Ja tomku tez skomentuje cos od siebie bo znamy sie nie od dzis.
Jesli myslisz ze za Twoich czasow nikt nie kradł to ja sie powstrzymam od dalszego komentowania, sam się śmiałeś razem ze mną kiedy przyszedł tłusty czwartek że ludzie wynoszą do domu kartonami. Nie pamiętasz? Czy Ty piszesz bo chcesz wyjść poważnie po tej serii postów hejtujących nas? Czy mam Ci przypomnieć ryzy papieru? Wiesz, pamiętam czasy "zarzadu za zaminietymi drzwiami" byliscie bogami, kazdy jak nie z wami to gorszy. Boli Cie ze pracownicy ktorych znales wypowiedzieli sie a wiesz dlaczego? Dlatego ze dalej brniesz w nieszczerosci. Co Ty mozesz wiedziec o tym co dzieje sie w firmie skoro nikt z toba nie utrzymuje kontaktu i ty po komentarzach wiesz, ktore notabene sam zamieszczales. Cały Ty, i te Twoje zasługi a wiemy skąd decyzje szły. Z tego co natomiast ja wiem to nie pracujesz nawet za połowe tego co miales w nazwa.pl, nie jest tajemnica takze ze szukałeś pracy TU I TAM i Twoje oczekiwania finansowe dla nich byly "kosmosem". Chyba Tomek widzisz swiat dalej tak jak go chcesz widziec. Czyli TY I TYLKO TY I TY. Doskonale wiemy, że Piotrek szarpał za sznurki i ładnie wykonywałeś co Ci kazał. Jeśli chcesz to przypomnę Ci na forum publicznym tutaj jak CIę Piorek opier...na korytarzu myśląc że już sobie poszłam i to nie była uwaga od niego to był opierd^^l dla Ciebie bo coś nie poszło tak przez Ciebie. Myśle, że dużo osób które pracowało dla szefa nie dla Ciebie dalej pracuje. W oczekiwaniu na FAJERWERKI KARIEROWE PRACOWNIKOW NAZWA.PL bo po tak szumnych zapowiedziach z próbami i namowami "jakbyś była lojalna to powinnaś złożyć wypowiedzenie"tego bym sobie życzyła, zauważyć Twój sukces. Ale Ty dalej wierzysz, że masz kółko adoracji. Z perspektywy czasu tak toksycznej atmosfery jak była na cystersów nie było nigdy po zwolnieniu Ciebie. To jaką prywatę uprawiałeś to nie mieści się w głowie. I nie musiałam mieć nowego prezesa i pewnej posady w nazwa.pl żeby do tego wniosku dojść tylko wiesz co ja w gronie Twojego koła wzjamenej adoracji nie byłam i obawiałam się że jak zaczne mówic że mi się coś nie podoba to mnie wylejesz. Jeśli chcesz się obrzucać na prawdę to rób to stosując prawdziwe fakty, a nie te które albo są dla Ciebie wygodne, albo teraz po 3latach Ci fajnie pisać. Na mnie Twoja manipulacja nie robi wrażenia. Nie widze aby nazwa miała zadyszke. Wiesz co Ci powiem moja pensja na dzien dzisiejszy jest 150 proc wyższa niż za Ciebie jeśli będzie trzeba upublicznie przelew za czasów TOMEK i za czasów KRZYSIEK a jestem na tym samym stanowisku. To taka subtelna różnica. Jeśli myślisz że "Armia trolli dodaje komenatzre o królu" to wiesz armia pracowników dodaje komenatrze po tym jak przełożeni przeczytali wulgarne komenatrze hejterów że kasy nie ma, że biletami płacimy i że pracują szuj&. Ja za szuj* sie nie czuje wiec nie życze sobie obrażania mnie. A cieszę się, że mogę w nazwa prcować i się udzielać, miło mi. Miło mi , że jestem doceniania finansowo. Miło mi, że Krzysiek podejmuje dobre dla spółki decyzje bez względu na to czy Piotr ma na to wpływ czy nie. Miło mi że pracuje bez psioczenia i obmawiania i mam spokój wewnętrzny w tym zakresie. Uważam, że Piotrek podjął bardzo dobrą decyjzę zwalniajac Cie. Nigdy bysmy z Toba nie byli tu gdzie jestesmy teraz. A pracownicy byli by zaszczuci i bali by sie mowic, wiesz my zaczelismy mowic po zwolnieniu Ciebie ...jak myślisz dlaczego. I wreszcie pogódź się że król jest jeden. Twórcą nazwa.pl jest jedna osoba Piotr N.