Opinie o Integrator Complex Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Integrator Complex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Integrator Complex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integrator Complex Sp. z o.o. w Kielce

Dawid

Polecam. Współpraca z firma Pablo układa się bardzo dobrze. Pełen profesjonalizm i w 100% fachowe podejście do Klienta.

Maszyna

Dobre maszyny= sprawne działanie firmy. Niemal całe wyposażenie swojej firmy mam stąd. Jestem zadowolony. Wszystko działa jak należy, a w mojej działalności panuje ciągłość bez żadnych zbędnych usterek

Były

Brak jakiejkolwiek komunikacji z handlowcami. Nie potrafią podać informacji istotnych i potrzebynch do rozpoczęcia projektowania. Pokrętna droga człowiek się dowiaduje jakie warunki ma spełniać maszyna! Nagle zmiany zdania gdy maszyna jest na ukończeniu i danie z łaski niewielkiej ilość czasu do wprowadzania ważnych poprawek. Projektanci powinni dostawać wykaz, już na samym początku, jak powinni wykonać maszyne a nie prosić się, wypisywać, pilnować handlowców by z łaski swojej określili się jakie warunki postawił klient.

Przemysław

Stan moich wcześniejszych urządzeń miał wiele do życzenia. Dobrym ruchem było pozbycie się go i kupno nowego. Z polecenia dobrego znajomego zakupy dokonałem w Pablo. Ja jestem zadowolony z nowych maszyn i mój przyjaciel rownież że udał mi się zakup.

Były

Potwierdzam niestety.

Króliczek

Pracując tu jest dobrze. Wyrozumiała "góra". Można się normalnie po ludzku dogadać. A nie jak w poprzedniej firmie słuchać pretensji, bo chciałem tylko porozmawiać. Od razu inaczej człowiek inaczej się psychicznie czuje, jak spotyka się z ludzkim podejściem.

Bardzo dobra oraz pomocna firma. W niej miałem możliwość zakupu zaopatrzenia dla swojej działaności. Nabyłem super jakości linie rozlewniczą. Działa jak należy. Nie ma z nią żadnych problemów. Wszytko ok

Super_pracownik
@Adam

Pracujący

Kontakt z firmą miło wspominam. Potrafią odebrać telefon i odpisać na maila w szybkim tempie. Jest to dla mnie duży plus bo nie mam czasu na rozległe w czasie rozmowy. Tutaj przebiega to wszystko sprawnie

WszystkoOK

Maszyny sprawdzają się super. Aż człowiekowi robi się miło, że nie wyrzucił pieniędzy w błoto. Bardzo trafiony zakup zakręcarki i owijarki palet.

Praca_wre

Ploter frezujący, jest niezbędny w mojej firmie. Korzystam z niego na co dzień. Ploter zakupiony w Pablo to dobry wybór, ponieważ działa jak należy, nie pojawiają się żadne problemy podczas użytkowania. Wszystko ładnie, sprawnie przebiega.

Bzdura
@Praca_wre

Pablo nigdy nie produkowało ploterów! Czyli, albo pomyliłeś forum, albo jesteś handlofcem z Pablo:)

Praca_wre
@Bzdura

Zerknij na ich stronę ;)

@Praca_wre

Firma Pablo nie produkuje żadnych ploterów cnc. Coś się Tobie pomyliło.

Przedsiębiorca

Mimo, że mam małe, lokalne przedsiębiorstwo to pojawiło się u mnie zapotrzebowanie na owijarkę palet. Długo szukałem odpowiedniej, bo zazwyczaj jakość nie szła w parze z ceną. Firma Pablo zainteresowała mnie. Złożyłem zamówienie. Wszystko działa jak należy. Dziękuję i pozdrawiam

Wiktor

W dobie zakupów wykonywanych przez internet mój sklep zyskał na popularności. Potrzebowałem więcej sprzętu, żeby wszystko szło sprawniej oraz by wszystko przebiegało płynniej. Kupiłem tutaj kilka maszyn. Wszystkie OK, daje im 10/10

SuperStaszek

Wykonałem ryzykowny krok, bo prawie wszystkie oszczędności przeznaczyłem na wymianę całego sprzętu w mojej firmie.. na bardziej nowoczesny i wydajniejszy. Na szczęście się nie zawiodłem. Ten od PABLO dobrze się sprawdza, a co najważniejsze działa sprawnie

BardzoMiło

Bardzo fajna atmosfera panuje w firmie w okresie świątecznym. Ludzie sympatyczni, uśmiechnięci. Bardzo pozytywny czas. Człowiek fajnie się czuje.

Zajączek

Ta firma produkuje tylko prototypy dla jednorazowych klientów. Maszyn są źle wykonane, zaprojektowane, wytworzone. Szmelc! Nie dajcie się nabrać!

Krzysztof

Rewelacyjny zespół, który się przykłada do swojej pracy, słucha klienta. Pomimo wysokiego poziomu wykonywanych usług, oraz super jakości produktów, firma zachowuje ceny rynkowe. Za to ode mnie otrzymuje Pablo otrzymuje ode mnie ogromny plus.

Ireneusz

Jako przedsiębiorca działający w branży kosmetycznej musze zwracać szczególną uwagę na jakość maszyn, które pracują z moim produktem. Posiadam kilka urządzeń od PABLO i żadna z nich mnie nie zawiodła. Bardzo polecam!

Pączuś

Jest to firma, w której skład wchodzą fachowcy z dłuższym doświadczeniem. Każdy pracownik może się poszczycić bogatą wiedzę w zakresie oferowanych przez firmę produktów oraz usług.

Potencjalny klient

Byłem ostatnio na wizytacji w firmie. Projektują, produkują, maja bardzo dużo maszyn i zleceń ale mnie to nie dziwi bo wyglądają bardzo profesjonalnie i to co mi pokazali było naprawdę Ok. Opinie świadczą o tym jakby to był jakiś garaż produkcyjny ale bywałem w wielu firmach w naszej PL i naprawdę robią wrażenie. Hejt według mnie przesadzony.

Z.
@Potencjalny klient

Widział Pan piękne pudełko ale nie zna Pan jego zawartości. Czy poprzez nieuzasadniony hejt rozumie Pan wypowiedzi innych klientów czy opinie pracowników?

Albercik

Współpraca z Pablo to czysta przyjemność. Realizacja frezowania przebiegła na najwyższym poziomie. Dołączam się do grupy zadowolonych klientów.

Zostaw merytoryczną opinię o Integrator Complex Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Integrator Complex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Integrator Complex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integrator Complex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 19 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Integrator Complex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Integrator Complex Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Integrator Complex Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 201 ocen.

Integrator Complex Sp. z o.o.