Opinie o BEST S.A. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BEST S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BEST S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEST S.A. w Gdynia

Gabriela

Nabijanie się z pracowników przez telefon z pewnością nie świadczy źle o nich. Mam natomiast pytanie do osób, które są zatrudnione w BEST. Jak wygląda sytuacja z pensjami, jesteście z nich zadowoleni?

Danuta

W ostatnim czasie wiele osób pisze o firmie BEST w niepokojący sposób - należysz do nich i Ty. Bardzo być Cię jednak prosiła, żebyś następnym razem nie podejmowała tu tematów związanych z polityką. Skoro - według Ciebie - w BEST źle się dzieje to może sama spróbowałabyś się zwrócić do Inspekcji Pracy? Nigdy o tym nie myślałaś?

Bronisław

Widzę, że jesteś osobą, która ma wiedzę związaną z firmą BEST, dlatego chciałbym wiedzieć, czy chcąc rozpocząć karierę w windykacji (nie mając jeszcze doświadczenia zawodowego), można z powodzeniem próbować dostać się do pracy w tej firmie? Ciekawi mnie, czy jest to godne polecenia miejsce pracy dla osób stawiających na rozwój zawodowy.

Klaudia

Moją mame pruboją wrobic w to samo! Po 12 latach zadzwoniła dzisiaj kobieta z firmy BEST i powiedziała ze dłóg który był dawno spłacony, nidgy nie był do konca zpłacony. Kwota niby jest 7200 złoty. Moja mama powiedziała ze było zpłacone i jest pismo potwierdzające i kobieta powiedziała ze ma tydzien na spłate. Jak nie będzie spłacone, to groźi wiezieniem 6 lat i sądem!! Spytała o adres (mieszkamy w angli) i mama powiedziała ze chce potwierdzenie zanim da. Zaczeła moją mame spieszyc i sie telefon rozłączył!? Zaczeła moja mama panikowac bo ta sprawa miaja dawno temu byc uniewazniona. Po czytaniu informacji na internecie, dużo ludzi mówi podobne rzeczy.

@Klaudia

Rzeczywiście - brzmi to dosyć dziwnie. Może warto byłoby zatem wyjaśnić tę sprawę, zwracając się bezpośrednio do kogoś z zarządu firmy BEST. Rozważysz taką możliwość? Daj nam koniecznie znać, jak już coś się wyjaśni w tej kwestii. BEST szuka między innymi: Specjalisty ds. Finansowych, Koordynatora Działu Rozliczeń Wierzytelności, Młodszego Specjalisty ds. Księgowości, a także Analityka Raportowego: https://www.best.com.pl/oferty-pracy,143,pl.html Może ktoś z Was szukał w ostatnim czasie pracy w takiej branży? Czekam na Wasze opinie.

Małgorzata

Popieram

Bronisław
@Małgorzata

Miałaś sytuację, że firma BEST zwróciła się do Ciebie o zwrot przedawnionego długu? Jeżeli tak to mogłabyś napisać, jak w Twoim przypadku zakończyła się cała sprawa? Ciekawi mnie, czy udało Ci się wyjaśnić firmie to, że żadnego długu nie ma.

Danuta

Z tego typu ocenami staramy się tu raczej wstrzymywać. Pamiętaj ponadto, że na forum nikogo nie obrażamy - zabrania tego regulamin serwisu GoWork.pl. Masz nam coś merytorycznego do przekazania na temat firmy BEST? Wszystkim pozostałym pragnę przypomnieć, że w BEST właśnie trwa rekrutacja: https://www.best.com.pl/oferty-pracy,143,pl.html Może ktoś z Was powie nam zatem, jak wyglądają tam poszczególne kroki rekrutacji? Zachęcam.

Jestem już stary i zgryźliwy. Wiele rekrutacji już za mną. Niektóre naprawdę dobre, inne fatalne. Jednakże zdarzyła mi się tylko raz w życiu rekrutacja przeprowadzona idealnie, wzorowo, nie miałem nawet pojęcia że tak ten proces może wyglądać. I to właśnie miało miejsce tutaj, w BEST S.A. Od samego początku od pierwszego kontaktu, do ostatniego momentu dziewczyny z HR zapewniały pełne wsparcie, informację, co najważniejsze dotrzymywały terminów. Nie ważne czy chodziło o dosłanie dokumentu, o oczekiwanie na skan ode mnie, czy o odpowiedź na błahe pytanie które zadałem i było info, że jutro będzie informacja o określonej godzinie - dokładnie tak się działo. Ani razy nie zdarzyło się, żebym nie mógł się dodzwonić lub nie otrzymać telefonu zwrotnego. Nie mogę sobie przypomnieć żadnej rysy, niedociągnięcia podczas rekrutacji. Nawet byłbym skłonny zaryzykować stwierdzenie, że rekrutacje w innych firmach to bardziej łapanki lub polowanie na pracownika albo odstrzał, a dopiero tutaj wystąpił szczery dialog, jasne zasady, pełna transparentność, żadnych niedomówień, oraz szacunek do rekrutowanego oraz jego czasu (mam nadzieję, że z mojej strony tak samo w stosunku do HR) Życzę każdemu jak najczęściej takich rekrutacji, lub chociaż raz w życiu, żeby zobaczyć, że da się.

sensowne, praktyczne, zero wydumanej teorii z 20 letnich podręczników. Powiązane z moim doświadczeniem oraz stanowiskiem. Zero pytań filozoficznych i bez sensu typu: ile piłeczek tenisowych zmieści się w pokoju, lub gdzie się widzisz za X lat (tak naprawdę tego typu pytania to błędy rekruterskie, nie powinny mieć miejsca).

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Podpowiedzcie jak się tu pracuje? Warto aplikować?

Natalia
@Zainteresowany

Jasne, że warto. Z powodu zmiany zamieszkania zrezygnowałam z pracy Best, niemniej jednak to była moja najlepsza praca. Szczerze polecam

Natalia
@Natalia

Aha, wcześniej pracowałam w kopalni.

Jarosław

Ostatnie Wasze wpisy dotyczą postępowania firmy BEST wobec swoich dłużników, jednak przypominam, iż jest to temat poświęcony opiniom o firmie jako pracodawcy. Wiecie może coś na temat tego, jak obecnie wygląda praca w tej firmie? Poszukiwane są może nowe osoby, które mogłyby zasilić szeregi pracowników tej firmy? Mam nadzieję, że odpowiecie jak to wygląda.

Maja

Firma BEST oferuje swoim pracownikom premie za dojazd do pracy rowerem. Są to z pewnością prozdrowotne działania pracodawcy. Czy jeszcze jakieś aktywności przewiduje dla swoich pracowników? Może jakieś wyjazdy lub spotkania integracyjne? Zachęcam osoby zatrudnione w firmie do wypowiedzi na ten temat.

Maja

Oczywiście, to nie ulega wątpliwości - zawsze trzeba sobie jakoś radzić. Ale Twój komentarz jest bardzo lakoniczny, a szkoda, ponieważ na pewno posiadasz sporą wiedzę na temat BEST jako pracodawcy. BEST to jedna z wiodących firm na polskim rynku usług finansowych. Ostatnio zauważyłam nawet, iż prowadzi rekrutację, a swoim pracownikom oferuje bardzo bogaty pakiet benefitów - w tym na przykład lekcje języka angielskiego. Powiedz, czy z takich ciekawych dodatków może korzystać każda osoba, która jest zatrudniona w tym przedsiębiorstwie?

Sekre_t

Call Center - Zdecydowanie nie polecam, jeśli jesteś osobą ambitną. Praca idealna dla uczniów świeżo po szkole, którzy nie mają wygórowanych wymagań i pozwolą sobie wejść na głowę. Słabe zarobki, choć jakiś czas temu wzrosły ale nadal są zbyt niskie jak za tak frustrującą pracę. Żeby wyrobić premię, musisz osiągnąć cel, który często jest niemożliwy do osiągnięcia na tym, na czym pracujesz i nie masz na to wpływu. Bez farta, zapomnij o premii. Jak już ją zrobisz, czeka na Ciebie kilkadziesiąt powodów przez które premię Ci utną lub zabiorą całkiem. Niekompetentni przełożeni (choć są wyjatki), ciągłe zmiany, chaos informacyjny, ciągła presja a za wszystko rozliczają Ciebie. Jeśli cenisz swój czas, życie, masz ambicje i szacunek do siebie, szukaj gdzie indziej. Tu musisz być owcą, jedna z wielu w stadzie i patrzeć jak życie ucieka Ci przez palce, gdy wilki się bawią i maja Cie gdzieś. Odeszłam i była to najlepsza decyzja w moim życiu. Współczuję koleżankom, które tam zostały bo słyszę, że jest jeszcze gorzej niż parę miesiecy temu. Tylko ludzie, współpracownicy są dobrem tej firmy.

Maja

@Zdecydowanie nie Morska 59, a czy Ty masz coś wspólnego z BEST? Jeśli tak to opisz proszę swoje doświadczenia z tą firmą. Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane przez pracodawcę?

Maja

@Bartek, na stronie internetowej firmy można znaleźć kilka ofert. Podaje link, który przekieruje Cię na stronę, gdzie znajdziesz więcej informacji dotyczących pracy: http://spojrznapraceinaczej.pl/oferty-pracy/ Zachęcam pracowników firmy BEST do wyrażania opinii o pracy w tym miejscu. Powiedzcie jaka atmosfera panuje w firmie?

Bartek

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Maja

@Natalia Dlaczego konkretnie polecasz pracę w BEST? Dobrze byłoby, jakbyś spróbowała chociaż trochę uzasadnić swoją wypowiedź tak, by nowi użytkownicy forum dowiedzieli się czegoś więcej o tym pracodawcy. Jak myślisz - jest to odpowiednie miejsce dla osób dopiero rozpoczynających pracę?

Maja

@Zainteresowany Od Twojego wpisu minął jakiś czas. Może zdecydowałeś się zatem już aplikować do BEST? Śmiało podziel się z użytkownikami forum swoją opinią. Każda sprawdzona informacja na pewno ułatwi innym decyzję o podjęciu pracy w tej firmie.

BEST SA

Mamy w firmie dość duży pion IT - w tej chwili pracuje w nim około 50 osób. Są to zarówno programiści, testerzy, analitycy, programiści baz danych oraz osoby wspierające naszą codzienną pracę (helpdesk, administratorzy). Realizujemy w tej chwili bardzo duży projekt, którego efektem jest stworzenie centralnego systemu zarządzania. Będzie to bardzo innowacyjny, unikalny produkt na rynku. Przy projekcie wykorzystywane są najnowsze technologie, więc można się bardzo dużo nauczyć. W zespole panuje bardzo pozytywna, przyjazna i tak na prawdę "niekorporacyjna" atmosfera :) Jesteśmy zwolennikami otwartej komunikacji i partnerskich relacji. Można też oczywiście liczyć na wsparcie merytoryczne od przełożonych oraz bardziej doświadczonych członków zespołu. Na pewno nie jest u nas sztywno - jest dużo śmiechu, mamy swoją grę firmową, organizowane są spotkania integracyjne, bierzemy udział w szkoleniach (jest także możliwość robienia różnego rodzaju certyfikacji), co tydzień organizowane są "dni owoca", mamy też wynajętą salę do grania w siatkówkę, a do karty multisport jako pracownicy dopłacamy około 60 zł miesięcznie (łącznie z podatkiem). Serdecznie zapraszamy :)

Tomasz

Jak słabo ktoś pracuje to i wynagrodzenie jest słabe!!!

Roboty dużo,stres duży,kasa mała. W marketach i na produkcji lepiej płacą.

certy

Skoro jest szansa u nich na stabilne wynagrodzenie @tr, to bardzo dobrze o nich świadczy, bo zawieranie umowy o pracę to rzadkość w dzisiejszych czasach, a przynajmniej dbają o stabilne warunki. Przecież to sie wiążę z odpowiednimi benefitami socjalnymi.

prof

brutto? Jak na analityka i jeszcze ze znajomością SQL to słabo!

Gall

HahahHHHHH na bank

Firma nie stawia na pracownika, wyścig szczurów. Trzeba zapier@l@c jak mały chińczyk i siedzieć cicho bo inaczej zwolnić mogą ...

lukas

Witam, orientuje się ktoś na jakie wynagrodzenie może liczyć analityk danych z praktyczną znajomością SQL, w tej firmie ?

mika

Witam, jakich pytan mozna sie spodziewac na rozmowie kwalifikacyjnej do dzialu egzekucji?

Zostaw merytoryczną opinię o BEST S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w BEST S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BEST S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEST S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BEST S.A.?

Kandydaci do pracy w BEST S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BEST S.A.