej niż tam ludzie a komentarze są usuwane niewygodne dla firmy ten też pewnie będzie

Iza

@............................, opinie, które wspominasz mogły zostać usunięte przez administratora serwisu z uwagi na to, że łamały regulamin, który panuje na forum gowork.pl. Dlatego przed dodaniem opinii warto zapoznać się z treścią regulaminu i go przestrzegać, aby w przyszłości nie występowały podobne sytuacje https://www.gowork.pl/regulamin Widzę, że posiadasz informację na temat pracy produkcyjnej w firmie Chassis Brakes International Poland. Możesz przybliżyć, jak wyglądają warunki pracy na tym stanowisku?

Lodzista

czy ktoś wie czy będą rozdawać gumowce dla pracowników parkujących na nowym parkingu ?

NoParkingNoProblem
@Lodzista

Owszem...jak tylko pan Tadeusz,wróci z urlopu;-)))Będą to gumowce nowej technologi takie aby nie niszczyły zieleni....

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. jakości dostaw w firmie Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Iza

@Innaa, czy mógłbyś przedstawić swoje zdanie na temat pracy w firmie Chassis Brakes International Poland? Jak kształtują się warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę? Czy stawki wynagrodzeń są konkurencyjne z tymi jakie panują na rynku w tej branży? Zachęcam do wypowiedzi.

Iza

@Wykończony, czy jest jakiś konkretny powód tego większego doceniania pracowników z Ukrainy aniżeli z Polski przez firmę Chassis Brakes International Poland? Czy jest to spowodowane większym zaangażowaniem tych pracowników, czy może jakiś inny aspekt wpływa na to? @Kierownik 102, napisałeś, że BHP nie istnieje w tej firmie, możesz przybliżyć i uzasadnić to stwierdzenie? Dlaczego tak uważasz? @innaa, masz inne zdanie niż poprzedni użytkownicy na temat pracy w firmie Chassis Brakes International Poland? Jeżeli tak, to napisz proszę jak oceniasz warunki pracy oferowane przez pracodawcę.

Związki zawodowe mają walczyć dbać o interesy pracownika pomagać w problemach pracownika pracodawca i słuchać głosu suwerenna.

true
@07

To już nie te związki zawodowe co dawno dawno temu. Teraz związki reprezentują stare dziadki, które chcą tylko dotrwać do emerytury pierdząc w stołek. Siedzą w kieszeni dyrektora i mają gdzieś walczyć o pracowników. Dyrekcja wprowadza co chce, kiedy chce, jak chce a związki grzecznie podpisują wszystko co im podsuną.

CnC
@true

A co z członkami rady zakładowej,robią coś dla pracowników i zakładu? Czy tylko siedzą cicho i jeżdżą do centrali bawiąc się na koszt innych...Patologia.

true
@CnC

Podwyższają normy do wyrobienia do nierealnego poziomu? związków nie ma... Zabierają ręczniki papierowe z łazienek? związków nie ma... Można tak bez końca bo to już nie są związki zawodowe a jedynie ich imitacja. Podwyżki o ile jakieś wynegocjują to i tak jakieś groszowe, które może jakimś cudem pokryją inflację tak jak rok temu. Zakład masowo zatrudnia ukraińców przez co presja płacowa jest zerowa. Ciekawe tylko, kto będzie głosował na przewodniczących związków? ukraińcy? :)

..............................
@07

ZWIĄZKI MAJĄ NA WAS WIECIE GDZIE LICZY SIĘ TYLKO KASA JAKĄ Z KAŻDEGO ŁOSIA MAJĄ I TAK BIERZE SIĘ KASĘ ZA NIC TO JEST PIĘKNE RÓWNIE DOBRZE MOŻNA RAZ DO ROKU WYRZUCIĆ 200ZL ZA SIEBIE I NIECH SE KTOŚ WEŻMIE WIĘKSZY POŻYTEK ZWIĄZKOWCY JAK KIEDYŚ POWINNI PRACOWAĆ NA TAŚMIE A NIE SIEDZIEĆ W BIURZE I NIC NIE ROBIĆ

@true

Prawdopodobnie związki są opłacane przez firmę a więc zwiazki nic nie będą robić wbrew firmie, to nie są już te związki co kiedyś, siedzą cicho na pupie i dwoma rekoma trzymają stołek i cieszą się że ludzie płacą składki

@Kierownik 102

dlatego trzeba być łosiem żeby się zapisywać i płacić im

A przepisy BHP są przestrzegane przez kierowników ? Jak wygląda praca działu BHP ?

Kierownik 102

Bhp nie istnieje w tej firmie

Kris

I po ile godzin się pracuje ? To prawda ,zepo 12?i sa nocki no.od godziny 18 do 2-w nocy?

@Kris

Tak system pracy jest 3 zmianowy w 6-14 14-22 22-6 plus minus 4h to nadgodziny w każdą stronę

GUfi

Co za cudak w okularach i zarostem jak u małolata co się szwenda po hali ? Chyba ma ciemną koszulkę ?

@GUfi

Czarna czy zielona?

Wykończony

Dobra firma dla Ukrainców. Zreszta liderzy bardziej sobie chwala Ukrainców niż Polaków. Brawa dla nich gorace

Misrer

nie firma a pomyłke wkrótce będą tam pracować sami ukraińcy

Nattali
@Misrer

Chyba ty)) do renty ... Ukraińcy mają wyepane×D

@Misrer

tam nikt nie chce pracować pracują dłużej tylko lewusy co mają lżejsze stanowiska i cały czas jest nabór na te ciężkie mają taką politykę w każdej normalnej firmie stopniowo wchodzisz od łatwego do trudnego a tu od razu zapierd

Sirtakisz

To nie przypadku oni nie zatrudnija wystarczajacy operatorow wiec trzeba pracowac dla dwie osoby ale placa jest polowa. CB to najgorsze miescje pracy we Wroclawiu. Amazonie tez jest liepiej.

Artur
@Sirtakisz

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu i powiem tyle wszędzie mi było lepiej niż tam. To była robota głupiego. Ciężka i monotonna. A do tego 3 zmiany. Szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego.

mmmmmmmmmmmmmmm

ta może 1000% nikt ci nie da więcej według kodeksu setki i już ludzie nie mają sił na 8h a co dopiero 12

Witam mam pytanie na ile może liczyć nowy pracownik, i czy duża rotacja panuje w firmie. Pozdrawiam

Velli88
@anonymous

Chyba 17.84 rotacja spora :)

..............................
@anonymous

Ludzie nie przychodzą na 2 dzień robisz za 3 więc podziel te 17zl na 3= 6zl na godzinę i tyle na prawdę płaci chassis już w marketach są lepsze warunki czemu podwyższają stawki i zrobili myk jak w biedronce umowa na 6 mieś bo nikt kto się szanuję nie będzie tam robił zdrowia nie kupisz a jak ci cześci padną to weznę następnego a ty na rentę firma przy Amazon to dno nawet nie ma już rozmów przyjmują jak leci

znajoma

wcale nie jest tak zle ;) pracowac trzeba wszedzie na reke ponad 2 koła

olo

Wszyscy i wszędzie mają znajomych. Nic złego że ktoś kogoś poleca. Pani Asia ma znajomego, Pan Piotrek ma znajomego. Po prostu trzeba zawsze robić swoje:)

@olo

tylko że swoje robią tylko pracownicy produkcji reszta bierze kasę za nic no może są wyjątki ale to 20% leserom nawet ciuchów się nie chce wydawać bo taka rotacja jakby to była ciężka praca ja bym się kopał po d jak bym tak miał a to tylko jeden przykład a łoś co bierze kasę za opowiadanie ludzią jak zakład wygląda przecież to może robić rekruter ale córeczki by pracy nie miały po za tym skoro produkcja robi na 4 brygady czy 18 zm to biura też powinny

Paczacz
@............................

Nie za dużo zrozumiałem z tego bełkotu, ale wydaje mi sie że pomyliłeś zakłady. U nas pracuje się w systemie 3 zmianowym standardowym, a. Jest w 4 brygadowym.

Wielozadaniowy

Dalej wypłaty nie widać żeby wpłynęła na konto wstyd

Abc

I doszlo juz do tego ze sa opoznienia z wyplatami

Rozczarowany

Zdecydowanie nie polecam w odniesieniu do kazdego stanowiska. Pracuje sie bardzo zle. Wyjatkowe grubiaństwo ze strony centrali. Zarzad firmy kompletnie nie panuje nad sytuacją w zakladzie

Czyscioch

Firma w ktorej zrezygnowano z recznikow papierowych przy umywalkach w toaletach na rzecz oszczednosci. Na ich miejsce zainstalowano elektryczne suszarki. O czym rozmawiac....

@Czyscioch

łosie ręczniki są nieistotne każdy normalny weżnie se ręcznik z domu istotne są normy nie dla człowieka i robienie za 3 w żadne firmie nie robi się oddech jedziesz oddech jedziesz a tu tak trzeba być nie z pełna rozumu żeby pracować tam za 6 zł na godz bo tyle płacą naprawdę jak robisz za 3 oni się cieszą ze mają ludzi prawie za darmo

Zostaw merytoryczną opinię o Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 11 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 83 ocen.

Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.