Opinie o FBH Adam Jasiński w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy FBH Adam Jasiński. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie FBH Adam Jasiński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FBH Adam Jasiński w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy w FBH Adam Jasiński jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Klient Nowy wpis

Firma krzak. Sam sobie pisze opinie, jedna po drugiej w kilkuminutowych odstępach. Sprzedaje trefny towar, zero kontaktu, dokumentu zakupu.

Anka Nowy wpis

Kupiłam smartwatch dla dziecka. Jestem zadowlona, chociaż mógłby pokazywać trochę dokładniejszą lokalizację.

Henryka Nowy wpis

Kupiłam wnuczce i była zachwycona.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie FBH Adam Jasiński? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Łukasz

Zamówiłem zegarek, który miał problem z ładowarką. Odesłałem na reklamację. Po tygodniu otrzymałem zupełnie nowy. Więc ok.

Maria

Wysyłka wprawdzie w 3 dni, ale aparat dla dzieci super. Moja córka bardzo zadowolona, więc mogę polecić.

Wszystko ok. Towar zgodny z zamówieniem.

Iwona- zdesperowana babcia

Kupiłam wnuczce Swatcha pod choinkę, po rozpakowaniu okazało się, że brakuje zaślepki zasłaniającej miejsce na kartę SIM- odesłałam wraz z arkuszem reklamacyjnym i ZERO odpowiedzi, ZERO kontaktu, nie odpowiadają na e-maile, nie zwracają pieniędzy a moja Wnusia czeka na prezent od Mikołaja i dalej nie wiem co mam robić. Zakup w tej firmie to porażka

Kupujący

Nie polecam. (usunięte przez administratora) Brak kontaktu, brak pieniędzy, brak towaru. Zamawiała aparat dla dziecka. Czekam do końca tygodnia,(usunięte przez administratora)

Izabela

A co się stało, że tak piszesz?

Antyszczekacz
@Izabela

Towar zamówiony i opłacony 2tyg. temu.. Zero kontaktu z tą "firma" ???? jutro idę na policję może coś wskórają.

Antyszczekacz 2
@Antyszczekacz

Mam taką samą sytuację… od 2 tygodni wypisuje e-maile, ale żadnej odpowiedzi.. nr tel. do sprzedawcy nigdzie nie ma..to jakaś kpina! Odradzam zakupy u sprzedającego, szkoda nerwów i pieniędzy. A sprawy także tak nie zostawię.

Alicja
@Antyszczekacz

Ciekawa jestem jak wygląda sytuacja po zgłoszeniu?

ADAM J.

Administrator pilnuje żeby Pan Adam mógł bawić się dalej haha.. Odważny administrator ????

ADAM J.

(usunięte przez administratora) gadżet Adam Jasiński nic nie kupujcie nie realizują zamówień i nie odpowiadają na maile, sprawa rozwojowa, chłop liczy na niską szkodliwość czynu

zibi

pieniądze kasują towaru nie wysyłają w terminie i nie odpowiadają na mejle !!!!!!!!!! !!!!!!!

Ll

Firma to ściema, nie ma kontaktu, zamówiłam zabawkę dla psa, żenada, zero info czy cokolwiek wyślą i że wgl coś kupiłam, nie kupujcie nic

Agnieszka

Ta firma to ściema. 12 dni od zapłaty i cisza. brak odpowiedzi na maile, i messengera. (usunięte przez administratora)

B.S

Witam Odradzam zamawianie maseczek z tej firmy najgorsza firma jaka może być na zamówienie czekam od 9 marca do tej pory przesyłki nie otrzymałam. (usunięte przez administratora) że zostanie wysłana na drugi dzień i tak codziennie od prawie dwóch miesięcy. Ludzie nie zamawiajcie nic na stronie maseczki.online(usunięte przez administratora)

A.C
@B.S

Bardzo proszę o kontakt: 27luty@gmail.com Jestem w tej samej sytuacji i chciałabym się dowiedzieć, co w takim przypadku możemy zrobić i czy możemy ubiegać się o zwrot pieniędzy

JM

Ta firma to wielka ściema. Ja paczkę otrzymałam dopiero po 15 dniach ale to co otrzymałam było wielkim rozczarowaniem może ktoś się odważy i zgłosi ich na policję bo żerują na ludziach . Maseczki niechlujnie wykonane i nie takie jak na ich obrazkach. Bardzo żałuję że paczkę odebrałam bo na reklamacje nie ma szansy. Szkoda pieniędzy na tych złodziei. Bogacą się ludzką krzywdą.????

Kate

Nie polecam!!! Maseczki opłacone i do tej pory ich nie otrzymałam. Dodam, że zamawiałam 14.04. Posty i komentarze są usuwane na fb. Są negatywne, dziwna sprawa. Żałuję, że zamówiłam!

Nolte

Czekam tydzień na przesłanie maseczek

Zostaw merytoryczną opinię o FBH Adam Jasiński - Łódź

• Jak się pracuje w FBH Adam Jasiński?

Zobacz opinie na temat firmy FBH Adam Jasiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

FBH Adam Jasiński
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Kalatówki 18
    92-116 Łódź