Opinie o Bcube Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bcube Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bcube Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bcube Sp. z o.o. w Sosnowiec

Pio

Słaba firma nie polecam 15/16 dni w trasie 45 pauza i w trasę, A najlepiej nie zjeżdżać do domu wtedy jest się dobrym kierowcom, kasa też slaba, brak szacunku do kierowców o wszystko trzeba się prosić. Urlop z wielką łaską dostaniesz jak zglosisz 2 miesiące wcześniej .

Nina

Firma tragedia, tchórze i nic więcej. Kadra zarządzająca firmą każą jeździć kierowcom po UE A sami pochowali się po domach.Jak wszyscy to wszyscy powinni siedzieć w domu. Wstyd.!!!

O
@Nina

A jak ty sobie wyobrażasz pracę kierowcy w systemie home office - jestem ciekaw propozycji.

Rolo
@Nina

Masz rację kolego ,albo wszyscy ryzykuja albo wszyscy siedzą w domach.kierowcy też mają rodziny.

Stary
@O

Normalnie tak jak zawsze, czekam już dwie godziny na załadunek ale tym razem w starą, chyba jeszcze trochę poczekam.

Koło
@O

Nie wyobrażam sobie, żeby chronić własną (usunięte przez administratora) A kierowców wysyłać w strefę zagrożenia ! gdzie na Włoszech jest największe zagrożenie. Nawet Fiat w Tychach wysłał ludzi na wolne.Ciekawe co by było gdyby kierowca przebywający na Włoszech zarazil by się koronawirusem .Co wtedy ta firma by zrobila. Tam nie ma wolnych miejsc w szpitalach dla Włoskich obywateli A co dopiero dla cudzoziemców. Co w takiej sytuacji???

Stary
@Stary

Udało się. W końcu płynne załadunki z boku i od tyłu. Jak ładnie poprosi z zerówki też da radę.

Z tego co tu czytam,to spedycja jest zadowolona z pracy,szkoda że kierowcy nie mogą powiedzieć tęgo samego o spedycji, szkoda że ta spedycja lepiej traktuje Ukraińców niż Polaków, szkoda że się cieszą jak kierowca musi zostać na weekendy za granicą i nie potrafią pomóc kierowcy w trudnych sytuacjach,byle od ósmej do szesnastej i reszta ich nie obchodzi.

xxx

Ta spedycja jest zastraszona przez panią B. a rotacja bardzo duża

Student

Piszę pracę dyplomową o współczesnym niewolnictwie. Czy mogę liczyć na Państwa pomoc w gromadzeniu materiałówi ? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

@Student

Polecam skontakować się z polskimi kierowcami weck+poller Zwickau

xxx
@Student

to jak najbardziej , w tej firmie kierowcy są niewolnikami, 4 dni urlopu wypoczynkowego, raz na mc pół dnia w domu, święta, weekendy w trasie, im lepiej im robotę robisz, tym bardziej jesteś wykorzystywany, Pip ich odwiedza i nic się nie zmienia, dobry temat do tv

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Nemo

Hej, tak, dokładnie, nie mogę się nie zgodzić z moimi przedmówcami. Warunki są dobre. Pracowałem już w kilku spedycjach i wiem, że w tej pracy nie chodzi tylko o pensję, bo ta wszędzie jest podobna. Tu chodzi o coś więcej, atmosferę, fajny zespół i wspólny cel. Tu po prostu nie można się nudzić, czy mieć poczucia, że stanąłeś ze swoim rozwojem w miejscu. Cały czas pojawiają się nowe tematy, firma się rozwija, inwestuje w szkolenia dla pracowników. Polecam i pozdrawiam.

Dawid

Ja obecnie mam 3100" podstawy i 59 euro diety do tego dochodzą milogi nadgodziny na swieta ptemia 1800 s we wrzesniu na dzieci ołówkowe czy warto przenieść sier do bcbue bo miał bym bliżej do pracy ja jestem obecnie co 2 wekend w domu na 3 dni i m dafa 106 w duzej budzie

Arti
@Dawid

Pierona gdzie to takie warunki? Biera namiot, konserwy, bixa fajek, dziewczyna i jadymy

Czy w firmie Bcube Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Kierowca Międzynarodowy?

Olo

Nie ma żadnego systemu .nigdy nie wiesz kiedy zjedziesz do domu .I z wypłatą jest tak samo .niby 52 euro za dobę. Ale nie wiesz ile zarobiles. Nie polecam firmy robiłem 5 lat i o te pięć lat za dużo.

Zawiedziona

(usunięte przez administratora) Nie wywiązuje się że swoich obowiązków. Brak obuwia dla pracowników, brak umów na czas ogólnie mało kompetentna.

?
@Zawiedziona

Zawiedziona co ty na produkcji pracujesz? Chyba Ci się firmy pomyliły

O-o
@Zawiedziona

i zbyt mało ketchupu do frytek dają

Ita
@Zawiedziona

wołają na mnie cygan choć tak się nie nazywam.....

MałedDe

Po 3 latach pracy mogę polecić bo to stabilna firma. Początki nie były latwe bo na miedzynarodówce wcześniej nie jeździłem tylko po Polsce. Pieniądze tu są zawsze na czas bez jakiś dziwnych sytuacji. Roboty mają dużo i ciągle się rozwijają także jak ktoś ma plan na życie to moim zdaniem firma jest ok.

Karol
@MałedDe

Słyszałem że wzmogli kontrolę nad kierowcami i trochę porządku robią z wiarą bo się ludzie rozpuścili.

Robert
@Karol

Co dokładnie podlega aktualnie większej kontroli ze strony pracodawcy? Czytam ten wątek i zastanawiam się, czy nie mając doświadczenia zawodowego w międzynarodówce, również można aplikować.

Edmund
@Karol

A co to za kontrolę są bo nic o Tym nie słyszałem. Tylko wiem że się dużo ludzi zwalnia, czyli musi być jakiś powód Ale nie ze strony kierowców tylko po stronie firmy.

Fajera

Odkąd stracili fiata, to tam już nie ma nic, ani pieniędzy, ani atmosfery, ani pomysłu co dalej. Niestety z tego co widzę, to raczej bez przyszłości.

Muniek 47 i coś tam
@Fajera

Nie bidol bo w pracy to się robi robotę a nie wybiera kraj który lubisz czy chcesz odwiedzić. Ważne jest żeby się kasa zgadzała i wpadała systematycznie na konto. Zawsze jak czarnowidcy wieszczą problemy to będzie raczej odwrotnie.

Marian

Dwa lata i nie szukam innej firmy, a porównanie mam

Kierowca

Kto przejął robotę dla Fiata? Wg mnie bez Fiata Bcube traci rację bytu.

Gutek

Witam czy warto się zainteresować pracą w tej firmie chodzi o transport krajowy może ktoś pracuje i może coś powiedzieć

Kierownik
@Gutek

Witam, nie ma w tej firmie krajowki, tylko międzynarodówka ,ale nie polecam słabe zarobki, ładunki z giełdy , ogólnie słaba firma .

Lolo
@Gutek

Witam, kolego nie warto się interesować tą firmą, tu nie ma transportu krajowego tylko UE. Ogólnie nie polecam pracując 6 dni masz zapłacone za 5 dni. Kierowca który sporadycznie zrobi tak zwaną krajowke ma zapłacone 75 zl za 12 godz pracy.

Stażysta

Bardzo dobrze wspominam staż w firmie, kierownicy byli bardzo pomocni. Gdy coś zrobiłem źle pomagali mi poprawić błędy, nikt nie wywoływał na mnie dużej presji. Biuro jest ok. Jak skończę studia planuje powrót :D

Ali

Jestem pracownikiem BCUBE od 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Atmosfera jest przyjazna, z Przełożonymi można porozmawiać w każdej chwili. System benefitów, szkoleń jak najbardziej mi odpowiadają. Jako osoba studiująca również nie mam problemu, aby pogodzić prace z zajęciami.

D
@Ali

Zgadzam się! Też bardzo dobrze mi się tutaj pracuje. Ludzie wspaniali :) Zgrany i fajny team!

Robins
@Ali

Jako spedytor polecam! Fajna atmosfera, 100% wsparcia zespołu! Ciesze się, że tutaj jestem, zgrany team to postawa.

iveco.sosnowiec

faktycznie firma (usunięte przez administratora) nawet ukraińcy z niej uciekaja

Janek

Witam, kierowców, mam takie pytanie czy to prawda że wam zabrali kwartalnik za nadgodziny?

Egon
@Janek

Tak kolego, to prawda, teraz jest to Milog

Niko
@Janek

Nie płacą już za nadgodziny, firma zaczyna sięgać dna.

Bolo
@Janek

Tak,po mału wszystko zabierają, nawet podstawę obniżyli o 40zl,jest nie ciekawie ale zarobić można 7,5tys tylko trzeba cały miesiąc siedzieć w budzie.Nie polecam.

Koleś

Pracowałem trzy lata, firma słaba, raczej nie polecam więcej minusów niż plusów jest. Ale najlepiej samemu sprawdzić i przekonać się na własnej skórze. Nigdy nie wrócił bym do tej firmy nawet jak był Fiat to żadnego szacunku nie było do kierowców, odmowiles jazdy na kolejny weekend z rzędu 4.5.6 był szantaż ze strony spedycji, proszę wypakowac się z auta. Ci co to przeżyli wiedzą o czym piszę, ale to tylko jeden przykład.

Hiszpan

Witam. Czy ktoś może opowiedzieć na jakich warunkach jest praca na stanowisku Kierowcy ? Jak to wygląda teraz po stracie fiata ?

Bolo
@Hiszpan

Cześć, po stracie Fiata, firma bierze najgorsze ładunki jakie są na giełdzie nie mają nic swojego poza Brembo, ale z tym jeżdżą przeważnie Ukraina lub nowi kierowcy, których nie chcą wystraszyc żeby się nie zwolnili, Płacą podstawę i 52 euro diety za dobę, Jak się przejmujesz jest jeszcze mowa za pracę lub milog, ale tu trzeba brać dużą poprawkę, w sumie to zarobisz,6,5tys nie ma żadnego systemu, nie polecam

Eryk
@Hiszpan

Jedna wielka kicha, nie polecam, w tej chwili w firmie jest około 20 wypowiedzenii umów o pracę, a firma ogłasza się wszędzie gdzie się da, nie ma żadnych perspektyw żeby było lepiej, bardzo słabe zarobki

Urban
@Eryk

Idz pan handlować sygnetami na odpuście

Nie polecam tej firmy po utracie Fiata okropna lipa finansowa, płacą jak chcą nie można się doliczyć swoich pieniędzy, ogłaszają się że można zarobić 7-9 tyś ledwie 6tys można wyjść, za parkingi nie płacą, do domu też nigdy nie wiadomo kiedy się przyjedzie, auta stare, o żarówki pasy płyny do spryskiwaczy trzeba się prosić bo są wydzielanie, (spedytorzy) nic nie pomocni, ogólnie firma do bani. W autach brak CB nie dają żadnych map. o nawigacji można tylko pomarzyć, latarki dali bez baterii, Jedna wielka lipa.

Zostaw merytoryczną opinię o Bcube Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Bcube Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bcube Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bcube Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 30 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bcube Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bcube Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bcube Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Modrzewiowa 1
    41-219 Sosnowiec