Opinie o Integrator Complex Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Integrator Complex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Integrator Complex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integrator Complex Sp. z o.o. w Kielce

Po rozmowie kwalifikacyjnej firma zaoferowała mi umowę o pracę. Wcześniej pracowałem na umowach zlecenie, co mi nie odpowiadało. Teraz czuję się bezpiecznie, ponieważ wiem że pracodawca w Pablo traktuje mnie poważnie, co więcej.. wrazie ewentualnej choroby bez problemu mogę iść na L4

hr
@Michał

Nikt Ci tyle nie da co Pablo obiecuje na rozmowie. Niestety to tylko czcze obietnice. Popracujesz do pierwszej umowy to sami się przekonacie. Apropos L4, co ma do tego pracodawca? Jak masz iść to idziesz, a jak masz zamiar pytać o pozwolenie to współczuję. Przeorają Cię w Pablo jak ugór zaperzony:)

PięknyJa

Godziwe wynagrodzenie za wykonywaną pracę oraz zainteresowanie potrzebami pracowników. Duże uznanie za to

IOZE

Witam wszystkich! Wygląda na to że źle się dzieje w firmie Pablo, skoro kolejni konstruktorzy powiedzieli auf Wiedersehen! Na dodatek ruszyła kampania wybielania firmy. Ciekawe kto jest dyrektorem tej kampanii:) Ja już kiedyś pisałem to Titanic, kurs wszyscy znają. Ciekawe tylko czy mają na tyle szalup ratunkowych.

2Pracownik22

Praca bardzo stabilna i pewna dzięki czemu będę mógł wziąć kredyt na budowę domu. Pracodawca podszedł do mnie z bardzo dużym zrozumieniem

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Sławomir56

Bardzo miła obsługa,pracownicy bardzo kompetentni i rzetelni,potrafią bardzo dobrze doradzić i pomóc.Profesjonalny dostawca.

Konrad

Bardzo dobre, godne zaufania maszyny! Do tego firma wywiązuje się z terminów, a obsługa przemiła. Polecam!

RRCustom
@Konrad

Zapraszam do mnie! Pokarzę wam jak "wspaniałe" i "niezawodne" są maszyny firmy pablo. Mogę również udostępnić materiały wideo na dowód.

Karol

Zero problemów i bardzo dobra obsługa. Z perspektywy Klienta zdecydowanie polecam!

Józef

Krótki termin realizacji zgodnie z zamówieniem. Było to dla mnie niesamowicie istotne. Dziękuję i pozdrawiam

Ireneusz

Potrzebowałem dla swojej firmy pakowarki. Znajomy przedsiębiorca polecił mi firmę Pablo. Kupiłem, przetestowałem, jestem zadowolony. Dobry sprzęt

Zuza

Bardzo profesjonalne podejście do klienta podczas rozmowy telefonicznej oraz wysokie kompetencje jakimi się wykazała osoba rozmawiająca ze mną. Wszystko mi wyjaśniła i rozwiała wątpliwości. Serdecznie polecam

Tadek

Niestety sytuacja rodzinna zmusiła mnie do wyjazdu na drugi koniec Polski, by zaopiekować się schorowanym ojcem. Aktualnie podjąłem pracę w podobnej firmie. Mogę szczerze powiedzieć, że warunki pracy oraz podejście do pracownika są znacznie gorsze. To jednak w Pablo panowała przyjazna atmosfera, zainteresowanie pracownikiem oraz dbałość by posiadał odpowiednie warunki pracy.

MarcinK

Długo poszukiwałem firmy, która porządnie wykona mi malowanie proszkowe felg. Odwiedziłem wcześniej kilka firm, gdzie efekt kompletnie odbiegał od mojego standardu. Znajomy polecił mi firmę Pablo. Był to strzał w dziesiątkę

Artur

Od kilku miesięcy korzystam z usług jakie oferuje ta firma. Profesjonalne podejście do klienta oraz jakość wykonywanych usług jest rewelacyjna. Nie mam żadnych zarzutów

Windom Earl

Kontakt i współpraca z tą firmą w ramach serwisu pogwarancyjnego to również porażka na tle branży. Niekompetencja i amatorka do kwadratu.

Ze swojej strony dodam jeszcze , że pracuje zawodowo od około 20 lat. Zwiedziłem już różne zakłady poznałem mnóstwo ludzi i widziałem naprawdę dużo różnych sytuacji. (usunięte przez administratora) Wieczne problemy i pretensję o najdrobniejsze wymyślone głupoty,bo jak nie było się o co przyczepić to zawsze się coś znajdzie. Człowiek jadąc do tej pracy czuł się już zmęczony tym co zastanie go na miejscu .(usunięte przez administratora) Praca na kilku stanowiskach, bo wiecznie były tutaj wakaty za te same pieniądze (usunięte przez administratora)

Niedoszły klient

Ciekawie się czyta te wszystkie wpisy. Widziałem firmę na targach, wydawało mi się że firma mega dobrze prosperująca, zgrani, uśmiechnięci ludzie na stoisku. Aż tak źle jest wewnątrz firmy? Niestety ale podziękuję za współpracę i poszukam innego producenta maszyn. Życzę wytrwałości przy takim zarządzaniu...

Kandydat Pablo

Jak firma podchodzi do pracowników którym kończy się umowa . Można liczyć na jakąś rozmowę? Jaka dostaje się umówe, dalej na czas określony czy już nieokreślony? Czy podczas przedłużania można liczyć ja jakąś podwyżkę i ile by ona wynosiła? Interesuje się praca na stanowisku w biurze projektowym. Jestem ciekawy waszych doświadczeń w tym temacie ponieważ słyszałem różne opinie i niekoniecznie były one pochlebne. Mógłby ktoś rozwiać wątpliwości?

Rysiu

W związku z dynamicznym rozwojem -poszukujemy...tak obecnie zaczynają się ogłoszenia takich firm jak ta min gdy pracownicy z jakiegoś powodu się zwalniają a firma potrzebuje skusić kandydatów do ,,pracy" (usunięte przez administratora)

Nie Pablo

He,he,he jakbym o (usunięte przez administratora)firmy o kotłów itp itp czytał.U nas też jest kilku którzy przed omawianiem czegoś nie mają argumentów ale jeśli póżniej pójdzie coś nie tak to każdy z nich rzecze ,, a nie mówiłem!?''

Jakub P

Poszukiwany doświadczony operator na ploter CNC. Zakres obowiązków: - Umiejętność obsługi ploterów sterowanych numerycznie CNC oraz wymiany narzędzi i ustawianie maszyny, - Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, prawidłowy dobór narzędzi niezbędnych do wykonywanej obróbki, - Nadzór na procesem obróbki. Wymagania: - Doświadczenie w zawodzie operatora cnc, - Dokładność i samodzielność na stanowisku pracy, - Motywacja do pracy. Oferujemy: - Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności, - Pracę w nowo powstałej i dynamicznie rozwijającej się firmie, - Przyjazną atmosferę w młodym i stale rozwijającym się zespole. Proszę o info jeśli ktoś byłby zainteresowany.

Zostaw merytoryczną opinię o Integrator Complex Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Integrator Complex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Integrator Complex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integrator Complex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 19 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Integrator Complex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Integrator Complex Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Integrator Complex Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 201 ocen.

Integrator Complex Sp. z o.o.