Opinie o BEST S.A. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BEST S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BEST S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEST S.A. w Gdynia

Ona

Bzdura ... to zwykle korporacji tam nie liczy się człowiek i umiejętności a zapotrzebowania firmy.

HR Best Gdynia

Pojawiają się różne pytania, więc trochę informacji ze strony HR odnośnie programów stażowych i możliwości rozwoju: w zeszłym roku uruchomiliśmy 8 staży w różnych działach (IT, księgowość, analizy, HR; dodam jeszcze że wszystkie staże są u nas oczywiście płatne) i po zakończeniu tych programów 5 osób otrzymało od nas oferty pracy i zostało w firmie :-) Także myślę, że to dobra okazja dla osób, które kończą studia i nie mają doświadczenia zawodowego, a chcą się nauczyć konkretnych zadań - ale oczywiście każdy sam musi zdecydować, czy to odpowiednia oferta :-) Poza tym: mamy jasno opisane ścieżki awansów, prowadzimy również rekrutacje wewnętrzne do innych działów i na stanowiska kierownicze (w tym tygodniu zakończyliśmy dwie takie rekrutacje, trzecia jest w toku), więc to są realne możliwości na zmiany stanowisk i awanse. Więcej informacji jest na stronie www.best.com.pl w zakładce Kariera, ale chętnie odpowiadamy też na pytania podczas spotkań rekrutacyjnych :-)

ANNA
@HR Best Gdynia

Ile Państwo płacą za staż

Dział Komunikacji Best Gdynia
@ANNA

Pani Anno, Niestety na daną chwilę nie poszukujemy stażystów. Jeżeli jest Pani zainteresowana ofertą stażu, proszę obserwować informacje na naszej stronie internetowej w zakładce kariera -> oferty pracy. Podczas rozmowy rekrutacyjnej odpowiemy na wszystkie pytania :)

zzz

a jak z zarobkami na stanowisku anlityznym?

certy

jest to firma informatyczna i działaja na terenie Polski tylko, nie planują już tutaj również przejąć zagranicznego rynku, a szkoda, bo mają moim zdnaiem ku tenu naparwde predyspozycje dobre jednak. Poza tym też zajmują się troche samochodami, mają i mechaników i serwisanków, więc w tym zakresie też działąją,

Jestem już stary i zgryźliwy. Wiele rekrutacji już za mną. Niektóre naprawdę dobre, inne fatalne. Jednakże zdarzyła mi się tylko raz w życiu rekrutacja przeprowadzona idealnie, wzorowo, nie miałem nawet pojęcia że tak ten proces może wyglądać. I to właśnie miało miejsce tutaj, w BEST S.A. Od samego początku od pierwszego kontaktu, do ostatniego momentu dziewczyny z HR zapewniały pełne wsparcie, informację, co najważniejsze dotrzymywały terminów. Nie ważne czy chodziło o dosłanie dokumentu, o oczekiwanie na skan ode mnie, czy o odpowiedź na błahe pytanie które zadałem i było info, że jutro będzie informacja o określonej godzinie - dokładnie tak się działo. Ani razy nie zdarzyło się, żebym nie mógł się dodzwonić lub nie otrzymać telefonu zwrotnego. Nie mogę sobie przypomnieć żadnej rysy, niedociągnięcia podczas rekrutacji. Nawet byłbym skłonny zaryzykować stwierdzenie, że rekrutacje w innych firmach to bardziej łapanki lub polowanie na pracownika albo odstrzał, a dopiero tutaj wystąpił szczery dialog, jasne zasady, pełna transparentność, żadnych niedomówień, oraz szacunek do rekrutowanego oraz jego czasu (mam nadzieję, że z mojej strony tak samo w stosunku do HR) Życzę każdemu jak najczęściej takich rekrutacji, lub chociaż raz w życiu, żeby zobaczyć, że da się.

sensowne, praktyczne, zero wydumanej teorii z 20 letnich podręczników. Powiązane z moim doświadczeniem oraz stanowiskiem. Zero pytań filozoficznych i bez sensu typu: ile piłeczek tenisowych zmieści się w pokoju, lub gdzie się widzisz za X lat (tak naprawdę tego typu pytania to błędy rekruterskie, nie powinny mieć miejsca).

Do niedawna pracowałem w tej firmie 2 lata, co prawda w zupełnie innym dziale, ale znam ludzi. To co mogę powiedzieć na plus to to, że ludzie spoko, fajna atmosfera. Wiem, że korzystają z fajnych innowacyjnych narzędzi do analizy danych (nie jestem w stanie wymienić nazw, bo nie znam się na tym). Tak ludzie stamtąd mówili.

XXX

pracowałam, nie polecam. niby wynagrodzenie i płace uregulowane sa w dok. wewnetrznych ale i tak sa uznaniowe. bo jak cie kieras czy dyr nie poleci to ani awansu ani (usunięte przez administratora) zadnego. atmosfera zalezy od obszaru, ale w wiekszosci spoko. generalnie pion hr ma bardzo duze poparcie prezesa i firma robi sie na styl amerykancki. tzn. przerost bzdurnych rzeczy nad pracą.

waciarz

pewnie nie jest najgorzej? chyba nigdy @Michał nie byłeś na budowie... praca jest trudna, ciężka więc jest na co ponarzekać

piki

@anonim, chyba już dość długo czekasz na tego zadowolonego pracownika. Chyba jednak jest możliwość, że takiego nie ma

Ona

Dno ... totalne dno Nie polecam

Klient

Sam Prezes to pisze - no no. Jak to jest że w całym internecie nie ma żadnej pozytywnej opinii o BEST III i ich pracownikach, oprócz tych co sami o sobie piszą.

best

Ja pracowałem w firmie Best S.A ponad 3 lata i z biegiem czasu bardzo pozytywnie wspominam ten czas , nie wiem nawet dlaczego bo też narzekałem jak wszyscy inni.Jeżeli chodzi o atmosfere i ludzi to wszedzie tak samo. Jak duży zakład , dużo ludzi to i łatwiej o starcia charakterów. Najgorsze to są kobietki a jest ich większość i szukają dymu :D:D Na kasę nie narzekałem. Były lepsze i gorsze miesiące ale premie można było dosyć łatwo wyrobić. Pamiętam , że jak składałem wypowiedzienie byłem tak mega szczęśliwy ale jakbym miał dziś tam iść pracować to myslę , że mógłbym tam wrócić. Dużo fajnych ludzi , oczywiście nie każdy ale znajomości do dziś utrzymuję:P Aha co do sposobu windykacji to już ktoś pisał. Windykator musi robić to co jest od niego wymagane. Czyli ściągać przedawnione kredyty i nie jednokrotnie ściągać długi od spadkobierców ( długi w większości przedawnione) . Niestety każdy pracownik zna sie na zasadach prawnych ale niestety musi robić z siebie debila i ciagnąć z ludzi tą kasę. Ja wiele razy ryzykowałem tym ,że umowe wycofywałem z obsługi bo głupio było mi dzwonić i to do ludzi ogarniętych (prawników, radców) i robić z siebie debila ale tak do dziś jest ,że trzeba tak robić. Trzeba być wyrozumiałym dla tych ludzi co tam pracują bo każdy z nas też to na swój sposób przeżywa.Trzeba wiedzieć kiedy się coś przedawnia i pisać odrazu do Elbląga reklamacje i swoje stanowisko jak raz nie pomoże to kolejny aż umorzą. Powodzenia

WYŚCIG SZCZURÓW

aga

Racja,dzięki za podpowiedz:)

Tomasz

Zastanawiam się? Ktoś napisał, że jest duża rotacja pracowników? (usunięte przez administratora) Oj, nie dobrze...

Wyciśnięcie pracownika jak cytryna, a potem kop. Zarobki żenujące.

Może coś więcej na ten temat bo właśnie zostałem zaproszony na rozmowę. Jakie pieniądze, jakie warunki o wrażenia nie pytam bo widzę!

Zatrudniając się w tej firmie niby dostaniesz 1/5 etatu ale wynagrodzenie masz potrącane z prowizji - jeżeli dłużnika nie zastaniesz to finansujesz firmę za pusty przebieg brak zwrotu za przejechane kilometry i paliwo a jeździsz swoim samochodem - jest jeszcze kilka innych przekrętów to jest uwaga dla nowych terenowców, którzy zostali zaproszeni na rozmowy

onna

proszę o konkrety, ponieważ zostałam zaproszona na rozmowę nie wiem czy warto tracić czas.

pimpuś

zgadza się. cieszę się bardzo, że już tam nie pracuję! zamiast wspierać człowieka, pomagać mu podnosić kwalifikacje, w sposób partnerski z nim współpracować, ma się go w głębokim poważaniu. I to niezależnie od stanowiska. BEST TO NAJGORSZY PRACODAWCA POMORZA.

Zostaw merytoryczną opinię o BEST S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w BEST S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BEST S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEST S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BEST S.A.?

Kandydaci do pracy w BEST S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BEST S.A.