NUGA BEST PL

Opinie o NUGA BEST PL

Rita

Moja ciotka tez ma ta endo proteze kupila ta mate przed zabiegiem ale zabieg byl wumagany w jej przupadku. Po pol roku masuje sie na standardowym programie. Moc 2

Dagmara

bez problemu mozna chodzic jest to nawet wskazane bo moj maz chodzi i czuje sie super

Ola

Od sierpnia ub.roku korzystaliśmy z mężem z bezpłatnych masaży w Gdańsku Wrzeszczu .Od grudnia łóżeczko i matę zakupiliśmy na raty.Jesteśmy bardzo zadowoleni.Ja kładę się codziennie 2 razy , mąż 1.Ustąpilo nam bardzo dużo dolegliwości, co opisalismy w wierszyku - w marcowym wydaniu " Zdrowie z Ceragemem" str.11 - a miin.dolegliwosci wątrobowe , jelitowe , nerwy, arytmia,biodra,bóle głowy,alergie, chrapanie. u męza m.in. poprawa dolegliwości z prostatą,kręgi szyjne, lepiej słyszy.Jesteśmy po "sześćdziesiątce'.Mąż po powrocie z działki, ma bóle kręgosłupa ale łóżeczko je szybko likwidujeJeżeli któreś z nas się przeziębi, to także leczy nas to łóżeczko , mata i medycyna naturalna.Naprawdę polecamy- bo gdy zdrowia nam brakuje,żyć się nie chce,życie na nic.A wszystko dzięki wspaniałemu Państwu Kowalczyków- właścicielom łóżeczek.

wjtam tez pochodze z mielca unas tez od niedawna jest ten ceragem a tam trafiłam całkowicie przypatkowo weszlam zobaczylam zapisałam sie i zkorzystałam z zabiegu i musze powiedziec ze mi to naprawde pomaga nawet meża w to wcjagnełam i jestesmy zachwyceni tymi zabiegami a personel jest znakomity ....................moge z całkowitą pewnością polecic to kazdemu ze to pomaga nie tylko na krengosłup ale to działa na wszystko ......

Sprzedawca

Dobra praca ale na Prusa 20 , na 28 czerwca stawka mnej Pracuę już 2 m.

Ani

Jestem zainteresowana masażem kregosłupa. Jaki jest koszt i godz. przyjęć. Pozdrawiam

Rada

To są super praca-polecam! X

Winiła

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego na łóżku nuga best. czy ktokolwiek z Was dokonywał juz takich zabiegów? przyznam, że pierwszy zabieg sprawił mi wiele bólu... ale i sylwetkę miałam bardziej prosta (w sęsie garbienia się), i piersi sprawiał wrażenie większych... ponadto działanie podczerwienią działa jakoś... bardzo rożgrzewa... asranawiam się czy 1 3mieście można znaleźć gdzieś te łóżka? jakie są wasze opienia? piszcie prosze...

Natali

Do Pana Wąsika ! Z treści Pana wypowiedzi widać, że Pan z łóżka nie korzystał, to nie może Pan zabierać na ten temat głosu. Ja jestem zwykłą klientką firmy Nuga Best i nie czerpię żadnych zysków ze sprzedaży ich łóżek. Nie kieruje mną też wiara w jego cudowne działanie, bo przed łóżkiem miałam cudowną lampę, która miała działać cuda i jednak ta sugestia na mnie nie podziałała i lampę zwróciłam po półrocznym użytkowaniu. To nie sugestia, bo wyniki badań lekarskich to potwierdzają. Zawsze miałam cholesterol powyżej 200, a po dwuletnim masowaniu na łóżku spadł do 189. Leczyłam się od 15 lat na osteoporozę i było tylko gorzej. Cieszyłam się gdy stan się utrzymywał. Po dwu latach masowania na łóżku przybyła gęstość kości o 3 %. Stwierdziła to lekarz lecząca moją osteoporozę. Bolące ręce i barki nie bolą chociaż ani ich nie smaruję maściami jak dawniej ani nie używam środków przeciwbólowych bez których nie mogłam egzystować. I to Pan nazywa sugestią ? Jeśli tak działa sugestia, to daj Boże - warto używać łóżka dla samej sugestii, po której czuję się zdrowa. Po przez rozgrzewanie krwi i poprawienie jej krążenia, łóżko działa na cały organizm i w tym przypadku ma uniwersalne działanie na wszystko. A czy Pan mi uwierzy czy nie, to już Pana strata. K.Lenartowicz, Warszawa

Krylena

To nie jest przychodnia lekarska tylko sklep i nie ma tam żadnych pielęgniarek tylko instruktorzy uczący jak się posługiwać łóżkiem. Są pewne przeciwwskazania, o których instruktorki przestrzegają. Ja używam łóżka 4 lata i jestem z niego bardzo zadowolona. Miałam bolące barki i ręce a po kilku miesiącach bóle zmniejszyły się do tego stopnia, że ból odczuwam tylko przy podnoszeniu rąk lub wyginaniu do tyłu. To duży postęp zważywszy, że jestem co raz starsza i bez łóżka bóle by się wzmagały a nie zmniejszały. Z całym przekonaniem zalecam łóżko każdemu kto tylko ma do niego dostęp. O skuteczności działania łóżka mówią zresztą korzystający z niego klienci. Ten reporter nie jest w porządku, bo bez sprawdzenia, rozpuścił nieprawdziwą plotkę ze szkodą dla firmy i dla ew. przyszłych klientów, którzy po takim reportażu zrezygnują z dobroczynnego działania tego sprzętu. KL

Krystyna

Byłam bardzo zbulwersowana reportażem na temat łóżka Ceragem, które tak bardzo poparzyło tę panią. Ja mam takie łóżko od czterech lat i masuje się na nim dwa razy dziennie, bo mi bardzo pomaga na bóle rąk i nóg. Mam 66 lat i zwyrodnienia kręgosłupa. Jestem bardzo zadowolona z łóżka i nawet zafundowałam go memu synowi, który narzekał tez na bóle rąk. Jest też bardzo zadowolony i twierdzi, że ból rąk ustąpił. Ja jestem starsza więc i choroba jest bardziej zaawansowana ale bóle są dużo, dużo mniejsze. Tym reportażem zniechęciliście wiele ludzi, którzy mogliby korzystać z tego dobroczynnego łóżka. Nie jestem ani pracownikiem firmy ani Koreanką bym miała dbać o interesy sprzedawcy. Po prostu trafiłam na tę firmę i zaryzykowałam kupując łóżko. Wszystko co mówią w sklepie na pokazach jest najprawdziwszą prawdą. Mogę to stwierdzić po czterech latach użytkowania łóżka. Krystyna Lenartowicz, Warszawa

Poruszyłeś ciekawy problem. Zastanawiam się, jak to w ogóle jest z wszelakimi urządzeniami do masażu, zaraz się okaże, że wszystkie jak leci mają w sobie "coś wschodniego". Miałam raz okazję przetestować poduszkę masującą, której nazwa handlowa brzmi: poduszka masująca Shiatsu. Generalnie świetna rzecz na zesztywniałe mięśnie i nachrzaniający kręgosłup (u mnie to norma niestety). Ale wrzuciłam nazwę tej poduszki w google, myślałam, że Shiatsu to nazwa firmy, która to produkuje, a tu się okazało, że to jakaś japońska metoda masażu. No i nie wiem, urządzenie bardzo fajne, bo sobie siedzisz i czytasz gazetę, a twoje plecy masuje i nagrzewa elektryczna poducha, wygodne i praktyczne rozwiązanie. Za chwilę się okaże, że w ogóle masaż to zuuuoooo.

Grzeb

Witam, ostatnio niepokoił mnie problem łóżek firmy Nuga Best - stoi takie jedno w moim domu, rodzice codziennie z niego korzystają. CHodzi w nich o to, że nagrzewają ciało oraz je masują. Pamiętałem że w opisie było coś związanego ze wschodem dlatego zacząłem szukać. Oto co znalazłem: "Nuga Best jest Automatycznym Urządzeniem Leczniczym do termalnego masażu kręgosłupa, które łączy w sobie niekonwencjonalne metody leczenia takie jak: akupresura, chiropraktyka, moksoterapia, promieniowanie podczerwone - ciepłoterapia. Jest to produkt, który w miarę przesuwania się wewnętrznych projektorów wzdłuż tułowia, powoduje odblokowanie kanałów energetycznych u użytkownika oraz rozluźnia mięśnie skupione wokół kręgosłupa, wpływa pozytywnie na krążenie krwi i ogólnie działa relaksująco i odprężająco na nasz organizm." Problem w tym, że nikt z nas nie podchodził do tego jak jakiegoś cudu Wschodniego, a jak do zwykłego łóżka masującego. Przyznam się, że ten opis traktowałem bardziej jako chwyt marketingowy, który wykorzystuje modę aby zarobić. Co o tym myślicie? Pozdrawiam

Rozi

Od kilku dni korzystam z z tego urządzenia ,ku mojemu zaskoczeniu bo już po pierwszym zabiegu poczułam ulgę w odcinku piersiowym kręgosłupa,gdzie mam bóle przy poruszaniu ramion.Po drugim zabiegu doświadczyłam oczyszczania jelitowego..jestem pod wrażeniem i będę nadal korzystać gdyż mam nadzieje schudnąć i poprawić sprawność ruchową.

Teresa

Autor: Teresa , dodana 02.12.2013r. Od tygodnia Nuga Best jest w Poznaniu.Chodzę tam i rewelacja. Już mogę głową poruszać i mnie nie boli! Miła i poradna obsługa. Duży szacunek dla obsługi i Prezesa!

Asia

Witam serdecznie.Do Nuga bestu trafiłam z chorym mężem po wypadku samochodowym przez Panią która dała mi ulotkę , a która już od dawna korzystała z zabiegów. Mój mąż od wypadku jeździł na wózku inwalidzkim . Po trzecim zabiegu mąż wstał z wózka i wrócił do domu na swoich nogach. Obecnie chodzimy na nuga best już od miesiąca , mąż porusza się samodzielnie , wózek nie jest mu potrzebny .Ja też korzystam z zabiegów. Czuję się bardzo dobrze , bolał mnie kręgosłup , miałam poddać się operacji , ale teraz czuję się tak dobrze , że operacja nie jest już potrzebna . Masaże pomogły mi też w innych schorzeniach . Zachęcam wszystkich chorych do korzystania Ceragemu , nic to nie kosztuje bo zabiegi są darmowe , a wiele można zyskać , zdrowie i dobre samopoczucie .Pozdrawiam wszystkich serdecznie , a szczególnie pracowników Ceragemu którzy dbają o nasze zdrowie .

Barbara

witam,od czerwca chodzę na nuga best w Poznaniu mam wiele schorzeń jak większość z nas może nie uwierzycie ale pomaga i to na wiele schorzeń. Mam problemy z żołądkiem,kolanami,żylaki nocne skurcze nóg,wszystko minęło ale korzystam systematycznie i mam zawsze na myśli to że jak przestane chodzić to wszyto może powrócić.Dziękuje bardzo państwu J.D.Wieczorek za decyzje że zdecydowali się żeby umożliwić mieszkańcom korzystanie z ceragemu..

Renata i Henryk

O "Nuga Best" dowiedzieliśmy się od sąsiadki,która była bardzo zadowolona z efektów korzystania z Waszego urządzenia; my korzystamy od niedawna, mamy za sobą zaledwie kilka zabiegów, a już widzimy pozytywny wpływ na nasze zdrowie i ogólne samopoczucie tzn.zdecydowanie zmniejszyła się bolesność kręgosłupa, biodra, kolana, poprawiła się jakość snu oczywiście pozytywnie.Bardzo miła i profesjonalna obsługa.POLECAMY wszystkim; i tym co coś dokucza i tym zupełnie zdrowym.

Teresa

Serdeczne podziękowanie dla Nuga Best, Poznań, ul. Prusa 20 za 100 zabiegów, które pomogły mi na ustąpienie : refluksu, ustąpiły szumy w uszach,omdlenia, suche oko,zawroty g łowy, ustąpiły skurcze nóg, drętwienie rąk, lepszy sen, lepsze widzenie.

gerard

Korzystam z łóżka od dwóch miesięcy. Łóżko "wyciągnęło" mnie z depresji. Podziękowania dla Nuga Best za to cudo.

mira ludwikowska-gromadka

Dziś miałam 141 zabieg i jestem szczęśliwa, bo 14 lat cierpiałam na nieznośny ból kolana a teraz wchodzę po schodach i bólu nie czuję.Nie od razu ustąpił ale byłam cierpliwa i po 28 zabiegu ból odszedł w zapomnienie.Wielki ukłon dla tych co stworzyli to wspaniałe urządzenie dając szansę na komfort życia bez bólu.Mieszkańcy Bytomia dostali szansę od firmy Nuga Best ,korzystajcie polecam z całego serca , ja czuję się jakby ubyło mi co najmniej 10 lat .

Zostaw merytoryczną opinię o NUGA BEST PL - Polska

• Jak się pracuje w NUGA BEST PL?

Zobacz opinie na temat firmy NUGA BEST PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NUGA BEST PL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 41 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NUGA BEST PL?

Kandydaci do pracy w NUGA BEST PL napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NUGA BEST PL