Opinie o Woobotech Poland Sp. z o.o. w Rybarzowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Woobotech Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Woobotech Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woobotech Poland Sp. z o.o. w Rybarzowice

arti

hej, co powiecie o innych "liderach" czyli panach z sekcji utrzymania ruchu? Jak myslicie po prawie miesiacu ich dzialalnosci, zgodzicie sie ze najslabiej wypada z tej 3-ki mariusz a najlepiej adam. Wypowiedzcie sie.

do arti
@arti

najlepiej to wypada szczurek umowa sie kończy to sie az odpowietrza

oj oj

Zalowalismy Maryski ze chcę odejść a teraz. . chyba bardzo dużo osób żałuję że nie odeszła!? Zmieniła się i to fakt, na niekorzyść!! Wiemy że to czytasz, więc wez sobie to do serca...

Ciekawy

Ali uchyl rąbka tajemnicy

ali

a mi się wydaje,że obrosła,a co do romansu jestem pewna,że go nie ma;no raczej powiedziałabym,że ma coś do innej dziewczyny,no ale to już moje przypuszczenia

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Woobotech Poland Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy Specjalista w Dziale Rozwoju
ubaw po pachy

sorki pomyliłem się..za szybko pisałem..ma być miałby..

ubaw po pachy

śmieszycie mnie..niby lider robi podchody do liderki..no miał by też do kogo,a tak poza tym patrząc na jego zachowanie to bardzo w to wątpie,żeby do kogokolwiek robił podchody..zajmijcie się lepiej pracą,a nie obserwowaniem innych..i jeszcze jedno szkoda pani lider,że pani nie odeszła, bo obrosła pani w piórka..

lider

co do liderow to juz mamy na oku paru pracownikow ktorzy zasluzyli sobie swoimi czynami na takie stanowisko. Niestety gora widzi doskonale kto chce pracowac a kto nie. I to oni podejmuja takie a nie inne decyzje. A nie liderzy czy kierownicy

Do anti nie cwaniakuj bo to prawda co pisze Artur będą przyjmować od kwietnia i to na lidera .... widać nikt z hali się nie nadaje ....

ha ha
@Nowy

jak dadzą na lidera dobrego pracownika to kto zapracuje na dobrą produkcje i za co będą zberać premie zal mi was

Klaun

A ja bym powiedzial ze z kims innym, do takiej jednej maslane oczy robi

xxx
@Klaun

niby do której?

alexx
@xxx

Tylko do jednej robi podchody i chyba z wzajemnością dzisiejszy dzień potwierdził :-)szkoda jej męża bronił jej na forum chyba na marne

a
@alexx

Nie chce nikomu robić problemów ale coś w tym jest natomiast nie uważam żeby marysia obrosła w piórka

a
@alexx

artur

Nie wiem mowiła pani w kadrach ze od kwietnia beda przyjecia. Bylem zlozylen dokumenty i spytala czy chce sie ubiegac na stanowisko lidera i tyle. I licze ze nim zostane.

artur

hej potrzebuje zasiegnac opini na temat ludzi z wtryskarki czy jakos tak. Bo maja mnie tam zatrudnic za niedlugo jako lidera i czy sa tam normalni pracownicy czy jakies cwaniaki? pozdrawiam

lol XD
@artur

to chyba pomyliles kolego firmy albo ktos cie wkrecil lolXD

kornik

heheh pracowałem w tej firmie ale nie będe się wypowiadał dajcie ktoś numer do biura bo rozliczeń Pit nie powysyłali:D

akro

praca jak praca, dla jednyh ciezka dla innych taka sobie. To zalezy czy chcesz pracowac czy sie obijac. A przyjec chyba na razie nie ma. Pozdro

Bezrobotny

Czy moze ktos napisac jak wyglada praca na produkcji?bo chcialbym tam aplikowac ,ale dokladnie nie wiem co trzeba tam wykonywac za robote pozdrawiam

lan

Co ty wogóle chcesz osiągnąć pisząc o tym na forum? Pac man Troche kultury w sobie. .

Do pacana pacmena

Przeginasz...

jkjkj

Pac man A jak myślisz wolna jest czy zajęta?

Hkl

Ha ha

Pac man

Ma czy nie?

zyx

Jeśli chcesz wiedzieć czy Natalia z pianek ma kogoś to podejdź do niej i zapytaj o ile mi wiadomo to ona nie gryzie :-) ;-),a nie wypytuj na forum. Pozdrawiam :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Woobotech Poland Sp. z o.o. - Rybarzowice

• Jak się pracuje w Woobotech Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Woobotech Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woobotech Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Woobotech Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 677 ocen.
  • Bielska 41
    43-378 Rybarzowice

Woobotech Poland Sp. z o.o.