Opinie o Bcube Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bcube Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bcube Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bcube Sp. z o.o. w Sosnowiec

OK

Plusy pracy spedytora w bcube + atmosfera i świetni ludzie + wynagrodzenie na poziomie odpowiednim do ilości pracy + czas pracy + od początku do końca wszystko zgodnie z zasadami współpracy + bez stresu Minusy - system premiowy a zasadzie jego brak - czasami różne problemy jak to w dużej firmie - nie ma gdzie i jak się rozwijać

Abce

Niestety ale nie polecam pracy w tej firmie, płacą grosze, atmosfera fatalna. Kadra zarządzająca bez pomysłu i kwalifikacji, nie potrafi wywalczyc nic dla pracowników.(usunięte przez administratora) Nie można liczyć na pomoc i wsparcie.

Niewolnik

Firma tragedia, co chwilę zmieniają warunki płacy, oczywiście na gorsze, teraz jest 52 euro za dobę i podstawa 1900zl. Nigdy nie wiadomo kiedy będziesz w domu, niema żadnego systemu, jak nie powalczysz o swoje to i cały miesiąc w budzie, ogólnie porażka nie polecam

roger

@Fajera Świetna firma, nie szukaj na siłę powodu do stawiania firmy w złym świetle, polecam firmę!!!

stan
@roger

jak nie szukają - poczytaj ogłoszenia np:e-transport

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Artur

Cześć, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków, które trzeba spełniać, żeby zostać przyjętym? Chętnie dowiem się więcej także na temat stawek, o których wspominasz.

Przewoźnik

Poważna firma, stawki ok, gwarancja kilometrówki, brak problemów z zapłatami za faktury.

Pracuje tam od ponad 4 miesięcy. Krótko mówiąc atmosfera bardzo w porzadku, pracy nieraz więcej nieraz mniej w zależności od zamówień klienta. Wypłata zawsze na czas. Możliwości rozwoju. Ogólnie polecam

pizdek
@Marcin

Marcin jaką masz możliwość rozwoju?

Waldek

Firma ma bardzo dobre opinie w internecie. Może otrzymam informacje czy firma rekrutuje?

Grzegorz
@Waldek

@Waldek z tego co słyszałem na chwilę obecną w Sosnowcu skład jest pełen. Szukają jedynie wulkanizatora. W dziale spedycji w Bieruniu podobnie. No chyba że pytasz o Świdnik - ta może się coś znaleźć.

ja to ja

Sprawnie, szybko, płacą w regulaminowym terminie, nie jak inni!

Przemo

Znam ich jako klient. Dobra obsługa klienta i ceny za frachty. Współpracuje z nimi kilka lat i nie narzekałem.

@Przemo

Opinie klientów danej firmy są tu również bardzo istotne. Czy pracownicy tejże firmy zawsze chętnie służą Ci pomocą? Jeśli znalazłby się tu jeszcze jakiś pracownik firmy Bcube, który chciałby wyrazić tu swoje zdanie o tym pracodawcy, to serdecznie do tego zachęcam. Może wysokość pensji podstawowej jest już tam na tyle dobra, że warto byłoby tam spróbować swoich sił? Dajcie znać, co sądzicie.

Karol

Świetna firma i mega pozytywna atmosfera. Pracuję tu od niedawna ale z takim rewelacyjnym podejściem się dawno nie spotkałem, co za mega ekipa! :)

@Karol

@Karol Miejmy zatem nadzieję, że Twoje pozytywne zdanie o tym pracodawcy będzie cały czas utrzymywało się na takim samym poziomie. Ale powiedz nam, czym dokładnie zajmujesz się w strukturach firmy Bcube. Jak mniej więcej przedstawia się wynagrodzenie dla nowych pracowników?

Halina

@Marcin Atmosfera w pracy jest bardzo istotna, bo wpływa znacząco na jej jakość. Dlatego dobrze, że ta w Bcube jest według Ciebie w porządku. Czym zajmujesz się w strukturach tej firmy? Możesz nam opisać, jak wygląda tam system wynagrodzeń i czy premie są osiągalne?

Fizyk

Widzę, że moje wypociny spotkały się z zachwytem, miło mi, że w przerwie od pracy mogę Wam przekazać dawkę naukowego bełkotu :) Dzisiaj omówię Państwu zjawisko zwane soczewkowaniem grawitacyjnym. Zacznijmy od czarnych dziur. Są to przepotężne obiekty o masach nawet miliardów mas słońca! Co sprawia, że nazywamy te obiekty "czarnymi"? To, że są czarne.. dosłownie. Ostatnio pisałem o Ogólnej Teorii względności i o tym, że masywne obiekty zakrzywiają czasoprzestrzeń. Czarna dziura ma tak ogromną masę, że światło nie jest w stanie opuścić jej pola grawitacyjnego. Aby oddalić się od ziemi musimy nadać obiektowi prędkość 11 km/s. Prędkość światła to 300 000 km/s. Dużo co nie? I ta prędkość jest nadal zbyt mała aby uciec polu grawitacyjnemu czarnej dziury. Skoro obiekty są w stanie zakrzywiać bieg światła, to ma to ciekawe konsekwencje. Popatrzmy na słońce. Jeżeli z jakiegoś obszaru kosmosu biegną promienie światła od gwiazdy, to przechodząc koło słońca, są zakrzywiane z każdej strony słońca. Czyli gdzieś istnieje taki punkt, gdzie te promienie się przecinają, zupełnie jak ustawimy lupę na słońcu i na ziemi poszukamy małego punktu gdzie promieniowanie się skupi. Jeżeli odnajdziemy ten punkt, to jesteśmy w stanie wykorzystać go jak gigantyczną soczewkę. Jednak jest to urządzenie raczej mało mobilne.

Dobra zmiana
@Fizyk

Ej! Nie mówi się "czarny" tylko "AfroAmerykanin"!!!

Fizyk

To dzisiaj kolejna dawka wspaniałych informacji. Dzisiaj porozmawiamy sobie o Ogólnej Teorii Względności zaproponowanej przez Alberta Einstein-a. Krótki wstęp: ogólnie chodzi o to, że siła grawitacji to nie jest żadna siła. Uczą tak w podstawówce i gimbazie ale wyższa analiza zjawiska da nam światło czym naprawdę jest grawitacja. Otóż, wg. powyższej teorii grawitacja, to stan geometrii przestrzeni. Masywne obiekty (Ziemia, Słońce) zakrzywiają czasoprzestrzeń do kolokwialnie mówiąc "lejka", którym planety krążą sobie w koło. Rolę siły dośrodkowej w tym modelu pełni "zakrzywiona" przestrzeń. Nie jest to łatwo odwzorować w przestrzeni, dużo łatwiej na płaszczyźnie. Pojawiło się sformułowanie "czasoprzestrzeń". Co to? No właśnie. Wbrew temu jak mogłoby się zdawać, czas wcale nie płynie jednakowo w całym wszechświecie, a jest jedynie stanem, konkretnym miejscu. Jest po prostu ściśle związany z przestrzenią. Ciekawym zjawiskiem Jest dylatacja czasu. W pobliżu naprawdę masywnych obiektów, czasoprzestrzeń jest uginana do tego stopnia, że czas dla obserwatora znajdującego się blisko tego obiektu drastycznie zwalnia. Gdybyśmy mogli znaleźć się np na tydzień w pobliżu takiego obiektu, po powrocie na ziemię, okazałoby się, że minęły lata. Wkrótce przybliżę Państwu zjawisko soczewkowania grawitacyjnego.

proszę o tel. kiedy co i jak z Pawłem J .kiedy będzie pogrzeb Kolegi ? nr tel 737637472

spedytor

U nich człowiek to statystyka.

Ziele

Brak jakiego kolwiek poszanowania pracownika

Jak chcesz pracować 24h, wisieć nocami na telefonie i zarabiać grosze? To aplikuj.

Zostaw merytoryczną opinię o Bcube Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Bcube Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bcube Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bcube Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 30 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bcube Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bcube Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bcube Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Modrzewiowa 1
    41-219 Sosnowiec