Apteka Gemini (Gemini)

Opinie o Gemini

smerf

pani kierowniczko niebieskiej bysewskiej wyglądasz tak, jakby praca cię przerastała. meczy cię? to ją zmień. ciagle chodzisz zirytowana i niezadowolona! chill! może urlop by się przydał?

0bronca
@smerf

Tępy chyba jesteś. Ona zawsze uśmiechnięta. No chyba, że widzisz ja po nocce. A.. Info dla ciebie, właśnie leci na wakacje

Ochrona

Proponuję firmie Gemini zmienić ochronę bo z tą nie wróżę przyszłości

mądry
@Ochrona

A skąd to przekonanie? brzmi jak prowokacja. Chcesz złożyć ofertę?

Dźim
@Ochrona

Lepszej ochrony nie znajdą - chyba ,ze chcesz godzinę wychodzić z pracy i ,żeby ktoś Ci zaglądał latarką w (usunięte przez administratora) w poszukiwaniu tego za co nie i tak nie odpowiadasz materialnie a tak troskliwie się o to martwisz .

Adi Kolanko
@mądry

Ty myślisz że tu firmy ochroniarskie walą drzwiami i oknami do Gemini - bardzo w to wątpię.

OLX

Lol odezwał się ochroniarz na kacu albo podpity w pracy co nawet nie potrafi sprawdzić pracowników

Facio
@OLX

Każdego (usunięte przez administratora)lub (usunięte przez administratora)należy bezwzględnie wywalać z pracy. (usunięte przez administratora)pracodawcy jest wyjątkowo perfidne.(usunięte przez administratora)przybiera różne formy.Jednym razem jest to przywłaszczanie sobie tzw.gratisów lub darmowych próbek,a innym razem bezczelne wychodzenie poza ustalonym czasem na przerwy,pogawędki,papierosa...

Ochrona
@Facio

Przestań (usunięte przez administratora).liderzy mogą wychodzić ile chcą na fajkę .D.

@OLX

7 przykazanie brzmi ;nie kradnij ! Jeśli nie będziesz kradł Ty sam ,twoje koleżanki i twoi koledzy, żadna ochrona nie będzie potrzebna .Czy ten prosty przekaz dociera do ułomnego ciasnego móżdżku ?

Mnie
@Szaman

Ochrona po to jest żeby niektórzy nie mogli wychodzić na fajeczki a niektórzy mogli... Dlatego chodzę na PP. Tam babka jest w porządku i można jarac ile się chce i kiedy się chce

cieć
@Ochrona

Zmienić ochronę? jedna "bardzo fajna" była na początku roku odeszli zostawiając po sobie bałagan i nie smak, bardzo dobrą podjęli decyzję, nie wiem skąd ten pomysł na powrót i jeszcze takie wrzuty. Kolego nie rób drugiemu pod górę. Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada. Pamiętaj- z czasem i Pani Anna. S przejrzy na oczy.

Wonsz

Lubisz jak Cię sprawdzają, masz takie potrzeby ? :D

@Mnie

Wiesz ,że swoim (usunięte przez administratora)wpisem robisz krzywdę kobietom z PHO ?!Jeśli jesteś tak ograniczony(a) to właśnie je zakapowałeś(aś) do ich przełożonych i do kierownictwa Gemini również. Pewnie już nikt więcej tam nie wyjdzie na "fajeczkę ,ani nie pójdzie do "koleżanki !

Logik
@Szaman

Tacy inteligencji właśnie wypowiadają się na tym forum . (usunięte przez administratora).

Jeden
@Szaman

Jeden buch z fajki na PP odmula. Więc zaprzestań papierosy palić.

@Jeden

O jejku, to ani Krzyś ,ani Dominiczka już nie będą mogli robić sobie "buchów".Pisz na temat ,albo nie pisz wcale. Mnie raczej na papierosach nie zależy i nie o mnie w tym wątku chodzi.Trzymaj pion i fason.Nie bądź jak Rafałek I Mutant.

@OLX

Sorki frajerze.Będziesz teraz trzepany bardzo dokładnie.

Co do starych
@Szaman

Trzepac to może mi ale ochr... Stara i tak będzie nas puszczała na PP czy jej się to podoba czy nie . A jak nie to pójdzie do zwoln..

@cieć

Bardzo wątpię w to co napisałeś .Pani Anna patrzy i nie widzi tego co się dzieje .

D.
@Szaman

Dla niej jestem miłą i mnie puszcza.D.

@OLX

Ty nawet jak jesteś trzeźwy to masz z 1,5 promila w sobie,a czepiasz się ochroniarzy .Pilnuj swoch kolesi nawalonych jak wory i zionących przetrawionym alkoholem.

Czakram
@Szaman

Żeby robić, to co się robi w gemini, za ich pensje i na kokoszkach to trzeba być NIE(trzeźwym albo normalnym)

Upiór w gemini

Powiało grożą. Pojawił się pomarszczony, chudy stwór i starszy wszystkich

Jendruś

Chciałbym, aby ktoś się ze mną zaprzyjaźnił w Gemini. Opowiedziałbym mu o swoim życiu i o tym który kierownik mnie irytuje. Najlepiej gdyby był to jakiś fałszywy kolega. Taki, który wysłucha, a potem rozpowie wszystko innym dokładająć z 70% od siebie. A także, aby przekazał wszystko w odpowiedni sposób właściwemu kierownikowi. Tak, aby moje życie w Gemini stało się nie do zniesienia. Najlepiej ktoś z liderów. Polecacie kogoś?

Swimer
@Jendruś

Krzysiek Tunelarz jest sprawdzony, można spróbować.

Pitbull
@Swimer

Zgadza się . Tunelarz oraz pitbull ze zmiany pink

Pitbull
@Pitbull

Pitbull tak mnie znienawidziła że aż dała wypowiedzenie

@Pitbull

Ponoć tak

uczciwy
@Jendruś

Chyba najlepszy w te klocki jest ten z tunelami.

robol

Chodzą pogłoski, że mają wprowadzić premię jakościową dla pakujących. Czyli wszyscy pakujący, którzy pracują na swoją premię i jednocześnie wszystkich osób nieopomiarowanych będą ryzykować potrąceniami z powodu potencjalnie popełnianych błędów. O ile dobrze rozumiem, nieopomiarowani nie będą ryzykować niczym i zawsze będą mieć najwyższą premię?

Żółta

Wszyscy uciekają z Gemini codziennie ktoś. Noi dobrze. Ciągną zwolnienia, urlopy. I jest im z tym dobrze. Za 2200 netto. Śmiech. W biedrze 3200 netto dostaniecie.

Różowa
@Żółta

Tylko w różowej zostały te wypierdki z Pruszcza .

Biedra
@Żółta

Nie prawda. 2800-3500 brutto. Tyle daje biedronka. Byłam na rozmowie. Ale też uważam, że gemini daje nam grosze. Na miskę ryżu

HR
@Biedra

Jak dołożysz premie to już trochę więcej nisz piszesz kłamczuchy

ktoś
@HR

Koleżanko z HR premia jest lub jej nie ma , jak byśmy mieli pensyjkę taką jak Ty i Inni bez premii, tez by było dobrze i nikt by nie narzekał. Pozdrawiam :)

HR
@ktoś

Jak będziesz pracował a nie leżał na paletach to premie będziesz mieć co miesiąc. Jak się będziesz miał taka wiedzę jak ja to tez ci za nią zapłacą tyle co mnie ;) wystarczy się uczyć

@Różowa

Różowa jest ok.

Fred
@X

Same strapony i kosmici :D

Różowa
@Różowa

Boli Cię coś? Może aspirynka by pomogła.

Helo
@Żółta

W biedrze to raczej nie tyle.

Oczko

Pani liderka K mogłaby darować sobie ustalanie, jak pakować i zaklejać paczki. Nie ma najmniejszego pojęcia o tym. Swoimi uwagami bardziej szkodzi niż pomaga.

Dzida
@Oczko

Tepa dz... to nie ona ustala. Jest teraz nowa Pani by nam pomóc. Dużo osób myśli jak nam pomóc. Mamy różnego rodzaju doradców. Ustalają nawet jsk kwiaty w biurze maja stać. Docen to. My jesteśmy korpo z aspiracjami. Obcokrajowcy nawet nadgodziny maja by lepiej im się żyło. Nie pozdrawiam nikogo

Tępa dz...
@Dzida

Kto jest taki zaradny? Jeżeli chodzi o pakowanie najwięcej do powiedzenia mają niektórzy liderzy. Co z tego wynika? Nic. Może nadszedł czas, by każdy z liderów cały miesiąc pakował, kompletował i skanował. Zarobiłby na swoją premię lub nie, wtedy wiedziałby co należy zmienić.

Lis
@Tępa dz...

Liderzy mieliby zarobić na swoją premię? Dobre. Na wszystkich trzech zmianach może dwoje liderów dałoby radę. (usunięte przez administratora)

Klient

Szok i nie dowierzanie jak mozna tak na ludziach zarabiac brac dwukrotna cene za leki?????? Prosty przyklad ligunin thermostop geminii 28zl te same tabletki w innej aptece 14zl i tez przez internet plus przesylka i to nie jedyne leki na ktorych zarabiacie jeszcze raz tyle to jest skandal wiecej od was nic nie kupie i znajomych od was tez odciagne jak zobacza ile zarabiacie na niewiedzy ludzi to przechodzi ludzkie pojecie jakie zlodziejstwo jest w tej firmie tam kontrola musi wpasc i zrobic porzadek !!!!! Co za niedorobiona firma SZOK

Pracownik .

Ja się pytam , co to ma być , aby przy takiej pogodzie nie było klimatyzacji na hali. Dramat . Pracujemy w 28-30stopni . Nie da się tak pracować. Aby pracownicy kupowali sami wiatraki. - Śmiech na sali. Żenuła. ! Wiatrak nawet nie zdaje egzaminu przy tylu stopniach na hali . Pora najwyższa coś z tym zrobić. W zimę. , zimno , że nie da się pracować. Chodzą w kurtkach , a w lato nie da się wyrobić , bo nie ma klimy. Żarty jakieś.. Kierownictwo śmieje nam się prosto w twarz. Ale tak.. Cel ma się zgadzać.. ????????‍♀️

Ala
@Pracownik .

Goronco mósi być w pracy. Bo tu się pracóje

Krzyś

Po prostu zmień pracę

@Ala

...w pocie czoła i potem płynącym między piersiami i pośladkami. Tak trzymaj !

Psapa
@Pracownik .

W aptece również internetowe temperatura nie może przekraczać 25 stopni. Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny to kontroluje.

Facio

Przecież BiHP ma to w Mini Morrisie..Ważna jest pani,a nie nasze warunki

Dobra wiadomość

Patrycja wróciła do pracy. Dziękujęmy! Agatka już jest dobrze (usunięte przez administratora) wrócił, odstaw miotłę w kąt i przestań pluć żółcią w ludzi.

Kokobus

Ponoć firma tnie koszty i ma zlikwidować kokobusa ... To ja się zwalniam wtedy i szukam innej pracy , chodzi taka plotka po Gemini .

Koko
@Kokobus

Też tak słyszałam

Szofer
@Kokobus

Bendzieciem teraz wożeni limuzynami i bendzieciem mieć mondżejszyh kierowników obszarù,firma tnie koszta wszystkim tnie będzie superancko a ci nie opomiarowani bendom dostawać za wasze wypracowane normy 3/4 waszej premi monster co nie hehe

Nie opomiarowana Hot Babe
@Szofer

Wy musicie pracować na nas nie opomiarowanych,my nie opomiarowani przychodzimy do pracy siedzieć 8 godzin i serfować po fajsie insta i Twitterze,kiedy wy tam hihi pracujecie my się na fotelach relaksujemy,szybciej tam róbcie nam nie opimiarowanym należy się wysokie przez was wypracowane normy hihi już wracać tyrać na nas hihi

Magazyn nieopomiarowany
@Szofer

Tyrać wszyscy opomiarowani z dystrybucji tyrać,my nie opomiarowani mamy płacone za relaks w pracy tak samo jak kierownicy obszaru hihi,zero stresu zero decyzji,zero zmęczenia,sam relaks dzień w dzień płacone za relaksowania się Geminiowskie Bysewskie SPA hihi

Hulance
@Magazyn nieopomiarowany

Tańce i hulance. Świetna zabawa gdy zmiana jest nieopomiarowana. Jeden ostro pracuje drugi drugi na fejsbuku grypsuje

Wypłata

Godna wypłata . Ine moje kolerzanki (usunięte przez administratora)w Lidlu za 2800 na start .a tutaj praca lekka i pszyjemna Kierownik się nie czepia czyli dobrze pracuje .

Kamizelka Niebieska
@Wypłata

Ja zarabiam za siedzenie na nie opomiarowqnym 3 patole/kafle/tysiaki siedzę dzień w dzień na fotelu oni pracują na moją premie a ja mam udawać że pracuje płacą mi 3tysiaki he,taka jestem obrotna.ha

Cwane agenciary
@Wypłata

Cwane ppucuekaly na nieopomiarowane stanowiska i siedzą teraz na magazynie. Udają, że kropki robią. Dlaczego się zgadzamy by dystri na nie charowalo

Gdzie bhp

Szef musi pilnować trzeźwości w firmie - Dopuszczenie pijanego do pracy jest ewidentnym złamaniem zasad BHP. Za bezpieczne warunki pracy odpowiadają zawsze pracodawca. Nie czuję się bezpieczna , bhp nic nie robi Ukraince i Polacy przychodza pijani

Kibel
@Gdzie bhp

Ostatnio kibel zarzygany Ponoć zamknęli niektóre kible na magazynie bo znaleźli małpki w śmietniku

Alkomat
@Kibel

Po (usunięte przez administratora)Tak piszecie potem wprowadza alkomaty . Masakra z wami

Stres

Stres to i pija

@Gdzie bhp

Ja dopiero mogę wejść na boczniaka po dwusetce, inaczej się boję.

Bb

Też tak słyszałam

Don Tunello

(usunięte przez administratora) Za te 2000 to wszędzie jest praca. Szczyt osiągnięć życiowych, praca na sto dwa

Bieda
@Don Tunello

Tak. Znalazłam pracę w biedronce i jest o wiele lepiej

Czy jak będę miał tunele to dostanę umowę na stałe ?

@Nowy

Myślę że tak

Lider

Kiedy nastąpią zmiany ze lider będzie mógł znęcać się nad pracownikami bez przyczyny. Bo przyznam szczerze brakuje mi tego

bunt

zacząć uszkadzać produkty wewnątrz, żeby szły do klienta i wracały. Potem ludzi zaczną mieć w (usunięte przez administratora) to firmę i wrócimy do normalnego trybu pracy, bo w weekend żadnych zamówień nie będzie i ich tępy plan nie wypali

głupek?
@bunt

po co ? czy jesteś z konkurencji i tak gadasz to jest działanie na szkodę firmy a za to jest paragraf. zwolnij się i idź na kasę do biedry. oszukasz lub zniszczysz zapłacisz lub na bruk z czarnym listę. Ale masz wybór

Ivan
@bunt

jak można tak traktować firma która płaci na czas, płaci premie, zapewnia pracę. Zwolnij się i idź zobacz jak życie wygląda. idź na budowę lub rowy kopać

Przesadziłeś...

Ha Ha Ha
@bunt

Kolejny "mądry" co podcina gałąź na której siedzi i sra do swojego gniazda. Zamiast szkodzić to się zwolnij, rynek pracy jest duży wystarczą chęci, tylko może poza Gemini nikt Ciebie nie chce, ale wtedy to wystawiasz sobie słabą laurkę :P

x D
@Ivan

na budowie i kopaniu rowów więcej i będziesz mieć lepsze warunki ale tam potrzeba trochę wysiłku i posługiwać się przynajmniej łopatą, więc przeciętny "pracownik" potrafiący korzystać z koszyka sklepowego to zbyt niski próg

@x D

Idź kop ma budowę

Gemini
@Lider

Już tak robię od dawna . Dywersja jest ważna

obytakdalej

Lubie tu sobie poczytać frustratów nie robiących nic ze swoim życiem. Kopią was , opluwają i nie dadzą zjeść, a wy dalej tam siedzicie. Fajnie się to czyta :D

@obytakdalej

Ja nie narzekam . Lider Pensja około 3000 .czasem powyżej... Wymagań żadnych.. i przerw multum

Sadwarehouseman

Zmiany za zmianami w tej firmie. Czekam kiedy więcej, nam utną z premii. Firma się wzbogaca na biednych pracownikach. Ludzie co tylko dyrygują i siedzą w biurach, (usunięte przez administratora) wiedzą o ciężkiej pracy. (usunięte przez administratora)jak dzikie świnie, non stop ktoś się czepia, i taki oto szacunek. Niech wrócą stare dobre czasy i niech ktoś normalny zarządza tą firmą. Elo

@Sadwarehouseman

Jaka ciężka praca przez pół roku jak tam robiłem nic się nie napracowałem i premia wpadła ... Nie zszedłem w Gemini poniżej 3500 netto .

Róż

Ciężko się pracuje fizycznie w takiej (usunięte przez administratora),bez klimy. Nie rozumiem, dlaczego biura, mając pracę siedzącą mają klimę, a my nie. Nie dziwi mnie więc, że ludzie chodzą na (usunięte przez administratora). Nie ma innego wyjścia, trzeba się ratować , by funkcjonować dalej. Najzabawniejsze jest to, że gdy usiądziesz na chwilę, zaraz za tobą stoi kierownik z pretensjami, a jemu samemu trudno wstać z krzesła. Może warto trochę poluzować, nikt nie jest ze stali. Dwie min. wcześniej stoisz do wyjścia, o zgrozo, patrzysz, a tu kierownik stoi ze stoperem. Po co się tak spinać. Warunki są, jakie są i nic dziwnego, że ludzie chcą wyjść jak najszybciej na powietrze. Pozdrawiam wszystkich kierowników, tych wyluzowanych i tych nadgorliwych.

@Róż

Duchota i zwolnienie lekarskie, to zostało usunięte. Dlaczego?

Zostaw merytoryczną opinię o Gemini - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gemini?

Zobacz opinie na temat firmy Gemini tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 856.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gemini?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 801, z czego 222 to opinie pozytywne, 223 to opinie negatywne, a 356 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gemini?

Kandydaci do pracy w Gemini napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gemini