Apteka Gemini (Gemini)

Opinie o Gemini

Różowa

kropki do roboty.. wstyd my pracujemy sumiennie na swoją pensje natomiast lumpy Netfliksa ogladaja

LUMP
@Różowa

Bądźmy precyzyjni na netflixa mało kogo stać :D

Martin

W firmie jest kibel ale olać to najważniejsza że ochrona niezmiennie trzyma wysoki poziom hihi

Szaman
@Martin

A cóż znowu zawiniła ochrona ?

tulipan

CAŁA ta firma to jeden wielki bajzel....gdzie by nie spojrzał....od kropek zaczynając i od tych dziewuch

MałaMi
@tulipan

A co z kropkowymi jest nie tak?

@MałaMi

Kropkowi.. Np taki Mateusz! Niech się do roboty weźmie, a nie wiecznie siedzi w tym kącie i myśli, że mu płacą za oglądanie męczy i you tuba, muza na pół hali.. Jak to się ma do innych pracowników. Może by ruszył tylek i jak nie ma co robić to niech pomaga dziewczynom towar rozkładać! Bo patrzeć na niego nie idzie. Ze wstydu nie ma za grosz!? A nocki to już w ogóle!! Gdzie są kierownicy??????? Chyba trzeba wyżej z tym iść..

Anonim.

Nie ma to jak złote myśli w niedzielę przed obiadem ????

Leo

O to , że jedna robiła za mało, a druga za dużo. Nigdy nie wiadomo, jak dogodzić kierownikom. To tzw. "równowaga".

...

Izabela, przestań głupoty pisać i weź się za robotę a nie na l4 po mieście latasz.

XD
@...

I po co ta zazdrości aż w oczy kłuje. Jaka praca tacy pracownicy.

Koko

on zawsze był leserem , kiedys jak robił na magazynie to przesiadywał prawie cały czas w kiblu , lub oglądał mecze na telefonie

Koko

Mateusz z kropek to on zawsze był leserem , kiedyś jak robił na magazynie to przesiadywał prawie cały czas w kiblu , lub oglądał mecze na telefonie

KOMUNA

Ja trochę w innym temacie :P Czy w naszej firmie ćpają i chleją ? ze w kuchni na stołach są plakaty z inromacją "stop narkotykom" i "stop alkoholowi" No ja wiem, że tej pracy na trzeźwo nie da sie przeżyć ale ąz tak??? mamy takie kłopoty? plakaty jak za PRL, czekam na plakat o regularnym stolcu który jest podstawą dobrego samopoczucia!!! żenada roku! hahahahaha faktycznie kto by to trzeźwy ogarnął ?

Ali

Skoro taki ubytek na żółtej, to chyba pora na zmianę kierowników. Nie nadają się i tyle w temacie.

Krolik
@Ali

To nie kierownicy tylko młode które wydzierają się w niebogłosy nie da się tak pracować, słychać je przez 8 godz non stop

@Ali

Marcin zmiana zolta nie potrafi odnaleźć sie w roli kierownika panuje nieład

Uber

Filipiny i UK codziennie uberami odjeżdżają. Zazdro. Nic dziwnego jak zarabiają dużo lepiej niż polscy robole. Dla nich codziennie są 4 nadgodziny. A Polaków tak korpo kroi, że nawet święta za fjuta przychodzą. Brawo. Rynek pracownika. Chyba ukraińskiego. Do tego tak nas szanują, że na śmietniku napisali polska. A ja im odpiszę paszol won

Hmm
@Uber

Jak to jest, że mniej wydajni pracownicy mają większy luz ??

Lol
@Hmm

Bo są faworyzowani przez kierowników i liderów.

2021

niestety ! lato sie skonczylo sezon urlopowy i l4 również czas szukac nowej pracy, na jesień w sam raz, w gemini to jakas pomyłka, nie szanuja człowieka, za nic Cię mają

Włóczykij

Na żółtej brak pracowników, więc pozostałe zmiany muszą oddać kilku swoich. Tylko kogo? Z reguły nie oddaje się dobrych, sprawdzonych pracowników, ale... mając tak opiekuńczych przełożonych, którzy cenią pracowitość, frekwencję i szczerość, to właśnie Ci opuszczą swoje zmiany, Ci, którzy mają własne zdanie i nie wchodzą nikomu w ... bo po prostu nie potrafią inaczej. Wielki szacunek dla nich. Można rozwiązać ten sztuczny problem w inny sposób, ale po co. To przecież zorganizowana okazja, by rozdzielić "kłopotliwych" pracowników. Lista już istnieje, reszta to tylko pozory. Ulubieńcy są bezpieczni.

Leserka
@Włóczykij

Iza skończ już te dramaty. Jak taki leń może mieć się za idealnego pracownika? Jak?

Pracuś
@Leserka

Ona jest chociaż szczera, a ty do pięt Jej nie sięgasz. Jesteś dwulicowy i fałszywy, a pracowitość znasz tylko z nazwy.

myszojeleń

Gdybym był/a dyrektorem czy innym prezesem to zatrudnił/a/bym po jednym specjaliście do spraw jakości na każde stanowisko, by kontrolować np to, czy każdy pracownik ma równo zawiązane sznurowadła. No bo jak widać, każdy specjalista w tej firmie ma pełne ręce roboty. Niech trwa dalej pajacerka z alertami. A na deser, żeby wszyscy byli szczęśliwi i nikt się nie przyczepił, to szkło w paczkach powinno stać i leżeć jednocześnie. Jak zawsze wszystko przemyślane. pozdrawiam

Latawiec

Co za jęki? Jutro poznacie naszego Zbawiciela. Nowy prezes nas odwiedzi. Czy on wie, że jego pracownicy to nedzarze? Pewnie kolejny, który ma to w zadku

Gruba ryba
@Latawiec

Nam grubym rybom hajs się zgadza. Portfel zawsze gruby, a wy będziecie (usunięte przez administratora) Nikt się wami przejmować nie będzie, a w razie czego jesteście pierwszymi do pożegnania się. Was można zastąpić bardzo łatwo, bowiem praca jest na tyle skomplikowana, że każdy jest w stanie ją ogarnąć.

Fatima
@Gruba ryba

Słyszałam,że nawet niby ochroniarzom odbiło..

Rogalik

Pani od paczuszek się rozkręca. Ma być idealnie, pod jej gust, a miejsca coraz mniej. Każdy swoje stanowisko pracy przygotowuje tak, by móc wygodnie pracować i swobodnie się poruszać, ale nasza specjalistka tego nie rozumie, robi wszystko pod siebie. To nie muzeum. Proponuję rękawy podwinąć i do roboty.

Muminek

Kto dzisiaj jedzie "plotkobusem" o 22 ? Lider K zaprasza.

Samolocik

Cyrk na kółkach w tej firmie. 1500 specjalistów od bóg wie czego, ale podwyżek szkoda dać. Pomiesznaie z poplątaniem, codziennie nowe zmiany nie potrafią się określić. Zaraz w mundurkach będziemy chodzić. Teraz i tak co drugi się zwalnia, gemini będzie działać na samej agencji.

Szybowiec
@Samolocik

I o to firmie właśnie chodzi, by pracownicy zatrudnieni na stałe sami się zwalniali. Będą mieli problem z głowy. Nigdy nie starali się zatrzymać dobrego pracownika, jest im to obojętne, wręcz na rękę.

Typ

Jakim cudem olek po gimnazjum jest tutaj liderem? Ta firma jest taki ściekiem że tylko w niej jest to możliwe. Jak się czują ludzie przez niego, zarządzani" lizal rowa tunelarza na lipach i go wkręcili. Tak działa ta firma, pogódźcie się z tym

ludovicObraniak

Dlaczego Liderzy śmierdzą ciągle papierosami ?

Cygaro
@ludovicObraniak

Masz problem? Załóż maseczkę.

Dominika
@Cygaro

Możesz się odczepić od nas liderów ?

Cygaro
@Dominika

Nie przyczepiłem się. Wręcz przeciwnie.

Nod Oetam
@ludovicObraniak

Bo wychodzą po kryjomu na szluga, a do innych mają problem

Konewka

Skoro kierowniczka Ewka jest taka ambitna to niech z nami pracuje i zapitala jak wół za miske ryżu... już tyle ludzi przez nią odchodzi, chyba niedługo pora na mnie

Lis
@Konewka

Bo niektórzy są tylko po to, by pracowników wgniatać w błoto. O to ich funkcja.

pinki

farbowany na czarno otyły kierownik panoszy się jak dzik w lesie...żal mi go, poluje ,(usunięte przez administratora)się tylko to chyba umie.

Blu
@pinki

Do tego pan niezbyt atrakcyjny i z mało smiesznym zartem

Obserwator

Nagonka na różowej. Myśliwi- kierownik+ liderzy, zwierzyna- pracownik. (dobry pracownik) Finał- (usunięte przez administratora) Trzymaj się chłopie. Takiego polowania jeszcze nie mieliśmy. Wstyd!!!!

Gnom
@Obserwator

Chłopak za dużo mieli językiem, niepotrzebnie, i tylko to. Młody jest, a jego paplanina jest niewinna, ale to, co z nim robią, to przesada. Rzucają go z kąta w kąt i czekają, aż popełni błąd, a błędy popełniają wszyscy. Wielki brat patrzy, a jego pomocnicy donoszą, nawet liderka W. Czyste wariactwo. To podchodzi pod (usunięte przez administratora) Mieli nas wspierać i chronić, a tymczasem ...... Niektórzy powinni pracować w przedszkolu.

Upiór w gemini

Powiało grożą. Pojawił się pomarszczony, chudy stwór i starszy wszystkich

Olx

My swoje wiemy panowie %%%%%% Z ochrony %%%%

Kucyk
@Upiór w gemini

Torebeczka, samolocik.... to dopiero jest kłopocik. Głupota goni głupotę. Może jeszcze czerwone kokardki przyklejać na paczuszki? Nie szkoda firmie kasy na takich fachowców?

Fenk szuii
@Upiór w gemini

A to dopiero... Gemini potrzebuje takich specjalistów, ale robali w kuchni nie potrafią zabić. A co powiecie na lodówki? Może pani od pozytywnej energii i panie od idealnych paczek tam zajrza??

P

Co sądzicie o tym że ten jeden przyszedł pijany ,? Nie przeszkadza wam że czuć alkohol od naszego kolegi ? Trochę wstyd nie ?

Bo
@P

Bo na trzeźwo się tych upokorzeń nie zniesie. My alkoholicy mamy ciężko. Trudno znalesc prace do której można przyjść pijanym, i w której można pić. Liderzy i kierownicy udają, że nie wiedzą że my są pijani, a my udajemy, że ich zachowanie względem pracowników jest w granicach normalnego traktowania podwładnych. Jeśli Tobie "P" przeszkadzaja osoby pijane w pracy, to się zwolnij i zrób miejsce dla kolejnych alkoholików.

Serio
@P

Kiedyś na lipach tego nie było.Wiele osób pilnował aby nic takiego nie miało miejsca.

Zostaw merytoryczną opinię o Gemini - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gemini?

Zobacz opinie na temat firmy Gemini tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 856.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gemini?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 801, z czego 222 to opinie pozytywne, 223 to opinie negatywne, a 356 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gemini?

Kandydaci do pracy w Gemini napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gemini