Mowi Poland S.A.

3 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,


Jest nam niezwykle miło poinformować, że Marine Harvest, której częścią jest także Morpol S.A., od 1 stycznia działa pod nazwą Mowi. W ślad za tą zmianą, zarząd Morpol S.A. podjął decyzję, że również firma Morpol S.A. zmieni nazwę na Mowi.


Firma Morpol S.A. jest aktualnie w trakcie procesu zmiany nazwy, który potrwa przez najbliższe kilka tygodni. Nie mniej jednak jesteśmy dumni, że na portalu Gowork.pl możemy przedstawić się naszym obecnym i przyszłym pracownikom, a także wszystkim członkom społeczności Gowork.pl jako Mowi CE.


Zmiana nazwy Marine Harvest, a za nią także Morpol S.A., stanowi dla nas naturalny krok w rozwoju organizacji, która podjęła decyzję o wprowadzeniu na rynek własnego brandu produktowego również o nazwie MOWI. Będzie on dostępny w pierwszej połowie 2019 r. na dwóch europejskich rynkach – w Polsce i we Francji.


Decydując się na tę zmianę, Marine Harvest wraca do korzeni, kiedy to 50 lat temu firma została założona i działała od samego początku jako AS Mowi. Nawiązujemy tym samym również do charakterystycznej rasy łososi z naszych pierwszych hodowli o tożsamej nazwie Mowi.


Firma przechodzi obecnie przez proces zmiany, co wiąże się z nową wizualizacją graficzną, jak również procedurami administracyjnymi. Zmiany te będą niebawem widoczne również na naszym profilu w serwisie Gowork.pl.


Co ważne, wprowadzana zmiana dotyczy wyłącznie nazwy firmy. Zachęcamy Państwa do odwiedzania naszego profilu i zapoznawania się z bieżącymi informacjami i ogłoszeniami rekrutacyjnymi.

Pomocna?
Tak7Nie2
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Mowi Poland S.A.