Nazwa.pl

Opinie o Nazwa.pl

Andrzej nazwa

Pracuje w budynku lubosu i nie potwierdzam ze komuś dzieje się krzywda. Także ekonomiczna.

Asia nazwa pl

A przepraszam od kiedy ncc to nazwa pl. Chyba się komuś coś pomyliło. To zapraszam do hejtowania biedronki, lidla i sephora na portalu związanym z nazwa pl. Błyskotliwość błyszczeć wciąż.

ola nazwa.pl

czy pan wojtek oczekuje ze sprzataczka bedzie pracowac za tyle ile dyrektor? dobra wizja.

Karol nazwa
@ola nazwa.pl

Najprawdopodobniej jako kontroler tak by chciał. Nie potwierdzają tego jego byli pracodawcy

Cieszę się ze pracuje w nazwa lobos. Nie narzekam. Praca jest pieniądze są bardzo dobre. Nie zazdroszczę ze ktoś ma więcej dziwne żeby każdy miał tule samo

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Nazwa.pl się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Iza nazwa

Obraz pracownika byłego nazwa pl ; I co ze nie wychodziła spółka na czymś ale to jest kasa z buta powinno być dofinansowanie ma nasze pensje minimum rok. Bo jak to tak otworzyć i zamknąć pieniędzy brakło? A to na sponsoringu ktoś był? Nie zarabiasz nie pracujesz normalne. Jak pani w warzywniaku nie sprzedają się ziemniaki to warzywniak zamyka. Mniej więcej to samo

Ola nazwa

Elegancki profil byłego pracownika. Zatrudniliście mnie to utrzymujcie a nie zwalniajcie nawet jak nie przynoszę zysku firmie wow super. To poszła opinia w świat jeszcze się autorka podpisała pod mądrymi słowami. Oby takich więcej. Jest zabawnie. I zdziwiona pieniążki się skończyły i zlikwidowaliscie hahaha nie no drugi worek otworzyli z kasa i będą Cię trzymać zapewniając pensja a ty będziesz udawać ze robisz. No no tak tak. Tak jest jak mówisz nie inaczej.

Eureka

Właśnie widzisz to jest decyzja biznesowa otwierasz coś jak nie przynosi kasy to zamykasz. Właśnie tak. Szkoda żeby ktoś dokładał do Twojej pensji. Logiki nie widzę. To nie zakłada pomocy społecznej tylko prywatna firma.

Wesoły Dawid nazwa

Chcieli to zwolnili. A co prawa nie mieli? Haha zabawne! Taki karpys wstał rano przebiegł się i mówi a idę ich zwolnic. Stało się. Życie.

Kasia nazwa pl

Zlikwidowali dla kaprysu tego samego dla jakiego otworzyli. Woleli napić się łychy za 200K niż płacić przyszłym hejterom. Zrozumiałe.

TOMEK nazwa akt

E nie nie obrażają oni są sobą. Czyli żółć od środka i po zwolnieniu z nazwa jedno wielkie pasmo niepowodzeń. Ale miło ze mamy tych samych hejterow z morele ;)

Ewalina

Praca jest odpowiedzialna i dobrze płatna. Zaczepki byłego prezesa którego nawet na oczy nie widziałam, i obrażanie aktualnych pracowników i firmy, że jakieś wygryzanie się jest to świadczy o człowieku. Zabłysnął. Szybko i mało znacząco.

Kasia z nazwy
@Ewalina

Niespełniony milioner co zrobisz. Taki jest. Nikt na niego nigdy nie zwracał uwagi marionetka ro teraz uwagi nie ma i sobie pisze coś tam coś ram tamto tamto

Iza ak prac

Zaczepki byłych pracowników są już żenujace...janusz pyta kiedy nazwa.pl powstała to ja sie pytam jak ty kierowałeś zespołem skoro nie wiesz i moze jeszcze nie powiedziałeś tego ludziom skoro zakładasz że nie wiedza. Oj jak niewiedza zabija. Jak sukces zabija.

Ola Nazwa. Pl
@Iza ak prac

Jaki członek zarządu był każdy widzi. Morele się tez na nim przejechało chciał kasę brać za oddychanie.

kasia nazwa.pl

Tomku ja Cie prosze skoncz obrazac mnie czyli pracownika nazwa.pl Ja nie wspominam czasow za Ciebie jako najmilszych i mysle ze duzo osob ma takie samo zdanie. Nie byłbys soba gdybys nie musial pieknie mowic o swoich zaslugach wiesz ja ich nie widzialam, inni tez nie ktorzy za toba jakos nie poszli, a starszyles cala firme chyba nie musze mowic co mowiles przy Marcinie kiedy Cie zwalnial. Jesli chcesz dyskutowac to nie z nami bo my z Toba nie chcemy. Jesli masz watpliwosic co do lojalnosci aktualnych pracownikow ktorych notabene nie znasz, bo zostalo pare osob ktore nie maja z toba kontaktu i chciec nie chca patrz JA to juz jest twoj problem. Pewnie boli Cie ze nikt o tobie nie mowi, i generalnie nazwa poszla w swoja strone stawiajac na inny schemat biznesu. Ale to dalej nie jest problem pracownikow, Jesli czujesz sie KROLEM CZARNEGO PR to zwrot ten powstal przed Twoimi narodzinami jak ktos juz slusznie zauwazyl. Wiec o co Ci chodzi? Co nazwa nie zrobi, bedzie zle. Wyzwiska pod adresem aktualnych pracownikow sa dalece niestosowne, obrazanie nas takze. Jesli nie wiesz jak nazywa sie rozpowszechnianie nienawisci to jest to hejt, ten co to robi jest hejterem, mozesz tego nie akceptowac ale dalej nas to nie obchodzi. Czasy sie zmienily i pracownicy szanuja swoja prace. A Ty dalej myslisz ze nami dyrygujesz o czym swiadczy ten post...co jest żałosne. Nie mam króla nie mam królowej, mam mego fajny skład zarządzajacy ktory nie uzurpuje sobie prawa do kazdego sukcesu nazwa.pl a jedynie wie ze jest jego częścią, ale pewnie tego nie zrozumiesz. To co miałeś w głowie dalej masz i nas to nie interesuje, mnie i osoby które za czasów twoich pracowały. Jeśli komuś zaglądasz w portfel to gorąco Ci współczuje,że musisz. Jeśli boli Cie ze krzysiek jest prezesem z doswiadczeniem dyr finansowego a piszesz o nim (usunięte przez administratora) itp...to sam wysatwiasz sobie laurke i twoje posty a'la nawrócenie na mojej twarzy wywołują śmiech i są spowodowane jednym, tym, że firma zgłosiła sprawę na policje i przekazała dane HEJTERÓW. Jak słusznie zauważyłeś byli pracownicy (pojęcie dość ogólne bo do dnia dzisiejszego nie wiemy kto - oficjalnie) coś piszą, krytyka typu debi**, głupi itp krytyką nie jest, zapewniam Cię. A ZNAM CIĘ TOMEK BO PRACOWAŁAM ZA TWOICH CZASÓW, wylizywanie się z niepoważnego zachowania zawsze było Twoją umiejętnością. MOżesz tutaj kwiatki i szlaczki wsatwiać i tak każdy kto miał z Tobą cokolwiek wspólnego będzie wiedział,że to Ty. Masz taką maniere polega ona na tym, że nie wiele znaczyłeś a chciałbyć mieć HONORY I APLAUSE I WSZYSTKO. Trzeba sie kiedyś pogodzić im wcześniej tym lepiej że jest sie pracownikiem, tylko, albo aż. I trzeba znać swoje miejsce w szeregu - jeśli wiesz to powtarzam to po szefie którego znamy. Chyba mówił to nie raz. Prawda? Uszanuj to, że nazwa się rozwija, ludzie są zadowoleni, nie odchodzą ani nie są podkupywani. Nie reagują na Twoje zaczepki kiedy chciałeś ich zwerbować wizją wielkiej firmy. Musisz zrozumieć, że firma w jakiej pracuje jest w innym miejscu nie wymagam żebyś to zrozumiał, ale jako kobieta oczekuje że nie będziesz mnie obrażać. A ja stanowie zespół nazwa.pl

Filip_nazwa
@kasia nazwa.pl

Brawo ale powiedziane, kurde wow

Patryk nazwa.pl
@kasia nazwa.pl

Pięknie powiedziane, myśle, że ktoś się powinien zastanowić nad tym co pisze.

Karol z nazwa_pl

Pracuje za pieniadze w normalncy godzianch, nie znam bylych pracownikow i malo mnie oni interesuja, dostaje wypalte w takiej wysokosci jak ustailem na rekrutacji wiec o co chodzi?

Kris

hejterzy potwierdzaja nazwa.pl nie wyrzuca projektow do kosza, post z hejtem na ten temat umieszczony w czerwcu wlasnie sie oczyscil :P

Daniel z nazwy

Dobrze ze zlikwidowalismy warszawe takie same hejterki by byly a pracownicy ktorzy pracuja przychodziliby jak za dawnych czasow z emailami i sms kto co napisal taki zgrany zespol byl :D chyba z poziomu pracownika wygladalo to na cystersow zupelnie inaczej czy znowu ktos mysli ze nikt sie nie znajdzie kto pamieta czasy cystersow gdzie pracowal? I moze lac wode

Szymon z nazwy DOK

Poziom sobie wystawili postami sprzed zdarzenia z policja, rowniez postami na fb wypowiedzieli sie o frimie, jestem ciekaw czy ktorys bedzie mial odwage spojrzec w oczy prezesowi bo o wlascicielu nie wspomne .

Jurek z nazwy

Imponujace te teksty bylych pracownikow, rok zalozenia nazwa.! wow blyskotliwe, w 99.9 proc rekrutacji to pierwsze pyatnie milo ze byli pracownicy przepytuja obencych bo jak byli w firmie to nie pytali. Chyba zaczeli nauczac.

Igor Nazwa.pl

Powinni utworzyć jakąś super spółkę:D

Dagmara

Pracuje juz jakis czas na tyle dlugi ze moge wyrazic opinii nie każą mi nocowac w firmie wychodze normalnie jak wszyscy, mam fajnych ludzi, nie kazdego znam i znac nie musze. Mam przelozonych kumatych wymagaja i to duzo ale to praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Nazwa.pl - Kraków

• Jak się pracuje w Nazwa.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Nazwa.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nazwa.pl?

Nazwa.pl