NUGA BEST PL

Opinie o NUGA BEST PL

Kazimierz

Wspaniała firma Polecam wszystkim masaże na łóżku nuga best

Danuta

Jestem bardzo zadowolona z podejścia do klienta!!! Dzięki temu bardzo cieszę się z zakupionego towaru(masażer do stóp E5 “Drugie serce”!).

Hanka

Chodzę na darmowe masaże już 2m-ce, jestem bardzo zadowolona. Czuję się lepiej, mam więcej energii, bardzo sobie cenię atmosferę i ciekawe wykłady, zwłaszcza te, na których pan Aleks opowiada o funkcjonowaniu ludzkiego organizmu i wpływie różnego rodzaju terapii. Ja nie spodziewam się cudów od NB, ale wiem, że lekarze leczą objawy, a ja wolę profilaktykę i tego właśnie uczę się w Nuga Best. Wszystkim polecam.

Anna Mal.

Witam całą załogę salonu,, moje podziękowania za Waszą pracę , wiedzę jaka nam dajecie,, za te masaże które dały mi wiele poprawy w zdrowiu, za wspaniałą atmosferę ,, Jak widzę codziennie ludzi którzy są świadectwem że dajecie nam zdrowie, efekty których do tej pory nie dostałam od żadnego lekarza,,,nie wspominając o obecnej sytuacji, Życzę Wam i nam klientom żebyśmy mogli się spotykać nadal, w dobrym nastroju , dużo zdrowia DLA WSZYSTKICH

Sprzedawca

Dobra praca ale na Prusa 20 , na 28 czerwca stawka mnej Pracuę już 2 m.

Justyna C.

Do Nuga Best we Wrocławiu chodzę od kilku tygodni. Zachęciła mnie do tego moja znajoma, która dzięki masażom w tym salonie radykalnie poprawiła stan swojego zdrowia. O dobroczynności takich zabiegów mogłam też sama przekonać się bardzo szybko, dlatego zachęcam swoich znajomych z różnymi dolegliwościami do skorzystania z oferty Nuga Best. Jestem pod wrażeniem zespołu prowadzącego, który jest niezwykle miły, pomocny, jak też kompetentny. Przygotowuje ciekawe prelekcje na tematy związane z wyjaśnianiem przyczyn różnych schorzeń, co bardzo poszerza wiedzę klientów i uwrażliwia ich na stosowanie odpowiedniej profilaktyki.

Barbara B.

Brawo! Przyszłam do Was bardzo chora i załamana tym faktem psychicznie. Zabiegi i atmosfera w tym salonie postawiła mnie na nogi i nie jest jeszcze całkiem dobrze, ale słuchając wykładów, wiem co mam robić, aby było lepiej. B.B.

GRAŻYNKA

DO NUGA BEST TRAFIŁAM PRZEZ PRZYPADEK ALE BARDZO SIĘ CIESZĘ BO DOWIEDZIAŁAM SIĘ WIELE DOBRYCH WIADOMOSCI,JAST TAM BARDZO MIŁA ATMOSFERA ŻE CHODZĘ CHĘTNIE CODZIENNIE BO POPRAWIŁO SIE MOJE ZDROWIE,KONSULTANCI DORADZĄ I POMOGĄ JAK CZEGOŚ NIE WIEMY ,ZACHĘCAM MOICH ZNAJOMY I RODZINĘ ŻEBY KORZYSTAŁA Z MASAŻY NA ŁÓŻKACH BO NAPWAWDĘ TO DUŻO POPRAWIA ZDROWIE-POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ZACHĘCAM DO PRZYCHODZENIA.

Stanisław

https://nuga.pl/pl/patent-nr-10-1602798 Tutaj wszystkie badania ceramiki , może starczy już pisać o magicznych działaniach i kupować opinie żeby zabrudzic ta firmę.

Art
@Stanisław

Może najpierw naucz się pisać po polsku.Znajomość ukraińskiego to trochę za mało.

Mirek

Do Nuga Best zabrała mnie żona, dzisiaj, po raz pierwszy. Żona ma poważną skoliozę i każdy dzień rozpoczyna od 30-minutowego ćwiczenia - inaczej nie funkcjonuje. Z usług NB jest bardzo zadowolona i obecnie ogranicza się wyłącznie do masażu w salonie NB. Przyszliśmy przygotowani (prześcieradła, skarpety, maseczki itp.). Początek to prelekcja. Potem łóżko masujące wałkami. Przyznaję, że miałem ochotę k...ać. Bolało, ale bez przesady. W czasie masażu miła rozmowa (wywiad). Uprzedzono, jak mogę się poczuć po zabiegu. Zaproszono na dzień następny. Dobra, pójdę i dam znać jak było. Acha, wciskanie mi czegoś, czego nie chcę kupić , raczej mija się z celem. Szanuję ich i wymagam tego samego dla siebie (czyli bez zagrywek typu: kup pan to lub to, bo to wyjątkowa okazja).

Klaudia

Mam 23 lata i chodzę do Nuga Best. Pomaga mi łóżko masujące oraz mata. Nie zgadzam się z opinią, że jest to oszukiwanie ludzi. Te sprzęty są drogie, ale ich działanie jest na wagę złota. Sama mam jedno urządzenie w domu i przy regularnym korzystaniu są świetne efekty szczególnie u osób w zaawansowanym wieku (ja jestem młodą, to zbyt wiele dolegliwości nie mam)

Super sprzęt rehabilitacyjny !
@Klaudia

Moja opinia jest bardzo pozytywna. Chodziłam na rehabilitację do Nuga Best w Pruszkowie, ale zlikwidowali na ul. Prusa. Sprzęt świetny. Zakupiłam matę, kamizelkę, masażer na stopy. Uważam, że dzięki temu, czuję się świetnie, a kiedyś bardzo cierpiałam.

Roman

Medycyna alternatywa to nie medycyna. Takie same efektu osiągną państwo za pomaca zwykłego masażu. Proszę nie dać się oszukać wschodniej sieciówce która na cały ma wykorzystywać naiwność i samotność starszych osób .

Janina W.
@Roman

Panie Romanie przydało by się trochę kultury.Nie znasz nie obgaduj i nie obrażaj.

Iwona
@Roman

Chodze Do Nuga Best od kwietnia tego Roku Jestem bardzo zadowolona chodzilam w gorsecie ortopedycznmym juz go nie uzywam Dzieki Nuga Best

@Roman

Najwyższy czas, żeby nauczyli się rozumu.....Starsi niby tacy mądrzy, a tu guzik prawda.... ????

@Janina W.

No i ma rację...

genrap
@Roman

Żeby masaż miał sens - w szczególności przy dysfunkcjach kręgosłupa (np. takich jak zrotowane kręgi) wymagane jest powtarzanie masażu 20-40 razy w połączeniu z ćwiczeniami etc. Godzinny masaż to kwota ok 120-150 zł - w zależności od miejsca w Polsce Zatem 40 x 120 zł = 4800 zł Teraz widać, że wysokie ceny łóżka są wciąż atrakcyjne przy cenach za usługi wykonywane przez ludzi. Oczywiście łóżko masuje tylko okolice kręgosłupa. Rehabilitant zaoferuje Wam duuuużo więcej. Nie zapominajmy też, że cena łóżka zawiera także w sobie "darmowe" masaże. Czyli Ci zamożniejsi fundują masaże tym biedniejszym lub niezdecydowanym. Przecież firma nie dokłada do biznesu - to nie Karitas. Uważam, że jeżeli komuś łóżko nie pomogło - to nie kupuje. 10 spotkań to wystarczający okres, żeby gruntownie zastanowić się czy łóżko jest mi potrzebne czy nie. Tłumaczenie, że starzy ludzie są manipulowani jest nieuczciwe. To nie jest jedno spotkanie, gdzie wciskają człowiekowi kołdrę za 4 tys. zł. i firma znika. Poza tym problemy z kręgosłupem maja ludzie w każdym wieku - nawet trzyletnie dzieci. Ludzie starsi mają po prostu więcej czasu na takie atrakcje. Reszta zasuwa do roboty.

Urszula

Dzisiaj sąsiad udostępnił mi masażer do stóp i nóg Nuga Best. NIEIWIARYGODNE urządzenie. Zakochałam się. Szkoda, że nie na moją kieszeń, ale siedzę przed kompem i szukam gdzie mogę chodzić na masaże. Kolego Janku P. zobacz sam szczególnie jeśli będziesz styrany - o ile wogóle pracujesz. Szczecin pozdrawia.

@Urszula

Starsze osoby chodzą do państwa bo robią państwo mini przestawienia gdzie te osoby czuja się jak w domu a wiadomo ze chodzi państwu tylko o pieniądze

@Roman

No wiesz chodzą, a wręcz walą tam, bo za darmo, a później naciąganie na kupno po czterokrotnie większej cenie.... Byłam raz, bo koleżanka mnie namówiła... Nigdy więcej... Tragedia tylu ludzi,.. Chcieli mnie położyć na materacu i przykryć obleśnym futrzakiem, który przed chwilą ktoś używał.... Reszta bez komentarza.... Trzy dni później miałam swój materac.... za cenę bez marży nuga best... Pozdrawiam

Gregorio
@Viv

Czyli jednak warto to kupić???

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Nuga Best Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Roman

Jak do każdej sekty, tylko z polecenia . Ukraińscy pracownicy bo taniej i można ich związać umowa lojalnościowa ktora sprawi ze im samym zależy aby państwu wciskać ten drogi sprzęt o pisać turaj komentarze jako niby klienci....

Mietek49
@Roman

Ciebie (usunięte przez administratora) powinno się związać z dużym kamykiem i (usunięte przez administratora) do jeziora.

Balbina

Kupiłam i bardzo żałuję mata ktora miała być cudem w niczym mi nie pomogła , używam już 6 miesięcy i nie ma żadnej poprawy , bóle kręgosłupa dalej trwają ,absolutnie nie polecam

Miła
@Roman

Ten komentarz podobnie do rasizmu ! Takim komentarzem powinna zwracać uwagę policja

Adam W

Moja mama też została oszukana. Chodziła przez ponad pół roku na masaże i oprócz zachwytu nad produktem wmasowanym w głowy podatnych na takie chwyty starszych osób nie było medycznych efektów. Sprzętu już się nie odda. Firma bazuje na naiwności starszych osób.To są sprzedawcy a nie lekarze. Oprócz tego została okłamana przez pracownika, że może wypożyczyć sprzęt i potem oddać jeśli nie będzie efektu. Efektu nie było, pracownik z beszczelnym uśiechem się wyparł.

Jak się pracuje z ludźmi z Nuga Best Sp. z o.o.?

Henryk

Miło sympatycznie wesoło i grzecznie a przede wszystkim profesjonalnie i bez żadnych zobowiązań- polecam wszystkim- dbajcie o swoje zdrowie teraz bo później może być poprostu za późno- niech NUGA BEST rośnie w siłę

@Henryk

Pytanie dotyczyło pracy w salonie Nuga, więc Twoja odpowiedź o braku zobowiązań wydaje się niezrozumiała. Zatrudniający osoby do obsługi klientów-pacjentów powinni być zobowiązani do zawierania umów i płacenia zatrudnionym za wykonaną pracę. Jak z tym jest w Nuga?

Wladyslaw

Witam. Bardzo dobry salon Nuga Best jest we Wroclawiu. Od tygodnia chodzę na masaże i czuję się fajne. Mam 23 lata ale już plecy bolą. Polecam pospróbować wszystkim, zwłaszcza że jest darmowe.

Wadyslaw
@Wladyslaw

mają również oficjalną stronę internetową, na której można zapisać się na masaż. https://nuga.pl/

Justyna

"Dziękuję że jesteście???????? Salonu nuga best to nie tylko najlepszy masaż Opolu to również spotkanie w gronie przyjaciół i bo taką mamy tam atmosfera. Dyrektorzy konsultantki konsultanci to osobę z bardzo ciepłym sercem wrażliwi na cierpienie osób. Moja droga do salonu odbyła się przez mamusię. Na początku przychodziłam tylko odbierać mamusię z masaży i myśląc że jestem za młoda na blokowanie osobą starszym masażu na wspaniałym łóżkach. Pani Kasia oczywiście zaczepiła mnie i mówi pani Justyno ani nikt nie jest za młody a nikt nikt nie jest na stary trzeba spróbować no i spróbowałam. Muszę przyznać że po krótkim czasie poczułam ulgę w biodrach i dzięki tym łóżka mogę normalnie świecie Funkcjonować . Więc jeszcze raz bardzo dziękuję za ???? cudowną atmosferę i życzę wam wszystkim słoneczka i dużo zdrówka i miłego weekendu???????????????????? Ps bardzo wesoło bardzo"

mer1950@o2.pl

Ciekawe kto pisze te brednie o Nuga Best

Uladzislau

Witam. Mama mojego kolegi chodziła do salonu Nuga Best w ciągu 3 lat. Ona jest bardzo zadowolona z obsługi, żywa i energiczna. Poleca wszystkim. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie http://nuga.pl/

Andrzej 007

Wiem, że to strona oficjalnego przedstawiciela w Polsce https://nuga.pl/. Pracujesz dla nich?

Zostaw merytoryczną opinię o NUGA BEST PL - Polska

• Jak się pracuje w NUGA BEST PL?

Zobacz opinie na temat firmy NUGA BEST PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NUGA BEST PL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 41 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NUGA BEST PL?

Kandydaci do pracy w NUGA BEST PL napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NUGA BEST PL