Opinie o Woobotech Poland Sp. z o.o. w Rybarzowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Woobotech Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Woobotech Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woobotech Poland Sp. z o.o. w Rybarzowice

anka

nikt nie ma problem na liniach kadrowych

G

Macie wypłatę?

o

jakby kazdy patrzyl co do niego nalezy to bylo by dobrze, a nie patrzyc, komu na rece,pisac takiego glupoty na forum pote m i to w czasie pracy szok,komus sie nudzi w pracy

ja widze to tak. Utrzymanie ruchu powinno zostac, ale za kazda maszyne czyli karuzele jedna max dwie jest przydzielona jedna osooba i powinna robic i naprawiac jak cossie zepsuje, nastolach kolejna osoba, na spawarkach i mniejszych drobnych maszynach kolejna i na wtryskarce osobna osoba, tak aby kazdy mogl normalnie pracowac i ewentualnie naprawic to ale za stawke wieksza niz normalny pracownik. A nie wykorzystywac kogos umiejetnosci i nic z tego niemial.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Woobotech Poland Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy Specjalista w Dziale Rozwoju
anka

hej jak tak maja zrobic to juz to widze. Nie wiem czy kierownictwo jest slepe czy co ale jak mozna dac kogos za lidera jesli nie ma pojecia o wielu rzeczach. Jak ma cos naprawic jak pierwszy raz to widzi. Zamiast dac kogos kto robi juz na jakiejs maszynie kilka miesiecy i w 80 procentach wie jak rzecz sie ma i co robic. Atak to bajzel jest caly czas. Kogo proponujecie na lidera? Warto sie wypowiedziec aby kierownictwo sie dowiedzialo kogo dac aby nikt nie mial pretensji.

opinie

ciekawe kto jak tam same baby

do on. No podobno ma byc jeszcze jeden nowy lider bo piotrek sobie slabo radzi, wiecej nadrabia mina i tylko udaje ze robi, jak juz ma cos naprawic to lepiej zeby sie za to nie zabieral. Ja bym radzil zrobic na zakladzie utrzymanie ruchu z prawdziwego zdarzenia to bedzie lepiej niz dziesieciu liderow a tylko dominik i adam cos robia

On

No z tego co slyszalem z ust mozna powiedziec z grona wladz to od kwietnia ma byc nowy lider jeszcze jeden i podobno ktos z malej karuzeli

Byly pracownik

Cześć. Nie wiecie czy będą jeszcze jakieś przyjecia na stanowisko lidera/zmianowego? Lub na pracownika produkcji?

T

Do HWDP czytam opinie i zastanawiam się za co chcesz podać całe forum na policję.... to jest strona gdzie każdy może dodać opinię ... czy się podoba czy nie .... popatrz na inne takie strony z innych zakładów ... tam nikt nie straszy policją nikogo ..... takie jest życie ludzie są jacy są i na tego nie zmieni .... każdy ma prawo się wypowiadać ....

kolega
@T

Racja niestety nie mamy wpływu na idiotów wypisujących tu brednie szkoda mi tylko marysi bo widać że sie tym przejmuje dajcie już spokój dziewczynie

b
@kolega

Popieram marysia jest super jak chciała sie zwolnic to wszyscy płakali jak została to ją gnoicie zastanówcie sie chcieli zeby została to pewnie dali jej podwyżke to normalne ja bym też tak chciał ale jej nie zazdroszcze lubie ją jest ok

Hwdp

Witam jeszcze jedna opinia i całe forum wyladuje na Policji

jestem w szoku czytając te wasze brednie ale cala prawda jest taka ze w tej firmie pracuje grono osób o podwójnym obliczu jak sa z wami to słodza przymilaja wręcz anioły a jak się obrucicie albo znikniecie z oczu to się zaczyna jazda i obrabianie tyłków,nie ten obrobi ci tylek i doniesie,słodzi i podlizuje kto pracuje solidnie tylko ten kto na swoje obijanie chce odwrócić uwage od siebie bo ma na to czas .Do tych dwulicowych- wstydzcie się

sara

do Marysi zazdroszcze Ci ze jesteś taka popularna w liceum byłabys gwiazdą cała firma zajmuje sie tylko Tobą szacun

xxx

A może Kaziu nie potrafi jej zrobić dobrze temu jest taką jędzą

fg
@xxx

Jak on nie daje rady to ja chętnie pomoge

fg
@fg

na pewno doprowadziłbym jà do szaleństwa

L

Do lol nikt nie robi sobie jaj .... to jest prawda ....

L

Do lolka wszy to dzisiaj jest zaraza szkół i przedszkoli .... co chwilę są informacje o tym ... wiec nie dziw się że w zakładzie są. .. może dziecko przyniosło do domu i przeszły na mamę albo tatę ... a że robią u nas w zakładzie to masz prosta odpowiedz ...

lolek

Z tymi wszami to chyba jakis zart ,niewierze w dzisiejszych czasach wszy? Pamietam w podstawowce przyniosl jeden wszystkich nas pozarazal normalinie skakaly po jego lawce TO BYL KOSZMAR

Abc

Co do szczurka to jest jakieś wielkie chodzące nieporozumienie. Od odpowiedzialnej funkcji niech chłopak uważa żeby się nie zapowietrzył!!!

wizaz

czy są może przyjęcia do pracy na produkcji? jak ona wygląda?

kriss

Racja fajna babka z niej pewnie po trzydziestce ale takie lubie najbardziej

cr7
@kriss

No raczej fajne ma piersi jak jest w łóżku taka jędza jak w pracy to odlot

Zostaw merytoryczną opinię o Woobotech Poland Sp. z o.o. - Rybarzowice

• Jak się pracuje w Woobotech Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Woobotech Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woobotech Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Woobotech Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 677 ocen.
  • Bielska 41
    43-378 Rybarzowice

Woobotech Poland Sp. z o.o.