Opinie o Integrator Complex Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Integrator Complex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Integrator Complex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integrator Complex Sp. z o.o. w Kielce

Blue

Firma wiarygodna. Zyskała moje zaufanie jako pracownika. Nie ma żadnych problemów z niczym. Terminowe wypłaty

Tomasz

Dzięki za współpracę. Dobra cena i fachowa obsługa.

Franciszek

Jestem zadowolony z maszyn jakie ma firma oraz tego w jaki sposób ona funkcjonuje. Szybko, prosto i bez żadnych komplikacji nabyłem to co chciałem. I oto chodzi. Klient wszędzie powinien być tak obsługiwany. Pablo, duży plus

Kamil

Porozumienie się z firmą i dokonanie zakupu było bardzo szybkie, sprawnie i dokładne

z.z.z

"To duży a zarazem jeden z większych atutów". A jakie są inne atuty? Bo chyba chciałeś napisać JEDYNY. Ewentualnie pracujesz jako handlowiec i jako jedyny masz ""inne atuty". Ja pracując w biurze projektowym: - nie miałem premii, dodatków czy jakichkolwiek benefitów. - nie otrzymałem podwyżki a podczas przedłużania umowy dowiedziałem się ze nie mam co liczyć na większa wypłatę. - na pewno oferowana jest duża presja i stres gdy dowiadujesz się ze maszynę ma być zrobiona w nieosiągalnym czasie. - ktoś już pisał o przejmowaniu obowiązków po innych pracownikach. 100% prawda. Nie dość ze masz więcej roboty to musisz się wyrabiać ze wszystkim a pensja stoi w miejscu. - wieczny problem z ilością dni wolnych. Nie są wstanie odpowiedzieć na tak proste pytanie, ile mi zostało dni wolnych. Jak się samemu nie przypilnuje to może się okazać ze ci zabraknie. Odbiór dnia wolnego za wyjazd do klienta? Nie ma szans, albo będą ci robić pod górkę albo powiedzą ze ci nie przysługuje. - ogromna rotacja ludzi. To już cos powinno mówić. Ilu młodych ludzi odeszło bo mieli ambicje i chcieli się rozwijać ale zamiast w nich inwestować to się woli proponować (usunięte przez administratora) pieniądze. Osoby z doświadczeniem które znają się na swojej robocie również uciekają a po ich odejściu następuje chaos. Nie ma komu robić. - zobaczcie jak długo wiszą te same ogłoszenia o prace. Jak się wymaga Bóg wie co a proponuje niewiele wyższa pensje od minimalnej to cóż się dziwić. Dojazd sporo kosztuje. Serwisant, automatyk i z tego co widzę osoba od dokumentacji już sporo czeka na pracownika. - komunikacja z handlowcem nie istnieje. Było wiele niedopowiedzeń, często dowiadywałem się o rzeczach istotnych w momencie składania maszyny. Testowanie maszyny powinno się odbywać w dłuższym czasie aby mieć szanse na wprowadzenie poprawek. Ale jak się narzuca termin budowy maszyny bez konsultacji z projektantem to czemu się dziwić ze właściwy test maszyny odbywa się u klienta. - Najgorsze jest jednak zrzucane winny na innych. Handlowiec, kierownictwo często chcąc ratować swoja du(sz)e, wskazywał winne na innych pracowników. Kij z tym ze pracownik nie ma wpływu na rzeczy, za które odpowiedzialna jest góra. Zawsze jest wina, że się nie domyśliłeś albo nie jesteś cudotwórca. Firma ma potencjał i ciekawe projekty ale co z tego skoro pracownika traktuje się jak maszynę i wymienia na lepszy model za każdym razem gdy trzeba w niego zainwestować. Spotykając się z ludźmi z branży słyszy się o Pablo same nieprzyjemne rzeczy. Niektórzy aplikowali ale w ostatniej chwili rezygnowali, inni chcieli by ale maja blokadę. Pracownicy, którzy pracują w Pablo kilka lat (a jest ich naprawdę niewielu) szukając okazji na boku. Ja się pożegnałem z firmą pomimo że miałem chęci zostać.

Igor

Mam sprzed dostarczony od (usunięte przez administratora). Pełna profesja. Zakup przebiegł bezproblemowo a produkt dostarczono do mnie z pełną dbałością żeby nic mu się nie stało

Szymon

Współpraca fajnie przebiega. Czuje, że sie rozwijam tu pracując

Akradiusx

Fajnie, że osoba będąca po drugiej stronie słuchawki ma pozytywne nastawienie do rozmowy z klientem, a nie robi to jak za karę. Takie zachowanie bardzo zachęca do dalszej rozmowy i świadczy o profesjonalizmie konsultanta

Stasiek

Jestem zadowolony z firmy. Transakcja przebiegła bezproblemowo

Happy

Wszystko bardzo ok. Można normalnie skontaktować się z firmą. Łatwy kontakt

Boyboy

Jak dla mnie wszystko wporządku w pracy. Z szefem można się normalnie dogadać jak z człowiekiem. Brak patrzenia na pracownika z góry.

Eryk

Jestem zadowolony z maszyny jaką posiadam od Pablo. Dobrze działa a to kasy najważniejsze

Yyyab

Czytając wszystkie komentarze jest mi bardzo przykro przez to ile zawiści jest w ludziach. Nie rozumiem jak można nie lubić człowieka tylko przez to, że nie wykonuje dokładnie tego co by chcieli. Tym się odwołam o wszystkich opiniach o szefie. Człowiek wporządku. Ma wymagania jak każdy. Jeśli komuś nagle się nie chce wykonywać swoich obowiązków to sorry

Jan

Mam drogi sprzęt kupiony 10 lat temu. Dlatego też niechętnie myślałem o wymianie maszyny panującej w folie termokurczliwą, mimo że jej stan miał już wiele do życzenia. Jak przestała działać to już nie miałem wyboru. Z ogromnym pokładem zaufania zrobiłem zakup w Pablo. Na moje szczęście maszyna działa bez zarzutu. Polecam te firmę jeśli ktoś ma dylemat

Bartosz

Baaaardzo mało jest uczciwych firm. Już na kilku się zawiodłem. Ale musiałem kupić owijarke palet. Wierzyłem na słowo znajomemu który polecił mi Pablo. I tym razem jego porada mnie nie zawiodła. Jestem zadowolony z zakupu w tej firmie!

Szybki

Dla mnie OK. Tyle napisze bez zbędnego rozpisywania się. Zakrętarka działa zgodnie z przeznaczeniem. Nie występują awarie

RRobertt

Niekiedy firmy działają w ten sposób … byle by sprzedać produkt i kontakt się urywa. Tutaj spotkałem się z odwrotną sytuacją. Kiedy raz musiałem zadzwonić i zadać pytanie donośnie kupionej już maszyny. Normalnie odebrano ode mnie połączenie i odpowiedziano na pytanie. Tak więc wizerunek firmy jeszcze bardziej podniósł się w moich oczach

Edek

Fajnie że chcąc kupić jeden przedmiot nie wciskają ci kilku innych. Prosta komunikacja, proste odpowiedzi. Sam zakup również przebiegł bez komplikacji. Polecam

Bronek

Zadzwoniłem do firmy, żeby dowiedzieć się co nieco o zaklejarce kartonów. Obiecano mi wysokiej jakości produkt i solidne jego wykonanie. Po otrzymaniu zaklejarki mogę już wyrazić swoją opinie. Nie rzucili słów na wiatr. Faktycznie jest to co obiecali.

Seweryn

Linie rozlewające i zakrętarka zawsze były u mnie maszynami najbardziej wadliwymi/ najczęściej się psującymi. Co chwile coś. Wkoncu puściły mi nerwy i wszystkie wymieniłem. Szukając kolejnych kierowałem się dobrymi opiniami. Moją uwagę przykuła firma PABLO. Skontaktowałem się z nią, zadałem najważniejsze dla mnie pytania i zdecydowałem się na zakup. Nie żałuje. Sprzęt funkcjonuje tak jak powinien, a jego solidne wykonanie dodatkowo podkreśla wysoką jakość

Zostaw merytoryczną opinię o Integrator Complex Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Integrator Complex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Integrator Complex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integrator Complex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 19 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Integrator Complex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Integrator Complex Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Integrator Complex Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 201 ocen.

Integrator Complex Sp. z o.o.