Opinie o Katcon Polska Sp. z o.o. w Pass

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Katcon Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Katcon Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katcon Polska Sp. z o.o. w Pass

Pioter

Ja też pozdrawiam Piotrka uwielbiam jak przyjdzie naprawić coś z tą swoją skwaszoną miną i te jego ruchy haha Ktoś się weźmie za ten dział? Bo nie pomijając magazyn to ten jest najgorszy.

Dżoł

Ja również pozdrawiam Piotra super gościu to co ma zrobić w tygodniu zrobi w weekend na 100% i 200% :D I to jest prawidłowe podejście do pracy. Ludzie z biura itd przy zebraniach na tablicy spędzają około godziny i nic nie wnosi zmian "no tak godzinka minie i mniej pracy będzie " Ps Weźcie się za robotę i wprowadzać zmiany na zakładzie.

Bush

Ukrainiec niszczy samochody i nikt z tym nic nie robi, a potem są sprzedawane za śmieszne pieniądze pracownikom. Można dobrze się dorobić na tym interesie. A tak to firma spoko jest, nie ma co narzekać.

Waldemar

Wy myślicie że co? Ze za siedzenie na (usunięte przez administratora) mozna zarobić pieniążki? Jeśli tak to macie rację, ściągam sobie właśnie neonowke w 4k, wifi śmiga elegancko, nie to co na wsi. Ogólnie praca malo wymagająca i jedynie co trzeba zrobić to odbic sie kartą przy drzwiach.

Czy rekrutacja na stanowisko Spawacz w firmie Katcon Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Atom

Firma ogólnie porażka praca monotonna rzadko kiedy 2500netto wyciagniesz człowieka traktują jak śmiecia liczy się tylko wynik końcowy premia zawsze zabrana jak jest to śmieszne może 11%12% max... Nie ma co się starać wszystko zepsute gdy zgłaszasz awarie do mechanika to on przychodzi i mówi że tak musi być bo nie ma części żeby naprawic.... No a biuro to same nieroby chodzą tylko i zglądają ręce tylko w kieszeni i myślą że są super a takie głąby ze bez komputera nic nie potrafią zrobić... Dajcie sobie spokój z tą firmą totalne (usunięte przez administratora)

Gustawo tak tu dobrze i świetnie a bardzo duzo osob nawet nie dostalo podwyżki bo za krótko pracuje a dzien po pseudo podwyżkach przychodzi ktos z biura i mowi ze beda podniesione normy no super swietnie

Kiler

Gustawo weź się ogarnij zarobki do bani i atmosfera też. Powiesz zawsze że jest wszystko dobrze bo jesteś dyrektorem.... To nie Meksyk....

@Kiler

Kiler to co ty jeszcze robisz w tej firmie??? Znajdź coś lepszego skoro tak ci zle Ja tam lubie ta prace a narzekacze takie jak ty to tylko lenie i podpruwacze

@ja

Jasne że nie pracuje już tam szybko przejrzałem tą firmę i się ogarnąłem... Premia zawsze zabrana narzędzia popsute złomu w pytę i kto winny produkcja..... Tam pracują tylko barany i konfitury... Chcesz to se pracuj.... ja hahaha...

krasnal
@Kiler

Kiler jak w nowej firmie?. też smarujesz o niej takie opinie??? hahahaha

Gustavo

Praca super, extra zarobki i miła atmosfera!

レインボーフレンド、マザーファッカー

Najlepszy pracownik to Karol.B, jak patrzę w jaki sposób on sprawdza te katalizatory, to dzień staje się lepszy. Ten tęczowy przyjaciel nadaje charakteru tej firmie i serdecznie go Pozdrawiam. Ogólnie praca lekka i i bardzo przyjemna. Polecam!

Lipa

To ludzie ludziom zgotowali ten mordor. Dobrze że są wyciągi które w pewnym miejscu na pewno przekraczają normy decybeli. Kiedyś ta firma była dobrym pracowadca i z chęcią wstawales na robotę. Teraz Polacy mają sajgon i ciągle pretensje z góry a wschód niepanimaju. Szczerze nie polecam, z premia nie zarobisz nawet 3netto bo praktycznie 0 nadgodzin. Od grudnia nowy kierownik produkcji, nie daje zarobić i ciągle podwyższa normy i ogląda kamery.(usunięte przez administratora)

Kiler

Nie idzćie tam do pracy trzymajcie sie z daleka tam pracuje sama Ukraina i Ćiuckowo czyli klan z Wyszogrodu zarobki też do bani liczy się tylko ilość nie jakość. Jestes znojomym lidera i wchodzisz mu w (usunięte przez administratora) to jesteś gość wtedy możesz liczyć na awans ten zakład to (usunięte przez administratora) i tyle.... Pozdrawiam

Moneta

Oszczędności kolego i jeszcze raz oszczędności

Czary mary

Na jakie zarobki netto można liczyć?

Śpiący
@Czary mary

2500zl netto i praca 3 zmianowa, jeżeli chcesz tam pracować to unikaj lidera Macieja Cz. Gdyż jest on osoba niekompetentną niezna się w tej dziedzinie nic a chce rządzić, zwalnia ludzi jeżeli jest ktoś za mądry, a dziewczynkom które mu się wdzięczą i są uległe potrafi nawet załatwić awans do biura

Na jaką zmianę najlepiej trafić?

Dziki

Na jakie zarobki można liczyć 3 z przodu będzie?

Rekrut
@Dziki

Niestety ale 3 tysiące żeby z przodu było to trzeba przyjść w w każdą sobotę do pracy, a w tej firmie tylko znajomi liderów i osób tam pracujących trochę dłużej mogą przyjść w sobotę pozostali pracownicy 2500zl max

@Rekrut

A jak wygląda praca z tego co mi wiadomo spawają "roboty" czy praca jest ciężka i stresująca? Można liczyć na premie do zmian i jakieś pakiety np karty multisport?

Easy
@Rekrut

Dla spawacza 2500 poważnie?

Dziki

Dzięki wielkie za odpowiedź. Co do stawki 2500 dla spawacza trochę straszy. Pozdrowionka dla Ciebie i wszystkiego dobrego

W sumie

Przyjmij się to zobaczysz haha

Amigo

zaczyna się robić właśnie coraz to gorzej wcześniej było o wiele lepiej

Rekrut

Nic dodać nic ująć

Henry14

Jak wygląda praca w firmie, na jakie zarobki można liczyć na starcie jaka atmosfera w zakładzie ?

Rudolf
@Henry14

Ja też jeszcze tam pracuję i nie polecam obecnie tej firmy, atmosfera kiedyś była dobra teraz niestety ale się popsuła, jest tam wyścig która zmiana zrobi więcej to w nagrodę dostanie pizzę od szefostwa, nowy kierownika szuka oszczędności u pracowników produkcij obcina premie, podnoszą normy na produkcij, liderzy są naganiaczami, nie szanują pracowników, ja osobiście jestem w trakcie szukania innej pracy nie polecam

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Katcon Polska Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Rudolf

Niestety tylko po znajomości się można tam rozwijać w sensie awans, jesteś kolega lidera to masz szansę rozwoju, pozostali pracownicy są traktowani jak niewolnicy marne grosze się teraz tam zarabia, warunki bardzo szkodliwe dla zdrowia nie polecam firmy

Amigo

Robi się coraz gorzej a lepiej napewno nie będzie zobaczymy jak będzie od teraz czyli od nowego roku 2020

Geronimo

Pracuje w tej firmie kilka miesięcy i jakoś nie mogę się tam odnaleźć. Jedno co od razu da się zauważyć to klika z wyszogrodu, grupa wzajemnej adoracji. Soboty są dla wybrańców a inni pracownicy są pomijani. Warunki bardzo szkodliwe dla zdrowia, niby robią wyciągi ale tylko nad nową halą. Ja rozglądam się za inną praca. Plusy darmowy transport, ubezpieczenie mmedicover.

Zostaw merytoryczną opinię o Katcon Polska Sp. z o.o. - Pass

• Jak się pracuje w Katcon Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Katcon Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Katcon Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Katcon Polska Sp. z o.o.