Apteka Gemini (Gemini)

Opinie o Gemini

Jesteście

2200 wypłaty i wszystko jasne hahahhahahahhahahhaha. Za co wy pracujecie, jak studenci w mcsronaldzie hahahahha.

Ochrona

Przecież ta ochrona to zgraja starych niedorozwojów. Codziennie pytają o identyfikator tej samej osoby...

@Ochrona

Właśnie przez takich inteligentnych inaczej jak Ty, muszą sprawdzać codziennie identyfikatory.W innej firmie bez AD nie istniejesz ,nie ma się jak zalogować do systemu,nie ma dnióweczki.Świta coś w pustej głowie ?

Mnie
@Szaman

Mnie kazdy zna i nic nie pyta. Wystarczy udawać się lubi tych starych ... Bo co innego im zostało . Popatrzenie na filipińskie (usunięte przez administratora) i ukraińskie.

ktoś
@Ochrona

Bo jest to ich zasłużony obowiązek, Ty kolego jeśli tego nie wiesz to może zamień się miejscami. Podobno są wolne wakaty, powodzenia :) :) :)

@Mnie

W Gemini jest tak ,że dziś pracujesz ,a jutro już nie.Pytają o ID bo maja taki obowiązek ,a ty masz obowiązek okazywania ID bez wezwania. Z tego co napisałaś(eś) wynika ,ze jesteś fałszywym człowiekiem. Pociesz się, że też będziesz starym facetem lub starą kobietą.Oni dorabiają do nędznych emerytur lub rent ,a twoim całym światem jest praca w Gemini i wieczne narzekanie na warunki,w których przyszło Ci pracować oraz pracodawcę.Zmień pracę na taką, gdzie nikt nie będzie przypominał o obowiązku noszenia i okazywania identyfikatora,gdzie nie będzie ukraińskich i filipińskich zadków.To takie proste.Dziwi mnie jedno,że ochrona jest tak tolerancyjna w stosunku do takich jak Ty.Oni bez powodu nikogo nie zaczepiają ,starają się nawet być mili w stosunku do osób niegrzecznych, niewychowanych i bardzo roszczeniowych.

Magda

(usunięte przez administratora) ludzie pracujący za 2200 i w kółko miesiącami i latami narzekający na firmę, e której i tak siedzą i siedzieć będą kolejne lata. Jeśli Wy nie macie najmniejszych ambicji, ani innych umiejętności prócz pakowanie paczuszek, to nie miączcie, że pracodawca Was staruje jak roboli

Oj.
@Magda

Nie męczy Cię to ciągłe powtarzanie? To jest już nudne. Sama zmień pracę ambitna kobieto.

@Oj.

Zmieniłam dawni dlatego się z was śmieje :*

Hej zatrudniłem się w różowej zmianie .myślicie że mam szanse u Dawida wkoncu to różowa zmiana dla pedzi

@Nowy

Czyżby upośledzony rafałek wrócił?

Kokoszki

Czy w Gemini lider dalej ma 2500?

Babska decyzja
@Kokoszki

Popatrzcie na pensje, które teraz są w biedrze i nie jest to dużo. 2800-3500 brutto. Dziś widziałam na olx. A tam zapierdol jak u nas. Więc nie gadajcue jak słynna pani M, że podjęła babka decyzje

Agata

Czy w Gemini nadal płacą 2200 netto?

@Agata

A co Ciebie to interesuje

Caramba89
@Agata

Wypłata ma minimalne znaczenie w Gemini.Wazne jak obrotny jesteś poza regularnymi zarobkami.Pracowalem tam 1,5 roku i spokojnie 4 koła miałem w kieszeni łącznie z wypłatą. Wiekszość niby narzeka na zarobki a tak naprawdę swoje mają i latami tam pracują i umówmy się - biedy nie klepią :) Wystarczy zobaczyć kto jak się ubiera i już wiesz kto ile kradnie hihi pozdrawiam

Masz racje
@Caramba89

I czy to pracownik czy ochrona

OLX

Zapraszam na olx mam wystawione produkty takie same co na Gemini w połowie ceny. Nówki sztuki zafoliowane

Lider

Kocham Dominikę

Różowa

Nie dość że na magazyn tak gorąco nie da się pracować to do tego temu wysokiemu Pawłowi tak nogi śmierdzą jak by nie myl ich od urodzenia . Dawid

@Różowa

A co cię obchodza kogoś nogi .zajmij się swoim komputerkiem

Uaś
@..

Śmierdzi i gorąco . Nie polecam. Praca w lato to braki poszanowania dla siebie że względu na BHP i higienę pracy...ale co tam się znam ...(usunięte przez administratora)

Bhp
@Uaś

Bhp chyba nie zezwala na tak gorąco

Podwyzka

Kiedy się zbuntujemy? Ceny rosną a nasze pensje od lat nie. Jest kilka firm gorzej placacych, ale nie tedy droga. Ludzie po cichu odchodzą zamiast powiedziec wprost. Tak. Chcemy podwyżki. Tlenu i kasy

Geminj

Gemini firma gdzie pracownicy się nie myja i śmierdzi potem

Lipy

Chciałabym się zapytać jak dostać się na reklamację na lipach. Też bym chciała za te same pieniądze siedzieć sobie w oddzielnym pomieszczeniu, popijając tylko kawkę, słuchając muzyki i robić jakieś kilka zwrotów na 8 osób bez żadnych kamer. Nie ma zbierania skanowania czy pakowania, weźcie mnie tam, też chcę taki lajcik

@Lipy

Podejzewam że trzeba mieć minimalnie jakąś szkołę i być pozbawionym zawiści i zazdrosci.

Mop
@Riki tiki

Po j to rz się pisze raczej! Ale widać reklamacje jednak szkoły nie muszą mieć:-)

riki tiki
@Mop

Twoja odpowiedź nie wnosi nic sensownego do dyskusji i nie podajesz żadnych argumentów po za pustym czepianiem się, takie pokemońskie ot co.

Mop
@riki tiki

Nie potrzeba argumentów, bo ludzie i pokemony swój rozum mają. Nawet oczy!

Konfitura
@Lipy

I nie muszą na nocki chodzić:)

@Riki tiki

Twoje "podejżenia" kierują Cię do szkoły podstawowej.Najlepiej tej obecnej,w której nie przykłada się uwagi do pisowni i ortografii obowiązującej w języku polskim.

@Mop

No niekoniecznie "rz"...najlepszy pośród najgorszych

@Szaman

Jak się nię ma argumentów do merytorycznej dyskusji szczególnie względem swojej zawiści to się czepia ortografii :p

@Riki tiki

Merytorycznej dyskusji ? "Czepianie się merytorycznej dyskusji " ?! Ha,ha ha .W czym owa "merytoryczna dyskusja "przejawia się ? Gdzie ona ma miejsce, w którym miejscu ?! Zawiści ? A o co ? O brudne spodnie kierownika Sz.? A może o niski wzrost Marcina P. czy o to, że został KZ, a nie Ty ? Ogarnij się trochę i weź za pracę, jakąkolwiek ....Jesteś w domu wielkiego brata, a On patrzy, może też przejrzeć pliki w "twoim" lapku.

@Szaman

Ty się martw, żeby Tobie nie zaglądał w spodnie :D Z kompleksami i problemami osobościowo - interpesonalnymi warto zaczać terapię u psychologa i tego Ci życzę, zanim nie będzie za późno :)

@Riki Tiki

Lubię jak mi w spodnie zagląda liderka..na terapię idź sama...Nie używaj zwrotów i określeń , których znaczenia nie znasz ! Szczególnie podoba mi się określenie..."interpesonalnym"-domyślam się co chciałaś napisać ,ale w pośpiechu zwykła literówka wyskoczyła i wcale się nie dziwię, praca to praca. Jakbym czytał pewien donos pewnej liderki. .te same zwroty, te same określenia

@Szaman

Jestem facetem, który przygląda się własnie Twojej manii "oblężonej twierdzy" :)

@Riki Tiki

Ogarnij się trochę i wróć do swojej pracy. Popatrz na to co się wokół Ciebie dzieje. Twoje problemy psychiczne mnie nie interesują.

Typowa projekcja :D

@Riki tiki

Nie udaj kogoś kim nie jesteś i nie byłeś .Z psychologią masz tyle wspólnego co obecna władza z rzetelnością. Zajmij się swoimi problemami emocjonalnymi i samym sobą .

Roki tiki
@Szaman

Długo bedziesz się jeszcze spłakiwać frustraczyno :D ?

@Roki tiki

Mądry pisze dla zabawy,ktoś inny czyta bo ciekawy.Masz kompleksy ?

@Roki tiki

..."spłakiwać","frustraczyno " ?A cóż to za dziwolągi językowe ?! Słownik języka polskiego do ręki ubogi językowo !

Ludzie naprawdę niema w tym kraju normalnej ochrony przecież to jest jakaś banda nieudaczników.Jakny ich nie było wcale to przecież nikt by nie odczuł że kogoś niema.

Szaman

Ależ oczywiście, że jest. Skoro istniejąca ochrona to(usunięte przez administratora), to jak w takim razie nazwać pracowników, którzy nie potrafią korzystać z przywilejów socjalnych oraz prostych urządzeń technicznych?

Przestańcie pisać na tą ochron

Pomyślcie trochę zanim coś napiszecie.

@Szaman

Pani admin.(usunięte przez administratora)zostawiła je w innej wypowiedzi, która deprecjonuje pracowników ochrony ? To nie jest w porządku. Albo mamy wolność wypowiedzi ,albo jej nie ma .Inną zupełnie sprawą jest dobór kadr ochrony .Lubię patrzeć na powroty skompromitowanych z różnych powodów ludzi z ochrony oraz ich działania ,aby zaistnieć .Czyżby ławka kadrowa nie istniała ?

A Ty co , kolejny "kadrowy" z plebsu się znalazł ? : D

@Riki tiki

Kadrowy ? ! Z plebsu ? Weź koło i stuknij się w czoło ! Prawda wyzwala ,ale i boli .Ludzie wam uciekają ,nowi przychodzą.To są fakty. Nie masz co robić ? Wózeczek i na kółeczka mądralińska.

I co, długo będziesz jeszcze przzywać ? :D

@Riki Tiki

Język polski trudna język ! Pytanie w związku z tym; czy język polski jest Twoim językiem ojczystym ?Co oznacza wyrażenie .."przzywać " !

@Szaman

Przeżywać, jak mrówka okres, swoją nieudolność i pretensje na zewnątrz - już panimaju ? :D

@Riki Tiki

Odmieniaj poprawnie : ja panimaju ,ty panimajesz ...itd. Chciałeś zabłysnąć to trzeba było posypać się brokatem.

Roki tiki
@Szaman

Nie muszę, nie chce mi się, a ty się ucz bo niedługo zamiast się rozwijać to będziesz pod nimi :D

@Roki tiki

Może masz i rację.Nie ucz się bo i po co.Twoje nieróbstwo i niechęć do nauki widać w każdym wpisie .Błędów co niemiara,powtarzanie wciąż tych samych zwrotów,ubogie słownictwo.Pracuś na miarę zbieracza.

Niebieski

A gdzie Ł się zawieruszyło?

Lliidddndeeeerrrr
@Niebieski

Niech każdy w Gemini wie że moja miłość wieczna jest!! Może kiedyś królowa zechce mnie !!!

Dzim
@Lliidddndeeeerrrr

Czas wyciągnać rękę z majtek i wyjść z piwnicy na miasto, może CI przejdzie frustracja :) A Adasiowi to możesz sznurówki wiązać, dzieciaku.

Uaś
@Lliidddndeeeerrrr

Kocham Domi

Niedotlenieni pracownicy.

Prosimy o dostarczenie nam tlenu,chłodu na magazynie Bysewska 18,Segment A; Gemini. Pracujemy w wielki blaszanym magazynie,bez klimatyzacji,dostarczono nam około 5 wiatraków na ponad 50 osób,w tych temperaturach nie da się tego znieść,grozi nam niedotlenienie mózgu mogące spowodować uszkodzenie mózgu.Co to za firma która nie dba o swoich pracowników,klimatyzacja została zamontowana jedynie w biurach,a magazyn umiera z duchoty,grozi nam INWALIDZTWO.Jesteśmy zaniepokojenie tą sytuacja i obawiamy się własne zdrowie oraz życie. Kierownictwo twierdzi że klimatyzacja nie działa,pewnie że nie działa skoro jest wyłączona OFF,zadziała kiedy będzie na ON.

kokoszki
@Niedotlenieni pracownicy.

Temperatura dzisiaj przekroczyła grubo ponad 28 stopni. Przy takiej temperaturze nie powinniśmy pracować! Dozwolone jest do 28. Powyżej 24 to już męczarnia ale kto nie pracuje ten nie wie.

Karol

Oni nie potrafią czytać dlatego pracują w Gemini na ochronie

Powinni wam ....
@Karol

Zabrać dostęp do telefonow po co wy to piszecie na forum

generalnie!

kierowniku eSz-Twój brak profesjonalizmu sięgnął zenitu. Tak Cię bawi pajacowanie i zabawa kosztem pracowników? zastanów się co robisz i mówisz, bo totalnie stanowisko Cię przerasta. I wypierz czasami spodnie-estetyka kierownika tez o nim świadczy.

Kokosz
@generalnie!

O ktorym kiero mowa?

Pinky

A co Krzysiu zrobił, że taka burza na niego jest?

@Pinky

To, z jaką uwagą obserwuje tyłki pracownic, jest chyba najlepszą wizytówką. Po prostu wstyd.

XD
@Pinky

Przecież taki dobry jest, grzeczny, zawsze dzień dobry na klatce mówi

Buuu
@45552

Chyjba tylasy. Znajdz na żółtej jeden ladnyale macie o sobie mniemanie

@45552

Zazdrość przez Ciebie przemawia. Niektóre tyłki pracownic warte są obserwacji.

Świat się kończy

Świat się kończy, żeby karakan został kierownikiem zmiany.... Ludzie zacznijcie sobie szukać innej pracy, bo ten człowiek nie ma szacunku do nikogo. Widzi tylko koniec własnego nosa, nic dziwnego że praktycznie w jednym czasie z jego zmiany odeszło tyle osób... (usunięte przez administratora)

Sousa
@Świat się kończy

O kim mowa? Nadal o Krzychu z żółtej?

Mgr
@Sousa

O kierowniku obszaru magazynu Marcinie, też z żółtej zmiany

ożesz

Od początku nabijał się z kolegów i na ich temat uprzejmie informował przełożonych, dlatego zniechęcił kolejno wszystkich, ale to jest Gemini, zawsze znajdą się nowi. Niestety nadal ludzi to dziwi.

Natalia

Praca idealna dla ćpunów alkoholików . Można robić wszystko i przytakiwać kierasowi i liderce i cię nie zwolnia . Możesz być na maxa porobiony jak większość tych co dojeżdżają busem..

Zostaw merytoryczną opinię o Gemini - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gemini?

Zobacz opinie na temat firmy Gemini tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 856.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gemini?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 801, z czego 222 to opinie pozytywne, 223 to opinie negatywne, a 356 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gemini?

Kandydaci do pracy w Gemini napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gemini