SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.

Olsztyn

Opinie o SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.

Zuzanna

Obecnie firma poszukuje między innymi kandydatów na stanowisko Account Manager w Departamencie Sprzedaży – Specjalista ds. finansowania sprzętu rolniczego. Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie internetowej firmy. Co jako obecni pracownicy firmy możecie doradzić osobom, które rozważają aplikację na to stanowisko? Jak wygląda praca w tym dziale firmy? Wasze doświadczenie może okazać się bardzo cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając informacji na temat SG Equipment Leasing Polska jako potencjalnego pracodawcy.

rysiek

Stażysta w Dziale Projektów i Analiz - analiza biznesowa IT jest u nich poszukiwany teraz.

olo

Ogłoszenia pojawiły się w kilku województwach, dużo ludzi odeszło z SG. Niski - pytałeś o paliwo. Nie ma jakiś dziwnych norm ale bez przegięć. W samochodach zamontowane GPS-y bo kilku matołków przeginało z kilometrami. Natomiast są np. dziwne osoby , które wyleciały za mobbing z innych firm, a tu je z powrotem przyjmuje się z otwartymi ramionami i zarabiają chore pieniądze za nic. Trochę u nich popracowałem, ale teraz już bym chyba nie wrócił.

istnieje dział z 3 szefami bez jakichkolwiek podwładnych; płaca dobrze? wybranym.

Zostaw opinię o SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.