Opinie o MORPOL S.A.

Alicja

@Nieznany wątek ten nie jest właściwym miejscem występowania o podwyżkę. Próbowałeś rozmawiać w tym temacie ze swoim przełożonym? Warto poprosić o spotkanie w tej sprawie i bezpośrednio wystąpić do zwiększenie wynagrodzenia.

Anonim

Aaaaa

Nieznany

W pierwszej kolejności niech dadzą podwyżki bo pracuje już rok i mam nadal 13 zł i znam się na swojej pracy a ci co nic nie umia maja więcej chodzi o dział techniczny

ainos

Witam! 5.10.2017 wyslalam poprzez email swoją aplikacje na laboranta/mikrobiologa, lecz do tej pory nie otrzymalam zadnego telefonu. Czy jest jeszcze szansa na odzew czy moze juz nie potrzebuja pracownika na te stanowisko? Przy okazji, orientuje sie ktos jak wyglada praca takiego laboranta godzinowo i jak z zarobkami? Pozdrawiam

@ainos 09.10.2017 13:18

Jako laborant pobierasz min. próby, badasz rybę itd. Ogólnie się nie znam na tym ale mniej więcej jakoś tak to wygląda. Co do godzin pracy wygląda to tak: 12 godzin przez 2 dni potem 1 dzień wolny. Ogólnie na 7 dni pracy pracujesz tylko 4. Z odpowiedzią jeszcze poczekaj bo dział HR bardzo wolno rozpatruje wnioski.

MORPOL S.A.
pracodawca
@ainos 09.10.2017 13:18

Dzień dobry, oferta pracy, o którą Pani pyta jest już nieaktualna. Jeśli chodzi o sam proces rekrutacyjny, to kontaktujemy się tylko w odpowiedzi na wybrane aplikacje, z kandydatami, z którymi zdecydujemy się odbyć rozmowę rekrutacyjną. Informacja taka zawarta jest na dole każdej naszej oferty. Pozdrawiamy

xyz

brygadziści chcieliby nowych ludzi ale ludzie postawieni wyżej, którzy tak naprawdę nie znają się na robocie likwidują niektóre stanowiska pracy...szukając oszczędności. Ludzie którzy mają już dużo obowiązków mają ich coraz więcej. Firma schodzi na psy, poprostu zapomnieli że to my tworzymy jakość i takie a nie inne wyniki. Oszczędności niech najpierw szukają u siebie. Koordynatorów wywalić, mniej kontrolerów jakości i będzie wszystko grało. Pozdrawiam

Horazon
@xyz 02.10.2017 13:17

masz 100% racji przyjacielu. skupili by się na prochownikach, a nie na swoich 4 literach to było by o niebo lepiej.

Alicja

@Paula czyli dojazd przez firmę zapewniany jest tylko w ściśle określonych godzinach. To pewnie cenna informacja dla osób, które takiego dojazdu by potrzebowały. Piszesz, że nie ma teraz możliwości pracy w stałych godzinach na jedną zmianę. Czy praca, którą Ci zaproponowali była dwu-, czy też trzyzmianowa? Możesz powiedzieć też na jakich stanowiskach są przyjęcia?

@Alicja 27.09.2017 09:30

Nie wiem czy nie zapewniają dojazdu ze Słupska, ale z tego co pamiętam to chyba nie, przynajmniej z mojej miejscowości nie ma takiego dojazdu. Przyjmują albo na regularny czas pracy czyli 11 godzin albo na 8 godzin na dwie zmiany, a na jakie stanowiska to nie wiem. Podejrzewam, że na świeży, tam wiecznie kogoś potrzebują. Albo i na inne działy, nie wiem, nie zostałam o tym poinformowana. Ja przyjęłam się w Strzelinku, na 8 godzin jedna zmiana, może jakiś wielkich kokosów nie zbije ale będę mieć wolne weekendy i czas dla dziecka ;)

Alicja

@Paulapróbowałaś zwrócić się bezpośrednio do działu HR firmy? Kontakt znajdziesz na stronie internetowej http://morpol.com/pracownicy/oferty-pracy Z takim konkretnym pytaniem odnośnie pracy, zawsze warto skontaktować się z przedstawicielem firmy. Daj znać, jeśli podejmiesz decyzję o aplikacji.

@Paula 15.09.2017 15:55
Na tę chwilę nie przyjmują na 8 godzin chyba, że na zmiany a niestety to mi nie odpowiada z braku dojazdu. Nie kłamie mówiąc że...

@pracownik 20.09.2017 18:09
Z tego co wiem to nie ma problemu z dojazdami firma dowozi pracowników własnymi autobusami z rożnych stron województwa....

Owszem, ale na drugą zmianę nie mam dojazdu ani w jedną ani w drugą stronę. Autobus który wozi obecnie pracowników jedzie rano i o 18. I ani minuty później ani wcześniej. Nie będą specjalnie dla jednej osoby wysyłać autobusu" w nocy o północy " żeby dowieść do jakiejś dziury. Będę próbować w strzelinku, bo tam podobno przyjmują na 8 godzin.

qwerty12

dostalam propozycje pracy na pakowniu dawny norweg. podobno praca na zmiany od 7 -15 i od 15 do 23? co myslicie warto przyjac? pracowalam kiedys na etykieciarni na starej hali

Paula

Pracowałam na świeżym nie cały rok, na nożu. Praca nie jest zła ale dopóki miałam sympatyczną ekipę, to było świetnie potem trafiłam na inną linię no i tam już był o kiepsko. Bo nie robiłam tak szybko jak kobiety z kilku letnim stażem. Niestety ale w takiej grupie odechciewa się pracować. Chciałabym wrócić do Morpolu, ale mam małe dziecko i zastanawiam się czy przyjęli by mnie na 8 godzin. I czy znowu wylądowała bym na tym nieszczęsnym świeżym czego bym w sumie nie chciała. Ogólnie, za te 3600, 3900 warto się przemeczyć byle ludzie byli sympatyczni ; )

Biurowa

Podobno jak ktoś się za dużo dowie o ich przekrętach w firmie poprostu wylatuje ...

Norweg

Oczywiście że system rozliczania pracowników jest do D*PY tak jak całe IT w tej firmie. Żal jest poprostu bo firma jest całkiem fajna, pracownicy ok - firma ma piękną przeszłość i świetlaną przyszłość. Jest pięknie zarządzana widać że zainwestowano tam ciężkie pieniądze. Jest to perełka pomorza jedyna nadzieja na zarobek dla 3 tys. osób z regionu. Niestety z tak nieudolnym działem IT zawsze będzie kuleć . Systemy się zawieszają, sprzęt dla pracowników to zabytek, supportu brak a kierownictwo tego działu pracuje jak sędziowie mistrzostw siatkówki z Kataru. ( Money - Pocket ) Czy ktoś też ma takie odczucie ?

Alicja

@gość 9 jak wygląda nowy system rozliczania pracowników? Jakie konkretnie masz do niego zastrzeżenia? Jaką część firmy obejmuje? Takie informacje mogą być pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do Morpol?

gość 9

Ostatnio przyglądam się całemu zamieszaniu wśród pracowników , jakie spowodował nowy system rozliczania pracowników. Ciekawa jestem czym kierowały się osoby, które tworzyły ten projekt. Nie wiem czy są tego świadomi, że bardzo krzywdząco potraktowano te osoby, które naprawdę ciężko pracują.Malo tego pracuja w mroźniach,gdzie ciężko wytrzymać 10 godz niebezpiecznych sprzetach Może wystarczy przyjśc na produkcję doświadczyć tego wszystkiego może będzie łatwiej to wszystko zrozumieć. Cala ta sytuacja doprowadzila do tego , ze ludzie miedxy soba zaczeli sie kłócić, a przecież chodzi o przyjazne stosunki w pracy. Nie wiem czy wiadomo , że to właśnie ci ludzie tworzą i budują tą firmę. To dzięki nim chwalimy się tak wysokimi wynikami na całym świecie, to oni budują markę, to oni dbają o wysoką jakość produktu, dzięki nim uzyskujemy liczne certyfikaty. Więc dlaczego w tak dużej korporacji oszczędza się na podstawie tej firmy. Ci ludzie to fundament. Kiedy ich zabraknie, zabraknie firmy.

bhp

@Morpol Witam. Prowadzicie jeszcze rekrutacje na BHPowca w Duninowie? Aplikacje wyslalem miesiac temu i nawet nie zostala otworzona wiec nie wiem czy czekac na Was czy mam szukac dalej. Pozdrawiam :)

Kolo
@bhp 25.07.2017 13:02

Witaj. Nie pracuję akurat w dziale Hr, ale z tego co wiem, to u nich są opóźnienia lecz nie wiem z jakich powodów. Najlepiej to zadzwonić i się spytać. Teraz panuje tam taka reguła , że każdego kto złożył CV muszą wziąć na rozmowę.

Nad gorliwy

pracuje kilka lat i ten rok jest chyba najgorszy brygadzista to bóg musisz się uśmiechać i kłaniać w pas bynajmniej na bio produkt każdy wie że uśmiech to odpowiedzi na głupotę be pozdrawiam debila Ja ?

Świnoujście

A u nas jest firma HKscan która może nie jest nie wiem jak wspaniała ale przynajmniej płacą 3500 brutto dla operatora. Tylko za dużo obcokrajowców. Więc jak chcecie lepiej zarobić to zapraszam do nas. Wy będziecie zadowoleni bo lepsza kasa i my bo więcej naszych w pracy.

Rob_ert

A ja chciałbym wiedzieć czy jak przyjdę do pracy do Morpolu to będę miał darmowe dojazdy i opiekę medyczną czy to tylko takie gadanie?

Pracwonik
@Rob_ert 05.07.2017 20:37

Tak. Będziesz miał darmowe dojazdy i opiekę medyczną.

@Rob_ert 05.07.2017 20:37

Dzień dobry, firma Morpol zapewnia swoim pracownikom darmowy transport do i z pracy (mamy własne autobusy) zaś na terenie zakładu znajduje się punkt medyczny, w którym przyjmuje lekarz, i z którego mogą nieodpłatnie korzystać pracownicy firmy. Pozdrawiamy.

Adam

Chciałbym przenieść się na sushi, czy warto?

@Adam 05.07.2017 16:23
Chciałbym przenieść się na sushi, czy warto?

Nie warto. Pozdrawiam

Przyszła pracownica
@Gość 06.07.2017 07:44
Nie warto. Pozdrawiam

Jakie działy są ,,najlżejsze'' ? Chce się zatrudnić w Morpolu , ale na początek wolałabym coś czemu podołam . Nie jestem już niestety najmłodsza , a pracować trzeba .

OcoKaman

Dział pakowanie... Przerabiamy rybę w 20parę osób która "wyprodukuje" 100+ osób na dzień. Koordynator Jacek B. zarządził -że za każdego spada podłogowego = - 50zł. Walnie ci cała tacka masz po premii bądź obniżoną stawke i po premii nawet na 2 miesiące! I nie wstyd temu człowiekowi że my widzimy ile ton ryby jest wyrzucane i to całymi paletami! Tego pajaca trzeba zjechac jak burą s-ukę. Przyjęli ukraińców.... jak coś spartaczą to my robimy. Robota przy stole - tylko starzy pracownicy. A pensja? Jak stała w miejscu tak i dalej stoi. W szatni duszno, na plastrach duszno...Papier toaletowy szary - gdzieniegdzie jest normalny. Ludzi generalnie traktują jak ułomne bydło. Naroiło się kontrolerów jakości i koordynatorów którzy NIC NIE ROBIĄ. Koordynator przychodzi na 5h pracy a kontroler jakości siedzie na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] połowę czasu pracy - ot tak przejadają nasze pieniądze. O dupowłazach nie wspomnę. i tu parę słów do zarządu morpolu - Srajcie dalej na własne podwórko to zostaniecie sami z ukraińcami, bo teraz jest rynek pracownika a wam w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się poprzewracało. Pozdrawiam

Wybawiciel
@eh.. 11.07.2017 13:24
To ty zejdź na ziemię, zwolniłeś się i teraz wylewasz swoje frustracje na Bogu ducha winnym ludziom.

@? pisze dobrze. Większość ludzi musi ostro pracować, żeby dorobić się uczciwych pieniędzy, a jak by tego było mało brygadziści od zwykłego widzimisię ucinają premię co skutkuje mniejszym zarobkiem. Gdyby wprowadzić porządek z osobami, które tym wszystkim zarządzają (czyt. min. brygadziści) i pozatrudniać inteligentne osoby na odpowiedzialne stanowiska to i ludzie i szefostwo było by zadowolone (ludzie nie byli by traktowani jak śmiecie, dzięki czemu lepiej wykonywali by swoje obowiązki). To są moje przekonania i raczej prawdziwe ponieważ mało kto chciał by być traktowany jak śmieć. Pozdrawiam

E.W.A.
@Były Pracownik 06.07.2017 23:12
Już odszedłem , a z ciebie taka „Faja" że podpisać się nie umiesz , gburem to są właściciele Morpolu co was dymają z kasy...

Co można niby zrobić z takim ziejącym nienawiścią człowiekiem...tylko przytulić do serca i poklepać po plecach ;)

Ja pracuję na etykieciarni i jest mi tam dobrze. Jedni narzekają, że mało im płacą, stawki za niskie i brygadzista zły a inni się cieszą, ze pracę mają i biedy nie klepią, co człowiek to opinia.

PRACOWNIK

Ciężka praca fizyczna po 11/12 godzin w smrodzie i zimnym za marne pieniądze , Morpol na umowie nie gwarantuje nic więcej niż minimalną stawkę godzinową , czyli 13zł brutto , reszta to dodatki za akord i premie uznaniowe , których jednak nie muszą płacić i mało kto je dostaje , wystarczy że weźmiesz 1 dzień na żądanie albo chorobowe czy nawet należny urlop a tracisz te wszystkie pseudo-dodatki , bo tak to trzeba nazwać . Są jeszcze mandaty za różne rzeczy , po dostaniu mandatu też tracisz premię .Nawet jeśli nie zrobiłeś żadnej z powyżej wymienionych „wykroczeń" to i tak nie gwarantuje że będzie premia ... Dodatkowym minusem są często opóźnione odjazdy autobusów spod zakładu , a w sezonie to już tragedia . NIE POLECAM .

ona

Pracuję w morpolu od 6 lat i powiem tak, można mieć wiele zarzutów bo niezadowoleni zawsze się znajdą, ale jedna rzecz się nie zmieniła: pensja jak była tak i teraz zawsze jest na czas i w zasadzie nic dodac nic ująć.

W.T.
@ona 29.06.2017 12:26

Racja, moze nie ma kokosów (chociaż znam takich co i 4000 na rękę wyciągają ale też nie ma tak jak na budach z ciuchami i jedzeniem, że raz kasa jest a raz nie ma.

Rybak

Brygadzista [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] najwięcej premii otrzymalem 150zl za ciezka prace i nie obijanie sie. Smieszne bo lizopupy dostaja po 300 do 500zl premii a maja luzna robote pogadaja i chodza co chwile jarać. Dramat ale cóż. Niedlugo sie zwalniam a pracuje 1.5 roku zaklad 2. Najwięcej zarobilem 2800 gdy bylo 3 na 1 najmniej 2300zl. Najbardziej mecza te 12h i parówy które nigdy nie mają czasu zastąpić a chodzą i rece w kieszeni. ... Jakies pytania?

MAX
@Rybak 26.06.2017 20:44

Tu jest napisana prawda , to i tak nie miałeś źle bo ja pracuje na zakładzie nr 3 , moje zarobki to 1800 -2200 zł , co wy na to ... o premii zapomnijcie , chyba że plotkujecie i podpierniczacie ludzi .

moni

Z pracy w Morpolu byłam zadowolona, głównie z kasy, załapałam się jeszcze na norwegów i też było spoko a może nawet lepiej. na tyle ok, że po dwóch latach gdzie indziej myślę czy nie wrócić i właśnie szukam czy czegoś nie mają.

Freakshow

Ma ktoś numer do kadr na rekrutację?

Gość

Witam, Wdrożenie czego kolwiek przez IT 10 lat . . . Czy też macie takie wrażenie ? Pozdrawiam

Agnieszka

@Agnieszka 22.05.2017 15:48
Witam, czy na stanowisko laborant/ kontroler jakości przyjmowane są osoby bez doświadczenia, od razu po studiach?...

Dzień dobry, Pani Agnieszko, dużo zależy od zakresu wykonywanych obowiązków. W dziale Kontroli Jakości na początkowych stanowiskach nie jest wymagane doświadczenie a jedynie wykształcenie profilowe. Natomiast na stanowisku laboranta niezbędna jest, zdobyta na praktykach (np. letnich), wiedza, która jest weryfikowana w trakcie procesu rekrutacyjnego. Sam staż pracy nie jest wymagany. Firma ze swojej strony zapewnia instruktaż, szkolenie oraz wdrożenie stanowiskowe pracownika. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu mailowego na adres: rekrutacja@morpol.com (w tytule prosimy podać nazwę stanowiska).

Pracownicy
@Morpol 23.05.2017 13:22

Kiedy podwyżki płac dla pracowników , czujemy się oszukani , na początku 2017 zapowiedziano zmianę systemu płac które miały znacząco wpłynąć na wzrost wynagrodzeń wszystkich pracowników , później Morpol odpowiada iż na wdrożenie tego potrzebuje 10lat , czy myślicie że ludzie którzy u was pracują są ułomni albo upośledzeni , żeby dać się dalej tak wprowadzać w błąd , otóż nie . Zwracam się do zarządu o wznowienie rozmów z pracownikami nt. podwyżki płacy nominalnej Pozdrawiam

Gość

Witam mam wykształcenie srednie technik mechanik ale nigdy nie pracowalem w tym zawodzie czy warto skladać podanie na mechanika bo słyszałem w radiu że są przyjęcia

@Gość 18.05.2017 18:03

Dzień dobry, na wspomniane przez Pana stanowisko przyjmujemy osoby również bez doświadczenia lub zaraz po szkole. Firma zapewnia niezbędny instruktaż. Jeśli ma Pan dodatkowe pytania prosimy o kontakt mailowy na adres: kadry@morpol.com Zachęcamy do złożenia CV.

Zainteresowana

Planuje złożyć cv na laboranta albo kontrolera produktów pakowanych. Jak wyglada praca w tych działach ? Godziny pracy są takie same jak np w dziale filetowania ? Jak z zarobkami?

@Zainteresowana 17.05.2017 16:52

Dzień dobry, na wymienionych stanowiskach pracy obowiązuje system 2:1, to oznacza: 2 dni pracy po 11 h i jeden dzień przerwy. Zarobki ustalane są indywidualnie. W razie dodatkowych pytań bardzo prosimy o kontakt mailowy na adres rekrutacja@morpol.com (w tytule prosimy podać nazwę stanowiska). Aplikować można także poprzez stronę internetową: Stanowisko: Laborant http://morpol.com/pracownicy/oferty-pracy?position=48 Stanowisko: Kontroler Jakości http://morpol.com/pracownicy/oferty-pracy?position=47 Zachęcamy do kontaktu i złożenia CV.

Gosc

A jak sprawdza się Pan Bartek K jako brygadzista zwiazane z jego miejscem suszi

Alicja

@ana, w takim razie powodzenia! Koniecznie podziel się z nami swoimi wrażeniami po pierwszych dniach w pracy. Chętnie poznamy Twoją opinię.

ana

Jutro ide pierwszy dzien do pracy , jeszcze nie wiem na jaki dzial trafie , troche sie stresuje przeraża mnie ta liczba godzin

gosia

Pracuje na plastrach, i ostatnio miałam na rękę 24 złh. Można więcej ale ekipę mam w porządku na tyle, że mi szkoda się przenosić na inny dział, dużo zależy od tego na jaki dział pójdziesz na początku bo się szybko przyzwyczajasz.

Andrzej1967

(usunięte przez administratora) to założył (usunięte przez administratora), norwedzy jak przejęli po nim firmę lata temu to płakali. Jak tam pracowałem za malka i 3 lata za norwegów to bez porównania. Norwedzy sypnęli kasą i się ruszyło. Pracownicy też mają lepiej. Ja im dużo szczęścia życzę bo dużo moich znajomych dalej pracuje w morpolu.

@Andrzej1967 26.04.2017 22:11

Nie pisz za innych ! Wszystko kosztem społeczeństwa, a co w zamian? Najniższa krajowa 13 zł za godzinę ciężkiej pracy?

Nie ma co narzekać , praca jak wszędzie a ludzie są różni , ogólnie płacą w terminie i jest ok.

gość

Dajcie spokój , może i praca ok , ale ci pseudo- brygadziści i kierownicy to katastrofa i problem , debile bez wykształcenia i przede wszystkim doświadczenia ,przyjmowani „z ulicy" po znajomości , później cwaniaczą że nie wiadomo co . Do tego wredni jak nic ,dać takim władzę to jak broń palną ślepemu i psychicznemu , mają zwykłych pracowników za nic i tyle , nie ma nic gorszego ... Pozdrawiam

Morpol to najlepsze miejsce pracy w powiecie Słupskim , dowożą do pracy za darmo , wypłaty na czas , ogólnie oceniam bardzo dobrze . Pozdrawiam

Morpol

Dokładnie wszystko zależy od tego na jaki dział pójdziesz , normalnie pracujesz 4 dni w tygodniu po 11 godzin od 7 do 18 , są też działy gdzie pracują od pon. do piątku po 8 godzin i nieraz na dwie zmiany , ogólnie większość Morpolu pracuje systemem 2 dni pracy od 7 do 18 i potem jeden dzień wolny , czyli 2 na 1 , np pracujesz poniedziałek ,wtorek - środa wolna- potem czwartek piątek , sobota i niedziela masz wolne , nawet jak niedziela jest pracująca , choć bardzo rzadko (tylko w sezonie) to masz 100% więcej płatne . Pozdrawiam

Buuuuu
@Gość 26.04.2017 07:52
Odezwali się „Biurokraci Morpolu” O zupkach … zapomnij. O więcej niż 13 zł/h … zapomnij. O miłej atmosferze … zapomnij. Pam...

Bidula!!!!

@Buuuuu 27.04.2017 23:18
Bidula!!!!

Idź „BIDULO” do ciężkiej roboty za najniższą krajową !

gość

Od 7 do 18 , a na rękę standardowo 13 zł /h brutto , plus premia , ale wszystko zależy na jakie stanowisko się dostaniesz , duży plus że dostajesz od razu umowę o pracę na okres próbny na 3 mieś. a nie jak gdzie indziej zlecenie ... Pozdrawiam .

AnglistkA

Ile obecnie jest na rękę za Godzinę pracy i ile godzin dziennie się pracuje od której do której?

NSZZ Solidarność Region Gdański

Jest oficjalne porozumienie między grupą pracowników Morpol S.A a związkiem zawodowym Solidarność , Region Pomorski / Gdańsk .Na podstawie obowiązujących przepisów prawnych kodeksu pracy z początkiem maja 2017 w strukturach Morpol S.A zaczyna swoją działalność Związek Solidarność . Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych , zgłoszenia pod nr.tel. 58 301 88 54 Pozdrawiam

@NSZZ Solidarność Region Gdański 09.04.2017 13:30

Zarząd Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” 80-855 Gdańsk, Wały Piastowskie 24 Przewodniczący; sekretariat tel 58 308 43 52 58 301 88 54

gość

Pewnie jesteś etatowym pracownikiem tego szamba. Za najniższą krajową 13 zł/godzina, to twoje dzieci będą mogły jedynie marzyć o lodach. Związek zawodowy - tak! Ty - nie!

Pracownicy Morpol S.A

W Polsce koszty życia są coraz wyższe , a nasze zarobki na poziomie 13zł/h brutto , -nawet wliczając premie , która de facto jest zmienna i nie musi być przyznana - są zdecydowanie za niskie , wręcz śmiechu warte za tą ciężką pracę po 11/12 godzin , jeśli myślicie że zastępowanie polaków -ukraińcami to jest wyjście , to powodzenia dla kretynów z zarządu którzy tak myślą ... szkoda wam kasy na podwyżki dla rodaków ,pomyślcie zanim wydacie kase na pseudo firmę -mafię opłacaną z zakładowej kasy Morpolu do sprawdzania pracownika czy jest naprawdę chory !!! Skończy się to zbiorowym pozwem do sądu i tą sprawę macie już przegraną !!!

Faciata

Gniewnych zapraszamy na forum gp24 Faciata jednego kandydata - chcieliśta to mata Pozdrawiamy

Gość

Dobry pomysł! Natychmiastowa rejestracja i mogą nam na wałek skoczyć. Przyjedzie ze 100 górników i będzie wielki dym, a zarząd do wymiany. Dosyć już tej katorżniczej roboty za uwłaczające psie pieniądze! Firma nastawia człowieka przeciw człowiekowi, co powoduje nieustanne konflikty i porady lekarskie. Po trzech miesiącach pracy każdy pracownik powinien przejść badania psychiatryczne i zostać skierowany do sanatorium na koszt Morpolu. Każdy kto trafił do tego polskiego obozu pracy traktowany jest jak maszyna do pracy, jak zombie. Za urlop na żądanie - potrącenie, za należny urlop - potrącenie, za przerwy na posiłki -odliczenie czasu pracy. Gdzie tu kodeks pracy! Z tymi łajzami można rozmawiać jedynie z pozycji siły. Związek zawodowy, to właśnie ta siła!

Pracownicy Morpol S.A

My pracownicy Morpol S.A żądamy podwyżki godzinowej stawki podstawowej z 13 zł brutto na 20 zł brutto inaczej niedługo nie będziecie mieli nikogo do pracy , już teraz kilkaset osób w ramach protestu przebywa na chorobowym . Pozdrawiamy .

@Alicja 30.03.2017 12:14
Zachęcam do sprawdzania ofert pracy morpol.sa! Znajdziecie je na stronie firmy: http://morpol.com/pracownicy/oferty-pracy...

Tyle to każdy wie , lepiej napisz do kogo bezpośrednio udeżyć żeby tam pracować .... Pozdrawiam

gość

A ile przyjeli ludzi ??? Problem w tym że nie załapałem się na te przyjęcia , kiedy będą znowu przyjmować ? Podobno w tamtym roku przyjmowali w drugiej połowie kwietnia , ciekawe jak będzie teraz ...

Paweł

Uczciwie traktują godziny pracy i wynagrodzenie za nie. Praca jest ciężka, tempo też spore. Ale wynagrodzenie wpływa regularnie, z przełożonym można się dogadać. Jest naprawdę ok.

@Paweł 17.03.2017 11:40

A masz jakieś namiary żeby się tam dostać , bo jak pytam w kadrach to mówią że nie wiadomo kiedy będą przyjmować . Pozdrawiam

Alla
@gość 18.03.2017 15:37
A masz jakieś namiary żeby się tam dostać , bo jak pytam w kadrach to mówią że nie wiadomo kiedy będą przyjmować . Pozdrawia...

Właśnie zaczęli przyjmowanie ludzi. Potem nie wiadomo kiedy będą przyjecia

Norweg

Niedługo właściciel Morpolu , firma „Marine Harvest " przenosi linie pakowania fileta z łososia z Norwegii do Morpolu w Duninowie w PL , będą potrzebować kilkaset osób , bo tyle mniej więcej w Norwegii miejsc pracy jest likwidowane . Wszystko to nowa strategia firmy o obniżaniu kosztów produkcji i umiejscowieniu wszystkiego w jednym miejscu , w Duninowie . W Norwegii pozostaną tylko hodowle łososia , cała reszta do Polski ... Pozdrowienia z Norwegii .

kimka

Zlikwidowali PGR-y ,to otworzyli Morpol.Ludzie zasuwają ,gorzej niż w PGErze.

@kimka 02.03.2017 23:27
Zlikwidowali PGR-y ,to otworzyli Morpol.Ludzie zasuwają ,gorzej niż w PGErze.

Jak się nie podoba to możesz się zwolnić , jesteś pewnie typowym pracownikiem morpolu , bierzesz miesięcznie około 3 tyś. zł na rękę , autobus dowozi za darmo , żadnych kosztów dojazdu , ale najlpeiej narzekać . Zatrudnij się gdzie indziej jak ci nie pasuje marudo , najlepiej w Słupsku za 1600 zł minus koszty dojazdu to docenisz Morpol . Pozdrawiam

Amator75

@Amator75 19.02.2017 18:54
Będzie więcej pracy na filety,zamykają dużo fileta w Norwegii i przenosi marine harvest do monopolu.pozdrawiam z Norwegii...

O co ci dokładnie chodziło z tym zamykaniem , znaczy że właściciel przenosi produkcję filetów z Norwegi do Polski .... Pozdrawiam

Amator75
@gość 23.02.2017 18:29

Dokładnie tak,bardzo duże redukcje w filecie w Norwegii a zwiększanie w Polsce i widzę po komentarzach że norwedzy wprowadzają swoją politykę i zasady już w Polsce, chodzi mi o tą atmosferę w pracy (donoszenie na kolegów,nie chorowanie itp.jak również podnoszenie statystyki blablabla ... Czyli jednym słowem "wielkie gówno", ludzie zaczynają stąd odchodzić lub całkiem zjeżdżają do kraju

Zostaw opinię o MORPOL S.A. - Duninowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MORPOL S.A.