Opinie o Integrator Complex Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Integrator Complex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Integrator Complex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integrator Complex Sp. z o.o. w Kielce

Jak jest z pakietem medycznym w Fabryka Maszyn Pakujących „PABLO” sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

NeverEver

Można, ale to jedyny bonus na jaki możesz liczyć:)

Z przykrością potwierdzam wypowiedź kolegi wyżej. Ostrzegam że nie ma tutaj premii, dodatków, bonów ani jakiś dodatków na święta. Nie ważne czy pracujesz na dole czy na górze. Wspomnę że ciężko o jakąkolwiek podwyżkę pomimo uzyskanego doświadczenia i rozeznania w tym czym się robi. Oczywiście nie ma również owocowych czwartków i kart Multi sport :)

Typ

Wyszedłem z firmy po 2h. Tyle mi wystarczyło żeby zobaczyć jak można nisko upaść pracując w tej firmie. Praca od 7 do 15.15 pon pt. Zaczynając pracę rano obiecali mi że umowę dostanę w piątek popołudniu. Serio to jest już jakąś kpina. Moim marzeniem jest to, aby (usunięte przez administratora) sobie piątkę, krzeslem, w czoło.

Prezes

Firma według informacji z mapy dotacji uzyskała łącznie 12 000 000 zł na projekty badawczo-rozwojowe. Pytanie moje jest takie GDZIE SĄ TE OGROMNE PIENIĄDZE?(usunięte przez administratora) magicznym sposobem wyparowało dlatego pracownicy zasuwają za 17zł/h?

Pamar
@Prezes

no 17-25PLN/godz brutto

P. M.

Jestem pod wrażeniem w jakim tempie ostatnimi czasy odchodzą pracownicy. Nic tylko pogratulować. Serio nikt się nie stara żeby pracowników zatrzymać?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Maciej

Inżynier materiałowy za 2800 brutto? Inżynier? Ktoś z działu HR dobrze się tam bawi. Ten inżynier to tylko w nazwie stanowiska? Jeśli szukacie doświadczonego profesjonalisty, a nie ciamajdy to zapraszam do kontaktu ze mną. 9-letnie doświadczenie. Pracowałem dla takich firm jak Safran i Synthos. Język angielski i niemiecki znam jak własną kieszeń. Moje wymagania 10 000 netto + nowy samochód klasy premium.Forma zatrudnienia: B2B lub umowa o pracę. Czekam tutaj na odpowiedź.Moja oferta jest ważna do końca tygodnia. Mam jeszcze dwa pytania do pracowników, czy firma rozwija się w kontekście swoich opatentowanych i przez siebie zaprojektowanych rozwiązań? Drugie pytanie, czy firma posiada doświadczoną kadrę automatyków, konstruktorów i technologów? Są to dwa kluczowe pytania by stwierdzić czy firma ma szansę dalej się rozwijać i być rozpoznawalna w swojej branży.

RekrutacjeToPorażka

Z tak beznadziejnym sposobem rekrutacji pierwszy raz się spotkałem. Osoba rekrutująca (usunięte przez administratora), migająca się od jawnej rzeczowej odpowiedzi na proste pytania. Temat nadgodzin do tajemnica Poliszynela. Proponowane wynagrodzenie dla kpina dla kogoś z doświadczeniem. Nie polecam i radzę uważać.

Nie wiem kim jesteś ale potwierdzam twoją informację. Pozdrawiam.

SpróbujToUsunac

1. Ciężki dojazd, bez samochodu ani rusz a jeżeli dodamy do tego ograniczone miejsca parkingowe to się robi ciekawie. Autobus odpada. 2. Brak premii, bonów świątecznych czy jakichkolwiek benefitow. Holender, inne firmy to chociaż dają jakieś dodatki przed świętami. 3. O podwyżkę ciężko. Zasada jest taka ze tyle ile powiesz na początku to za tyle robisz pomimo że dokładają ci obowiązków. 4. Przedłużanie umów robione na ostatnią chwilę, z czego albo ci proponują ta sama stawkę albo ci nawet chcą wcisnąć mniejszą XD 6. Firma rzeczywiście oferuje pracę w młodym i dynamicznym zespole. Tyle tylko że co chwilę ktoś się zwalnia bo nie będzie pracował za grosze.

ŹleTraktowany

Powiem tak... Nigdy więcej nie pozwolę się tak traktować jak byłem traktowany w Pablo. Fenomenem w tej firmie jest pan Obrażalski Prezes, który traktuje ludzi jak śmie.ci. Nie potrafi kompletnie współpracować z ludźmi przez co tworzy bardzo sfermentowaną atmosferę. Za grosz szacunku i wdzięczności dla pracowników, dzięki którym dorobił się majątku. Nie polecam!

Fundusze

Firma ostatnio rozwinęła infrastrukturę w większości z pieniędzy unijnych. Majątek pana prezesa rośnie jak na drożdżach. Niestety jak pracownik wnioskuje o podwyżkę na kwitowane jest to brakiem pieniędzy. Co mniej rozgarnięty uwierzy i odwróci się na pięcie. Prawda jest taka, że ​​jak się nie ma pieniędzy to się nie buduje centrum badawczo-rozwojowego. Prezes piecze kilka pieczeni na jednym ogniu: pomnaża majątek, ma świetną wymówkę dla żądnych podwyżki, kreuję wizerunek pozornego biedaka ...

Admin nad adminem

Witam serdecznie, opinie ponownie zostały usunięte aby mydlić oczy nowym kandydatom. Opinie były w pełni merytoryczne i prawdziwe. Wszyscy mamy tego świadomość. Część opinii została już przywrócona ponieważ zrobiłem backup części z nich. Proszę dodać swoje opinie ponownie, a zrobię kolejny backup ich wszystkich. Pozdrawiam admin.

Obserwator

Obserwuję to forum co się dzieje na firmie raz na jakiś czas... I gdzie te komentarze co koledzy pisali o sprzątaniu kibli przez pracowników, brak sprzątaczki na zakładzie co pisali i gdzie to co kiedyś koledzy pisali o kamerach w jadalni i w szatni... A przecież nadal szef ogląda tyłki swoich pracowników... Nie wiadomo w jakim celu montowana jest kamera nagrywająca pracowników zza pleców... Chyba właściciel ma jakies zboczenie xd

Champion

Jedynym wynagrodzeniem jakie otrzymasz jest pensja (za sprawą tego forum wypłacana w miarę punktualnie). Poza tym zapomnij o jakichkolwiek innych gratyfikacjach. Za nadgodziny przepracowane w delegacji nawet pochwały nie otrzymasz, a o pieniądzach zapomnij. Nigdy w firmie (z relacji współpracowników) nie zdarzyło się aby pracodawca przyznał podwyżkę sam z siebie. Za to za każdym razem możecie spodziewać się fochów, dziecinnego boczenia się, obrażania, kpin z jego strony.

Pan

Nie polecam dla nikogo! Firma ładna robię super pierwsze dobre wrażenie z plusów to tyle. Reszta tragedia, pracownicy myja kable! Podwyżki jak będziesz błagać, i to max złotówka! Tam nic nie jest dobrze, a napewno nie zanosi się na lepiej. Maszyny cnc za gruby hajs z dotacji, hale budowane za dostaje i kredyty. Szkoda nerwów, już lepiej wozić pizze niż tam pracować. Rekordem był gość co wyszedł z firmy po 2h! To daje do myślenia, omijać szerokim łukiem!

Capitano

Bardzo negatywne wspomnienia mam z tą firmą. Doświadczyłem wszystkiego o czym wspominają tu inni tj. mobbingu, okradania mnie z pieniędzy i przywilejów pracowniczych. Szczególnie źle byłem traktowany przez kierownictwo. Człowiek na tym stanowisku zupełnie nie potrafił zarządzać ludźmi. Wyjątkowo specyficzny, cichy, małomówny, niczym lis skradał się do mnie aby coś mi przekazać. Ciągle zmieniał ustalenia, podając niedorzeczne argumenty.

1.Brak premii miesięcznych jak i świątecznych -tylko wynagrodzenie miesięczne 2. Dostęp kartą pracownika: DO WEJSCIA NA PLAC I NA HALĘ PRODUKCYJNĄ (reszta drzwi i przejść karta nie obsługuje- np wyjścia ewakuacyjnego ), 3. W 8 godzinnym trybie pracy przysługuje 30 minutowa przerwa z czego 15 minut odrabiamy pracując dłużej (7:00-15:15) 4. Nowoczesne kamery monitorujące parking, plac , halę- każda jedna kamera ustawiona na pracownika w odległości ok 3 metrów, kamera w jadalni, kamera W SZATNI... TAK TO PRAWDA NAWET TAM !!!! 5. Ogólny zakaz parkowania na placu firmowym (można jedynie przy ulicy-gdzie zaledwie kilka miejsc) 6.Brak pasków -rozliczających miesiąc 7. Spóźnienie do pracy wiąże się z brakiem dostępu do szatni pracowniczej jak + to że 1min spóźnienia = -15 min z 8h 8. Brak szacunku dla pracownika ze strony szefa jak i przełożonych pomimo wykonywanych przez nich obowiązków (bezpodstawne wulgaryzmy w kierunku pracowników, krzyki, ubliżanie pośrednio lub bezpośrednio-w zależności "kto" na ile sobie pozwoli)MOBBING Wpis na pewno przyda się tym którzy zechcą aplikować . Nie musicie dziękować XD.POZDRAWIAM

Usunięty

Kontaktowałem się z Gowork i twierdzą, że zgodnie z regulaminem nasze opinie zostały usunięte. To chyba żart około 100 opinii znika od tak w dwa dni. Żyjemy w wolnym, praworządnym państwie i nie możemy się nawet merytorycznie wypowiedzieć na temat warunków panujących w tym przedsiębiorstwie bo ktoś nam zabrania. Każdy obywatel ma prawo do swobodnej wypowiedzi. Jako były pracownik potwierdzam wszystkie usunięte opinie, które w 100% odzwierciedlały i dalej odzwierciedlają rzeczywistość. Firma nie wypłaca bardzo często delegacji i nadgodzin, które należą się każdemu w dodatku jest to jedno z podstawowych praw pracownika w kodeksie pracy. Wyzywanie za plecami pracowników to norma. Nabrane dotacji na ogromne kwoty a pracownicy za śmieszne kwoty muszą zasuwać niewspółmiernie do zakresu obowiązków. Pan P usuwa opinie jak wszystkie piramidy finansowe ponieważ merytoryczna prawda boli. Prawda jest nieodłączną częścią naszego życia i powinniśmy do niej dążyć między innymi w relacjach pracownik-pracodawca. Na koniec chciałbym ostrzec osoby odpowiedzialne za usuwanie opinii. Zatajanie prawdy to przestępstwo. Jeśli się wam coś nie podoba to mogę dodawać tą opinię sto razy dziennie jeśli to będzie konieczne to będę to robił. Do osób, które wystawiają opinie tutaj na forum. Przenieście się na wizytówkę firmy PABLO w Google ponieważ tam nie da się od tak usunąć opinii. Widzę, że już część z was dodała tam swoje opinie i proszę kolejne osoby o wykonanie tej czynności. Zapowiadam, że jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie na przestrzeni kilku miesięcy i się o tym dowiem to rozważę ze swojej strony złożenie stosownego dokumentu do PIP, a dalej jeśli nie przyniesie to żadnych rezultatów to rozważę również złożenie stosownego zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa i powołam świadków. A świadków trochę jest. Usunięto ważny wpis kolegi dlatego dodałem

@Usunięty

Dziękuję bardzo za ponowne dodanie opinii. Pozdrawiam.

Usunięte komentarze gowork

Nie musicie dziękować ????????????

Młody

A czy ta apteka w Kielcach na Sienkiewicza to też jest ich?

Firma caly czas sie rozwija i buduje nowe budynki, szkoda tylko, ze za PIENIADZIE pracowników :) w 100% nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Integrator Complex Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Integrator Complex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Integrator Complex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integrator Complex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 19 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Integrator Complex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Integrator Complex Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Integrator Complex Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 201 ocen.

Integrator Complex Sp. z o.o.