Mowi Poland S.A.

Opinie o Mowi Poland S.A.

pracownicy

dlaczego tylko dział plastry zakład 3 hala G ma pracować na 2 zmiany. czyszczenie MOŻE też by chciało . wypada tylko 1 weekend w miesiącu na dziale czyszczenie W DANEN GRUPIE PORA TO ZMIENIĆ TYM MOŻE HR SIĘ ZAJMIE

@pracownicy

możliwe, że chodzi o specyfikę pracy? sama ciekawa jestem szerszego wyjaśnienia. przytaczasz przy czym dział HR, który może się tym zajmie. Docelowo jak z tym jest? Są jakieś okresy, w których pracownicy mogą się umówić na jakąś konsultację żeby obgadać tego typu wątpliwości?

Arek

Witam. Czy jest rekrutacja na stanowisko brygadzisty? Nie mam doświadczenia w tym zakresie lecz posiadam solidna motywacje i chęć rozwoju. Posiadam doświadczenie w pracy na produkcji.

Wszechwiedzacy
@Arek

Jesli nie boisz się motywować innych do pracy poprzez zgłaszanie ich swojemu dotychczasowemu przełożonemu, zacznij to robic cześciej i nawet bez konkretnych i bez podstawnych uwag. Ta sympatia do innych sprawi ze ludzie, o ktorych mowa to grono do ktorego chcesz dołaczyć zacznie Cię zauważac. A to juz krotka droga do awansu. Pozdrawiam

@Wszechwiedzacy

do dziś nie zostały opracowane całkiem odmienne narzędzia do motywacji niż zgłaszanie przełożonemu? były może wdrażane całkiem odmienne metody? i przede wszystkim jakie ostatecznie konsekwencje wynikały z tych wspomnianych zgłoszeń, że ludzie dają się temu zmotywować do pracy?

Jak długo trwa proces awansu w Mowi Poland S.A.?

Zależy z kim pracujesz, skąd zaczynasz i kogo znasz. Jeśli masz magistra i pracujesz jako przysłowiowy "fizol" - nie zrobisz żadnej kariery, a tym bardziej jeśli trafisz na brygadzistę z wielkim ego. Każda twoja wypowiedź i chęć zmiany zostanie zignorowana lub twoja ocena osoby, zostanie zrównana z ziemią. Osobiście pracuję z taką brygadzistką, więc tacy ludzie tam są, wierzę, że nie wszyscy. Zalecam zaczęcie od roli Brygadzisty, logistyka komputerowego itp. każda inna rola będzie odbierana jako, ktoś gorszy. Przynajmniej ja się tak czuję u boku mojej brygadzistki. Muszę przyznać, że jest to dość irytujące, kiedy ktoś traktuje cię jakby cię nie było, ale wszyscy inni (brygadziści, koordynatorzy) są, ale ty jesteś niewidoczny, nawet kiedy się starasz i zrobisz coś dobrze brygadzista weźmie to na siebie, uwierz :-). Jeśli jesteś pomocnikiem i chcesz przejść na dział kartonów, twój brygadzista musi wyrazić zgodę. Jeśli nie wyrazi to możesz się zwolnić :-). Wiele razy słyszałem takie gadki :-).

Byłem zadowolony

Kontroler jakości

Rekrutacja z Panią, która jest menadżerem od jakości i Panem od HR. Grzecznie, ale pytania typowe, o doświadczenie, o plany na przyszłość, książkowo albo może bardziej według schematów, które są w internecie... Nie zachęciła mnie Pani od jakości do rozmowy, Pan z HR był bardziej sympatyczny, ale koniec końców pracy nie dostałam, bo stwierdzono u mnie brak wyraźnej chęci i związania się z firmą na dłużej, sorry, jak można być chętnym skoro ci oferują najniższą krajową, osobie po studiach przyrodniczych z tytułem mgr inż....

Gdzie siebie widzę za 5 lat, prośba o odegranie scenki, w której jakaś pani upuszcza na podłogę rybę, co rbię w takiej sytuacji . Dla mnie śmieszne, w szczególności, że na tym stanowisku oferowali mi najniższą krajową na okresie próbnym!!!!!!!! taka firma, a takie pieniądze?? Nie chciałabym pracowaać w takim miejscu i po 11 godzin, sorry,

SWÓJ

NA DZIALE CZYSZCZENIA BRYGADZISTA STRASZY CHŁOPAKÓW KTOS CHCE URLOP TO KAŻE BRAĆ NA ŻĄDANIE RZEBY PÓZNIEJ NIE MOGLI DZWONIĆ JAK JÓŻ NIEBĘDĄ MIELI. DLACZEGO NIEMORZNA ZWYKŁEGO WZIĄŚĆ SEZONU NIEMA JESZCZE. TO NIE JEST JEGO (usunięte przez administratora) PRYWATNY CZYJE SIE JAK U SIEBIE .

@SWÓJ

W Mowi dużą wagę przykładamy do przestrzegania prawa pracy i Kodeksu Postępowania Mowi. Jeśli ma Pan/i wiedzę o jakichkolwiek nieprawidłowościach lub naruszeniach polityki Mowi to może Pan/i zgłosić je niezależnie od tego, czy dotyczą Pana/i osoby, czy współpracownika. Może Pan/i zrobić to zarówno bezpośrednio u przełożonego swojego przełożonego, jak i u pracownika HR BP na danym obszarze pracy lub w Dziale HR. Informację można również przekazać anonimowo, pisemnie, wrzucając do skrzynki na Terminalu lub korzystając z formularza na stronie: mowiconnect.com albo wysyłając maila na adres: zapytaj@mowi.com.

Izabela

Marketing Specialist musi mieć jakiś certyfikat znajomości języka obcego, żeby mieć szansę na dostanie się do firmy czy bez też obleci? Bardzo proszę o odpowiedź, czy wymagają tej znajomości i jakiego potwierdzenia, jeśli owszem.

Hej
@Izabela

A znajomości te z?

Dorota

Co z tymi podwyżkami na dziale czyszczenia? Skoro dbacie o jakość a przez to robi się mniejszy akord to może warto zniżyć limit a przez to pensje będą wyższe? Ktoś próbował takie propozycje dawać szefostwu?

Cnc
@Dorota

Zwiększona jakość to nie zmniejszenie akordu jeśli jest to robione rozsądnie. Rzekłbym, że zwiększenie jakości to często zwiększenie akordu;) Trzeba tylko wiedzieć jak.

Kamila

To w zasadzie jest tu źle czy dobrze jeśli o kwestę tego akordu chodzi? Ile średnio można potencjalnie tu zarobić?

hala g plastry

brygadzista odmówił we wrześniu jednemu chłopakowi urlopu na żądanie dział czyszczenia. plastry .I wy mówicie jako firma o zaufaniu itp. proszę was .Przeszkolcie wszystkich brygadzistów od tego zacznijcie.

@hala g plastry

Jeśli ma Pan/i wiedzę o jakichkolwiek nieprawidłowościach lub naruszeniach polityki Mowi może Pan/i zgłosić je niezależnie od tego, czy dotyczą Pana/i osoby, czy współpracownika. Można to zrobić zarówno bezpośrednio u przełożonego swojego przełożonego, jak i u pracownika HRO na danym obszarze pracy lub w Dziale HR. Informację można również przekazać anonimowo, pisemnie, wrzucając do skrzynki Mowi na Terminalu lub korzystając z formularza na stronie: mowiconnect.com lub wysyłając maila na adres: zapytaj@mowi.com.

M
@hala g plastry

Odmówił, bo miał takie prawo. W czym jest problem ?

Cnc
@Mowi Poland S.A.

Wygląda to na transparentne podejście

On

@Patryk piszesz tak, bo tam pracowałeś, czy "bo Ci się wydaje"? - takie opinie jak Twoja nic nie wnoszą, znam ludzi, którzy tutaj awansowali z produkcji i sa zadowoleni. Sam jestem zadowolony z pracy tutaj i wszystkim polecam

W Mowi Poland nieustannie doceniamy zaangażowanie naszych pracowników, dlatego awanse wewnętrzne są na porządku dziennym - tylko w ostatnich tygodniach w obszarze produkcji awansowało 17 osób: 7 pracowników produkcji otrzymało awans na pracowników administracyjnych, 7 liderów produkcji na brygadzistów produkcji, 2 brygadzistów na koordynatorów. Cały czas też rekrutujemy pracowników w ramach rekrutacji wewnętrznych - jeśli jesteś pracownikiem Mowi Poland, zapoznaj się z otwartymi rekrutacjami, których listę znajdziesz na tablicach ogłoszeń i u pracowników HR.

Weronika
@On

A w jakim dziale jesteś? Co jeszcze jest na plus w tej firmie według Ciebie?

Arek

Ja uważam że ten zakład wspólnie z paroma innymi mogliby stworzyć super miejsca pracy tyle tylko że podejście tutaj do ludzi nie jest do końca fair nie chcę tego opisywać bo być może dla niektórych będzie to jedyne miejsce pracy ale pieniądze to nie wszystko liczy się też szacunek do ludzi a tu go nie ma

Jak zarobki

Witam jak zarobki na produkcji, sasiad mnie zacheca mowil ze nawet po 5-6 tysiecy ma na reke, czy to w ogole mozliwe bez skonczonych szkol?

@Jak zarobki

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszym zespole. Naszym pracownikom oferujemy stabilne i konkurencyjne finansowo na tle regionu zatrudnienie oraz bogaty pakiet benefitów m.in. darmowy transport do/z pracy własną flotą autobusową, bezpłatny dostęp do lekarzy oraz fizjoterapeutów przyjmujących w gabinetach medycznych na terenie zakładu, oraz szkolenia pracownicze i możliwość podnoszenia kwalifikacji. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu na rekrutacja@mowi.com

Halu c
@Jak zarobki

To z my UA zarabiamy po 3-4 tys zl na produkcja. Takie dobre jestescie..

@Halu c

Na wysokość wynagrodzenia w Mowi wpływa kilka elementów m.in. rodzaj stanowiska, zakres obowiązków - a co za tym idzie również odpowiedzialności, a także posiadane przez pracownika kwalifikacje i umiejętności. W Mowi zatrudnieni są pracownicy wielu narodowości, jednak sama narodowość nie ma żadnego znaczenia przy ustaleniu wysokości wynagrodzenia - liczą się wyłącznie kompetencje.

Halu c

Sciemniaja i zyc spokojna nie daja. Bo sie nie podoba to do UA.. A pracowac trzeba z nizsza stawka i masz sie cieszyc. Ale jak kolegu pisze na wesolo jest fajnie milo i zawsze cie zaskakuja. Niestety kompetencje nie takia

Refleksja

Zastanawiam się czy jest sens dodawać jakąkolwiek opinię szczerą o zakładzie skoro czego nie zamieścimy to usuniecie -> prawda boli a bez pracowników produkcyjnych jesteście nikim a mimo to w ogole nie szanujecie ich! Przestancie usuwac

Anka
@Refleksja

Ja jakos pisalam tutaj kilka razy i usuneli mi tylko jak po nazwisku nazwalam brygadziste i dodalam pare soczystych ch…reszta nadal wisi w historii, a pisalam prawde. Wiec moze mniej slow na k i nie usuna? :))

Ola

Aplikowałem jakiś czas temu ale nikt się nie odezwał...

@Ola

A wymogi spełniałeś/aś?

Ada

Firma ma bardzo dobry socjal ,udziela pożyczek jeśli należymy do kasy ,dofinansowuje wczasy,kolonię, sport,rozrywkę. Wiadomo praca w Mowi nie jest lekka ze względu na panujące zimno na niektórych działach ale jesli chodzi o dobro pracownika daję Mowi bardzo dobrą ocenę i miło wspominam spędzony tam czas.

Łucja
@Ada

A jest też prywatna opieka medyczna?

Juliia Filipova

The best people work there. Thanks a lot. I would like to come back. Samon is good. Mowi is goodness. ????????????????????????????

@Juliia Filipova

Great. Why don't you work here anymore?

Daria

DAJCIE WIĘCEJ RYBY! Potrzebuje kasy na dziecka (usunięte przez administratora) Mogę pracować bez przerwy.

Kuba
@Daria

NIE MA RYBY !!! Za droga

Krzysiek

Prawie cała moja rodzina pracowała lub pracuje w morpolu teraz mowi.

Magazynier
@Krzysiek

Chwalisz sie czy żalisz?

Zarobas
@Magazynier

Pracuja jeszcze w tej firmie jacyś Polacy? Słyszałem ze zastepuja ich naszymi gośćmi zza granicy. Oczywiście chodzi mi o stanowiska na produkcji.

Aneta
@Krzysiek

I jak się im pracowało, pracuje? :) Byli zadowoleni z atmosfery, z wykonywanych obowiązków? :) Płacili, płacą im godnie? :))

Jacekplacek

A technology to majstry jeszcze gorsze!

Stary

Firma ma gdzieś doświadczonych pracowników a dział hr tez to ma w nosie doświadczeni pracownicy to dobro firmy maja gdzieś takich pracowników liczy się sztuka nie wiedza i doświadczenie nie chcą rozmawiać a podwyżki na dziale technicznym porażka

@Stary

Zmieńcie pracę jak wam zle

zakład 3

KIEDY BEDĄ PODWYSZKI NA DZIALE CZYSZCZENIA . KAZDA RYBA JEST CZYSZCZONA NA SUPER JAKOŚĆ . SPADŁA NAM SREDNIA AKORDOWA . ZACZYNAMY MNIEJ ZARABIAC A WSZYSTKO W GÓRĘ IDZIE MOŻE JAKIEŚ SPOTKANIE KTOŚ ZORGANIZUJE Z DZIAŁEM CZYSZCZENIA I HR. BRYGADZIŚCI PODOSTAWALI NA CAŁYM ZAKŁADZIE PO 800 ZŁ DO PENSJI OD LISTOPADA. TYM NIECH SIE ZAJMIE HR . BO (usunięte przez administratora) MA GDZIES LUDZI . DOPIERO INTERWENIUJE JAK PISMO TRAFI DO BIUROWCA DO HR JAK BYŁO WPRZYPADKU PLASTRÓW .

wędzony łosoś
@zakład 3

JAK CHCECIE MIEĆ PODWYŻKE TO MUSICIE SAMI O TO WALCZYĆ,BO W LĘBORKU HALA CZYSZCZENIA JUŻ NIE ISTNIEJE.NIKT WASZYMI SPRAWAMI SIE NIE ZAINTERESUJE...

@wędzony łosoś

Opinie naszych pracowników są dla nas ważne i zawsze jesteśmy otwarci na rozmowy. Najszybszym i najbardziej skutecznym sposobem na skontaktowanie się z nami i przekazanie swoich uwag jest przesłanie maila na adres mowimy@mowi.com.

@wędzony łosoś

Z tego co wiem, to najlepiej na firmie tam zarabiają. Jest tam akord więc ile zrobią tyle zarobią a i za tą jakość mają niezłe dodatki więc...narzeka ten co chce zarobić ale nic nie robić..

????????????
@zakład 3

Jak nauczysz się gramatyki. Zresztą gdzie Ty znajdziesz inna pracę. Nie podoba się - nikt Cię nie trzyma.

Magda

zaszczepieni niech pracuję razem a ci co się nie chcą zaszczepić niech tez pracuję razem z nieszczepionymi

Zostaw merytoryczną opinię o Mowi Poland S.A. - Duninowo

• Jak się pracuje w Mowi Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mowi Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mowi Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mowi Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Mowi Poland S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mowi Poland S.A.