NUGA BEST PL

Opinie o NUGA BEST PL

ewa

zgadzam się,pofatygowałam się z ciekawości ale jak usłyszałam ,że te materace leczą cukrzyce,nadcisnienie zwyrodnienia kolan i bioder i jeszcze leczą covid ,to wszystko stało się jasne.To zwykli naciągacze

gość

Zapomniała Pani napisać jak długo trzeba czekać na te kilka czy kilkanaście zabiegów na NFZ. Ja od niedawna korzystam z masaży w NUGA BEST. Mam karnet na 3 miesiące a są osoby które korzystają z bezpłatnych zabiegów już od kilku lat. Są zadowoleni , zdrowsi i Pani wykształcenie tego nie zmieni ????

Robert Zgoda
@gość

Oczywiście

Artur z Gdyni

No coś słaba wiara, a najśmieszniejsze jest to że ludzie wypowiadacie się na temat czegoś czego nawet nie spróbowaliście, to tak jakbym chciał oceniać książkę której jeszcze nie przeczytałem.

Danuta
@Artur z Gdyni

Ale tak właściwie to po czym wnioskujesz, że ona tego nie testowała? Bo wypowiada się z tak wielkim przekonaniem, że sama nie wiem

Danuta

To miało być przekleństwo czy po prostu podbijasz swój dawny komentarz? Czemu do niego wracasz tak właściwie?

zLichenia.

Kto nie chce nie musi kupować urzadzen,a moze korzystac od lat w gabinetach.Super akcja! Super zabieg.Bylam w Gdyni.

Ryszard

To zapisz się dzisiaj na rehabilitację... Nie ma terminów do końca roku.

Zofia

Gdyby była dostępna rechabilitacja, to by ludzie nie korzystali z takich usług. Ile trzeba zachodu, aby się wdostac na bezpłatną rechabilitacje i zabiegi a jaki czas oczekiwania. Dlatego też jak człowiek cierpi, to chwyta się wszystkiego aby sobie ulżyć

Roman
@Ryszard

Takie obłożenie? ;/ Nie da się wcisnąć jakoś dodatkowo? Co jeśli to pilny przypadek?

beatka6

Od pewnego czasu miałam poważne problemy z rwą kulszową, nie byłam w stanie radzić sobie z bólem a poprawy brak - znajomy polecił Nuga Best. Po serii zabiegów masażu odczułam zdecydowaną poprawę, Nie mam pieniędzy na zakup, Gorąco polecam, miła obsługa . Zadowolenie z efektów stuprocentowe.

baca350
@ewa

Coś tam jednak pomaga. Ja stary kręgowiec to powiadam. A że drogie? Ktoś musi zapłacić za te bezpłatne masaże.

Megi

Proszę sobie poczytać o działaniu ciepła podczerwonego,a potem coś negować.NFZ ?!!?Zbyt krótki czas,by mogło dać efekt

Zaza

Wśród rzekomych fachowców opowiadających o cudowanie działających sprzętach nie ma lekarza ortopedy. Proponują masaże 4 razy w nocy na łóżku wartym 23 tysiące. Nie zmuszają do zakupu. Proponują nagrzewanie materacem z naturalnymi kamieniami jak turmalin i german z przez całą noc. Co na to ortopeda? Czy to zdrowe? Czy można nagrzewać całą noc kręgosłup? To prawda pracownicy są bardzo mili i nie zmuszają do zakupu sprzętów. Rzeczywiście chodzą na spotkania ludzie starsi.

Olga

Z tego co w ich ogłoszeniach widziałam, to szukają sprzedawcy akurat. Myślicie, że wymagają doświadczenia dużego czy raczej nie? Nie mogę nic znaleźć zbytnio, a jakoś długo to nie pracowałam, bo byłam zajęta studiami :/

Agnieszka

Towar atrakcyjny na dobrych warunkach cenowych. Bez problemu. Polecam

seniorka
@Agnieszka

5000 za matę to cena atrakcyjna,przecież jak człowieka zmanipulują to i PLACEBO pomoże

@seniorka

a kupił pan tę matę?

WIKI
@Agnieszka

Warunki cenowe dobre?! Chyba Pani żartuje? Ceny urządzeń z kosmosu,na pewno nie dla przeciętnego zjadacza chleba. Owszem atmosfera fajna,masaże relaksujące,miłe Panie z Ukrainy i nic więcej na plus.

Gregorio
@Agnieszka

Ale rzecz w tym ,że na internecie można to kupić za połowę , a lekko używane nawet za 1/4 ceny .

Jolanta
@anonymous

Pomagają te urządzenia bardzo jestem z Warszawy

baca350
@anonymous

mam taką matę w domu i to działa.

małgorzata

fantastyczna atmosfera,profesjonalna i przemiła obsługa

Sprzedawca

Dobra praca ale na Prusa 20 , na 28 czerwca stawka mnej Pracuę już 2 m.

Łóżko Nuga Best daje maksymalny efekt, jeśli otrzymasz instrukcje w salonie, a następnie w domu poddaj się masażowi dwa razy dziennie przez 40 minut. Wtedy będzie wynik. Każdy lek lub technika działa tylko wtedy, gdy instrukcje są dokładnie przestrzegane. Sprzęt Nuga Best działa w ten sam sposób. Możesz dowiedzieć się więcej o wyposażeniu firmy Nuga Medical, wybierz adres salonu na stronie Nuga Best https://nuga.pl/

Rebello
@Andrzej

robie masaże z Nuga Best 2 tygodnie w Poznaniu na Głogowskiej. Za mało , żeby wyciągać wnioski. Personel, bez wyjatku, bardzo mily i pomocny. Czy pomogło? nie wiem...na to potrzeba więcej czasu! Jestem dobrej myśli!!!

Klara

Nikt nikogo nie (usunięte przez administratora) Masz własną wolę i rozum. Chcesz kupisz, nie chcesz nie ma przymusu. Nikt nie wygania z salonu, nikt na nikogo presji nie wywiera. Ludzie, przychodzą tu gdy medycyna konwencjonalna nie pomaga, a dostęp do rehabilitacji bardzo ograniczonyNie siejcie fermentu. Chodzę od kilku miesięcy i nie postrzegam firmy jako oszustow

kika

Kochani naczytałam się tych komentarzy i powiem jedno każdy z nas jest inny i na każdego działa coś innego, chodziłam na Nfz 3 razy na przeróżne zabiegi ,,,,wszystkie okazały się klęską ,,zwiększenie bólu kręgosłupa i po jakimś czasie wszystkie z racji zwiększającego się bólu były przerwane. Teraz korzystam i pracuję w Nuga Best Tarnów i czuję się dużo lepiej,,,,,,fachowa osługa , sprzęty są sprzętami medycznymi,,,,,w niektórych krajach zachodnich np, Niemcy łóżka są w szpitalach i domach starców. Jak w każdej terapii mogą wystąpić zaostrzenia, ale jest wiele innych sprzętów które i na to pomogą .....NFZ niestety jest daleko za tymi sprzętami, a zjadliwość ludzi ,że to działa wynika albo z niewiedzy , niekorzystania , no bo lepiej wydawać tysiące na lekarzy,,,drogie leki i zero informacji dlaczego mamy takie choroby ,co je powoduje itd, No i oczywiście niezadowolenie służby zdrowia ,bo pojawiła się konkurencja,,,,,a co do kupna ,,,nikt nikogo nie zmusza

Tereska Fitio
@kika

Też chodzę na masaż do Nuga Bestu i jak na razie jestem zadowolona z zabiegu . W Gliwicach są przesympatyczni właściciele oraz panie konsultantki.

iv

Czytam te komentarze i nie wierzę, że większość ludzi to nie myślące ameby . Jestem osoba po czterdziestce i chodzę na masaże, bo są bezpłatne. Owszem można zakupić sprzęt , ale ja nie jestem potencjalnym klientem, bo mnie na to nie stać . Nikt nikogo nie zmusza do zakupu urządzeń . Chcesz to kupisz , nie chcesz nie kupuj. Jeśli można skorzystać za darmo z korzyścią dla zdrowia to dlaczego nie ???

Edi
@iv

W samo sedno.Ja dopiero zaczynam.Miec coś za darmo ,coś co pomaga to źle?Nie rozumiem niektórych.Najlepiej do lekarza po stado prochów a później do innego bo prochy zaszkodziły...

,ul. Jedności Narodowej 102

Do Nuga BEST chodzę już 4 lata z przerwami i nadal chodzę - udałem się z bólem kręgosłupa lędżwiowego,,zakupiłem matę bardzo pomocne jest gdyż zdrowie się poprawiło i leków już nie biorę. Kazimierz Kamiński Wrocław

ALICJA

Jestem bardzo zadwolona z obsługi i zakupu maty Nuga Best mam nadzieje ze mi posłuzy na długo ktura pomoze wrocic do zdrowia

krystyna pabisiak

Jestem bardzo zadowolona. teraz przesypiam całą noc bez bólu rąk. Personel bardzo miły i pomocny. Polecam wszystkim z bolącym kręgosłupem.

nelmic

Materac nie leczy, ale uaktywnia siły witalne organizmu, które wpływają na samoleczenie. Sprawdziłam. Żadne masaże, naw4et na powięziach mi nie pomógł, a o dziwo materac tak.

Lucyna

Firma przyjazna dla ludzi w podeszłym wieku.bardzi dużo ludzi przyszło o kulach w wyszło bez kul.korzystam systematycznie i jestem bardzo zadowolona .w salonie jest miła obsługa warto przyjść i zadbać o zdrowie Są bardzo ciekawe wykłady na temat zdrowia i urządzeń ceramika Turmanium.Polecam każdemu odwiedzić salon NugavBest Lucyna Echler

Marian Pelwecki 24.08.2022

Do salonu Nuga Best chodzę sześć miesięcy stan mojego kręgosłupa uległ bardzo znacznej poprawie. Korzystanie z urządzeń w salonie znacznie poprawiło stan mojego zdrowia i samopoczucia. Personel jest bardzo miły i pomocny. Przykład z zastosowania urządzenia E-5 "zwanego drugim sercem" stan mojego cukru wynosił 126 jednostek po zabiegu 40 min. na powyższym urządzeniu 84 jednostek. Polecam wszystkim usługi tego salonu. Gimnastyka z panem Zenonem jest(usunięte przez administratora)

Katarzyna

Czy ktoś się orientuje czy student fizjoterapii ma szanse na odbycie tu prakrtyki? :)

Katarzyna

Widzę ze same opinie tu są od pacjentów, a może dla odmiany pracownicy się wypowiedzą? :D Głównie interesuje mnie stanowisko fizjoterapeuty/rehabilitanta :)

Roman Misz

Do nuda bestu chodzę razem z żoną od maja 2018 roku.Jak do tej pory trochę osób już przyprowadziliśmy i którzy chodzą z nami.Zakupiliśmy urządzenie grzewcze w postaci kamizelki MHP-100,oraz pas stymulacyjny Miracle 2.Z urządzeń tych jesteśmy bardzo zadowoleni gdyż pomocne są w poprawie zdrowia.Nie prawdą jest że (usunięte przez administratora) się osoby starsze do zakupu czegoś w naszym salonie.W salonie panuje rodzinna atmosfera i jesteśmy z tego zadowoleni.

Roman
@Roman Misz

Te wszystkie komentarze piszą za państwa pracownicy nuga czy samotność już tak doskwiera

Viv
@Roman

Ja napisałam sama ????????????????????

Becia

Byłam,korzystałam,mam sprzęt.polecam

zLichenia.
@Roman Misz

Jestem zadowolona z usłóg Nuga Best .Szkoda ze w tak niewielu miejscach są ich gabinety.

Maria AN

Moje sugestie dla Nuga Best Sp. z o.o.: Chodzę do Nuga Best na masaże i korzystam też że sprzętu w domu jestem bardzo zadowolona naprawdę pomagają masaże,,polecam każdemu

Wojtek
@Maria AN

Popieram na salonie atmosfera wręcz rodzinna ,masaż na kręgosłup super ,ale mam pytanie do pasa stosuję ten pas na spotkaniach chyba niecałe dwa tygodnie na początku lekkie nycie w kiszkach, ale juz od paru razy to nycie jest nie do zniesienia ,czy ktoś ma podobną sytuację ,i jak reaguje ? odpiszcie zależy mi na tym ,czy jestem jednostką czy ktoś ma podobne sytuacje ??

Fizjoterapeuta
@Maria AN

Moja droga! Albo jesteś typową, łatwowierną idiotką, albo....jesteś przez tych naciągaczy kupiona:)

Witold
@Fizjoterapeuta

Dlaczego w taki sposób określasz firmę Nuga Best? Czyżbyś miał jakieś negatywne doświadczenia związane z tą firmą? Na przyszłość, proszę, abyś nie obrażał uczestników dyskusji. Takich słów nie czyta się przyjemnie.

@Fizjoterapeuta

Przedstawiasz się jako Fizjoterapeuta, zamiast oceniać kogokolwiek, podaj medyczne argumenty, które udowodnią Twoje negatywne opinie dotyczące urządzeń z Salonu Nuga Best. Nadmieniam, że nie jestem pracownikiem tej firmy.

Beatka

Jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi jaki i z zakupionej Maty nuga best, jest warta swojej ceny i mam nadzieję, że mi długo posłuży. Polecam!

Iwona56

Nie mam pieniędzy na zakup sprzętu nuga best, ale chodzę do salonu już prawie 2 lata i jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim!

Zostaw merytoryczną opinię o NUGA BEST PL - Polska

• Jak się pracuje w NUGA BEST PL?

Zobacz opinie na temat firmy NUGA BEST PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NUGA BEST PL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 41 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NUGA BEST PL?

Kandydaci do pracy w NUGA BEST PL napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NUGA BEST PL