Opinie o Ericpol Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ericpol Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ericpol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ericpol Sp. z o.o. w Łódź

walcie sie ludzie od testow

a mi poszlo dobrze na obu etapach i mnie nie przyjeli c (usunięte przez administratora) y.

handoverka

Stary ziom z Ericpola - 2012-07-05 16:41:36 ano nima - 2012-07-05 00:42:01 Stary ziom z Ericpola - 2012-07-01 21:19:04 Chyba 99% kandydatów coś tam studiowało lub studiuje, niektórzy nawet robią doktorat, a jakoś te umiejętności są u nich rzadkie.Ja mam takie umiejetnosci no i co? Potrzebne są jeszcze checi, zainteresowania i ten widok stanu mojego konta bankowego na ktoro co miesiac wplywa niezla sumka :)Ale w czym problem? Nikt Cie do kandydowania do tej firmy nie zmusza.Kto Cie tam zatrudnil jak masz problem z analiza tekstu :) Ech nic na tych studiach nie ucza ...

ano nima

Informatyk

Pierwsze spotkanie - pisemne pytania i odpowiedzi, 3 h czasu. Drugie spotkanie - godzina wypowiedzi na temat pytan, na ktore moglem sie przez pol godziny przygotowac. Bylem dobrze traktowany, ale bez przesady. Kawy czy herbaty nie bylo mimo dlugiego czasu oczekiwania na kierownika i osobe oceniajaca rekrutacje.

Dostałem zestaw pytań o zróżnicowanym stopniu trudnosci, pozostawiono mnie samodzielnie na kilka godzin. Przy czesci ustnej otrzymalem duzo podpowiedzi i nakierowywanie mnie, co mnie nawet zdziwilo. Byc moze to kwestia dzialu do ktorego trafilem - slyszalem opinie ze nikt nei chce w tym dziale pracowac bo to stare technologie.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Stary ziom z Ericpola

kolego frugo, utrzymanie sie na studiach naprawdę nie stanowi dzis wielkiego wyczynu, a zdobywanie tam wiedzy, gdzie masz wszystko elegancko podane w skrypcikach, jest duzo latwiejsze niz zdobywanie wiedzy w pracy. O tym kogo potrzebuje firma decyduja w jakims stopniu ludzie tacy jak ja i uwierz, nie mamy potrzeby zeby klaniano nam sie w pas, natomiast zalezy by nasi mlodsi koledzy potrafili wykazac sie jakims stopniem samodzielnosci i pomyslowosci.

no to frugo

Stary ziom z Ericpola - 2012-07-01 21:19:04 Chyba 99% kandydatów coś tam studiowało lub studiuje, niektórzy nawet robią doktorat, a jakoś te umiejętności są u nich rzadkie.To jakies glupoty. Jak tak by bylo to by sie na tych studiach nie utrzymali. Jasnie hrabia pan [usunięte przez moderatora] szuka idealnego parobka co w pas sie kłania nie drazniac swym obliczem :P

absolwent

Stary ziom z Ericpola - 2012-07-01 11:50:25 test failed - 2012-06-30 20:03:42 Stary ziom z Ericpola - 2012-06-30 17:00:10 @anonim. co znaczy, że testy są dla jeleni? Testy są dla tych, którzy chcą tu pracować. Jeśli powiesz, że nie chcesz ich pisać bo \"znasz swoją wartość\" to grzecznie Ci podziękujemy. Ericpol dobrze wie kogo szuka, i uwierz, testy typu rysowanie domków również potrafią dać nam informację czy kandydat nada się do pracy czy nie. @ madzik & inżynier informatyk: Pomijając nawet fakt, że próbujecie oszukiwać, powinno się was już odrzucić za bezmyślność. Myślicie, że rekrutacja po tych wpisach was nie rozpozna? Zresztą, to czy ktoś oszukiwał wyjdzie dużo szybciej niż sądzicie. Bystrych pozdrawiam, zapraszam do składania CV i życzę powodzenia na testach. Resztę tylko pozdrawiam :)Ericpol dobrze wie kogo szuka - roboli. Jak narysuje perfekcyjną (usunięte przez administratora) e o wschodzie slonca to co to oznacza? albo jak wybiore buraczany kolor? Nadaje sie na managera, ewangelizatora?Jeśli pod pojęciem \'robol\' masz na myśli osobę, która ma rutynowe obowiązki i wykonuje je bez większego zaangażowania intelektualnego, to jesteś w dużym błędzie. Podstawowym kryterium przyjęcia jest przekonanie, że kandydat potrafi się szybko uczyć, filtrować informacje i skupiać się na istocie zadania. Drugim ważnym kryterium jest \'interfejs\' czyli umiejętność komunikacji. Ewangelizatorów aktualnie nie poszukujemy, już mamy, a na managera rekrutacja ma nieco inny przebieg.Podstawowym kryterium przyjęcia jest przekonanie, że kandydat potrafi się szybko uczyć, filtrować informacje i skupiać się na istocie zadania. Idealnie pasuje tu student albo szpieg :)

Stary ziom z Ericpola

Znam Eric Pola i wiem gdzie pije piwo, straszny cwaniak z niego. Nie lubi jak to jego robi sie w jajo. Mysli ze zł to to samo co euro :)

test failed

inżynier informatyk

jak ktoś pójdzie na te testy to niech zrobi zdjęcia telefonem to bym rozwiązał te testy na 5. czekam na meila [usunięte przez moderatora] pozdrawia inżynier informatyk

Te testy sa dla jeleni. Normalnie osoba asertywna, znajaca swoja wartosc nie pisze ich :) A wybieranie kolorow,czy rysowanie domu z plotkiem i drzewkiem to dopiero ubaw :) ps. Podobno ericson placi tam od lebka, ciekawi mnie ile % to pensja pracownika?

madzik

inżynier informatyk - 2012-06-25 19:45:13 przyślijcie mi na meila [usunięte przez moderatora]ja mam w piatek i była bym wdzięczna za jakąś pomoc :) jeśli ktoś ma podeślijcie proszę na maila [usunięte przez moderatora]

inżynier informatyk

przyślijcie mi na meila [usunięte przez moderatora]

inżynier informatyk

Witam wyślijcie mi pytania jakie będą z częśći analitycznej i anglika bo mam sprawdzian w tą środę, będzie piwo

Maciek

poszkodowany przez Ericpol - 2012-06-08 16:27:37 szukam WSZYSTKICH,którzy zostali w JAKKOLWIEK sposób poszkodowani przez firmę Ericpol do pozwu grupowego.Niezależnie jak ucierpałeś przez tą firmę - czy to przez nieuzasadnione przerwanie stosunku pracy sposodowane niekompetencją i brakiem wiedzy technicznej kadry zarządzającej (co zdarza się w tej firmie nagminnie) przez co nie mogła obiektywnie ocenic Twojej pracy, czy to przez [usunięte przez moderatora], również na każdym kroku spotykane, czy to przez niespełnienie wcześniej danych obietnic,czy to przez straty moralne.Nie bój się walczyć o swoje prawa!Pisz na maila:[usunięte przez moderatora][usunięte przez moderatora], zakładam że spotkało Cię coś przykrego w tej firmie, ale zatrudnia ona 1400 osób, więc nie generalizuj odnośnie mobbingu/niekompetencji. Pracuje w dziale BD i oni razu odkąd jestem zatrudniony (2 lata) nie spotkała mnie sytuacja o jakich wspominasz, ani nie słyszałem o podobnych. Ericpol jest dużą firmą, co ma swoje plusy i minusy, zawsze w zespole mogą się znaleźć czarne owieczki, ale czy próbowałeś przenieść się do innego działu, wyjechać na delegację (Szwecja, Białoruś, Hiszpania), albo pogadać z kimś wyżej niż LM o swoich problemach?

janek

Aż tak źle tam jest?

poszkodowany przez Ericpol

Zostaw merytoryczną opinię o Ericpol Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Ericpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ericpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ericpol Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ericpol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ericpol Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ericpol Sp. z o.o.