Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

Opinie o Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

Parys

Ja tez słyszałem jak to było. Czesi z ABL chcieli przejąć firmę od Krasickiego. On sie postawił i wtedy Matej Barta (znany skandalista z Czech) nakazał rozwalenie firmy M2.CS i założenie nowej Mark2 Corporation FM z prezesem Ozimkiem. Krasicki i jego ludzie bronią M2.CS przed wrogim czeskim przejęciem. To są info na 100% od najbliższego współpracownika Krasickiego. Dlatego jeździł z gotowka i wypłacał bo Czesi w ostatniej chwili zrobili specjalnie odwrót. Podobno Krasicki wyciągnął kasę i płaci. Podobno zapłaci tez za SuperPharm. Niezły dym. Bulteriery sie gryzą a my musimy czekać na siano

qwerty

Tutaj nie chodzi o to, kto ukradł, to normalnych ludzi nie interesuje, widzę, że już na tym forum osoby z góry poszczególnych spółek zaczynają się udzielać i zwalać na siebie winę...

Stary

City wozi bo Cześki zajebali hajs. Mam info pewne.

Stulejka

Byli u kogoś ludzie z m2cs pozabierać swoje graty? Jak nie to dobrze by było zachować dla siebie stare książki służby itp. i poprosić asystentki o wydruk rejestru waszych godzin na obiektach SP, bo coś mi się wydaje że bez sądzenia się z tą firmą może się nie obyć.

Firma Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o prowadziła rekrutację na stanowisko pracownik ochrony z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
gośc

Ludzie z City (M2CS)wożą kasę w kopertach po obiektach i zmuszają do podpisania umów. Podpiszesz umowę z M2CS (druki bez stawek)to dostaniesz zaległą kasę za wrzesień.

ciekawy

a w tej Umbrella co weszła na Super-pharmy jakie macie stawki?

misio z atrium

coście się tak czepili tych Czechów, pomyślcie troszkę gdzie idzie kasa z superfarmu do której spółki, nie znam szczegółów ale jestem pewien że to Polacy czyli City security zrobili przekręt i teraz przejmują wszystkie obiekty po m2c . Pomyślcie trochę zanim coś napiszecie i zastanówcie się która z firm na tym skorzysta. Ostatnio dostałem wypłatę w kopercie od gościa z City Security, zapłacili bo im szkoda ludzi, guzik prawda to czysty biznes i teraz przejmują obiekty od m2c. Nie dajcie się ogłupić tym agitatorom z City

Melanz
@misio z atrium

Kiedy dostales kase w kopercie i od kogo? Pewnie w biurze w Warszawie tez cos takiego mowili.

mordeczka

HA HA HA, ale daliście się nabrać . Pracowałem w czeskim ABL i M2C Poland w Poznaniu. Moim szefem był niejaki pan Dudek czy coś . Juz wtedy okradali ludzi z kasy . Cud ze jeszcze działają. CZESKI FILM !!!

Super parmy

Skoro ten ABL nie ma kasy to po co zatrudnia ludzi . Pracowałem w City Security na Almie i wszystko było OK to cholera dałem sie namówić cześkom w Łodzi za 1 zł więcej i tak na tym wyszedłem. niestety taka prawda ze zaraz zawiną się do czech a smród w Polsce po nich pozostanie.

Uwaga na firme Ambrela

Uważajcie bo ta firma Ambrela co wchodzi teraz na SuperPharmy to przekręty. Zgodzili sie wziąć kontrakt poniżej cen rynkowych i ciekawe jak bedą nam płacić skoro od 1go stycznia umowy zlecenie beda ozusowane? W SP pracują Gryjeć i Obiegalka i to oni tez sa winni ze bedziemy zarabiać grosze. Jak wybierają najtańsze agencje ochrony to tak sie kończy. W Rosmanie stawki dla agentów o 3 zł na godzinę wyższe.

Rychu

Ja mam umowe z ABL i Mark2 Corporation. Oni nam nie wypłacili i mydlą oczy. Ja z pozwem idę do sądu. Oni maja mi zapłacić bo oni podpisali umowy. Podobno to ci Czesi (Vit Barta) i Izraelczyk Eran Liron zrobili przekręt i wypieli sie w ostatniej chwili na polskich pracownikow. To (usunięte przez administratora) !!!! Dorwę ich!!!

Roger

Ten Rutar to Czeski oszust. Zapieprzyli kasę z naszych wynagrodzeń. Jak sie tu u nas pokaże to mu w ryło dam. A wszyscy idziemy na (usunięte przez administratora) firmę ABL której zawsze trzymają sie skandale do polskiego sądu!!!! Oddajcie złodzieje nasze pieniądze. Ten Barta nas zapamięta do końca życia. Smolarski i tez Żyd Liren dostanie w zęby.

Melanz

Panowie, wszyscy dostali SMSa ze neformalnie srodki maja byc do konca tygodnia. Czekamy do piatku. Jak kasy nie bedzie to szykujemy pozwy NA FIRMY ABL, M2CS oraz na kazdego czlonka zarzadu OSOBNO! Czyli: Grzegorz Szczepanski, Grzegorz Smolarski, Oldřich Rutar, Macrin Sejdak, Matej Barta, Eran Liron. PROSZE O SKLADANIU POZWY OSOBNO NA KAZDA OSOBE!

JAROSŁAW
@Melanz

za pażdziernik to kasę powinna zapłacić SUPER-PHRAM,przecież oni tej kasy im nie przelali dopiero w listopadzie jest problem z wrzesniem

superpharm w-wa
@Melanz

to już do kompletu dopisz do listy Benjamin Krasicki i Maciej Budniak

JAROSLAW

W pierwszej kolejności powinni tym zając się prawnicy Super-Pharmy to oni z tą firmą podpisali umowę,jakoś trudno mi sobie wyobrazić,że Rossman by taką sytuacje zostawił z problemem dla pracowników ochrony.Jezeli ta sprawa nabierze rozgłosu to Super-Pharm będzie miał bardzo śmirdzącą sprawe/

JAROSŁAW

trzeba jak najszybciej nagłośnić tą aferę na całą Polskę,sądy w Polsce wiadomo jak działają tą sprawą muszą zająć się media,nie wiem może tym młodym z parti Razem ,tego już dawno nie było w Polsce że by tyle osób zostało okradzionych.

wawa

Ble, ble, ble ,ble....a już po wyborach. W banku, w spóldzielni mieszkaniowej itd. wyrozumiałośći nie maja to dlaczego ja mam mieć, odsetki nie poczekają. Pracowałem i kasa sie należy....a miałem takie dobre zdanie. firma wypłacalna była, menedzerowie konkretni, wolne bez większego problemu, wiecej godzin też można bylo złapac jak kasa potrzebna, sklepy i praca fajna. A jednak gdzieś w zarządzie tych śmiesznych spólek, w zaciszu prezesowych biur ktoś kombinował dobrze aby wziąc nasza kase i spie.... Podejrzewam, że nie jeden łeb za tym stoi i mieli to dobrze przemyślane od dawna. Czesi, polacy, ABL, M2CS, CITY, Mark2...a co mnie to obchodzi kto. KASA MA BYC a sąd ustali od kogo. Czekając tylko pokazujemy, że jesteśmy słabi i nie zależy nam.

ze strony M2C

W imieniu spółki ABL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Toruniu, ul. Broniewskiego 90, 87-100 Toruń (zwana dalej „ABL POLAND“) chciałbym uprzejmie poinformować w sprawie obecnej sytuacji dotyczącej współpracy ze spółką M2CS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą ul. Świętojerska 5/7, 00-236 Warszawa (zwana dalej „M2CS“) i przedstawić we właściwym świetle informacje na temat tej spółki oraz dotychczasowych relacji z firmami naszego holdingu. Przede wszystkim chciałbym przeprosić za silny stres i niedogodności, z jakimi spotkaliście się w ramach swoich relacji ze spółkami M2CS i ABL POLAND. Spóła M2CS jest wspólnym projektem polskiej firmy CITY SECURITY Spółka akcyjna (zwana dalej „CITY SECURITY“) oraz czeskiego holdingu Mark2 Corporation SE. W duchu partnerskiej współpracy spółka była do niedawna zarządzana wspólnie przez obu wspólników. Na podstawie celowego zniekształcenia informacji i jej fałszywej interpretacji, dotyczącej zarządzania działalnością handlową M2CS, firma CITI SECURITY naruszyła, a właściwie jej przedstawiciel w M2CS, pan Marcin Sejdak zasadę współpracy partnerskiej, przejmując tymczasowo pod koniec miesiąca września 2015 roku spółkę M2CS i nadal wszelkimi dostępnymi środkami uniemożliwiając jakikolwiek wpływ drugiego wspólnika na działalność spółki. Spółka Mark2 Corporation SE i jej przedstawiciele w związku z tym niedopuszczalnym stanem podjęli wszelkie dostępne środki prawne, których realizacja wymaga jednak określonego czasu. Nawiązując do powyższego jesteśmy zmuszeni poinformować Państwa, że spółka M2CS, obecnie w całości kontrolowana przez firmę CITY SECURITY i pana Marcina Sejdaka, do dnia dzisiejszego, pomimo wielokrotnych wezwań i upomnień, nie uregulowała usług świadczonych przez spółkę ABL POLAND w miesiącu sierpniu i wrześniu 2015 roku, powodując wtórną niewypłacalność ABL POLAND wobec kolegów i kontrahentów. Za ten niekorzystny i godny pożałowania stan jest w pełni odpowiedzialna spółka M2CS, a spółka Mark2 Corporation SE, jako drugi wspólnik spółki, nie ma wiedzy jak zostały zagospodarowane środki przeznaczone na uregulowanie zobowiązań wobec ABL POLAND. Spółka M2CS, obecnie w pełni kontrolowana przez firmę CITY SECURITY i pana Marcina Sejdaka, jednocześnie wypowiedziała świadczenie usług na rzecz spółek z holdingu Mark2 Corporation SE, w tym ABL POLAND. W tej sytuacji nie możemy nadal gwarantować ani jakości świadczonych usług czy też realizacji postanowień umowy, ani też przydzielać pracy, jak to było w zwyczaju w poprzednich miesiącach. Jeszcze raz uprzejmie przepraszamy za powyższy stan, za który jednak spółki holdingu Mark2 Corporation SE nie ponoszą odpowiedzialności. Chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań w celu wyjaśnienia istniejącej sytuacji, aby spółka ABL POLAND w co najkrótszym czasie była w stanie sprostać swoim zobowiązaniom, a jednocześnie prosimy Państwa o cierpliwość i wyrozumiałość. Dziękujemy za wyrozumiałość Oldřich Rutar Prezes Zarządu - ABL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Kielce24

Zgadzam się z tym obietnice obietnicami a kasy brak. Dajmy informację do jakiegoś programu typu Interwencja lub Uwaga. Złodzieje złodzieje i jeszcze raz złodzieje. Fałszywi ludzie taka duża firma "NIBY" a g...o sobą reprezentują. Panowie z całej z Polski złączmy się razem i zróbmy z tym coś!!!!!!!!!!!!!

Kielce23

Łączymy się panowie i robimy z tą firma porządek ; )

wkurzony

Ponoć do końca tygodnia ma się wyjaśnić sytuacja. Niektórzy już szykują pozwy. Za ciekawie się to nie zapowiada. Super-pharm też walczy z tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o