Opinie o Bcube Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bcube Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bcube Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bcube Sp. z o.o. w Sosnowiec

JUREK

Uważać trzeba zwłaszcza teraz ,prawdopodobnie dwóch pracowników ochrony jest na kwarantannie bo załapali wirusa .

@JUREK

To ładnie pożarażają się na wzajem i innych pracowników A co na to kierownictwo B-3

Darko
@Ania

Na chwilę obecną 3 kierowców jest na kwarantannie

gr123
@Darko

A gdzie jest SANEPID pani kierownik

ROBERTO
@Ania

JEDEN PO DRUGIM SIĘ ZARAŻA ZWŁASZCZA W OCHRONIE OBIEKTU , A TU CISZA ,ZWŁASZCZA ZE STRONY KIEROWNICTWA ....B-3 I KIEROWNICTWA FIRMY KTÓRA CHRONI OBIEKT.

ZARAZA
@Darko

A CO Z DEZYNFEKCJĄ POMIESZCZEŃ NA TERENIE FIRMY ,,,,,,,,,CO SZKODA PIENIĘDZY,,,,,,,

L6()6

Należy się wpis pozytywny tutaj by trochę podciągnąć średnią, gdyż osobiście to moja najlepsza jeśli chodzi o warunki zatrudnienia na kierowce CE firma w jakiej do tej pory pracowałem. Wszystko elegancko wypłacone na pasku praca ułożona w miarę dobrze. Idzie sobie zaplanować życie poza pracą a to nie jest często spotykane będąc kierowcą.

Policzony

Witam.Do tej pory za 30 dni w trasie i 7 dni w domu zarabialismy dokładnie (usunięte przez administratora) razem z aplikacja i powrotem na czas. Wyliczajac to na caly rok jest to dokładnie (usunięte przez administratora)czyli wychodziło za jeden miesiac dokładnie (usunięte przez administratora)zł. Teraz za 20 dni w trasie i 7 dni w domu (usunięte przez administratora) Wyliczajac to na (usunięte przez administratora). Reasumujac (usunięte przez administratora) .czyli (usunięte przez administratora)tyle rocznie (usunięte przez administratora). Także jak sami widzicie jest conajmniej dobrze i do tego żadnego dziada o pieniądze prosić nie trzeba. Znając zycie ci co marudzą za chwile z podkulonymi ogonami z holandii albo od niemca bedą wracać - bo paru takich chojraków co to im rury po 2 miesiacach robty zmiekły znam.

Byłem wczoraj na rozmowie - warunki spoko, system do ustalenia. Dam znać jak rozpocznę pracę. Na razie wygląda to dobrze - w sesnie duża firma biurowce, magazyny, auta, ludzie się krecą. Umowa o pracę wszystko na konto. Kto miał doświadczenia z zenkami bebenkami co to mają 2 auta targające dla małych spedycji ten wie o czym mówie - tutaj inny świat.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Nikolija

Witam mój mąż pracuje w tej firmie 11 lat i nie narzeka nigdy nie było źle zawsze wypłata na czas i to dobra wypłata powyżej 7,5tys ma .Szefowa szanuje sobie pracowników którzy są fer.

wowa
@Nikolija

Co za bzdury wypisujesz , dobra reklama ,chyba szefowa to pisze

Masza

Wynagrodzenie klarowne zawsze na czas ,a nawet przed . + nadgodziny Auta nowe serwisowane, .ludzie kreatywni tam pracują . Super firma .jestem zadowolony

Andre

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że firma jest ok. Płacą na czas, auta ciągle wymieniają, są ubezpieczenia, stabilne zatrudnienie. Robota jak robota, czas szybko leci. Można się do różnych mniejszych spraw przyczepić, ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Martinez

Atmosfera w Sosnowu jest przyjemna, znajdują się w zespole osoby bardzo fajne z którymi znajomość przechodzi czasem i do życia prywatnego, zdarzają się też osoby średnio przyjemne jak wszędzie.

Przew

Jestem przewoźnikiem. Wykonywałem niejeden transport zlecony przez B3 i mogę polecić innym współpracę z tą firmą. Pozdrowienia dla spedytorów z Sosnowca.

S

Firma jak najbardziej w porządku. Jako pracownik mogę śmiało polecić. Fajna atmosfera w biurze i partnerskie podejście do Pracownika to chyba najważniejsze zalety . Na szczęście nie przesiąknięta cechami wielkich korporacji.

Robert
@S

To super, że jesteś zadowolony ze swojej dotychczasowej pracy w firmie. Cieszy mnie również Twój wpis bo to znak, że chcesz pomagać osobom, które szukają opinii o pracy w firmie Bcube. Chciałbym dowiedzieć się teraz od Ciebie, czy jest to dobre miejsce pracy dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają warunki płacowe wynagrodzenia? Oceń na podstawie swoich doświadczeń, czy takie osoby odnajdą się u tego pracodawcy. Dzięki.

Pracuś

Pracuję już ponad 3 lata w Bcube i jak w każdej firmie można pewne rzeczy usprawnić tym niemniej moja ocena pracy i współpracy z innymi działami jest jak najbardziej pozytywna. Jak w każdej firmie atmosferę budują ludzie a tutaj mam do czynienia w wieloma życzliwymi osobami i praktycznie zawsze chętnymi do pomocy. Jest sporo pracy ale przynajmniej nie ma nudy a do tego można nauczyć się wielu rzeczy. Kontakt z szefową na 5 z plusem, ze współpracownikami równie dobrze, do tego kasa nie jest zła więc ogólnie oby gorzej nie było

A
@Pracuś

Potwierdzam

Firma tragedia, wszyscy starzy kierowcy się pozwalniali nie ma kto jeździć!!!Dzwonią do starych kierowców i się proszą żeby wrócić do pracy a za ściągnięcie kierowcy do firmy płacą 1000zl Jeszcze się nie nauczyli szanować ludzi nie płacą nigdy nie wiadomo Kiedy do domu się zjedziesz, obciążenia nie wiadomo za co!Firma nie godna by istnieć i przyjmować ludzi. Nie polecam wręcz odradzam pracę w tej firmie, zarobki też marne jak na cały miesiąc w budzie.

??
@122

Krystian a ty nadal cebule sprzedajesz?

Szofer

Nowe autka i dobrze wyposażone sama radość z jazdy. Trasy tylko europa zachodnia i to autostradami.

poldek
@Szofer

Szofer opisz jak jest teraz w Bcube po utracie obsługi Fiata!!!!! - o braku zgody na płatne parkingi , jak staniesz to płacisz za swoje a jak wiadomo w naszych zachodnich sąsiadów zaparkowanie po godzinie 20 graniczy z cudem. - o kadrze która jest balastem w tej firmie i żeruje na ciężkiej pracy kierowców!

Byłem wiedzminem
@poldek

Jak widzę co wy tu wypisujecie, to się rzygać chce. Ja tu pracuje już rok i jakoś nie mam zastrzeżeń. Wypisujecie same nie prawdziwe rzeczy. Jeżeli ktoś chce to będzie pracował i także będzie chciał dążyć do awansu. Wy tylko tutaj co najwyżej potraficie się odezwać. Mogę powiedzieć tyle iż pracę bym polecił każdemu kto chce pracować, zastrzeżenia mam tylko do stołówki, a po za tym wszystko jest ok. Kasa na czas, praca wiadomo czasami ciężka ale pracować trzeba. Ci którym się nie podoba zawsze mogą zmienić prace. Także bez odbioru i Weście się za pracę a nie za gadanie. Dawno żeście pozapoznawali jak to u dziada można pracować. każdy siedzi do komfortu się przyzwyczaił i teraz płacz że trasy nieregularne, że z zamkniętymi oczami jechać przez Europę nie można.

Kierowca
@Szofer

Coś pomyliłeś firmy, auta stare, gole nie ma w nich nic ani CB, map, nawigacji, nowymi autami jeżdżą starzy kierowcy, ja dostałem starego szrota co miał milion przejechane i był brudny, i zrezygnowałem, Jedna wielka porażka.

eryk wiking
@Kierowca

może ty aplikowałeś na pilota promu kosmicznego że widziałeś milion przebiegu. Ja pracuje w firmie od 6 lat i wiem że bzdury wypisujesz straszne.

wonski

jakie nowe auta?

OPo

Jak ktos lubi jak w pracy codziennie cos sie dzieje i nie ma nudy to swietne się tutaj odnajdzie. Super ludzie i atmosfera.

T.

Mam bardzo dobre wrażenia. Sama praca jest dobrze zorganizowana a mam pare lat doświadczenia, wiec wiem o czym pisze. Nikt mnie tu nie zmusza do nadgodzin. Target jest do wykonania w godzinach pracy. Czasami mnie dziwią te wszystkie narzekania - praca to praca, nie kozetka u psychoterapeuty, ani przedszkole. Pewnie tylko trudno o awans, bo jest duzo osob, ale dla osoby ktora chce zrobic swoje i miec spokoj po pracy, takiej jak ja, jest idealna.

Z
@T.

Gdzie ta praca jest zorganizowana ?Na pewno nie w B3 i na pewno nie za fajerą tu nic nie gra od początku do końca jedna wielka niewiadoma,wyjazd dostaniesz 2 godziny wcześniej A powrót z UE nigdy nie wiadomo itd jak pomyślę że robiłem w tej firmie 6 miesięcy to mi się na wymioty bierze, tam zawsze są jakieś problemy potrącenia i wina kierowców.Pamietam że na święta dostałem Babkę Panatoni za 2.50 EURI Pani która udaję kierowniczke powinna siedzieć na portierni na placu,zero szacunku do ludzi nic nie pomocna zawsze wilkiem stoi do kierowcy.

@A@

Pracowałam w tej firmie kilka miesięcy, w dziale podlegającym pod księgowość. Praca była interesująca, można było się wiele nauczyć, zdobyć doświadczenie. Fajna atmosfera zespół koleżeński i pomocny. Przełożeni spoko bez problemowo można było się dogadać. Zmieniłam gdyż poszłam do banku i teraz widzę co to stres :( Polecam pracodawcę.

Witam. Jeżdżąc po dojczach często widuję te auta. Może mi ktoś napisać jakieś konkretne informacje o firmie? Jestem zainteresowany , żeby zatrudnić się w tej firmie, z tego co chłopaki mówią to stawki nawet spoko , auta też nowe mają. Mieszkam w Częstochowie i mógłbym z kimś dojeżdżać na zmianę , posiadam własny transport

Wojtek

Mam pytanie jaki jest graniczny wiek dla osób starających się o pracę w B3? Pytam bo parę lat spędziłem zagranicą robiąc zupełnie coś innego A teraz tak się rozglądam za czymś w tej branży. Z góry dziękuję za wszelkie informacje

VCXQ

Jeśli chodzi o same płatności to WZORCOWO - nie wspominam o frachtach jakie proponują

Olek

Trzeba bardzo uważać na tą firmę, potracaja za wszystkie usterki w aucie nawet jeśli tego nie udzkodziles. wmawiają Ci że to twoja wina. Kolega pracował w tej firmie i jak chciał się zwolnić to mu wystawili rachunek za uszkodzenie o których nie mnial zielonego pojęcia, A aura to Iveco ktore się sypie jak tylko czegoś dotkniesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Bcube Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Bcube Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bcube Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bcube Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 30 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bcube Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bcube Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bcube Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Modrzewiowa 1
    41-219 Sosnowiec