Mowi Poland S.A.

Opinie o Mowi Poland S.A.

Taki mamy Morpol

Przychodząc tutaj do pracy trzeba być twardym fizycznie. Jest tak że jako nowy pracownik stajesz na dane stanowisko musisz już wszystko wiedzieć jak byś już rok pracował. A po drugie nie patrzą tutaj na doświadczenie i staż pracy w innych firmach. Więc pytam po co jest CV jak w tej firmie nie jest brane pod uwagę. I po trzecie starzy pracownicy boją się że ktoś nowy może przyjść ich wygryść i w inteligentny sposób nie dopuszczają takich osób do nieco lepszych stanowisk. Ogólnie średnio polecam spodziewałam się lepszych warunków pracy.

Elza 123

Czy przy składaniu cv do firmy Morpol są od razu wymagane badania sanitarne czy dostanę skierowanie od lekarza zakładowego ?

Prowadzący
@Elza 123

To jest tylko CV. Tu nie trzeba żadnych badań. Dostaniesz skierowanie, lecz jak tak patrzę na twoje zapytanie to zastanawiam się, czy będą chcieli cię przyjąć.

Zuza

Szukam informacji na temat transportu w fimie morpol. Czy ciezarowki naleza do firmy?poszukuja kierowcow c+e ??

Były pracownik 111

Jestem zainteresowana pracą w Morpolu ( pracowałam już tam kiedyś, ale tylko w sezonie) czy jest możliwość dostania umowy na dłużej niż tylko na sezon i na jak długo. Ja z pracy tam byłam zadowolona chociaż z różnymi ludźmi tam pracowałam. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

@Były pracownik 111

Oczywiście ciągle szukaja

Kontroler jakości

Rekrutacja z Panią, która jest menadżerem od jakości i Panem od HR. Grzecznie, ale pytania typowe, o doświadczenie, o plany na przyszłość, książkowo albo może bardziej według schematów, które są w internecie... Nie zachęciła mnie Pani od jakości do rozmowy, Pan z HR był bardziej sympatyczny, ale koniec końców pracy nie dostałam, bo stwierdzono u mnie brak wyraźnej chęci i związania się z firmą na dłużej, sorry, jak można być chętnym skoro ci oferują najniższą krajową, osobie po studiach przyrodniczych z tytułem mgr inż....

Gdzie siebie widzę za 5 lat, prośba o odegranie scenki, w której jakaś pani upuszcza na podłogę rybę, co rbię w takiej sytuacji . Dla mnie śmieszne, w szczególności, że na tym stanowisku oferowali mi najniższą krajową na okresie próbnym!!!!!!!! taka firma, a takie pieniądze?? Nie chciałabym pracowaać w takim miejscu i po 11 godzin, sorry,

Witam pracuję jako magazynier praca jak praca czasami ale bardzo rzadko się zdarza że nie ma co robić przez może30min a tak to przeważnie cały czas jest co robić nawet czasami po godzinach tylko teraz ktos sobie wymyślił że magazynier nie może mieć więcej niż10 nadgodzin resztę nadgodzin ma wybrać jako wolne nie po to chodzi człowiek do pracy żeby brac wolne od tego mam urlop a nadgodziny chcemy mieć zapłacone! Ale jak zacznie się sezon to wtedy nikt nie paczy ile nadgodzin się wyrabia można nawet50zrobić będą zapłacone !czemu tak jest?

Elza 123

Czy przy składaniu cv trzeba mieć od razu badania sanitarne czy dostanę skierowanie od lekarza w morpolu ?

bardzo dobra firma morpol jak wszystkie w ustce i okolicach kochamy was

Nieznany

W pierwszej kolejności niech dadzą podwyżki bo pracuje już rok i mam nadal 13 zł i znam się na swojej pracy a ci co nic nie umia maja więcej chodzi o dział techniczny

Michal
@Nieznany

Chyba jednak sie bie znasz ja na start mialem 15.5 I 500 premi I to na etykieciarni .za 13 to ukraina robi

TakaPani
@Michal

Bzdura, nie ma czegoś takiego jak 13ZŁ - minimalna od nowego roku w Morpol to 14ZŁ dla wszystkich

Zibi
@Nieznany

Jak tak “umia” w dziale technicznym, to dobrze, ze chociaz 13 :)))

Morpol

Dokładnie wszystko zależy od tego na jaki dział pójdziesz , normalnie pracujesz 4 dni w tygodniu po 11 godzin od 7 do 18 , są też działy gdzie pracują od pon. do piątku po 8 godzin i nieraz na dwie zmiany , ogólnie większość Morpolu pracuje systemem 2 dni pracy od 7 do 18 i potem jeden dzień wolny , czyli 2 na 1 , np pracujesz poniedziałek ,wtorek - środa wolna- potem czwartek piątek , sobota i niedziela masz wolne , nawet jak niedziela jest pracująca , choć bardzo rzadko (tylko w sezonie) to masz 100% więcej płatne . Pozdrawiam

Alla
@Morpol

I 13 zł brutto masz na początek, potem jak jesteś dobry dostajesz dodatkowo akord i plus premia. W sumie na godzinę masz około 17-18 zl plus premia która przydziela brygadzista. Są dwie przerwy w ciągu dnia i jest zupa

@Alla

Odezwali się „Biurokraci Morpolu” O zupkach … zapomnij. O więcej niż 13 zł/h … zapomnij. O miłej atmosferze … zapomnij. Pamiętaj ! Jesteś w „polskim (usunięte przez administratora)

Buuuuu
@Gość

Bidula!!!!

@Buuuuu

Idź „BIDULO” do ciężkiej roboty za najniższą krajową !

fgfr
@Morpol

BZDURA 100% płatne! od minimalnej nie od stawki jaką się ma ! stfu!

Jacek

Może ktoś powiedzieć jak wygląda praca mechanika po ile godzin pracujecie jak płacą na początek bez doświadczenia

@Jacek

Dzień dobry, każdy nowy pracownik przechodzi wdrożenie, które ma na celu zapoznanie go z liniami produkcyjnymi oraz w zależności od obszaru, na którym będzie pracował, z różnymi typami maszyn — od maszyn filetujących po zaawansowane maszyny pakujące. Godziny pracy również zależą od przydzielonego obszaru. Praca ok. 11h w trybie 2/1 (dwa dni pracy\jeden dzień wolnego), 3/1 (trzy dni pracy\jeden dzień wolnego) lub 8h na dwie zmiany, 5 dni w tygodniu. Wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia. Na początku obowiązuje stawka godzinowa, do której dochodzi premia rozliczana miesięcznie.

Kindziapindzia

Czy na kontrolera jakosci przyjmuj ze srednim wyksztalceniem(koniecznie kierunkowym? Czy trzeba miec wyzsze wyksztlcenie?

@Kindziapindzia

Dzień dobry, od aplikowania na stanowisko Kontroler Jakości zachęcamy osoby z wykształceniem kierunkowym: technologia żywności, towaroznawstwo, biotechnologia lub pokrewne.

Wiktor

Wstępne wymagania dla danego stanowiska firma opisuje w ofercie. Zastanawiam się czy konkurencja zaczęła pisać na forum?

Patrycja

Zawsze myślałam ze aby zostać brygadzista trzeba mieć chociaż maturę, a tu niespodzianka. Mój kolega ze szkoły jest owym brygadzista a wykształcenie gimnazjalne. Nie wiem kto prowadzi rekrutacje, może tez skończył tylko gimnazjum albo po prostu dobrze się znają. Kadry powinny się zainteresować jacy ludzie tam pełnia obowiązki.

TYSON
@Patrycja

Gul skacze co

Papa
@TYSON

Pracuje na wyższym stanowisku i uważam ze jest to nie wporzadku w stosunku do innych pracowników. Nie chciałabym żeby zwracał mi uwagę ktoś kto nie potrafi napisać zdania bez błędu ortograficznego. Znajomosci znajomościami ale bez przesady.

ciekaw

Ile na rękę zarobie na produkcji w firmie morpol? Praca jest po 8h na 2 zmiany już? W mojej obecnej pracy mam okolo 2400 na rękę za etat bez nadgodzin.

Dobraznajoma
@ciekaw

Praca od 7 do 18 i na swiezym tez sie zarobie 2400 2500 za ciezka prace. Tylko Ci, co wlaza w (usunięte przez administratora) maja tam dobrze ;)

Józek

Słyszałem że morpol wprowadził nowe zmiany czy dotyczą też mechaników w jakich godzinach się teraz pracuje

Jestem pracownikiem morpolu od ponad pół roku i naprawdę nie narzekam ! Firma uczciwa wypłacalna na czas a na dodatek organizuje transport dać wam palec bierzecie całą rękę ! A jeśli chodzi o 13 zł na godzinę zgodzę się tylko do tego wliczany jest akord świeżego o którym nikt nie raczył wspomnieć ludzie uszanujcie to co macie są tysiące ludzi którzy za taką pracę wiele by oddali nikt nie trzyma was na siłę na wasze miejsce znajduje się ktoś inny proste !!!

Nik

Ile średnio można zarobić w Morpolu czy 17zł brutto (tak powiedział jakiś Pan z administracji w wywiadzie na (usunięte przez administratora) to realne zarobki? Pracownicy morpolu - ile macie płacone za godzinę, jaką macie wypłatę?

Lubię pomidory

Za13zł to bym tam nie robił.

Moze ktos napisac cos o pracy kontrolera jakosci?? Jak wyglada praca, jaki system zmian i zarobki.

Moze ktos cos napisac na temat kontrolera jakosci?? Jak wyglada praca ile placa???

Zostaw merytoryczną opinię o Mowi Poland S.A. - Duninowo

• Jak się pracuje w Mowi Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mowi Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mowi Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mowi Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Mowi Poland S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mowi Poland S.A.