Wesob

Strumień

Opinie o Wesob

Iza

Opinie są podzielone, co prawda od dłuższego czasu nie udało się napisać nic nowego. Wypowiadają się głównie Klienci a może uda się obecnym pracownikom lub byłym napisać jak aktualnie przedstawia się praca w Wesob ? Akurat teraz poszukiwani są pracownicy, na stanowiska Specjalistów ds,sprzedaży. Aplikował ktoś?

sejs

Atmosfera międzyludzka jak to nazwałeś @Rock panuje bardzo przyjemna. Ze wszystkimi można się dogadać.

jochan

Witam jestem użytkownikiem podwozia tej firmy nie wiem skąd biorą inżynierów do projektowania podwozi?Ponieważ wypuszczają tandetnie wykonane podwozia z podpięciem na wózki widłowe.Podczas jazdy 65km/h przyczepa rzuca po całej jezdni ciężko jest zapanować nad pojazdem.Firma nie potrafi odpowiedzieć co jest tego przyczyna

takataka

Firma super,pracowałem w wielu firmach,ale ta jest naprawdę bardzo porządna. Naprawdę najlepsza Firma w jakiej pracowałem!

Tak to prawda.Zgadzam się z tą wypowiedzią.Firma solidna rozwijająca się,zarobki niezłe,możliwość awansu,w tej firmie należy się wielki szacunek i honor wszystkim ludziom tam pracującym.Ta firma Wesob jest najlepsza.

Słyszałem że ta firma jest bardzo dobra.

jaTojaDWA

Dorabiałem w tej firmie przez pare weekendów. Zarobki na poziomie. Firma czysta i zadbana. miły klimat :)

Zarobki żałosne,prezes jest fałszywy,ta firma to syf.Nie polecam.Same [usunięte przez moderatora] jeśli chodzi o zatrudnienie.

Zostaw opinię o Wesob - Strumień

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wesob