Opinie o Bartłomiej Pietrański Air-Tech w Oświęcim

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bartłomiej Pietrański Air-Tech. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bartłomiej Pietrański Air-Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartłomiej Pietrański Air-Tech w Oświęcim

Aneta Nowy wpis

W jakim ubiorze pracujecie? Macie możliwość wypłat tygodniowych? Pozdrawiam

Wiesław Nowy wpis

Naprawa śruby napędowej do silnika zaburtowego łodzi została wykonana profesjonalnie i szybko. Po regeneracji śruba napędowa wygląda jak nowa. Śmiało mogę polecić tą firmę do regeneracji uszkodzonych śrub napędowych.

Arek Nowy wpis

Idealnej firmy to nie znajdziecie . Wszędzie coś można znaleźć ale generalnie jest dobrze.

Albatros83

Pracowałem w AT kilka lat temu. Firma dobra dla początkujących. Zarobki ok. Mozna się sporo nauczyć ale po jakimś czasie ma się dosyć chaosu. Jarek robi czasami zamieszanie ale do przejścia. Beata super.

arr Nowy wpis
@Albatros83

możesz powiedzieć co masz na myśli chaos ?

Aplikowałeś do firmy Bartłomiej Pietrański Air-Tech? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Stefan

@Albatros83 Mógłbyś proszę napisać dlaczego sądzisz, że firma Air-Tech jest dobrą firmą dla początkujących? No i poza tym co napisałeś, to chciałbym Cię spytać, jaka atmosfera panuje w firmie? Jeśli mógłbyś odpowiedzieć na te dwa powyższe pytania, to będę Ci wdzięczny.

Albatros 83
@Stefan

1. Dużo zadań operacyjnych z roznych dziedzin. Przede wszystkim spawalnictwo 2. Pensja na czas. 3. Atmosfera wśród pracowników ok. (Przynajmniej kilka lat temu). Minusy 1. Firma bazuje na starych dostawcach którzy w mniejszym stopniu odpowiadają potrzebom rynku.

Albatros 83
@Stefan

1. Sprzedawca ma w AT sporo dziedzin do ogarniecia. 2. Pensja na czas. 3. Atmosfera wsrod pracownikow bardzo dobra

Ben

Nie polecam tej firmy zapłaciłem za zimowanie jachtu na hali a stała caly rok na dworze jeszcze jeszcze właściciel zrobil mi wymianę płynów na zimowe za które wystawił fakturę na dużą kwotę a jacht miał stać na ogrzewanej hali.Tragedia!!!!!

Zły Klijent

Nie polecam tej firmy wyceny za pracę są z kosmosu prace którą wykonują są nie staranne a jeszcze trzeba czekać bardzo długo i prosić się żeby w ogóle zrobili.Żenada.

Tom

Nie polecam tej firmy, oddałem ponad rok temu śrubę napędową do regeneracji. Zero kontaktu ze strony serwisu, mija rok śruba nadal jest nie zrobiona...... resztę zostawię bez komentarza.

Zostaw merytoryczną opinię o Bartłomiej Pietrański Air-Tech - Oświęcim

Bartłomiej Pietrański Air-Tech
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Bartłomiej Pietrański Air-Tech