NUGA BEST PL

Opinie o NUGA BEST PL

Paulina

@Ewa, Twoja wypowiedź jest dosyć lakoniczna, możesz opowiedzieć więcej? Czym dokładnie zajmujesz się w Nuga Best? Jakie jest Twoje zdanie na temat wysokości wynagrodzenia? Co sądzisz o atmosferze?

Zdzisława
@Paulina

Wspaniała atmosfera nikt nikogo nie (usunięte przez administratora) może każdy skorzystać do woli nie jest prawda że tylko osoby starsze młodsi także da efekty niesamowite chodzę od 2tygodni a byłam po bardzo ciężkim wypadku moje bóle znikły trochę wiary nie oczerniać kogoś żeby tego doświadczyć czeba zrozumieć i sprawdzić a później opisy dawać jak można pozdrawiam nuga Best Bielsko-Biała ????????????❤️❤️❤️❤️❤️

Krystyna Szykuła

O salonie Nuga Best dowiedziałam się przez przypadek, gdy to na tramwajowym przystanku pewna nieznajoma mi pani zwróciła uwagę, że trudno mi chodzić, na co odpowiedziałam, że. mam kłopoty z biodrami. Po paru miłych słowach, które zamieniłyśmy, pani ta wręczyła mi wejściówkę z dziesięcioma darmowymi masażami. Po pierwsze byłam zdumiona, że darmowe, a poza tym nie miałam wtedy pojęcia na czym te masaże polegają. Okazało się, że są to masaże z wykorzystaniem różnych sprzętów, ale najważniejszymi z nich są łóżka elektryczne zaopatrzone w wałki, które po położeniu się na plecach, w ubraniu,w którym przychodzimy, wałkują nasze wszystkie kręgi kręgosłupa. Oczywiście zachowane są wszelkie zasady higieny polegające na uprzednim położeniu pod plecy własnego prześcieradła oraz dodatkowo nałożenie skarpety na tzw. projektor, którym trzymając go w ręce, masujemy sobie jednocześnie inne chore narządy, np. brzucha, nóg, rąk itp. Dodatkowe, niezwykle przydatne i atrakcyjne są wykłady poprzedzające każdy masaż. Prowadzone one są przez odpowiednio wyszkolony personel, szkolony przez lekarzy i fizjoterapeutów.. Dowiadujemy się na nich wielu ciekawych rzeczy na temat naszego zdrowia, schorzeń i metod przeciwdziałania im, między innymi przy pomocy oferujących przez firmę przyrządów. Podczas wykładu dowiadujemy się także o wielu ciekawych swiadectwach uczestniczących już wiele lat klientów, którzy opowiadają o działaniu oferowanych przez firmę przyrządów i wielu drobnych, równie przydatnych "gadżetów", typu: zdrowotne mydełka, koraliczki, jonizatory itp. Na szczególną uwagę zasługuje panująca podczas wizyt atmosfera i traktowanie przez personel klientów oraz niezwykła troska o nich, wyrażająca się indywidualnymi rozmowami przy łóżkach klientów podczas masaży. Na koniec chciałabym wyrazić zdumienie co do niektórych bezpodstawnych opinii, na które natknęłam się przeglądając strony dotyczące opisywanej firmy. Najbardziej zdumiewające są te, które wyrażane są bez uprzedniego dogłębnego i przede wszystkim praktycznego zapoznania się z jej działalnością. No niestety, zawiść jest wszechobecna, szczególnie wtedy gdy komuś udaje sie robić coś dobrego.

Anna Malaczkowska

Do salonu chodzę już około 6 miesięcy,,, masaże są bardzo dobre A załoga salonu jest bardzo miła,, posiada dużą wiedzę na każdy temat zdrowia,, i nie spotkałam jeszcze lekarza żeby tak przejrzyście odpowiedział,, wyjaśnił jakie są przyczyny ,,, utraty w naszej sprawności codziennego życia,,, dzięki masażom zdrowie się poprawia,,, Pozdrawiam,, A M (usunięte przez administratora)

Barbara.Bie

Cudowna atmosfera, wspaniałe wyniki zdrowotne. Świetni specjaliści

Sprzedawca

Dobra praca ale na Prusa 20 , na 28 czerwca stawka mnej Pracuę już 2 m.

piotr ols

Ja chodze i jestem bardzo zadowolony,nikt nikogo nie zmusza do niczego,atmosfera jest świetna a najważniejsze jest to że moje zdrowie i samopoczucie jest znacznie lepsze,pozdrawiam wszystkich z NUGA BEST !!!!

Ilona

Wspaniałe masaże dla zdrowia, super konsultanci, miła, rodzinna atmosfera i to wszystko za darmo. Polecam. Ilona Sz.

(usunięte przez administratora) namawiają moją babcie na kupno tego szmelcu za grube tysiące.....

Mietek49
@Michał

Porąbany Michałku masz zdrowo porąbane pod kopułką.Nikt nikogo nie namawia,a to są tylko prezentacje sprzętu,który można zakupić w promocjach.

@Mietek49

No nie wydaje mi się moja Matka jest starsza i wierzy w te pierdoły szkoda gadać,bo jakiś sasza pogadał że wyleczy wszystko to jak takie cudowne to czemu ma coraz wieksze problemy z pamięcią.Wykorzystuje się naiwność starszych ludzi i tyle co człowiek nie zrobi dla pieniądza przykro patrzeć

mm

Byłam w Warszawie. Większość tzw masażerów sprawia bol i niewiele daje, tymczasem te urządzenia naprawdę działają, rozluźniają odwieczne przykurcze mięśni, więc muszą działać na całe ciało. Urządzenie na stopy lub nakładana na nie kamizelka beda pogrzewać receptory na stopach - to też mus działać. A że głównie ludzie starsi mają takie problemy? Młodsi nie chcą jeszcze wiedzie c, co działa i nie słuchają babci, która widzi róznice w samopoczuciu. To nie jest sekta, to sklep z pożytecznymi urządzeniami. Dodam, że w USA są one znacznie droższe. Zresztą sprzedawane są w sklepach z urządzeniami medycznymi.

Alina 789

Miałam problemy zdrowotne- oprócz dłoni i stóp, odczuwałam bóle w każdym mięśniu. Konsultacje z wszystkimi specjalistami nie dały żadnego pozytywnego efektu. Od czterech miesięcy korzystam z usług firmy Nuga Best i już w po drugim miesiącu zabiegów odczułam zdecydowaną poprawę mojego zdrowia. Obecnie bóle mięśni całkowicie mi ustąpiły, odzyskałam radość życia. Czuję się bardzo dobrze i w dalszym ciągu korzystam z usług Nuga Best. Dzięki tej firmie ludzie cierpiący, pozbywają się najgorszej dolegliwości jaką jest ból. Osoby nie cierpiący nie są w stanie zrozumieć osoby potrzebującej pomocy. Jestem Gdynianką i cieszę się, że w moim mieście istnieje taka firma - szczerze polecam.

Janek P

Ciekawe ile tym prawdy dla czego młodzież nie chcę chodzić tylko starsi a przede wszystkim jak mają 65 // 70 lat może to ktoś wyjaśnić jak by ta firma była taka dobra to w mediach była by i miała dużą polubienie bo tak szczerze zabiegi darmowe tak ale co powiedzą za rok czy za dwa jak nie zakupisz produktów od nich naiwność ludzi w naszym kraju nic nie ma za darmo wszystko do czasu sekta

celina
@Janek P

Masaż jest dobry na razie mnie pomaga. Poszłam tam z ciekawości. Na pewno nie jest to panaceum na wszystko. Jeżeli będą naciskać,żeby kupić przestanę chodzić.Sprzęt jest b. drogi, ale kupując sprzęt opłaca się utrzymanie salonu, wypłaty dla pracowników, godziwy zarobek dla właścicieli itd. SUGESTIA CZYNI CUDA o tym wiedzieli już nasi dziadkowie i to właśnie jest lekarstwo na wszystko.

Maximilion77
@Janek P

Jestem z Bydgoszczy mam 43 lata i dolega mi kregoslup powiem tak masaz polecam bo pomaga dreczy mnie pytanie bo jestem dociekliwy przestudiowalem uzywanie kamieni geologicznych i pomaganie na rozne schorzenie w okresie przed chrystusem wiec co nieco wiem byl uzywany turmalin glinki i skaly wulkaniczne pytanie tylko ile jest tego w skladzie :) t tez wazne za duzo to tez nie pomoze wrecz zaszkodzi

Lider
@Janek P

Witam Pana. Powiem Panu tak, są ludzie którzy chodzą od 3 lat, i nic jeszcze nie kupili, i chodzą dalej!!!

@Janek P

Dadzą Ci pochodzić rok albo dwa. Dwóch tygodni nie mogą wytrzymać . Nie rozumieją co to znaczy NIE

mietekn
@Janek P

Jesteś palancie jeszcze młody,życzę ci w przyszłości jak wysiądzie ci kręgosłup to oddaj się w ręce niektórych specjalistów a będziesz jak nie chodził o kulach to będziesz miał cztery kółka.

Roman
@Janek P

A do kościoła chodzicie tam też pełno starszych ludzi pewnie to też (sekta)

Nina Jot

Nuga Best Wrocław na ul. Jedności Narodowej. Na masaże przychodzę codziennie już od ponad dwóch lat. Przestał boleć mnie kręgosłup i palce u rąk przestały mi cierpnąć. Rwa kulszowa całkowicie przestała mi dokuczać. Nie mam już nadciśnienia i w ogóle zaprzestałam zażywania leków na ciśnienie, choć brałam je przez osiem lat. Pozbyłam się niedoczynności tarczycy. Moje początki cukrzycy się cofnęły, cukier mam w normie i nie zażywam już leków na cukrzycę. Czuję się zdrowa. Całą noc śpię spokojnie. Jak na mój emerytalny wiek mam dużo energii i wydaję się młodsza o kilka lat. Regularnie gimnastykuję się i korzystam z miejskich parkowych siłowni na świeżym powietrzu. Taniec to moja pasja, mogę się jej poświęcać bez przeszkód zdrowotnych. Ponadto w domu korzystam z czerech urządzeń. Mam matę, dwa pasy i masażer zwany "drugim sercem". Poza tym atmosfera spotkań jest bardzo miła, radosna i promieniująca otwartością. Konsultacje i rehabilitacje przeprowadzane są ze współczuciem i zainteresowaniem potrzebami pacjenta. NUGA BEST serdecznie polecam.

Gaweł Jot
@Nina Jot

Od ponad dwóch lat moja mama nie istnieje. Liczy się tylko Nuga Best. O niczym innym nie można z nią porozmawiać. Nieustannie o tym rozmawia, namawia na przyjście, rozdaje ulotki itd. Dla mnie to jest obsesja. Mam tego już dość. Czy moja mama wstąpiła do koreańskiej sekty?

kachna
@Gaweł Jot

No właśnie tak to wygląda. Mówisz, że nie chcesz kupić, a oni z upartością osła chcą ci wmówić, że to dobry sprzęt. Chcą Ci wmówić, że to jest panaceum na wszystko. Działają charytatywnie. Jak tak słyszę co ci starsi ludzie mówią... Dobrze kupić dla córki, wnuczki...

@Nina Jot

4 urządzenia, a raty uda się spłacić do końca życia?

mietekn
@kachna

Posłuchaj durnowaty babsztylu,uczęszczam na masaże nie widziałem i nie słyszałem nigdy aby ktoś był zmuszany do zakupu jakiegokolwiek artykułu rehabilitacyjnego na siłę.Życzę zdrowia,bo rozumu za grosz.

kika
@kachna

Najpierw tam idź i sprawdź a potem pisz

Artur

Ja chodze na te masaże od 10 dni,poprwe zauwazylam po 3-cim zabiegu,ale samopoczucie i wyciszenie nerwow,to naprawde fajnie sie czuje i mniej bolu.

Pigula
@Artur

Były już cudowne garnKi,posciel z welny tez zachwalane przez sprzedawcow Q10 I INNE CUDA NA KIJU .Polska to jednak Ciemnogrod gdzie (usunięte przez administratora) maja raj!!!Szkoda ,ze nikt tych biednych/odmóżdżonych/ naiwnych ludzi nie chroni.

seniorka
@Pigula

W Szczecinie to samo,szkoda tych biednych seniorów,odrzucają leki wierzą w cuda,a przecież wiadomo,że jak coś pomaga na wszystko,to nie pomaga na nic,sama byłam na kilku masażach,masaże owszem pomagają na ruchome części ciała i tu jest pies pogrzebany.Tymi darmowymi masażami przyciągają ludzi.LUDZIE< WYKORZYSTAJCIE DARMOWE MASAZE

Wojtek
@seniorka

A kto im każe odrzucać zadane leki ,to juz przesada nikt nie jest cudotwórcą - jeżeli chylę czoła ,ale leków nikt z prowadzących nie mówi o odrzucaniu bez przesady i perwersji !!!

@Artur

Jak tam można wyciszyć nerwy?(usunięte przez administratora)

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się poziom wynagrodzeń w Nuga Best?

Mietek N.

Co to kogoś powinno obchodzić ile ktoś zarabia.Ci wszyscy malkontenci wypisujący różne bzdury musieli być kiedyś zrobieni (usunięte przez administratora) i wszystko w tym temacie.

Maximilion77

Pytanie tylko czy ktos sobie zadal szczegol zeby sprawdzic ile Turmalinu jest w macie?

Witold

Nie zauważyłem, żeby cokolwiek stąd zniknęło. Nie ważne czy pozytywne czy negatywne, jeśli napisane zgodnie z regulaminem. Opowiesz jak się pracuje w tej firmie? Kasa jest ok?

Placek

Ale co to za usuwanie prywatnych opinii przez administratora strony? Cenzura? Jesteście z Korei Północnej?

Grażyna U. z mamą

Od kilku tygodni uczęszczam z mama do salonu Nuga Best przy ul. Jednosci Narodowej we Wrocławiu. Świetny pomysł. Masaże na łóżkach są rewelacyjne. Atmosfera cudowna. Konsultanci przemili, serdeczni, troszczą się o osoby korzystające z urządzeń co jest w obecnych czasach rzadkością. Chętnie się do nich wraca. Masaże poprzedzone są wykładami, które prowadzone są bardzo profesjonalnie , wiedza zdobyta jest bardzo przydatna, dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy dotyczących rehabilitacji i cudownych właściwošci ceramiki tourmanium. Panuje tam naprawdę rodzinna atmosfera, ludzie przychodzą chętnie bo wiedzą, że poprawią sobie zdrowie, ale też spędzą miło czas. Polecam wszystkim, trzeba spróbować , naprawdę warto.

setna stokrotka

Lubię atmosferę w Nuga Best Sp. z o.o. za: Byłam zaledwie kilka razy, ale już muszę przyznać, że atmosfera jest doskonała. Pracownicy są bardzo, życzliwi, pomocni, pełni życia i radości i właśnie tym obdarzają swoich pacjentów. To jest nie tylko leczenie, ale również pogłębianie wiedzy w kierunku jak sobie samemu pomóc, wiele dobrych i praktycznych rad, a dla nie jednej osoby miłe spędzanie czasu. Niezwykle ważne , szczególnie w obecnych czasach jest fakt, że masaż jest bezpłatny i bez ograniczeń !!! Należy tylko korzystać !!!

Paulina
@setna stokrotka

Pozytywne opinie klientów Nuga Best to z pewnością dobra reklama dla takiego pracodawcy. Czy prócz zadowolonych opinii klientów sklepu znajdą się też osoby tam zatrudnione, które zdradzą, jakie warunki pracy oferuje ten pracodawca? Warto tam aplikować? Czy na start można otrzymać stabilną umowę o pracę z korzystną stawką? Jak to wygląda w praktyce? Zachęcam do dyskusji.

@Lamini_co
@Paulina

Dzień dobry. Na dzień dzisiejszy pracuję w firmie Nuga Best, już wprawie przez 3 lata. Warunki osobiście mnie podobają się. Powstało pytanie czy można otrzymać umowę o pracy i stabilną prace to tak, można. Zawsze pierwszym warunkiem do przyjęcia na pracę osoba ma przyjść przynajmnie 10 dni, czyli 2 tygodnie robocze jak klient, oglądnąć się czy się spodoba praca, czy będziesz w stanie pracować z klientem, czy jesteś nastawiony na serio, i wtedy sam zdecydujesz czy warto tam aplikować sie. Zawsze najpierw idzie starz. Rzeczywiście, jest dobrze jak człowiek jest życzliwy, mniej więcej może obsługiwać komputer. Bardzo fajnie jak jesteście kreatywną osobą. Stawka jak i wszędzie minimalna najpierw. Ponieważ salon Nuga Best to jest przedewszystkim salon-sklep, gdzie wynagrodzenie również zależy od sprzedaży. A co do opinii że to jest sekta, naciąganie albo zwykły pokaż jak pościeli z bawewną....trudno, jak osoby nie mogą logicznie myśleć. W każdy salonie Nuga Best, konsultant zobowiązany powiedzieć dlaczego zabiegi są bezpłatne, i każdej osobie i nawet na prezentacji mówi się że to jest salon-sklep który prowadzi bezpłatną demonstracje. Każdy człowiek na tym świecie ma wybór kupować albo nie. Inni klienci który już mają sprzęt w domu i przynoszą wyniki badań jak zmieniło się ich życie, rzeczywiści będą polecać sprzęty tej firmy. A co do tego, że to jest PANACEJA, albo że na wszystko pomaga, takiego nawet konsultant nie powie, ponieważ to jest niemoźliwe. Są takie choroby nieuleczalne, gdzie urządzenie da ulge i pozwoli normalnie funkcjonować.

Krzysztof

szkoda, że nikt z pracowników nie zdecydował się zamieścić swoją opinię o pracy.

Roman M.

Prezentowany jest sprzęt z ceramiką turmanium który nikomu nie szkodzi ,a wręcz pomaga.Do salonu chodzę wraz z żoną na masaż i jesteśmy z tego zadowoleni. Lubię atmosferę w Nuga Best Sp. z o.o. za: jest rodzinna atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o NUGA BEST PL - Polska

• Jak się pracuje w NUGA BEST PL?

Zobacz opinie na temat firmy NUGA BEST PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NUGA BEST PL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 41 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NUGA BEST PL?

Kandydaci do pracy w NUGA BEST PL napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NUGA BEST PL