Opinie o Integrator Complex Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Integrator Complex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Integrator Complex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integrator Complex Sp. z o.o. w Kielce

Ludwikkk

Mam owijarkę palet, którą zakupiłem w tej firmie. Wszystko śmiga jak należy. W trakcie pracy tej maszynie jeszcze nie zdarzyło się zaciąć, tak jak w przypadku poprzedniej, którą miałem z innej firmy. Jestem bardzo zadowolony, bo jednak sprawny sprzęt znacznie ułatwia pracę.

SolidEdge

Miałem aplikować do tej firmy na stanowisko konstruktora, ale z tego co tu czytam to żadna poważna firma tylko jakiś warsztat ślusarski specjalizujący się w drobnych robotach. Powiedzcie czy to prawda, że robią tylko stelaże do mebli i drobne naprawy?

Ziomeczek

Sporo ofert pracy widzę. Dużo się osób pozwalniało czy nadal szukamy osób do "młodego i dynamicznego zespołu"?

•Albert•

Zakup kartoniarki, trafiony. Działa zgodnie z przeznaczeniem. Wykonana z solidnych materiałów. Maszyna sprawnie funkcjonuje. Jestem zadowolony

Leszno
Mateusz

Profesjonalne podejście do klienta, fachowość i profesjonalizm . Przyjechałem z nieciekawym pęknięciem ramy rewerowej a wyjechałem z bardzo ładnym spawem w miejscu pęknięcia.

Mirosław

Zakup zrealizowany ponad rok temu. Mają sprzęt bardzo przyzwoitej jakości. Oferta sprzedaży również bardzo przyzwoita jak i atrakcyjna cenowo.

Beatka$

Bardzo serdecznie polecam współpracę! Jestem zachwycona stelażami pod blat industrialnego biurka i toaletki . Jakość spawów oraz ich wizualna strona nie mają sobie nic do zarzucenia

Potwierdzacz
@Beatka$

HAHAHHAHAHAHAHAHHA

Jurek

Podczas transportu uszkodziłem sobie rantówkę do cyklinowania podłóg. Maszyna pospawana perfekcyjnie i bez żadnego narzekania ze się nie da.

Żuczek42

W firmie pracują serdeczni i życzliwi ludzie. Chętnie udzielają odpowiedzi na pytania, są skorzy do pomocy. Jest to bardzo fajna sprawa, bo nowa osoba bez skrępowania może poprosić o pomoc

ABC

Byłem pracownikiem tej firmy przez pewien czas. Fajni ludzie, fajna atmosfera, fajne warunki

CBA
@ABC

Skoro tak super to czemu pracowałeś tylko przez pewien czas? Super atmosrefa, super warunki, super wszytko a jednak już nie pracujesz. Osoba spamująca komentarze o tym jaka ta firma jest SUPER, weź sprawdzaj co piszesz przed dodaniem i oprócz SUPER plusów daj trochę NIE SUPER opinii żeby uwiarygodnić swoje komentarze.

ABC
@CBA

Szersze myślenie naprawdę nie boli. Ale odpowiadając już Ci na pytanie, musiałem rozwiązać poważniejsze sprawy rodzinne, które niekoniecznie obejmują Polskę. Miłego dnia

Szybko

Ekspresowe wykonanie ( frezowanie) , bez zbędnego odwlekania w czasie. Przykład tego, że jak się chce szybko przyjąć zlecenie klienta to można, polecam

Klara

Pełen profesjonalizm! Pan z którym rozmawiałam to osoba znająca się na rzeczy, kontakt z nim to prawdziwa przyjemność.

Potwierdzacz

Czyli ten monoline nie taki wspaniały jak zapowiadał handlowiec? Znam tych bolków zrobią wszystko żeby sprzedać linię bądź maszynę, a jak tylko przychodzi co do czego to nic nie wiedzą i nie ich wina i zwalają winę na opakowanie że słabo wykonane. Ale co tu się dziwić jak oni tylko mają sprzedawać. Handlowcy nie mają wiedzy technicznej, sam miałem okazję niejednokrotnie się o tym przekonać.

Pracowity

Byłem na rozmowie, bardzo pozytywne odczucia i bez stresu. Pierwszy raz nie było tej sztucznizny jak w korpo

Stanisław

Kontakt z firmą bardzo na plus : komunikatywni, techniczni, konkretni ludzie. Z montażem nie było żadnych problemów, był bardzo szybki.

SpróbujToUsunac

Siema, zacznijmy od tego, że wysyp postów typu : wow ale świetna firma, godziwe zarobki itp. są bardziej podejrzane niż same negatywne komentarze. - podsuwanie przedłużenia umowy na ostatnią chwilę. Nejlepiej godzinę przed zakończeniem zmiany, w ostatnim dniu twojej pracy. - negocjacje wypłaty nie istnieją - zero premii i dodatkow. - coraz więcej obowiązków a wypłata stoi w miejscu. Przejmowanie obowiązków po odejściu innych pracowników to norma. 2x więcej pracy i zdziwienie, że się nie wyrabiasz. - kompletny brak komunikacji między góra i dolem. Dowiedziec się czegokolwiek od handlowca graniczy z cudem, więc albo musisz się domyślić co i jak zrobic albo za każdym razem musisz zderzać się ze ściana niekompetencji. - nie szanuje się tych o dużej wiedzy. Jeżeli ktoś już sporo porobił i wie na czym jego praca polega to się go nie tłamsi tylko walczy aby nadal pracował. Jak zabrakło kluczowego montażysty to przez pewien czas widać było chaos na dole, bo nagle trzeba było wyszkolić innych by wiedzieli jak się maszyne składa. - przerzucanie winy. Najbardziej dostaje po głowie ten na samym końcu ale handlówka zawsze cacy. - nie trzyma się wyszkolonych pracowników. Lepiej dać mniej nowemu ale dziwić się ze maszyny stoją a nie działają. Holender, chyba się walczy o tych co wiedzą i umieją sporo a nie życzy się szerokiej drogi. - z dniami wolnymi to nie szatastaj tak bo zawsze jest z nimi problem. Albo nie wiedzą ile masz albo się okazuje że ci nie przysługuje - pracownicy się cieszą jak klient zostawi swój produkt do rozdania! Wow! Cytując jednego kolegę, który już z rok nie pracuje tu "zajebista premia, klika paczekb makaronu, które niedługo stracą ważność"

Ann

Bardzo negatywnie wspominam czas spędzony w tej firmie. Wykonywałam najbardziej żmudną pracę jaką było tworzenie dokumentacji technicznej. Totalnie wypalająca czynność. Atmosfera bardzo napięta i dziwna. W dziale gdzie pracowałam było spoko chociaż kierownik za bardzo wymagający. Po zakończeniu pierwszej umowy nie otrzymalam ani grosza podwyżki, a przy drugiej odeszłam bo chcieli mnie (usunięte przez administratora)w kwestii wynagrodzenia. Ogólnie nie polecam.

Prawdziwa Ann
@Ann

Nie wiem kto tu się podemnie podszywa, ale robi to nieźle ;) powiem tak... Chłopaki byli super. Dużo pomagali, tłumaczyli, podpowiadali. Dzięki wielkie za poszerzanie wiedzy, nie tylko dla automatyków, ale przedewszystkim dla montażu. ( w aktualnej pracy sporo z tego wykorzystam :)) Z działu automatyków pozdrawiam mojego mistrza i senseja :P jeżeli chodzi o pensje... To niestey prawda a baaaardzo nie lubię jak mi się kłamie prosto w oczy. Wypaplanie ile dostają inni na starcie w pracy (w tej firmie) nie poprawiło mojej oceny (nawet moja kwota, która chciałam zarabiać nie zbliżyła się do tego co dostawali inni). Dziecinnie zachowanie, nie trakowanie jak na równi z innymi, a co najgorsze dogadywaanie się na korytarzu w biegu albo podsuwanie pod nos dokumentów, (bo może ona nie przeczyta ich). Podpowiem ze pracowałam prawie za najniższa krajowa - a chciałam zacząć zarabiać a nie tylko oszczędzać na dojazd. Ale ten kto za mnie pisze... Weź chociaż imię zmień albo pseudonim wymyśl, ok?

Super

Bardzo fachowe podejście. Wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami. Polecam.

Andrzej\\

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Z czystym sumieniem wystawiam 5 gwiazdek i moim zdaniem to najlepsza firma tego typu.

Józef

Firma, która zasługuje na pochwałę. Bardzo dobre ceny usług. Profesjonalne doradztwo, pracownicy mają sporą wiedzę oraz doświadczenie. Instalacja wykonana szybko i sprawnie.

Zadowolony

Bardzo porządny i profesjonalny zakład. W Dobrych pieniądzach wykonano mi usługę, taką jaką potrzebowałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Integrator Complex Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Integrator Complex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Integrator Complex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integrator Complex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 19 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Integrator Complex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Integrator Complex Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Integrator Complex Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 201 ocen.

Integrator Complex Sp. z o.o.