Telima Poland

Wrocław

Opinie o Telima Poland

Paulina

@FHG, czyli uważasz, że praca w Telima Poland jest świetnym miejscem na rozpoczęcie kariery zawodowej?

aw

@och jako pracownik szklarni? chyba nic na temat umowy niestety nie napisali ale za to wiem ze oferowane jest wynagrodznie o wysokosci 9,34 brutto euro i oferowana jest tez tutaj praca stała wiec jakbyś był zainteresowany to w sumie mozna by bylo sprobowac

FHG

Pracowałem w firmie Telima przez dłuższy czas. Praca idealna dla studentów. Jeśli studiujesz dziennie, możesz grafik sobie dostosować do zajęć. Pod tym względem super. Poza tym mówisz praktycznie cały czas to samo. Ale nie jest to typowe call center. Tutaj planujesz też grafiki techników i szukasz im zleceń więc czasami się coś dzieje. Brak możliwości rozwoju. Wynagrodzenie jak na wykonywaną pracę to całkiem ok. Super praca na zdobycie pierwszego doświadczenia z językiem niemieckim.

MKOP

Pracuje w trakcie roku akademickiego na pol etatu. (Do tej pory robilam okolo 25h)

MKOP

Ja pracuje w Telimie jako dysponentka i nie narzekam. :) Czy obecnie przyjmuja- nie wiem, ja znalazlam oferte na olx.pl. Nie mialam doswiadczenia zadnego, a zostalam przyjeta. Praca ok, czasami stresujaca. Zarobki ok. Dodatkowo kila benefitow, jak multisport. Pozdrawiam :)

xyz

Pracownicy nie dajcie robić sobie wody z mózgu! Praca idealna ? -może kiedyś - w terrarium ślęczy obślizgły wąż, a morale będą sięgać jeszcze większego dna - mułu!!! Morale spadają ciągle . . . Gdyby nie to - praca byłaby bardzo przyjemna - zwłaszcza dla studentów, młodych osób i ludzi lubiących pracować w kontakcie z ludźmi ...

pracownik1

wszystkie wpisy zostały usunięte, to chyba mówi samo za siebie, a gowork schodzi na psy

boo

od 1.12.14 w Aalen cos tam startuje. Tak jak wyżej,spółka 30 solutions

zyx

Zajrzyj na forum o 30solutions- Telima to chyba spółka 30 Solutions, oferty pracy były parę tygodni temu, teraz nie wiem wklep w google, nr tel. czy emalia też była. Można się wszystkiego dowiedzieć, ja się dowiedziałem co chciałem. Pozdr.

gość 1
@zyx 20.11.2014 21:44

2900zl na rękę przy około 250h pracy...

Zostaw opinię o Telima Poland - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telima Poland