Opinie o Integrator Complex Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Integrator Complex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Integrator Complex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integrator Complex Sp. z o.o. w Kielce

Dawid

Polecam! Fachowa i profejsonalna obsługa.

Artur
@Dawid

A jak to wypada jeżeli chodzi o ceny?

Zero problemów, dobra oferta, otwarcie na potrzeby Klientów.

Aplikowaliście na stanowisko Specjalista ds. Zaopatrzenia w Fabryka Maszyn Pakujących „PABLO” sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy.

Pablo

Bardzo wygórowane wymagania względem wynagrodzenia. Ludzie w większości w porządku,(usunięte przez administratora)Ogromna rotacja ze względu na brak utrzymania pracowników z doświadczeniem w firmie. Zdecydowanie nie warto! No chyba, że jesteś osobą która szuka doświadczenia i liczy się z tym, że będzie traktowana z góry i nie zawsze z szacunkiem ze strony pracodawcy. Pozdro.

Pablo

Repostuje ponownie aby osoby chcące aplikować do tej firmy miały świadomość jak wygląda praca w tej firmie. Jeśli nie chcesz doświadczyć tego co poniżej i nie chcesz tracić czasu to odpuść sobie aplikowanie do tej firmy. "To duży a zarazem jeden z większych atutów". A jakie są inne atuty? Bo chyba chciałeś napisać JEDYNY. Ewentualnie pracujesz jako handlowiec i jako jedyny masz ""inne atuty". Ja pracując w biurze projektowym: - nie miałem premii, dodatków czy jakichkolwiek benefitów. - nie otrzymałem podwyżki a podczas przedłużania umowy dowiedziałem się ze nie mam co liczyć na większa wypłatę. - na pewno oferowana jest duża presja i stres gdy dowiadujesz się ze maszynę ma być zrobiona w nieosiągalnym czasie. - ktoś już pisał o przejmowaniu obowiązków po innych pracownikach. 100% prawda. Nie dość ze masz więcej roboty to musisz się wyrabiać ze wszystkim a pensja stoi w miejscu. - wieczny problem z ilością dni wolnych. Nie są wstanie odpowiedzieć na tak proste pytanie, ile mi zostało dni wolnych. Jak się samemu nie przypilnuje to może się okazać ze ci zabraknie. Odbiór dnia wolnego za wyjazd do klienta? Nie ma szans, albo będą ci robić pod górkę albo powiedzą ze ci nie przysługuje. - ogromna rotacja ludzi. To już cos powinno mówić. Ilu młodych ludzi odeszło bo mieli ambicje i chcieli się rozwijać ale zamiast w nich inwestować to się woli proponować (usunięte przez administratora) pieniądze. Osoby z doświadczeniem które znają się na swojej robocie również uciekają a po ich odejściu następuje chaos. Nie ma komu robić. - zobaczcie jak długo wiszą te same ogłoszenia o prace. Jak się wymaga Bóg wie co a proponuje niewiele wyższa pensje od minimalnej to cóż się dziwić. Dojazd sporo kosztuje. Serwisant, automatyk i z tego co widzę osoba od dokumentacji już sporo czeka na pracownika. - komunikacja z handlowcem nie istnieje. Było wiele niedopowiedzeń, często dowiadywałem się o rzeczach istotnych w momencie składania maszyny. Testowanie maszyny powinno się odbywać w dłuższym czasie aby mieć szanse na wprowadzenie poprawek. Ale jak się narzuca termin budowy maszyny bez konsultacji z projektantem to czemu się dziwić ze właściwy test maszyny odbywa się u klienta. - Najgorsze jest jednak zrzucane winny na innych.(usunięte przez administratora) Kij z tym ze pracownik nie ma wpływu na rzeczy, za które odpowiedzialna jest góra. Zawsze jest wina, że się nie domyśliłeś albo nie jesteś cudotwórca. Firma ma potencjał i ciekawe projekty ale co z tego skoro pracownika traktuje się jak maszynę i wymienia na lepszy model za każdym razem gdy trzeba w niego zainwestować. Spotykając się z ludźmi z branży słyszy się o Pablo same nieprzyjemne rzeczy. Niektórzy aplikowali ale w ostatniej chwili rezygnowali, inni chcieli by ale maja blokadę. Pracownicy, którzy pracują w Pablo kilka lat (a jest ich naprawdę niewielu) szukając okazji na boku. Ja się pożegnałem z firmą pomimo że miałem chęci zostać.

Pablo

Repostuje ponownie aby osoby chcące aplikować do tej firmy miały świadomość jak wygląda praca w tej firmie. Jeśli nie chcesz doświadczyć tego co poniżej i nie chcesz tracić czasu to odpuść sobie aplikowanie do tej firmy. 1.Brak premii miesięcznych jak i świątecznych -tylko wynagrodzenie miesięczne 2. Dostęp kartą pracownika: DO WEJSCIA NA PLAC I NA HALĘ PRODUKCYJNĄ (reszta drzwi i przejść karta nie obsługuje- np wyjścia ewakuacyjnego ), 3. W 8 godzinnym trybie pracy przysługuje 30 minutowa przerwa z czego 15 minut odrabiamy pracując dłużej (7:00-15:15) 4. Nowoczesne kamery monitorujące parking, plac , halę- każda jedna kamera ustawiona na pracownika w odległości ok 3 metrów, kamera w jadalni, kamera W SZATNI... TAK TO PRAWDA NAWET TAM !!!! 5. Ogólny zakaz parkowania na placu firmowym (można jedynie przy ulicy-gdzie zaledwie kilka miejsc) 6.Brak pasków -rozliczających miesiąc 7. Spóźnienie do pracy wiąże się z brakiem dostępu do szatni pracowniczej jak + to że 1min spóźnienia = -15 min z 8h 8. (usunięte przez administratora)

Pablo

Repostuje aby osoby chcące aplikować do tej firmy miały świadomość jak wygląda praca w tej firmie. Jeśli nie chcesz doświadczyć tego co poniżej i nie chcesz tracić czasu to odpuść sobie aplikowanie do tej firmy. Siema, zacznijmy od tego, że wysyp postów typu : wow ale świetna firma, godziwe zarobki itp. są bardziej podejrzane niż same negatywne komentarze. - podsuwanie przedłużenia umowy na ostatnią chwilę. Nejlepiej godzinę przed zakończeniem zmiany, w ostatnim dniu twojej pracy. - negocjacje wypłaty nie istnieją - zero premii i dodatkow. - coraz więcej obowiązków a wypłata stoi w miejscu. Przejmowanie obowiązków po odejściu innych pracowników to norma. 2x więcej pracy i zdziwienie, że się nie wyrabiasz. - kompletny brak komunikacji między góra i dolem. Dowiedziec się czegokolwiek od handlowca graniczy z cudem, więc albo musisz się domyślić co i jak zrobic albo za każdym razem musisz zderzać się ze ściana niekompetencji. - nie szanuje się tych o dużej wiedzy. Jeżeli ktoś już sporo porobił i wie na czym jego praca polega to się go nie tłamsi tylko walczy aby nadal pracował. Jak zabrakło kluczowego montażysty to przez pewien czas widać było chaos na dole, bo nagle trzeba było wyszkolić innych by wiedzieli jak się maszyne składa. - przerzucanie winy. Najbardziej dostaje po głowie ten na samym końcu ale handlówka zawsze cacy. - nie trzyma się wyszkolonych pracowników. Lepiej dać mniej nowemu ale dziwić się ze maszyny stoją a nie działają. Holender, chyba się walczy o tych co wiedzą i umieją sporo a nie życzy się szerokiej drogi. - z dniami wolnymi to nie szatastaj tak bo zawsze jest z nimi problem. Albo nie wiedzą ile masz albo się okazuje że ci nie przysługuje - pracownicy się cieszą jak klient zostawi swój produkt do rozdania! Wow! Cytując jednego kolegę, który już z rok nie pracuje tu (usunięte przez administratora) premia, klika paczekb makaronu, które niedługo stracą ważność"

Yuki

Rzetelnie, profesjonalnie, komfortowo, polecam.

Młokos

Z perspektywy klienta jak najbardziej polecam. Pewni i sprawdzeni!

Darek

Polecam współpracę, jakościowo absolutnie najlepsi

Jurczis

Będę wdzięczny za opinie jakie zostawicie: co od nich kupiliście i jak wpadają jeśli chodzi o jakość, cenę i obsługę?

Byku
@Jurczis

Ja mam kartoniarkę KA-10 TA i jest ok. Żadnych problemów

Bartek
@Jurczis

Mamy od nich linie pakującą AU9. Robili dla nas większą wersję bo potrzebowaliśmy maszyny na większy gabaryt.

Lucky
@Jurczis

Mam kilka maszyn od nich. Miedzy innymi linie rozlewnicze, zakręcarki czy tubiarki. Wszystko działa dobrze. Awarii nie ma. Maszyny pracują tak jak miały pracować. Cenowo naprawdę ok, bo inne konkurencyjne firmy rzucały kwoty o kilkanaście procent wyższe. Polecam

Darek
@Jurczis

Mamy od nich owijarki Autowrap i dobrze działają. Teraz planujemy kolejny zakup maszyny od nich.

Miłosz

Kolejna maszyna od Pablo i znów wyłącznie pozytywne odczucia. Jakoś produktu z górnej półki

Sun

W firmie bardzo fajni ludzie. Napewno bardzo pomocni. Jeśli chodzi o samego szefa również jest równy gość, a nie taki jak o nim piszą. Także ludzie super to samo mogę powiedzieć o pracy którą się wykonuje

Lucky

Polecam, bo maszyny robią naprawdę dobre

Chmura

Firma funkcjonuje na bardzo dobrze rozplanowany logistycznie systemie. Jestem z tego bardzo zadowolony jak i moi koledzy

@Chmura

Jaki to bardzo dobry logistyczny system na którym pracujecie ? możesz powiedzieć coś więcej ?

Skowron

Kupione dwie maszyny, teraz planuję zakup trzeciej. Profesjonaliści, którzy potrafią doradzić.

Jeremi

Firma bardzo porządna. Elegancko przedstawiają info o produkcie. To się ceni

Bartek

Fantastyczna obsługa klienta! Bardzo polecam, mega pomocni, szybki kontakt.

Byku

Cena i jakość ok. Maszyna sprawuje się dobrze i spełnia swoją rolę w 100%

Hejhej

W firmie dobrze. Ważną role odgrywa sprawna i prosta komunikacja między pracownikami a szefem. Dużo to ulatwia

Hejhej

Zostaw merytoryczną opinię o Integrator Complex Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Integrator Complex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Integrator Complex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integrator Complex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 19 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Integrator Complex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Integrator Complex Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Integrator Complex Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 201 ocen.

Integrator Complex Sp. z o.o.