Opinie o Bcube Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bcube Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bcube Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bcube Sp. z o.o. w Sosnowiec

Iz

Praca i zaangażowanie wielu osób, jest naprawdę na wysokim poziomie. Fajnie, że można działać w takim składzie! polecam

Iza
@Iz

Chyba zbyt mało ta ekipa jest zaangażowana ,bo kierowcy po trzy tygodnie siedzą w budzie i rotacja kierowców jest niesamowicie duża w tej firmie to chyba nie ma powodu do satysfakcji.raczej trzeba zakasac rękawy i się ostro wziąć do roboty Dobra firma to taka gdzie ludzie trzymają się mocno pracy i nie ma takiej rotacji.Na dzień dzisiejszy nie polecam tej firmy tu nie pracowników potrzebują tylko (usunięte przez administratora)

A ja
@Iz

A ja nie polecam,żenujące podejście do ludzi pracowników brak jakiegokolwiek szacunku!!!

Wiarygodny
@Iza

Z mojej perspektywy jeśli chodzi o atmosferę miedzy ludźmi , ok, z drobnymi wyjątkami ale ogółem atmosfera bardzo w porządku. Wiadomo że zdążają sie ludzie, którym najchętniej sprzedałbyś porządnego kopa w tyłek, ale tak jest wszędzie. Ogółem atmosfera fajna, ludzie fajni i pomocni.

Ag

Jest to firma w której musisz być do ich dyspozycji przez cały miesiąc,bez jakiegokolwiek systemu pracy nie można sobie nic zaplanować jadąc w trasę nigdy nie wiesz kiedy zjedziesz do Polski, pracowałem trzy lata i nie polecam tej firmy.

Kumidan
@Ag

Myślę, że nie ma takiej farmaceutyki co pomoże.

Igor
@Kumidan

Masz rację żaden lekarz nie pomoże tej firmie.,ale może kiedyś znajdą jakiś złoty środek i uleczą tą firmę.

Nocny_mściciel
@Igor

Każdy woźnica prędzej czy później dostanie hemoroidów także Panowie nie bójmy się o tym mówić że (usunięte przez administratora) czasami szczypie i lekarze oraz farmaceuci nic do tego nie mają

Żubr
@Nocny_mściciel

Brawo wreszcie ktoś im powiedział co ich boli, jeszcze powinieneś napisać o tych spedytorach i gryzipiorkach co ich dopiero piecze od tego siedzenia i tu już faktycznie żaden lekarz ani psycholog nie da rady . Brawo Ty !!!

Art
@Igor

Jest prosta recepta pozbyć się tych managerów od siedmiu boleści co transportu uczyli się chyba z komiksu

MiszCZkierownicy
@Art

Same magiJstry farmaceuty, szamany biznesu, sokoły procesu. Art jak założysz własną firmę to dawaj znać z chęcią się przyjmę. Ale pamiętajta ma być: 5 dni roboty łikendy w domu stałe trasy nie żeby tam z gipiesem miał wycieczki krajoznawcze max dwu letnia Scania w budzie z wygodnym wyrem i telewizorem no i do wypłaty kółek więcej niż ciagnik i naczepa razem wzięte A i najważniejsze klienci mają być tacy żeby się sami ładowali i rozładowywali

OMIJAĆ Z DALEKA

Zadzwoniłem, z pytanem kiedy będą pieniądze za robote i co usłyszałem ? "nam klienci nie płacą, wiec my też nie płacimy", no myslałem, że (usunięte przez administratora) tą kobiete przez telefon.

niewolnik
@OMIJAĆ Z DALEKA

Zapomnij ludzi pozwalniali samochody sprzedali a ladunkow na gieldzie szukaja tylko wozic nie ma kim.

Uuuuu
@niewolnik

Ludzie to sami odchodzą widzą co się dzieje,na spedycji nie ma nikt pojęcia o transporcie .Jak była Pani B.K kierowniczka to było wszystko jak przyszli inni ludzie nie mający żadnej wiedzy o transporcie to jest wielka kicha.

Firma padlina
@niewolnik

(usunięte przez administratora)najlepiej paliwa dolać z własnej kieszeni CB nawigację mapy to nie ich problem. Kierowca musi się sam zaopatrzyć i wiele innych minusów szkoda słów jak sobie przypomnę że pracowałem w tej firmie to od razu brzuch mnie boli.Ludzie omijać tą firmę!!!!!!!!!!!

Jak się pracuje z ludźmi z Bcube Sp. z o.o.?

Asd

Jesli chodzi o spedycje to katastrofa, słabo traktują kierowców są oni tylko nr bocznym.Kierowcy odchodzą na potęgę. Zero szacunku do kierowców po trzy tygodnie w trasie A im jeszcze mało nie polecam tej firmy.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Kapr@

Dobrze funkcjonująca firma, realne wymagania, dobre zarobki

Sss
@Kapr@

Dobra to ona była kiedyś teraz (usunięte przez administratora), Ogłaszają się wszędzie gdzie się da.Wczesniej ogłoszenie było 7-9tys teraz jest 6-7tys auta jak jeździły tak jeżdżą nic mniej roboty wręcz przeciwnie a kasy dużo mniej.

Ta firma to jedna wielka porażka trzy tygodnie w trasie, pytam się kiedy zjade do domu A tu odpowiedź:Nie wiemy. Omijać tą firmę z daleka

Upmaumpa
@122

122 - większych bzdur nie słyszałem :D Takich (usunięte przez administratora) jak wpisujesz to ani na pasku w tvn ani w tvp nie zobaczysz

@Upmaumpa

Dobrze pisze,wyjechałem 11.05.i jeszcze jestem w trasie i Nie Wiem Kiedy zjade do domu, więc raczej bzdur nie pisze no chyba że są równi i równiejsi którzy jeżdżą w tą i spowrotem i weekendy w domciu

Niewolnik
@Upmaumpa

Nie bzdury.ja też trzeci tydzień w trasie ale nie to jest najgorsze tylko brak jakiegokolwiek systemu ,rozumie trzy tygodnie w tarasie ale później tydzień wolnego A nie 66 godzin pauzy i w drogę.

Puti

Kto chce robić to robi i nie źle zarobi. A trochę firm w życiu zaliczyłem.

Rtv
@Puti

Pewnie że ten co chce robić będzie robić. zmniejszyli wam diety A wy jesteście zadowoleni.Niektorym dali by 25 eur i tak by robili A zarobić można tylko trzeba cały miesiąc w budzie siedzieć. Czy zmniejszając diety, zmniejszyli wam godziny pracy .Wszysko idzie w górę rachunki i żywności A oni diety obniżają bo wyczuli że kierowców mogą oskubać.Ciekawe czy tym z biura lub ze spedycji zabrali.Teraz to oni mogą się wykazać, ale widać że są mało zaradni mieli fiata to przepisywali załadunki z kartki a teraz sobie niezbyt radzą.

Czy ty to widzisz
@Rtv

Powiedz ty mi drogi przyjacielu jak to jest ze zawsze znajdzie się taki Krzysztof maruda jak ty. Metanie zatrzymałeś się w lutym- zobacz na kalendarz. Przeczytaj jakaś gazetę, przeglądnij internet, zobacz co się na świecie dzieje. Popytaj ludzi na parkingach z innych firm o ile jeszcze jakieś znajomeki jeżdżą na twoich trasach. Prawda taka ze teraz to się trzeba cieszyć ze robota jest.

Zhjjjj
@Rtv

BRAWO BRAWO BRAWO,nic dodać nic ująć wszystko w temacie.

Ty
@Czy ty to widzisz

Najlepiej robić za miskę ryżu skąd oni was biorą.

Ziko

Paliwo poszło w dół a firma obniża diety pracownikom nie ma słów jakich można użyć żeby skrytykować tą firmę.Ciekawe czy pracownicy będą mniej pracować!!! firma coraz bardziej na dnie czyma się z wyzysku kierowców, może by tak tych przy biurkach zagonić do pracy trochę ich za dużo tam siedzi!!!!!!!!

Igor

W tej firmie są same przerzuty, dwa trzy tygodnie w trasie weekend w domu, Tak jeżdżą starzy kierowcy młodych nie chcą wystraszyc to przez parę miesięcy układają im robotę że co weekend w domu. Kierowców nie szanują w ogóle. Ładunki z giełdy najgorsze jakie mogą być,ciężko o dzień wolnego pieniądze takie sobie (usunięte przez administratora)

Kiero
@Igor

Święte słowa, wszysko się zgadza nic dodać nic ująć no może poza tym że na spedycji też nie jest za ciekawie. Ja też nie polecam tej firmy

Raf

Po 3 latach pracy mogę polecić bo to stabilna firma. Początki nie były latwe bo na miedzynarodówce wcześniej nie jeździłem tylko po Polsce. Pieniądze tu są zawsze na czas bez jakiś dziwnych sytuacji. Roboty mają dużo i ciągle się rozwijają także jak ktoś ma plan na życie to moim zdaniem firma jest ok.

D

Firma jak najbardziej dobra pod każdym względem, ale z pewnością aktualne problemy nie sprzyjają rozwojowi.

Pomidor

Świetna firma do rozwoju. Pracowałem wcześniej w innych małych firmach spedycyjnych i ta jest najlepsza .

G
@Pomidor

Zgadzam się w 100%! Polecam pracę jako spedytor :) Odkąd tu pracuje jest zawsze pozytywna atmosfera!

@Pomidor

Generalnie nie można zbyt dużo złego powiedzieć. Zarobki zbliżone do innych firm, atmosfera w porządku, gdy jest jakiś problem większość pracowników zawsze pomoże. Osobiście trafiłem na świetną szefową, o innych raczej też słyszałem dobre opinii.

R2D2
@Pomidor

Jeśli chodzi o pracę w B3 to jak najbardziej polecam. Świetna atmosfera, stres jest wszędzie, taka branza, ale mimo to nie ma wyścigu szczurów ani ogromnej presji. Jak dla mnie to najlepszy pracodawca jak do tej pory :) możliwość rozwoju, szkolenia, zajęcia językowe, wyjazdy, do tego coroczne imprezy wigilijne :)

xxx
@anonymous

chyba to szefowie bcube piszą

Z
@Pomidor

Generalnie nie można zbyt dużo złego powiedzieć. Zarobki zbliżone do innych firm, atmosfera w porządku, gdy jest jakiś problem większość pracowników zawsze pomoże. Osobiście trafiłem na świetną przełożoną, o innych raczej też słyszałem dobre opinie. Wkurzają za to przestarzałe programy i trochę mulące komputery. Przy otwarciu kilku różnych aplikacji komptery potrafią trochę wieszać. Ale suma sumarum jest raczej pozytywnie.

Uważajta

Spedytory uważajta- bo po rozmowie rekrutacyjnej, dzwonią do waszego wcześniejszego pracodawcy (nie obecnego) o opinie, jak pracowaliście!? Tak że, jak mieliście wcześniej jakieś problemy, to darujcie sobie aplikacje CV do tej firmy, bo i tak was nie przyjmą.

V

W czerwcu kończy mi się umowa z B3. Jak myślicie jakie są szanse że dostanę kolejną chociażby do końca roku?

Zzzz
@V

Szansę są duże,jak robiłeś wszystko co Ci kazali jezdzles na weekendy nie psioczyles,. to znaczy że jesteś dobrym kierowcą. Jak marudziles i mówiłeś co Ci się nie podoba może być problem

Kierowca

Dzień dobry czy orientuje się ktoś czy beda przyjęcia - straciłem prace a słyszałem od znajomych że w bicube jest spokojnie i umowa o pracę bez problemów- pilnie prosze o info

Kiero
@Kierowca

Firma lipna brak pracy kierowcy stoją już trzy tygodnie bez roboty ,Ukraina też koczuje na bazie, mimo wszystko ogłoszenie że potrzebują kierowców ukazuje się co jakiś czas ,raczej szukaj czegoś innego.Nie polecam

Kkkk
@Kierowca

Przyjęcia są co chwilę Ale chętnych brak. A jak już się jakiś jeleni znajdzie to pół roku maks wytrzyma.Probuj gdzie indziej w Bcube to w ostateczności .Pozdrawiam

G

Chciałbym nawiązać współpracę jako przewoźnik.polecacie?

Olo
@G

Niema co polecać firma bez roboty .Po utracie fiata brak ładunków.

Starydriver

Proszę nie przyjmować do pracy tych młodzieńców tylko kierowców powyżej 40 stki bo tym młodym to się nie chce w ogóle pracować. Tylko by chcieli dużo kasy ale bez żadnego wysiłku. B3 lubi młodych ale teraźniejsze pokolenie to porażka. Jak im smartfon nie działa i nawigacja to nie wiedzą co ze sobą zrobić a jeszcze kilkanaście lat temu byly tylko mapy i atlasy i życie na ziemi istniało. Aż mi się nie chce myśleć co będzie za 10 lat.

@Starydriver

To już zależy od firmy kogo chce przyjmować, Ci starzy kierowcy wcale nie są wszystko wiedzący, bo niektórzy w ogóle się nie znają na nawigacji a wiemy że wszystko idzie do przodu można korzystać z nawigacji i pomagać sobie mapą a niektórzy starzy kierowcy nie wiedzą nawet jak współrzędne się wprowadza w nawigację.puziniej szukają firmy pół dnia. Co do kasy.to bardzo dobrze że się cenią. Jest to najgorszy zawód świata.

Junior
@Starydriver

Proszę nie przyjmować do pracy tych starych tylko kierowców poniźej 40 stki bo tym starym to się nie chce w ogóle pracować. Tylko by chcieli dużo kasy ale bez żadnego wysiłku. B3 lubi starych ale tamte pokolenie to porażka. Nie umieją obsłużyć smartfona i używają jednocześnie trzech nawigacji, bo gubią się gdy zjadą ze stałej trasy. Ponad to mają wstręt do mydła i pachną cebulą wymieszaną z tanimi fajkami. Kaźdy nowy wóz uszkodzają i obetrą, bo wzrok i refleks juź nie ten. Kiedyś to były czasy, a teraz nie ma czasów.

@Junior

Młodzi pracownicy nadają się do tarcia chrzanu

proboszcz

Ogólnie firma, jako organizacja jest w miarę ok, wynagrodzenie średnie, ale do pracy motywuje atmosfera i ludzie. Ja polecam tym bardziej teraz kiedy sytuacja z COVID szaleje a rynek jest niepewny - tutaj spokój

Zorro

Słaba firma, potrzebują trzech tygodni żeby kierowcę ściągnąć do domu na weekend. Pauza 45 i znowu w trasę. Nie polecam

Ziko

W firmie pracowałem cztery miesiące ale szybko zrezygnowałem tam potrzebują (usunięte przez administratora) a nie pracowników . Kierowców traktuje się jak zło konieczne, ładunki najgorsze z najgorszych . Jadąc w trasę nie wiesz kiedy wrócisz, twoje zdanie w ogóle się nie liczy, wręcz po złość zostawią Cię na weekend.Kasa też słaba.Odradzam tą firmę omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Bcube Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Bcube Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bcube Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bcube Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 30 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bcube Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bcube Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bcube Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Modrzewiowa 1
    41-219 Sosnowiec