Nazwa.pl

Opinie o Nazwa.pl

KAROLINA DOK

dla mnie jest dobrze dobra kasa dobra praca nie ma co narzekac na swiat.

Nurek

Jaka żenada, dno totalne! Obrażanie dziennikarza, prostacki hejt na byłych pracowników, ułańska fantazja i festiwal klamstw obecnych pracowników. Serio wierzycie, że ktoś kto ma IQ powyżej 10 uwierzy w Wasze zapewnienia? Chyba, że szykujecie się na zatrudnianie przedszkolaków, bo nikt rozsądniejszy raczej nie przyjdzie do nazwy. Komunikacyjna i marketingowa żałość w wykonaniu nazwa.pl. Już chyba nie ma nic niżej, gdzie można by upaść. Konkurencja tylko się śmieje i zaciera ręce

Kasia z nazwa_pl

Apelujmy sobie jeden przed drugim, na goworku sa opinie jakie hejterzy sobie zamiescili, wsyztsko do kosza, szef prezes pracownicy sprzataczka i wszyscy debile,my byli fajni jestesmy...i wy apelujecie? niepowazne.

Cause

Zapytaj dziennikarza Pulsu Biznesu o rozmiar członka, to ci poda wraz z długością kręgosłupa.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Nazwa.pl się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Karlolcia nazwa.pl

Dla niektorych to i pogode mozna hejtowac :D tez by buzki w dol dawali

Kacper z nazwy

Co ci byli pracownicy wyczyniaja to w mojej glowie sie nie miesci, nie mam na badzu napisane troll mam nazwa.pl wiec liczyc sie ze slowami. Czekamy na wasze ogromne sukcesy moze zagoscicie na wikipedia.pl

Pati nazwa.pl

Super byly prezesie tez nie wyrzamy zgody aby pan o nas o mnie pisal ze jestem trollem, moze najpierw warto zaczac od siebie bo juz rozkazywac pan nie musi, przypominam prezesem pan juz nie jest. Co rowniez nie zwalnia pana z tego, ze jestem kobieta i nie mam ochoty byc obrazana przez pana.

Pawel K nazwa.pl

Praca w szybkim tempie, nastawiona na efekt co jest plusem, nie wyrzucaja projektow do kosza ani przez okno, na rozmowie powiedzieli mi jasno ile moga mi dac na start i sie zgodzilem i tyle daja. Poki co na plus

Ilona bede pracowac

a ja dzis sie dowiedzialam ze mam rozmowe niebawem i ide :)))) chce pracowac, kolazanka z LO pracuje u was i jest zadowolona. Przeczytalam komentarze, dolacze do trolli jak nazywa byly prezes pracownikow. I dodam jeszcze jeden komantarz jak mnei oficjalnie zatrudnią!

Kasia z nazwy

Czy ten byly prezes nazwa pl moze przestac obrazac pracujacych w firmie i spolkach zaleznych osoby? Bo z czalym szacunkiem do swiata ale ja nawet nie wiem kim ten czlowiek jest, oczywiscie to nie pwood zeby nie hejtowac ale na Boga!

Dawid z nazwy

Pracownik nie troll, ja dobrze zarabiam w innej firmie mialem pare stow mniej przyszedlem bo kolega pracuje no i standard nazwa.pl a mojego pracodawcy owczesnego to niebo a ziemia wiec zostalem. Nie widze zeby ludzie psioczyli czy plotkowali bardziej mam kumpla co sobie gadamy o grach na ps4 wiec mamy swoj swiat. Nie reaguje na hejt jaki wylewa byly zarzad i ktos tam jeszcze malo mnie to interesuje przeceiz oni nie pracuja ja ich nawer szczerze nie znam wiec nie wiem czym podpadlem.

Jarek nazwa.pl

Przeszedłem z innej firmy w czerwcu tego roku, atmosfera jest dobra ludzie normalni nikt nie skacze i nie ma jakis niezdrowych relacji. Place mam lepsza dlatego odszedlem. na razie nie mam co narzekac czy mowic ze cos nie pasuje.

Kasia Cystersów

Panie Tomaszu o jakich dobrych relacjach pan pisze? z jakimi pracownikami poza zarzadem pan je mial? bo nawet pan nie wiedzial kto pracuje w dziale obslugi klienta juz nie mowiac ze nie wiedzial pan co w dziale piszczy. Moze niech nazwa zaprosi pracownikow do dyskusji ktorzy za czasow Pana Tomasza pracowali. Wypwoiemy sie szeroko .

Ania byly pracownik

Chce cos napisac w zwiazku z tym ze subskrybuje nazwa.pl ja pracowalam za czasu prezesostwa pana tomasza w dziale obslugi klienta i bardzo zle wspominam tamten okres, ludzie wyjadali sie wzjemnie, wyjscie na papierosa do altanki to bylo smarowanie innych pracownikow na prawo i lewo, place za pana czasow to byl smiech na sali ludzie przechodzili do nie branzowych firm bo mieli wieksze stawki, a teraz kiedy pan nie pracuje czyni pan zaslugi sobie i obraza pracownikow nazwa.pl Ja kojarze Pana Krzysztofa, miło że został nominowany na prezesa nazwa.pl ale jakim prawem pan obraża wszystkich, ja całkowicie nie zgdzam sie z tymi słowami jakie Pan napisał to jest jedna wielka brednia. Pracownicy mięli dobre relacje z kim? W jakim okresie czasu mieli prosze o wskaznie dzialu i przedziału czasowego bo ja utrzumuje kontakt z kilkoma dziewczynami chetnie skontakruje sie z nimi jak pamietaja pana czasy.

Edyta nazwa

To co pisze jakis dziwny byly prezes to swiadczy tylko o nim i chyba zapomanil ze juz nie jest prezesem i obrazac pracownikow nie musi, bo my panu nie podlegamy widac ze stosowana praktyka za panskich czasow...coz tu duzo mowic. A wlasciwie czmu nie otworzyl pan nazwa.pl2? i faktycznie niech pan zglosi korekte na wikipedia ze to pan wymyslil firme :D i jeszcze niech pan doda ze za pana czasow kasy nie bylo to na potiwerdzenie jak dobrze bylo :D

Igor nazwa.pl

To ja sie przylaczam nie jestem trollem jak to byly prezes nazwa.pl zwyczajowo mawia , dodam tylko ze nie widzialem go na oczy ani nigdy nie pracowalem keidy byl prezesem wiec chyba niewiele o mnie wie, ale szanuje ze pragnie sie wypowiedziec, jak wrozbita maciej :d

Greg nazwa.pl

Tez bym chcial zeby prezes nic nie gadal bo raczej na pewno sie nie znamy chyba ze chce pan zebym pana poznal? to prosze podac adres chetnie spojrze panu w oczy.

Iza nazwa.pl

Jestem zadowolona i z pracy i z tego ze NIE WRZUCAJA PROJEKTOW DO KOSZA :D tylko projekty sie wdraża! Z kasy jestem zadowolona, mam troche lepiej niz w poprzedniej frimie, jest dobrze. Nie bede komentowac hejtowania nas pracownikow przez bylych czlonkow zarzadu bo wystawiaja sobie opinie o sobie w komentarzach jakie dodaja,(usunięte przez administratora)

Paulina nazwa.pl

TOMCIO zwolniłem sie sam....hahah nick BRODATY JANUSZ zwolniłem się sam, nick MIS KUDLATY zwolnilem sie sam widzisz analogie? Chyba powinienes

Ola nazwa.pl

Czy TOMCIO TO SZCZERBATY EX ZONA I INNE ROWNIE WIARYGODNE NICKI? Proszę zaczęło się nazywanie aktualnych pracowników trollami, dla hejterów to nie hejt no nie dla was to normalny jezyk przeciez, zarabianie roznych kwot kiedy pracownik pisze ze zarabia godnie - zarzut chyba z d)))) pisanie 21 komentarzy o projektach do kosza kiedy zadnego nikt nie wyrzucil wojtus wchodzi i mowi no nie do kosza nie. Czy to juz jest taka hipokryzja? :D zabawne koemntujcie dalej...jest super.

Zostaw merytoryczną opinię o Nazwa.pl - Kraków

• Jak się pracuje w Nazwa.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Nazwa.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nazwa.pl?

Nazwa.pl